Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Trzeba zyc swoim zyciem Dziewczyny. A czasem z rodzina to sie najlepiej tylko na zdjeciu wychodzi! Trzeba isc swoja Droga. Same wiemy co dla nas jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja meiszkam z rodzicami jeszcze przez niecałe 2 tygodnie:) do tej pory studiowałam w radomiu, ale zrobiłam lic i udalo mi sie zdac egzaminy na studia mgr do wawy, dlatego się przenosze! i ratuje swoje toksyczne życie! :) to też mi na zdrowie wyjdzie :D mnie mama opierdzieliła jak za jakas zbrodnie, że biegam po wsi :D wtedy to sie popłakałam... bo mi rece opadły po same kostki a jak sie wyprowadze to bede biegac ile wlezie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dyskusji: czy wasie mężowie, partnerzy, faceci zwrócili Wam kiedyś uwagę o jakiś mankament na waszym ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak mój.. to ja mu coś odwaliłam, że jak się coś nie podoba, to niech szuka nowej, albo wraca do byłej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak trzymaj!!!! Trzeba byc asertywnym :) a nie zeby faceci name pomiatali. Ja raczej nie mialam negatywnych opinii, bo pewnie sie bali powiedziec!! hahaha to raczej ja ma waty...typu brzuch, uda, I flaczkowane to I owo.....:( Ania bardzo dobrze ze masz okazje sie ze wyprowadzic... odzyjesz! niestety czasem w malych miejscowosciach ludzie sa w ciemnognodzie...I nie maja pojecia o wielu rzeczach. Izulek - tak sobie powiedzialam o wazeniu, ze raz na tydzien plus minus, bo u mnie akurat to sie sprawdza :) ale kazdy musi to dopasowac do siebie. I to jest najwazniejsze. Kazdy ma swoj sposob I to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporadycznie omijam jeden dzien czy dwa Ale teraz jak podjadlam wiecej np wczoraj Nie wyobrazam sobie zebym dzis rano nie sprawdzila wagi czy jest ten plus :-/ Wlasnie zjadlam bule z makrela I znow z laptopem nie pojde bo maly usnal a jak sie obudzi to bd juz zamkniete '-/ Massakta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ale sie rozpisalyscie, milo was poczytac przy porannej kawie :) Musze sie was do czegos przynac, wczoraj moj maz zamowila pizze, I niestety skusilam sie :( Dzis waga na plusie, jestem wsciekla na siebie. Jeszcze nie dawno wam dawalam rady a teraz sama :( marudze, bo nie umialam powiedziec nie. Piszecie,ze o facetach. Mi nigdy jeszcze maz nie zwrocil uwagi, ze jestem za gruba, wogole jest najukochanszym mezem, choc bywa,ze mnie wkuzy ale I tak bym go nie zamienila na innego za nic na swiecie :) Aniu, dobrze , ze sie wyniesiesz z domu, zacznisz zyc swoim zyciem I nikt nie bedzie sie wtracac. Do domu na swieta I wszystko bedzie grac jak w najlepszej orkiestrze ;) Dziewczyny tak to jest dziewczyny, ze chudniemy z ronych miejsc, niestety zawsze sa jakies oprone miejsca :( Brawo Izulek :) Bierzemy z Ciebie przyklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula kazdy z nas ma wpadki :-) Przeciez dieta to nie kara heheh Duzo masz na tym plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie! caly dzien dzis sernik za mna chodzi.....:( na razie sie trzymam.... ale caly czas o mam go na mysli, chyba musze sie zajac sprzataniem mieszkania! Czarnulka- nie przejmuj sie, wiadomo wszystkie jestesmy ambitne I dla tego sie wsciekamy na siebie jak wpadniemy. Ale kochana tak jak juz pisalam na watku wszesniej...wpadki sa wpisane