Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość Mania157
Jak też się podpinam :) kręce hula hop, skacze na skakance jak znajdę trochę czasu to idę na basen albo rower :) nigdy nie jadłam dużo ale za to niezdrowo. Dużo słodyczy, smażonego i generalnie wszystko co mi smakowało. Teraz staram się zmienić przyzwyczajenia zywieniowe na zdrowe ale w dalszym ciągu smaczne :) chwilowo nie mogę ćwiczyć bo dopadła mnie rwa kulszowa. Ale jak sie wylecze to wracam do ćwiczeń :) mam 160 cm i nie mam pojęcia ile waże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mania! fajnie ze dolaczylas :) Skad ja to znam? Nigdy za bardzo nie pilnowalam diety, nie objadalam sie bardzo, ale niczego sobie nie odmawialam... uwielbiam placki! szczegolnie sernik.... cos za cos. Ile chcesz zrzucic??? Wazne zeby sie starac cos zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mania! fajnie ze dolaczylas :) Skad ja to znam? Nigdy za bardzo nie pilnowalam diety, nie objadalam sie bardzo, ale niczego sobie nie odmawialam... uwielbiam placki! szczegolnie sernik.... cos za cos. Ile chcesz zrzucic??? Wazne zeby sie starac cos zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i taka postawe to rozumiem. Z tym dniem to nie wiem czy sie na to pisze bo ja codziennie robie jakas maseczkę, co drugi dzien teraz na wlosy , codzień nogi owijam folia przedtem smaruje nogi balsamem. I brzuch tez. Paznokcie na razie mam dlugie ale musze uciąć bo dziecko zachaczam nie chce go podrapac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze dolacze maseczke jakas jeszcze na twarz ale sie boje troche bo mam fajna cere i zebym sobie nie spieprzyla. Jakie zabiegi polecacie? Moze cos ciekawego dołożę. Np cos na stopy dobrego zeby byly mieciutkie ;p jakiego balsamu brazujacego uzywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania157
Optymalnie było by zrzucić ok. 15 kg. Właśnie takie nie odmawianie sobie niczego, moja ukochana pepsi i cola no i niedoczynność tarczycy dały taki efekt. Tarczyca niby już zaleczona więc jestem zadowolona. Zaraz po porodzie wyglądałam na prawdę fajnie a przez moje lenistwo i wieczne wymowki waże teraz tyle ile przed samym porodem zapewne :( ej człowiek głupi i leniwy to ma. Kiedyś bylam na prawdę wysportowana i strasznie tej dobrej kondycji mi brakuje . Mam nadzieję ze oprócz zmiany figury poprawi się też moje zdrowie :) Ps. Przepraszamy za błędy ale piszę z telefonu. Chwilowy brak laptopa. A mój telefon żyje własnym życiem i często pisze co chce :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywam Garnier teraz, wiem sa rozne opinie na jego temat, ale u mnie efekt jest dobry. jedyne co mi przeszkadza to okropny zapach dlatego stosuje tylko na wieczor. @ Mania Wszystko sie poprawi :) czasem tak jest niestety ze sobie odpuscimy I mowimy ah...jakos to bedzie..... a potem sie budzimy nagle w szoku to co sie z name podzialo... trzeba od tej pory drogie Kolezanki trzymac reke na pulsie! Obiecajmy to sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik, stopy to moje utrapienie :( regularly pedicure nawet 2 razy w tygodniu...nawilzanie....ja uzywam tez odzywki do paznokci Eveline 8 in 1 . Co mozecie jeszcze polecic jesli chodzi o pielegnacje stop I paznokci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie..... ile mozna schudnac w miesiac przy tym planie ktory opisalam wczesciej? Czy 7 kg jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej chudnąć maks. 3-4 kg. tylko cierpliwość przynosi efekty bez skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Gratulacje dla efcyk, kle I goscia, pozbycie sie tylu kg, jestem naprawde pod duzym wrazeniem. Ja wczoraj naprawde dobrze wykorzystalam dzien, maz o dziwo wrocil wczesniej z pracy, wiec moglam pojsc na silownie - 1 h. Byla tez maseczka na twarz, piling calego ciala, masaz ud, balsam do ciala, krem I serum, olejkowanie wlosow itp. Dieta moze bez rewelacji ale I bez obzerania sie I bez slodyczy ;) biorac pod uwage zapas w szafce to naprawde niezly wyczyn Mam nadzieje , ze dam rade tak dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania157
