Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość ciska25
To ja (gość powyżej) udało się dodać post z nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Moje założenie jest takie żeby jest śniadanie obiad i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciska jesli bedziesz przegladzac organizm to nic nie da ;-/ tez to przerabialam poprostu musisz obliczyc swoje mininalne zapotrzebiwanie kaloryczne i zdrowo sie odzywiac jesc regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Może i masz rację izulek spróbuję zrobić to po Twojemu :-) dziękuję za radę....a któraś z was wspomniała o soku z żurawiny-poproszę o przepis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Izulek, gratulacje za taki spadek wagi! no no, trzeba barć z Ciebie przykład. Ja dzisiaj 1h na rowerze i 1 h na spacerze;) + maska na twarz. Jutro dzień olejowania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Ciska, sprawdź parę stron wcześniej, Izulek dodała fajne posty, dotyczące tego co może jeść, a ma dietę od dietetyka.Ja na tym bardzo skorzystałam;) Również radzę aby jeść regularnie, a mniejsze ilości. 5 posiłków podkręca metabolizm 2 - spowalnia i organizm się przygotowuje na "wojnę" i zbiera zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciska unikaj mleka kawy cukru tluszczu zamien na roslinny np. orzechy migdaly unikaj weglowodanow malo pieczywa duzo bialka i warzyw owocow np. jagody maliny jablka mandarynki sliwki grejfrut (do poludnia) jak chcesz to podam ci jadlospis na 2-4dni i mniej wiecej pozniej bedziesz sobie kombinowac mieszac posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa: pieczarki pomidory ogorek rzodkiewka cukinia papryka mieso biale indyk albo kurak ja np. uzywam oleju 0%tluszczu i kalorii makaron ciemny ryz brazowy albo basmati w zaleznosci porcja ok 30-50g ser feta plaster ok1cm ser bialy chudy jogurt 0% musli bez cukru np.fitella diet margaryna flora lub benecol 2-3kromki pieczywa dziennie+2kromki wasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Izulek dziękuję bardzo :-) jedna kawę z mlekiem musze wypić bo pęknie mi głowa ale musli będę jadła z jogurtem jutro skocze na zakupy w sumie racja lepiej zjeść 5 małych niż dwa duże posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz teraz juz po czasie jestem modrzejsza hehe ale wczesniej jadlam czasem kanapke dziennie potem normalnie a waga na plus szla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciska sluchaj dziewczyn, 2 posilki dziennie nie pomoga ci schudnac a jedynie wykanczaja organism. musisz jesc 4-5 razy dziennie ale male porcje I unikaj cukrow prostych ( biale pieczywo, bialy makaron, bialy ryz, slodycze itp ), bo one szybko zamieniaja sie w tluszcz :( I pobudzaja apetyt. Jak malenstwo przesypia Ci noc to staraj sie cwiczyc co 2-gi dzien. Zoabaczysz, ze jak wprowadzis kilka zmian w swoim jadlopisie to waga bedzie spadac. Dieta to nie kara, musimy sie poprostu nauczyc zdrowo odzywiac. Ja mialam kilka kryzysowych dni ale dzis jak na razie bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Niestety synek teraz ząbkuje i od jakiegoś czasu wstaje kilka razy w nocy. Miałam uraz stopy podczas skakania na skakance i teraz z ćwiczeń lipa choć od kilku dni próbuje na orbim działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciska to ja jestem od żurawiny jeśli chcesz przepis na sok to napisz czy chcesz sama go robić ze świeżych owoców czy chcesz kupić gotowy. Napiszę Ci wtedy proporcje bo takiego prosto z butelki nie da się pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Chce zrobić go sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu dzulia76 nie wiem co to za dziadostwo nie mogę się zalogować. Ciska potrzebujesz 350 gram świeżej żurawiny nie może być kandyzowana zalewasz 850 ml wody i gotujesz na wolnym ogniu nie dopuszczając do gotowania. jak zaczynają pękać owoce wyłączasz gaz i przecedzasz przez gęste sito powstały kompot. Na sitku pozostałą żurawinę rozgniatasz łyżką żeby jeszcze wycisnąć zawartość kuleczek. I to tyle później rozrabiasz powstały sok w proporcjach pół na pół i pijesz 8 szklanek na dzień między posiłkami. Jeśli będziesz chciała jeszcze jakieś szczegóły to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy też macie problemy z logowaniem się do tego portalu. Przecież to jest jakaś katastrofa nie mogłam się zalogować przez godzinę. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia czasami tak jest tez nieraz mnie wylogowuje automatycznie a pozniej zalogowuje heheh nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Nie mam pojęcia czy jest dużo :-) zamierzam ja osobiście zebrać w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś z logowaniem miałam mega problem z 15 razy hasło mi przysyłali bo myślałam że zapomniałam to co sobie sama nadałam i wysyłałam prośbę o przypomnienie hasła, niestety żadne nie wchodziło aż po około półtorej godzinie wreszcie zaskoczyło. Izulek co do lasu to przyjeżdżaj do mnie połazimy razem bo ja też lubię las a nie mam z kim chodzić. Ciska no to zbieraj jeśli będzie dużo to możesz pomrozić i w zimie nadal pić. To masz dużą oszczędność bo żurawina jest droga a ja tą dietę żurawinową prowadziłam około 7 -8 tygodni i nadal bym piła gdyby nie fakt że już mnie nie ciągnie do słodkiego ale na pewno wrócę niebawem do niej bo mi teraz wolniej centymetry w tyłku lecą. Na tydzień potrzeba Ci około 1,2 kg świeżej żurawiny. Przez ten sok około 10 cm w tyłku poszło w dół a chciałabym jeszcze 10 i wtedy będę laska hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Ja wlasnie po nieudanej probie cwiczen callanetics :(. Zlapal mnie taki skurcz miesnia brzucha, ze myslalam , ze sie nie wyprostuje :(. Ale to moja wina pije kawe ( mam niskie cisnienie ) I chyba mam za malo magznezu. Nic, lyknelam kapsulke a do cwiczen jeszcze wroce :) Czlowiek niby sie nie poci ale za to jak sie czuje miesnie :) Chce troche ujedrnic I wysmuklio cialo, ponoc nic lepszego nie ma ;) A wam jak mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ten cholerny weekend... Byłam rano z dzieckiem w parku a teraz siedzę jak pies w domu sama. Nie mogę się zebrać do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w klubie dzulia ja dzis pracuje z domu i siedze sama nawet geby nie mam do kogo otworzyc nudzi mi sie jak cholera nawet tv tu nie ma :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zabierajcie sie do czytania jak sie wam nudzi, ja uwielbiam zostac sama I nikt mi wtedy nie przeszkadza, dobra ksizaka, kubeczek z kawusia ijesem w innym swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula niestety nie zabralam ze siba ksiazek aczkolwiek jak zaczne czytac to nikt i nic mnie od niej nie oderwie :-D poprostu odplywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam czytać. Tylko muszę sobie uświadomić że mogę i że nie jest to strata czasu. Bo od dwóch lat zapomniałam że można coś robić tylko z myślą o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×