w te gre. Takze moze to nie wpadka ale nagroda mala za dobre sprawowanie?? odwrocmy kota ogonem :) I do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tu trafiłam przez przypadek i przez przypadek równiez przeczytałam wasza wypowiedz "czarnuli z izulkiem" Czarnula nie jest absolutnie prawda ze ty kogos denerwujesz czytajac ciebie mam bardzo pozytywne o tobie zdanie. I prosze dziewczyny nie wkładajcie wszystkich do jednego worka. To ze Kleo kogos tam nie lubi nie znaczy ze ja kogos nie lubie. No bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze tak Amaretka :) Nie daj sie sernikow ;) Dzis za kare pije ziolka I zjadalam mocno okrojone sniadanko 1 parowka drobiowa z pomidorkiem I cebulka. Mam nadzieje, ze moi faceci pozwola mi wyskoczyc na silownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka nie odbieraj I Ty wszystkiego tak osobiscie. Piszac tu nie mozemy brac wszystkiego doslownie I osobiscie. My mozemy tylko pisac tu a czsami trudno jest wyrazic swoje emocje za pomoca "zimnej I bezdusznej klawiatury" Kazda z nas ma raz lepszy a raz gorszy dzien, laczy nas jedno - marzenie o idealnej figure. razem damy rade :) Gdyby nie Amaretka ( zalozycielka tego watku ) zapewne moje odchudzanie by bylo przesuniete na wieczne "jutro" ;) Ile razy chcialabym cos zjesc slodkiego z moimi facetami ale potem przychodzi mysl "co ja jutro napisze dziewczynom, ktore walcza", nie mam ochoty na cwiczenia a one tak cwicza. Mamy sie wpierac a nie ciagle walczyc ze soba, wytykac sobie nawzajem jakies "wpadki" I urazy :) Jestem pewna,ze Izulek nie chciala Cie urazic. Ona jak by mogla to by odchudzala sie za nas wszystkie. Pisze na wielu watkach, dzieli sie dieta za ktora zaplacila majatek itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka za mna tez dzis chodzi cos slodkiego Juz sie polakomilam na malutka krome z miodelka :-/ Ale skutkow w postaci plusa jutro nie bedzie Sama mowilas ze widac ci zebra wiec w nagrode zjedz maly kawaleczek za wyrzeczenia i ciezka orace i za tych co nie moga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zjadlam brzoskwinie z puszki!!!!! mam nadzieje ze nie jest tuczaca :) to chyba jest niezly pomysl tak teraz sobie pomyslalam.....jest pyszna, slodka, I ma malo kalorii..... pomysl bomba, ha Sernika w domu nie mam...ale jest w cukierni na miescie moj ulubiony...I chyba w ramach nagrody jutro kupie ociupine...bo az sie zwijam, a to znak ze trzeba... jest to jest raz na 2 tygodnie to bez przesady, mozna zjesc kawalek placka - NALADOWAC AKUMULATORY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak :-) Kiedys cos obilo mi sie o uszy ze niedobor cukru w organizmie tez nie jest dobry Zastanawiam sie czy nie zrobic nalesnikow na mace zytniej? Ile takie moga mic kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pieke karpatke :-) Jutro zjem sobie kawaleczek do kawy ale z rana zeby do wieczora spalic te kalorie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy jestescie fajne :) Bede sie czula zadbna kiedy bede miala super ulozone wlosy- zawsze ( na razie jest jak Bozia da....) czyli wyprostowane, nakrecone, super upiete. Paznokcie pomalowane prawie zawsze, cialo nabalsamowane cudownie pachnacym balsamem codziennie, nowe fajne ciuchy, codzienny delikatny makijaz ( teraz raz robie raz nie, a powinna codziennie stosowac fluid na przyklad, bo po tym buzka super wyglada. Robienie