Ja już od pewnego czasu trzymam rękę na pulsie :) stosuję się do ograniczeń jakie sobie narzuciłam. Jeśli chodzi o pielęgnacje stóp to ja zaczerpnęłam pomysł od mamy. Potrzebne jest nam trochę miodu ale takiego lejącego co się jeszcze nie zcukrzył ( ewentualnie troszkę go podgrzać aby wrócił na lejącej postaci) do miodu dosypujemy trochę cukru. Tak przygotowanym pilingiem masujemy stopy. Po masażu myjemy stopy i wcieramy krem ( do stóp lub jaki kolwiek inny ja np. używam zwykłego kremu nivea). Po kilku takich zabiegach stopy sa zadbane, zniszczony naskorek jest usuniety i przede wszystkim pięty sa miękkie i ładnie wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lubisz cole to pij light. Ja pije. No haslo motywujace hehe. ;p Ja tez mam Garniera ale to jest balsam nawilzajacy. A ujędrniający mam Nivea Q 10plus. I jest fajny zapach tez niczego sobie. Do stop to nie wiem, ja mam ta szczote z Scholl i robie piling raz w tygodniu. A do nawilzania mam kremy do stop z Oriflame. I tyle. Chodze w japonkach po domu , lubie miec przewiew ;p skarpetek zazwyczaj nie nosze chyba ze w zimie. Myslalam ze ktos ma jakies domowe sposoby ja na przykład raz na miesiac mocze sobie w goracej wodzie z sola. Potem jade ta szczota i nawilzanie. Co do paznokci to czesto skórki wycinam, i musze jakas odzywke kupic bo mi sie rozdwajaja tak dziwnie i wlasnie mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mania dzieki ;) wlasnie o takie sposoby mi chodziło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że i u Ciebie ten sposób z miodem zadziała :) nie lubie coli light, ale za to raz na jakiś czas napije się puszeczkę zwykłej. Wszystko jest dla ludzi byle z umiarem :) ja smaruje się balsamem Kozie Mleko Ziaja. A i czasami chodzę na solarium :) w sumie tylko po to żeby podtrzymać lekką opaleniznę. W zimie jestem po prostu chorobliwie blada a jak idę raz w miesiącu na solarium to przynajmniej wyglądam jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk Ja najpierw mocze stopy, potem piling, na koniec gruba warstwa balsam do ciala I zakladam skarpetki. Stopy sa naprawde mieciutkie po takim domowym SPA ;) dziewczyny uwazajcie na produkty typu light, moge przyniesc weicej szkod niz kozysci. lepiej zjesc lub wypic cos normalnego ale w mniejszej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkty light to jedna wielka ściema! Często są nawet gorsze niż normalna wersja produktu. Dlatego powtórzę się jeszcze raz wszystko ale z umiarem :) ja wypije puszkę coli raz na tydzień to nic się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, plecam sos koperkowy do gotowanych warzyw. pol szklanki gestego jogurtu naturalnego, swiezy koperek, sol I pieprz I gotowe :) wlasnie to robie na kolacje...do tego kurczak gotowany. ( bez ziemniakow, bez ryzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania157
Taki sos musi być pyszny :) Ja osobiście na śniadanie lub drugie śniadanie robię sobie jogurt naturalny z jakimś owocem np. bananem a do tego dodaję trochę płatków owsianych i otrąb. Jest to bardzo syte i nie mam przez to ochoty na podjadanie :) oczywiście nie jem tego codziennie bo by mi się przejadło. Takie coś można nawet do pracy sobie przygotować. Tylko wtedy płatki i otręby dorzucić przed samym zjedzeniem, żeby się nie rozmokły. Można robić różne wersję z owocami, warzywami czy orzechami. Pycha :) Fajnie jak byśmy podowaly sobie tu sprawdzone rzeczy do domowej pielęgnacji jakieś maseczki itp. oraz przepisy na smaczne i zdrowe jedzenie. Najgorsza w odchudzaniu na pewno jest monotonia, a tak na pewno dużo się od sobie nauczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz mamy sezon owocowo-warzywny, wszystko swierze, smaczne I pachnace :) Ja dostalam w przencie taki specjalny malakser na soki I warzywa. Wkladamy to co mamy, owoce, warzywa, troche wody lub jogurtu naturalnego. Jak ktos