Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość kle
No i ja ci gratuluję. Miejmy nadzieję, że latanie wadze nie zaszkodziło. Czyżby synio miał coś przeciwko odchudzaniu mamy;) Chciał wyrzucić wagę mamie w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synio ostatnio lubi sprawdzac jak dziala grawitacja ziemska ;) CHyba jednak nie ma nic przeciwko wadze, bo sam lubi na niej stawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Czyzbyscie sie poddaly a moze tylko przestaly dzielic sie swoimi osiegnieciami :) Ja wczoraj z Mel tak okolo 40 min cwiczylam, potem rowerek 30 min I 5 min orbi :) Dzis czuje moje szanowne 4 litery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! :) sorki wielkie prawie 2 dni mnie tu nie bylo. Ciesze sie ze Wam dobrze idzie I gratuluje postepow! Kle....masz fajne plany dbania o siebie...napisz jak juz zastosujesz maske blotna nigdy nie stosowalam....jesli chodzi o oleje to stosuje kokosowy na wlosy. Teraz mam maseczke nawilzajaca na twarzy :) wczoraj silownia dzis przerwa jutro silownia.... pytalam instruktorki...I powiedziala ze cardio mozna robic codziennie moze 1 dzien przerwy na tydzien, musze sprobowac! Moja kolezanka chodzi na silownie przed praca...podziwiam to bylby dobry pomysl, ale musialabym wstawac o 6 rano.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula75 super Ci idzie!!! Tak trzymaj :) ile razy w tygodniu chodzisz na silownie??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, staram sie cwiczyc tak co 2-gi dzien. Wszystko zalezy od mojego meza, musze miec zmiennika przy dziecku. jak wraca z pracy przed 7 to zmykam an silownie choc na pol godziny. Gorzej bedzie Zima, bo wtedy to srednia przyjemnosc lazic wieczorami. Ale potem sie bede martwic, nawyjzej bede czesciej cwiczyc w domu z Mel B albo z kims innym ;) Wczoraj mi moj mezulek powiedzial,zebym wreszcie skonczyla z wmawianiem sobie, ze ejstem gruba. Dobrze, ze cwicze , zdrowo sie odzywiam, bo musze uwazac an siebie, bo mialam cukrzyce ciazowa, ale koniec marudzenia, ze jestem gruba. Ja tez bym sie nei zmusila do wstawania o 6, zeby pojsc na silownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde Cie podziwiam....dom, maz I male dziecko...I dajesz rade cwiczyc! I to jeszcze co drugi dzien! mam nadzieje ze jestes z siebie dumna :) ja mam maly sukces na koncie ! bylam glodna, pora kolacji, mialam ochote na kanapke z serem zoltym...ALE zrobilam smoothie...szpinak, pol banana I garsc truskawek! :) boze oby wiecej takich dobrych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, gratulacje. To wlasnie z takich malych kroczkow powinnysmy byc dumne, bo one powoduja, ze idziemy do przodu. Ja moim panom ugotowalam barszczyk czerwowny, ziemniaczki przysmazane boczku I sczypiorku a ja grzecznie ziemniaczek z wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie tylko 30 min cwiczonek wczoraj, 15 min na orbi I 15 min na rowerku. Polozylam sobie tez maseczke nawilzajaca. Wieczorem zamiast kolacji smoothie z buraczka czerwonego, selera naciowego, jablka I malego kawalka awocado :) A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) u mnie okay. Znow postep....przyszlam z pracy glodna jak wilk, I mialam ochote na mala kanapeczke zanim sie obiad zrobi. ale zastopowalam I wypilam szklanke wody! Dzis silownia 45min. Zaczyna do mnie docierac ze zeby cos miec trzeba sie poswiecic! I robic co trzeba. Czarnula75 Twoj smoothie brzmi pysznie!!! mniam. a tego buraczka do blenedera wsadzasz?? jaki to buraczek surowy czy gotowany??? Pytam bo mam blender nie sokowirowke I nie wiem czy mozna takie rzeczy do blendera dawac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka spokojnie mozesz wlozyc buraka do blendera, pokroj go tylko na male kawaleczki :). Burak surowy Ja dzis zgrzeszylam lakomstwem, pojadlam sushi, teraz wlasnie pije kawke, jak odpoczne to biore sie za cwiczenia, musze spalic swoj "grzeszek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeszek! haha suuuper, jutro kupie buraczka I zrobie dokladnie ten sam smoothie! :) za za chwile ide na silownie...juz mialam mysli, a jutro sobie pojdziesz nic sie nie stanie to tylko jeden dzien... WLASNIE jeden dzien. Kazdy dzien jest wazny. Przez takie myslenie wszesniej mi sie nie udalo schudnac! Koniec z tym. Co bedziesz dzis cwiczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na silowni, pot sie ze mnie lal! Ale jestem zadowolona :) Sprawdzilam wage 70.7 kg..... moja idealna waga to 64-65 kg. Czyli mam....6-7 kg do zrzucenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka dasz rade :) Pozwodzenia :) Pamietaj malymi krokami I aby do przodu a raczej na dol z waga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie :) Do tego guam albo algi na twarz :) z cwiczeniami daje jutro spokoj, dzis spedzialm na silowni 1 h I 10 min, potem spacer do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze dbanie o siebie to znaczy maseczki,, peeling, nawilzanie....daje efekty jak sie to robi regularnie. Wczoraj widzialam na silowni dziewczyne.....ktora wygladala genianie....wysportowane cialo, I lekka opalenizna....jej cialo wygladalo tak pieknie.... ale do tego trzeba dbac o siebie regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze ze idziecie na calosc:) ja wczoraj zaczelam cwiczyc z E.CH skalpel , i dzis mam takie zakwasy ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle was namawiam warzywne smoothie a sama teraz delektuje sie owocowym: jagody, truskawki, brzowkwinie :) Jakie to pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula z czego robisz to smoothie? Z samych warzyw/owocow?czy dodajesz np mleko czy jogurt? Amaretka zazdroszcze ci tych kuracji Ja jak w sklepie cos fajnego zobacze to kupie pozniej tylko zdobi lazienke Ps. Zmienilam nick wczesniej bylam skolowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek ja do smoothies dodaje wode, ciagle eksperymentuje smaki, staram sie uzywac jak najwiecj warzyw ale dzis same owoce, tak przy weekendzie :) My kupujemy duzo owocow I warzyw, przeglad w lodowce co jest, co robie sie dojrzale I trzeba natychmiast zuzyc. Lubie dodac troche orzechow lub awocado ( odrobina zdrowego tluszczu, ktory pomga przyswajac vit ADEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odbiore w poniedzialek diete od dietetyczki to wlasnie beda w niej same tluszcE roslinne i orzechy Z warzyw raczej nie wypije ale z owocow chetnie :-) Pookombinuje jutro bo dzis nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek do kazdego owocowego mozesz wrzucic troche szpinaku, selera naciowego. Rob na poczatku mieszane z przewaga owocowa, potem zobaczysz czy dasz rade zmienic proporcje. Taki smoothie jest bardzo sytny, pozywny I dotego zawiera duzo vit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×