SPA co najmniej raz w tygodniu.... Tyle tych drobnych rzeczy, ktorych jeszcze nie ogarniam, ale wiem ze jestem na dobrej drodze, tylko potrzebuje jeszcze troche czasu. Wiecie ja cale zycie bylam pod kreska :( dopiero teraz wychodze na prosta....I tyle mam do zrobienia I nadrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zrobilam spa dzis az czuje ze sie pale :-/ Nalozylam serum termo aktywne na uda i brzuch i normalnie jara mnie w srodku czhli znaczy ze dobtze dziala ale za to na 4 literach usiedziec nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka zadbana kobieta nie zawsze wyglada jak z okladki magazynu o modzie. Wlosy maja byc czyste, zdrowe, bez odrostow, paznokcie moga byc nieumalowane, musza byc czyste, zdrowe I ladnie wypilniczkowane. nawet wielkie gwiazdy z olbrzymia kasa nie zawsze wygladaja tak pod czas zdjec ;) Jak bedziesz sobie stawiac nieosiagalne wymagania nigdy nie bedziesz zadowolona ze swojego wygladu. Ja uwielbiam dobre kosmetyki, pefumy- to moja slabosc ale najpieknieszy complement jaki dostalam od meza byl pewnego ranka. Wrocil z delegacji, nie widzielismy sie chyba 2 czy 3 tygodnie. Jak sie obudzil to mi powiedzial, ze zamiast tesknic za nim to ja rozkwitam :) Nie pachnialam wtedy drogimi perfumami, bylam przed prysznicem, wlosy w artystycznym nieladzie ( delikatnie mi sie kreca ). Zreszto same wiecie jak sie wyglada sie po przebudzeniu. Kobieta musi sie dobrze czuc w swoim ciele inaczej zadne zabiegi, fryzury,cichy nie pomoga :( Przeczytaj sobie kiedys wywiad z jakims zawodowym fotografem pracujacym zmodelakmi. Kazde z zdjecie jest obrabiane a my potem wierzymy, ze sa "idealne ciala" ;) bez zmarszczki, cellulite o idealnych proprcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Czarnula i Amaretka przykro mi że nie znając mnie i mojej sytuacji osądzacie mnie. Gdybym nie zaczęła od dobrego nastawienia już dawno bym się poddała. Wiem co piszę i nie zmienię zdania zdrowe odżywianie jest praco i czasochłonne. Od rana pije zioła, później sok cytryny, żurawiny, i robię w sokowirówce jeszcze sok z marchwi. To wszystko piję razem z córką. Dodam, że wszystko robię sama nie korzystam z żadnych półproduktów, chleb na zakwasie piekę sama,kefiry i jogurty także. Nie jemy mięsa dzięki któremu dużo łatwiej i szybciej przyrządzić obiad. Przygotowuję masę przetworów bez cukru z owoców na zimę. To wszystko robię sama, bez niczyjej pomocy, bo Pan mąż niedawno oświadczył, że odchodzi, nie mam rodziców, rodzeństwa żadnej rodziny. Nikt wieczorem nie przyjdzie i nie odciąży mnie choćby na godzinę żebym odsapnęła czy poszła na fitness. Czasem jestem tak umordowana że usypiając dziecko sama zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia chcialam cie przeprosic, nie chcialam Cie urazic, uwierz mi. Naprawde jestes wielka ( chodzi o osobowosc a nie o figure ) Jest Ci ciezko ale masz kochana coreczke, kiedys ona Ci wszystko wynagrodzi :). Tancz z malenstwem - ja tak robie, poprostu ruszaj sie w dzien tak czesto jak mozesz ;) Skoro facet zostawia taki skarb jak TY to olej go - nie jest ciebie wart Glowa do gory Jeszcze raz przepraszam, chcialam cie zmotywowac a nie urazic. Mamusie w maseczkach fajnie wygladaj ;) Mam nadzieje, ze nie uciekniesz od nas po tym nie przyjemnym incydencie. Naprawde nie jestesmy takie wredne , slowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×