Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość natalciaaaaaaa
Siemka :) Ja się odchudzam już 2 tygodnie, ale na innym wątku. ;) Wpadłam tylko zapytać, czy macie jakieś efekty po hula hop ? Ja już zamówiłam czekam teraz na cholerną przesyłkę. Już tydzień. Chce się do września pozbyć boczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynna
Hejka dziewczyny :) Jestem tutaj nowa. Fajnie, że trafiłam na ten wątek. U mnie z odchudzaniem to słabo, bo zawsze brakuje mi motywacji. pozazdrościłam kolezance z pracy, która schudła dzięki ćwiczeniom i piciu ziołowego suplementu - http://slimtox.pl/ .Od poniedziałku też zaczęlam to pić, ćwiczę 30-40 minut każdego dnia i czekam na efekty :) Tym razem nie mogę się poddać za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Czesc dziewczyny. Dzisiaj zaczynam tak na 100%. Wczoraj nie dałam rady, bo kiepsko się czułam i nie miałam sił na nic. Pogoda mnie dobija, a w pracy nie mam dobrych warunków. Jest duszno, gorąco. Słabo się robi po całym dniu. Ja planuję mż i więcej ruchu, więc efekty pewnie nie będą tak szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o hula hoop to ćwicze coś ponad tydzien ale juz moge stwierdzić że skora na brzuchu jedrniejsza. Co do cm to -2cm u brzuchu. To chyba niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna witaj. Fajnie ze tez zaczelas. Ćwiczysz cos konkretnego? Czy zwykla gimnastyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kle wyrzuc z diety ziemniaki, slodycze, napoje gazowane, wyroby typu makaron, jak masz ochote na cos slodkiego zrob sobie budyn ale cukier zastąp slodzikiem. 7 tabletek do budyniu zamiast cukru. Spokojnie mozesz jeść piersi z kurczaka łącz z warzywami typu kalafior, brokuly. Dobrze tez kupic sobie otręby owsiane i jesc 2 lyzki otrab dziennie. Na deser mozesz jeść serek owocowy 0%tłuszczu. To chyba tyle. A i wszystko bez tłuszczu najlepiej warzywa gotowane na parze a mieso smazone na patelni teflonowej. Tyle ode mnie ;) i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dzis sie przerazilam!!!! zobaczylam sie dokladnie w lusterku....awww duuuuzo pracy nie czeka. Temat morze.....wiadomo pozbycie sie kilogramow, ale! tez nabranie ksztaltow, czyli wyzezbienie sylwetki.... zadbanie o cialo. wczoraj wysmarowalam sie balsamem brazujacym....cudo. Od razu poprawia kolor skory. W dalszek kolejnosci....makijaz....ukladanie wlosow....I modne ciuchy.... duzo tego. Tak naprawde wszystkie blokady sa w naszym umysle, w naszym mysleniu. A wy jaka macie wizje siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u m e jesli chodzi o cialo to schudnac napewno ;) opalenizny nabrac ale juz nad tym pracuje na solarium. Jesli chodzi o twarz to nic nie musze robic bo mam ladna cere. No i wlosy zapuszczam i stosuje to maseczkę z drożdży. Ogolnie jest ok tylko te kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kilogramy sa najgorsze! :( bo potrzeba dlugotrwalego wysilku I determinacji...ale odkrylam cos ciekawego! Trzeba robic to co sie lubi.... jak lubisz plywac to plywaj, lubisz aerobic rob to! Dieta- tak musi byc...ale moze byc smaczna :) Boze nie moge sie doczekac jak bede chudzinka! Systematycznosc jest najwazniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Eryk ;p No to zdjeciebto szczyt moich marzen heheh :) Amaretka wydrukuj i powies sobie na lodowce to zdj. Bedzie Cie mobilizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plakat w kuchni i w pokoju NADWAGA TO KWESTIA WYBORU bo to nasz wybór - żremy czy jemy, ile tłusto czy chudo . ćwiczymy czy użalamy się nad sobą przy talerzu na kanapie. Przy masażu traci kalorie i tłuszcz masażysta a nie masowana osoba, więc najlepiej stosować automasaż, wystarczy zwykła oliwa z oliwek lub dla niemowląt. i nie ma cudowniejszego sposobu mało jeść dużo ruchu i tak niestety już na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja kręcę juz tydzien efektow jako takich nie widze poza ogromnymi siniakami;-) ale