Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość dzulia 76
Izulek ten sok co ja piłam nie ma nic wspólnego z cukrem, jeśli chcesz poczytaj o diecie Plan wypłukiwania tłuszczu. Mnie udało się przez miesiąc zgubić po 9 cm w obwodzie ud i 6 cm w biodrach około 30 cm ogólne we wszystkich obwodach. Jest to sok kupny ja taki piłam lub jak się zaczyna sezon na żurawinę to można zrobić samemu. Powoduje on spalanie tkanki tłuszczowej i niechęć do słodkiego. Nie wierz we wszystko co mówią lekarze i dietetycy. Sprawdzaj wszystko sama. Nie mówię, żebyś nie stosowała się do ich zaleceń, ale proszę Cię sprawdzaj. Są owoce, które odchudzają należą do nich cytryny grapefruity, żurawina, ananas i pewnie jeszcze by się jakieś inne znalazły. W nich cukru jest mnie niż w łyżce ketchupu, którzy wszyscy bezkarnie zjadają i nawet nie wiedzą, że zjedli ukryty najgorszy biały cukier. Nie mówię żebyś jadła jabłka śliwki czy banany bo one są bogate w cukry proste, ale te które mają śladowe ilości cukru. Poza tym Izulek jeśli nie robisz wszystkiego sama, to nawet nie przypuszczasz ile cukru codziennie pochłaniasz w produktach w których w ogóle nie powinien się znajdować np. chleb, wędliny, nabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Oto I nasza tableka, prosze kopiujcie ja I wpisujcie swoje dane, bedzie bardziej przejrzysto :) izulek Dzulia ma racje, jak codziennie wypijesz sok ze sweirzego grejfruta z miazem nic Ci sie nie stanie. Zobacz ile jest wspomagaczy odchudzania z grejfrutem, ananasem, mango itp. Jezeli mimo wszystko uwazasz, ze to "grzeszek dietowy" to lepszy taki niz inne ;) Ja wczoraj nie zjadlam kolacji :) I bylam na silowni 35 min -niestety tylko tyle czasu mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria nie chce naszej "tableki", uznaje ja za SPAM Wiec musimy jednak tylko pisac o naszych sukcesach :) oby ich bylo jak najwiecej I porazkach (tych ma byc jak najmniej ) Od zeszlego tygodnia schudlam -1.1 kg I waze 64,1 kg- moj cel to 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo czarnula u mnie tylko -0,3 przez podjadanie Ale bedzie lepiej Dzulia masz na mysli jakiejs konkretnej firmy sok? Mam juz hula hop tyle ze musze przypomniec sobie jak sie na nim krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzeze u was zmiany... ja nie wchodze nawage, mozedopiero w sobote :) i rezygnuje z gotowych soków..zdecydowanie producenci oszukuja i sypia cukier;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterr
Czesc Dziewczyny. Od zeszlej srody mniej 0.7 kg. Bylo 66,1. Teraz - 65,4. Cel - 60. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Izulek ja nie kupowałam żadnej konkretnej firmy kilka razy kupiłam z olvity, raz z oleofarmu, najczęściej z firmy samsok bo był najtańszy ok. 14 zł za pół litra. Najważniejsze, żeby był bez cukru i wyciskany ze świeżych owoców i tylko pasteryzowany. Nie powinien być robiony ze soku skoncentrowanego. Ja kupowałam w sklepach zielarskich, ze zdrową żywnością i aptece. Ogólnie nie jest to tanie, ale uwierz mi ja więcej wydawałam dziennie na słodycze niż później na ten sok. Jeśli się zdecydujesz mogę Ci podać przepis na sok ze świeżej żurawiny polskiej, który wyjdzie dużo taniej a sezon zaraz się rozpocznie na żurawinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Dziewczyny jak wy to robicie że macie ten szary podpis ze swoją wagą i celami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia wejdz w swoj nick I edytuj profil, tam bedziesz miec stopke :) Czy nie lepiej robic samemu smoothie niz wydawac ciezka kase na soki? Gratuluje wszystkim spadku wagi :) Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia pierw musisz zarejestrowac nicka podac haslo meila A potem jak juz bedziesz na niebiesko jak my edytujesz profil i mozesz wgrac zdj i napisac stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Aha to muszę się zalogować. Czarnula pewnie, że lepiej by był z tym smoothie tylko, że żurawina to owoc sezonowy i nie ma go przez większą część roku. Zaczyna się pod koniec września i trwa do października. Więc na razie można o niej tylko pomarzyć. Ja zaczęłam odchudzanie od stycznia więc po żurawinie nie było śladu. Dlatego zostają tylko soki. Ale naprawdę warto zapłacić za wstręt do słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia dzieki za rade jak wroce z Anglii to o tym pomysle :-) Jutro bedzie pierwszy 100%dzien jak nie zjem nic slodkiego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia ale sa owoce mrozone :) Zreszto bez sensu ( wg mnie ) jest kupowac soki w okresie letnim kiedy jest ich sezon. Naprawde mozecie zaoszczedzic sporo kasy I zdrowo sie odzywiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Czarnula