lubi mozna dodac nasiona lub orzechy. Pysznosci I bomba witaminowa, bo przeciez zalezy nam nie tylko na zgrabnej sylwetce ale I na cerze. Przykladowe zestawy : jablko, kwi, szpinak, woda banan, jagoda, brzoskwinia, woda seler naciowy, jablko, szpinak, woda Mona kombinowac do woli, to co mamy w lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps, wybacznie prosze troche skladnosc zdan, ale synio troche dokazuje I ciezko mi sie skupic bylo przy pisaniu ;) Mam nadzieje,ze kazdy zrozumial mysl przewodnia ;) tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc, prosze o wybaczenie za skladnosc zdan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Ile tu się dzieje;) Super nasz temat się rozwija. Tylko mi coś dzisiaj zasięg nawalal i nie mogłam pisać... Widzę dziewczyny, że wy już nieźle wprawione w pielegnacje. Ja...to dopiero wszystko przede mną. Pracuję w sklepie kosmetycznym (między innymi kosmetycznym) więc znam trochę opinii na temat, niektórych kosmetyków. Sama kupuję, ale z używaniem gorzej. Z wymienionych przez was bardzo dobrą opinię ma bio oil, odżywka 8 w 1. Co do niektórych kosmetyków ciężko powiedzieć co jest dobre, nieraz co jednej da efekty, drugiej ich nie przyniesie. Ale nie spotkałam się ze złymi opiniami na temat odżywek do paznokci z firmy Eveline. Podobno są rewelacyjne. Posiadam taką, ale nie używałam. No i właśnie muszę zwalczyć swoje lenistwo i użyć tego co nakupywałam pod wpływem impulsu lub promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kle poto tu jestesmy, zeby sie wspierac I sprzedawac sobie sprawdzone "receptury". Prawda jest tez taka, ze co jednej z nas pomaga drugiej niekoniecznie. Zawsze mozna cos sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Polecam- nie wiem, czy wam znane, kosmetyki firmy BingoSpa. Dobra jakoś za dobrą cenę. W tym właśnie kosmetyki do stóp. Przykładowo Hydrozabieg do stóp, sole do stóp (szeroki wybór zależnie od problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Polecam- nie wiem, czy wam znane, kosmetyki firmy BingoSpa. Dobra jakoś za dobrą cenę. W tym właśnie kosmetyki do stóp. Przykładowo Hydrozabieg do stóp, sole do stóp (szeroki wybór zależnie od problemu). Klientki naprawdę sobie chwalą. Szeroki wybór kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bio oil rzeczywiscie dobry, uzywam tez. Na brzuch niestety ale jest poprawa. Codziennie prawie ale nie raz mi sie zapomni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Kle Ja mam to samo!! ha masa kosmetykow, ale z regularnym stosowaniem gorzej.... :( trzeba to zmienic. Jest chodzi o zabiegi na twarz I cialo....nie jestem jeszcze zaawansowana w tym. Tak duzo tego jest.... tysiace produktow...sam makijaz....jak pomysle tylko o tym to mnie glowa boli :) podklad taki siaki, cienie, korektory, rozswietlacze, roz, bronzer, kredka taka siaka. Z cialem juz troche latwiej, ale tez....balsam, peeling, pedicure, manicure..... Potem wlosy, ukladanie, pielegnacja.... Potem styl, ciuchy, zeby bylo kobieco I atrakcjyjnie Same wiecie ile tego jest?! A dziewczyny sie tym wszystkim zajmuja.... I oczywiscie wygladaja jak z okladki Cosmopolitan. To jest praca na caly etat :) Ale uwazam ze tak wlasnie powinno byc....zeby moc powiedziec Jestem kobieta zadbana!!!! Od stop do glow. Ja jestem na poczatku takiego dbania o siebie....I szczerze mowiac czuje sie jakbym tonela w morzu informacjii.... Tez tak macie? Wydaje mi sie ze dopiero jak czlowiek zainteresuje sie tematem to odkrywa ile tego jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ czarnula75 I nie tylko :) Kurcze.... malakser brzmi swietnie!!!! taka bomba witaminowa. To musi rzeczywiscie cudownie dzialac na organism. Tez chcialabym dostac taki present :) @ Mania I nie tylko Fajnie ze podalas przepis....mozemy sie dzielic swoimi odkryciami :) czasem nie ma czasu zeby szukac w internecine. racja- monotonia moze zabic....napewno zabija chec odchudzania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×