Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Nie dziekuje Amaretka :-) Mam nadzieje ze wytrwam Jesli chcesz wejdz na drugi watek przyjazne odchudzanie... Grupa wsparcia Tam jest przykladowe menu na jutro z mojej dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ;) Jak dostalam temat to myslalam,ze go zle zrozumialam. Moj maz tez mi nie wierzyl az poczytal sobie moje wypociny. Lubie sushi wiec od czasu do czasu "nie zwracam uwagi na zagrozenie" ale nie zajadam sie jak kiedys kotletami z soi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jak tam dzionek? Mialam wczoraj isc na silownie ale nie poszlam :( lalo od poludnia I dzisz znow leje :( Brzdac mi nie daje cwiczyc, tzn chce cwiczyc ze mna ;) a w poludnie jak mial drzemke to wykorzystalam ten czas na leniuchowanie :( Przynajmniej jednak nie podjadalam, wiec dzien minol jako-tako ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie dzien jak co dzien pranko sprzatanko gotowanko Juz po obiadku :-) Kurcze tez nie mam jak cwiczyc Drugi dzien z rzedu bratowa przyszla z dziecmi i zostawili mi w domu pobojowisko :-/ Na dodatek brak cieplej wody do czwartku Masssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Izulek, przechlapane ale pomysl sobie, ze czwartek ju za 2 dni :) Ja wlasnie szykuje obiadek ale nie mam dzis sily, znow mam bardzo niskie cisnienie chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupniczek na udku z duzzzzzzzzzzza iloscia warzyw I swierza natka z pietruszki :) Wiem, ze moze to nie brzmi dietetycznie ale mala miseczka, bez chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi dietetycznie :-) A na smietanie czy jogurcie? Ja wczoraj zrobilam kalafiorowa dietetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz nie moge wytrzymac to jogurt daje Kurde jestem tak senna A dopiero co kawe wypilam Dobrze ze dzien sie skonczyl i nie musze juz nic jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! :) z tego co piszecie to super diete urzymujecie...naprawde przestrzegacie zasad tak jak np Czarnula...zupka bez chlebka! super, wlasnie tak sie chudnie. Kurcze, to nic ze nie cwiczylyscie wczoraj. I tak was podziwiam! Jak wy to wszystko godzicie?! Jak mi sie nie chce isc na silownie to mysle o Was ;) bo ja mam czas tylko czasem checi brak ale nad tym pracuje I robie duze postepy. Dzis zamiast dodatkowej kanapki na ktora mialam zajebista ochote, sieglam po marchewke, salate, I male pomidorki I odrobina dipu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zrobie maseczke nawilzajaca.... jeszcze tyle mam do zrobienia w kwestii wygladu. Ale mysle ze figura to najgrubsza rzecz do zrobienia...reszta to detale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretka pol na pol Najbardziej smakowal mi obiad :-) Ale takto znosnie Ja skusilam sie na 1/2lyzeczki nutelli Poprostu jak zobaczylam ze wszyscy jedza to az mi lzy stanely Poprostu musialam Dziewczyny od wczoraj biore tabsy spalacze tluszczu lipotropic sa dobre Gdyby ktoras chciala Co do cwiczen ja do czwartku mam wolne z powodu braku cieplej wody Bo zanim wode zagrzeje to szok :-/ Myslalam ze moze wieczorem ja wlacza bo zazwyczaj tak rovia a tu lipa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jest troche utrudnienia jak goracej wody nie ma.... Uwielbiam nutelle...I tak jestes bardzo dobra ze tylko poj lyzeczki zjadlas na smak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odchudzanie to nie kara dla nas ;). Trzba sie cieszyc z kazdego zgubionego cm, kg. Trzeba przyzwyczaic organism do zdrowszego trybu zycia, nie mozna caly czas byc na dietach :(, bo sie wykonczycie. Izulek jak od czasu do czasu zjesz odrobine czegos slodkiego to nie utyjesz od tego od razu. Lepiej czasami skusic sie na cos sloedkiego niz tylko marzyc a o tym a potem rzucic sie na slodycze jak wyglodnialy wilk ;). Wiem, ze nie kazdy sie ze mna zgodzi. Wazne jest, zebys nie dawala sie namawiac siostrze na fast foody non stop. Glowa do gory ;) Kiedys czytalam, ze dobrze od czasu do czasu oszukac organism, ze konczymy z odchudzaniem. Pod warunkiem, oczywiscie, ze nie robi sie tego zbyt czesto :) Trzymaj sie swojej dietki, jest apetyczna I zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, idzie Ci swietnie I nie martw sie tak swoja figura, po malu bedziesz miec taka o jakiej marzysz :) Trzeba troche popracowac ale za to jaka bedzie nagroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ze nie mialam ochoty na wiecej ale nastepnym razem musze sie zawziasc i nie podjadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula calkiem sie z Toba zgadzam Organizm musi sie nauczyc walczyc z nadliczbowymi kaloriami Zreszta jak cos podjem to potem odejmuje to od nastepnego posilku Wole podkrasc ciut ciut niedozwolonego nizeli mam zjesc tego duzoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym byla sama to pewnie by bylo kilka a nie pol ale siostra nie pozwala na wiecej Teraz mlodemu robilam kanapke z nutella to nie podjadlam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterrrminowana
Czesc, potzrbna mi grupa wsparcia a moze ja kogos wespre w odchudzaniu i drodze do poczucia sie bardziej atrakcyjna. Od lat mam nadwage ok 5-6 kg. Gdy czasem na krotko dojde do swojej prawidlowej wagi (60kg, wzrost 162) wygladam naprawde fajnie i swietnie sie czuje. To dlaczego zaraz i tak dochodze do 65-66? A gdybym nie uwazala, to waga szla by sobie w gore i szla. Mam juz tak dosyc tych 5-6 kilogramow. Od dzisiaj wyzywam je na pojedynek. Mieszakam w USA wiec bede pisala raczej od poludnia czasu polskiego. U mnie teraz wczesne popoludnie. W Planie - tylko lekka kolacja (bo zdazylam juz zjesc calkiem sporo) i wieczorem joga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zdeterminowana :) W grupie razem. Kazda z nas ma swoj przepis na "dojscie do wymazonej wagi" ale wspieramy sie razem :) Co srode wazymy sie I podajemy wage :) Dbamy nie tylko o wage ale takze cere, wlosy itp Mam nadzieje, ze polubisz nasze towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeter
Dzieki za dobre slowa:-). Zdrowe wlosy, swieza cera, fajna figura i ladne cialo - to tez moj cel. Od wczoraj zaczelam pic sok z cytryn, nacieram tez nim twarz. Kupilam zelazo - to jedyny supplement jaki biore. Daje sobie ok. 2.5 miesiace na uzyskanie wlasciwej wagi i poprawe wygladu - do konca pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×