ja nie widziałam nigdzie żurawiny mrożonej. Szukałam i nie znalazłam. Więc z dwojga złego wolałam poza sezonem pić kupny sok niż kupować nadal słodycze, ten sok jest drogi bo za litr od 28-40 zł i wystarcza na tydzień. Jak dla mnie można takie obciążenie wytrzymać tym bardziej że zaoszczędza się na innych rzeczach. Poza tym kiedy jest sezon to żurawina wcale nie jest tania u mnie kosztuje od 18 - 20 zł za kilogram więc zbytniej oszczędności nie ma a z kilograma nie wyjdzie Ci litr soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, kazda z nas ma swoje sztuczki jak przechytrzyc "swoje slabosci". Najwazniejsze, zeby pomagalo :) Tak to jest, na jednej rzeczy zaoszczedzimy a na drugiej wydamy wiecej. Zurawina jest doskonala na pecherz moczowy. My czasami tez kupujemy sok z zurawiny bez cukru, kwasny jak cytryna ;) na oczyszczenie ukladu moczowego ale nigdy nie kojarzylam tego jako antydotum przeciw slabosci do slodyczy:). Sos z zurawiny lubie dodawac do pieczonego indyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Ja też nie miałam pojęci że tak działa dopóki nie trafiłam w necie na dietę Plan wypłukiwania tłuszczu. Ponieważ mało było informacji na temat szczegółów tej diety postanowiłam zakupić książkę o tym tytule- Ann Louise Gittleman. Dowiedziałam się o wspaniałych właściwościach żurawiny nie tylko tych, które są powszechnie znane - oczyszczanie przewodu moczowego. Przetestowałam na sobie i mogę potwierdzić, że przy piciu tego soku organizm pozbywa się nagromadzonego tłuszczyku, cellulitu i przestaje mieć ochotę na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Bede wiec dodawac do moich smoothies zurawine, poczekam jak sie sezon zacznie. Dzieki Dzuliet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Hej dziewczyny dziś oprócz wzorowej diety poskakałam na skakance ponad 1000 podskoków, przez około 40 minut. Zamówiłam hula hop przez internet i czekam z niecierpliwością kiedy przyjdzie przesyłka, żeby jeszcze dodatkowo pochulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia ale nabralas rozpedu :) Brawo. u mnie tak sobie, wczoraj wieczorem podlapalam dola, chyba synio za bardzo dal mi popalic :( I niestety kolacja byla wieksza niz zwykle, moze nie jakies wielkie obzarstwo ale mimo wszystko :( dzis postaram sie to spalic, teraz gotuje obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się wpisałam w stopkę moje wagowe osiągnięcia i ciekawe czy będzie to widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzulia :) Sliczna stopka, chyba cos sie zacielo w kafeterii bo I ja nie moglam zmienic na nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Sorki ze sie nie odzywalam ostatnio, ale wpadlam w okropny dolek I czulam sie fatalnie.... poprostu zycie mnie totanie przytloczylo...dzis czuje sie troszke lepiej ale jestem psychicznie wypompowana :(:( Takze dieta I cwiczenia wziely w leb! Niestety....raczej nie przytylam ale nic sie nie posunelam do przodu......... Ciesze sie ze Wam tak dobrze idzie. Czarnula- dzieki za pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka czasami nawet jak nie schudniemy ale I nie przytyjemy to tez sukces :) Glowa do gory I wracaj na wlasciwe tory. U mnie dzis tez nie najlepiej z dieta, nie mialam swiatla u maz po drodze przywiozl sushi, mam nadzieje,ze je spale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Czarnulka :) tak musze wrocic na wlasciwe tory!!! tak mi dobrze szlo do tej pory :( ale wszystko dzieje sie po cos! Czasem musi zdarzyc sie dolek zeby czlowiek sie obudzil I zaczal robic to co juz dawno wiedzial ze ma robic, ale nie mogl sie odwazyc! Takie male sushi napewno Cie nie zaszkodzi :) ale doda sil do dalszek drogi!!!! Nie miej wyrzutow sumienia, nalezy sie cos dobrego od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wreszcie zaskoczyło. Idę spać, bo coś dziś nie mam siły już nawet na siedzenie przed netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Jak mija dzionek? Dzulia masz sliczny awatar :) Ja wczoraj na silowni 1 h, potem sterta prasowania ( I tak jeszcze wiecej zostalo, tak mi sie nazbieralo ) I nawet nie wiem kiedy zrobila sie 23 wiec juz nie bylo sensu jesc kolacji a mimo to jestem cieza o 1 kg niz w srode :( No coz mam nadzieje, ze to tylko wiecej wody w organizmie. Milego dzionka ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja dziś też się zważyłam i było 0,3 kg więcej niż w środę, może ten piątek jakiś feralny. Dziś przyszło hula hop, które zamówiłam poćwiczyłam 15 minut, ale to trochę boli jak te metalowe kulki masują, więc zobaczę jutro czy nie będę mieć siniaków bo na YT dziewczyny pokazywały jakie były posiniaczone po hulaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×