to moze dlatego ze jestem leniem i malo krece ale polecam tylko na poczatku boli cholernie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do goscia wyżej. Otyłość czy nadwaga nie jest kwestia wyboru. Ja bylam zawsze szczupła a bedac w ciąży sie tak roztylam. Nawet jak bedziesz w ciazy i bedziesz sie zdrowo odżywiać to i tak mozesz przytyć i to sporo. Wazne czy sie walczy o sylwetkę po ciazy bo większość kobiet odpuszcza i uzala sie nad soba. Ja walcze i jestem dumna z tego ze mam tyle zapału, chociaz bywaja momenty zalamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk tez krecisz super dzieki za rade dzis zaczynam sumiennie i owine sie jakas bluza bo te moje kosci strasznie poobijane. Ja mam tak dziwna bud ze kosci miednicy mi bardzo wystaja musze nosic biodrowki bo jak mam spodnie z wyzszym stanem to mnie obcieraja na tych kosciach a jak kupie luzniejsze to na pupie wisza ech jak ja nie lubie tych kosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Efcyk Podziwiam! Jak Ty to wszystko laczysz??? opieka nad dzieciem, dom, odchudzanie? jestes niesamowita. trzeba miec cholerne samozaparcie to tego, ale to jest jedyna droga... bo tak naprawde to jak sie czujemy same ze soba wplywa na nasze kontakty z ludzmi, facetami, nasze wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiscie nie tylko ciaza jest przykladem. Sa ludzie chorzy, im tez powiesz ze to kwestia wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jakos pogodzić wszystko. Maz tez mi duzo pomaga np zajmie sie dzieckiem kiedy chce poćwiczyć. Bo wie ze to dla mnie wazne. Ale moje dziecko bardzo grzeczne jest takze nie mam problemu z wykonywaniem obowiązków. Jak cwicze to wkladam go do bujaczka i patrzy co mama robi hehe xD z dzieckiem tez mozna pocwiczyc bawiac sie z nim. Zawsze to jakies spalone kcal. Na wszystko sa sposoby. :) jedno dziecko to nie problem gorzej jak bedzie wiecej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ efcyk Naprawde sie zainspirowalam! I chyba sie schowam w ciemny kat ze wstydu :( ja mam czas, nie mam dzieci, a tak sie czasem zakrece w swojej glowie ze nie mam motywacji . Ale koniec z tym!!! Napwno Ci sie uda!!! Jestes na bardzo dobrej drodze. Zobacz ile juz za Toba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka mnie osobiście inspiruje Ewelina imslim.pl poczytaj i obejrzyj zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym bardziej jak nie masz dzieci to do roboty dziewczyno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczęta na wstępie powiem,że świetny wątek.Temat obejmuje nie tylko odchudzanie ale i pielęgnacje.Super.O ile nie macie nic przeciwko chętnie dołączę.Dietę zaczęłam 13 lipca.Na chwilę obecna mam 8 kg na minusie.Niestety to kropla w morzu.Walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc super ze dolaczylas do nas ;) 8 kg to świetny wynik ;) z jakiej wagi startowałas? I jaki masz cel? Napisz cos o sobie rowniez ile masz wzrostu jaki wiek? Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk Dokladnie, ha- do roboty! Bo wstyd! Moje glowne zalozenia diety to- zero zmazonych rzeczy, obiady to glownie gotowane mieso, glownie kurczak lub indyk I bukiet warzyw, raz to raz to, mniejsze porcje, na kolacje salatka I wasa lekka z serkami twarogowymi, supplement: herbatka spalanie tluszczu 3 x dziennie. Duzo wody mineralnej, duzo salatek. Nie dopuszczac do uczucia glodu, bo wtedy rzucam sie na wszystko I objadam. Zawsze miska salatki w lodowce! To chyba tyle. Poza tym oczywiscie fitness! 4 x w tygodniu - zeby sie nie nudzic to rozne rzeczy: aerobic, fitness dvd w domu, plywanie :) Dbanie o cialo: proponuje zebysmy sobie ustalily dzien SPA, kiedy robimy manicure, pedicure, peeling, maseczki na wlosy I twarz... I mozemy sobie mowic co robilysmy I jak sie po tym czulysmy. Lub poprostu kazda moze to dopasowac do swojego tygodnia I sama wybrac doby na to dzien- wazne zeby sie odbyl!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×