Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość kle
Właśnie regularne stosowanie jest ważne. Gdybyśmy dbały o siebie wczesniej, nie musialybysmy się teraz martwić, co tu zrobić by podratowac swoje zaniedbane ciało. Lepiej później jednak niż wcale. Ratujmy, co się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
A ile dziewczyny macie lat? Ja mam 28 i czuję, że to już ostatni dzwonek, by zadbać o siebie. Myślę, że z wami będzie mi o wiele razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiete slowa! Lepiej pozno niz wcale....duzo pracy nas czeka, ale efekt murowany. W zyciu na nic nie jest za pozno :) widocznie to jest czas na to, wczesniej byly inne sprawy do rozwiazania I bitwy do wygrania.... Dlatego nas to moze troche przerazac bo dopiero zaczynamy...ale juz niedlugo sie rozkrecimy I jeszcze lekcji bedziemy udzielac jak dbac o siebie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Amaretka Tak jak piszesz, dla początkujących jest to napewno przerażające, ile czasu trzeba poświęcić na dbanie o siebie. Jest to pewnie jednak sprawa nabycia dobrych nawyków i dobrej organizacji czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka-1 Dbanie o siebie nie jest takie trudne a z czasem zobaczysz, ze moze byc przyjemne. Jest kilka podstawowych zasad ale kazdy ma swoje, ktore sa sprawdzone. Wazne jest zeby dbac o swoje cialo takze od srodka. Jezeli bedziemy dbac o nie od sroda to bedzie to widac I na zewnatrz. Bardzo wazne, zeby pamietac o kremach z filtrem przez caly rok. Jezeli wczesniej nie malowalas sie to nie musisz od razu robic pelengo I skomplikowanego make-up. Teraz jest goraco, wystarczy, ze polozysz tusz na rzesy, jakis blyszczyk na usta I od razu zobaczysz roznice. Z czasem mozesz dodac podklad, puder czy cienie. malymi krokami, pomalu, zreszto umiar to podstawa w makijazu. Pamietaj, ze dbanie od cere wazniejsze od makijazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Myślę, że z czasem można się uzależnić od dbania o siebie i napewno jest to przyjemne uzależnienie. Ten topik jest bardzo motywujący, bo wszystkie mamy bardzo pozytywne podejście i optymistycznie jesteśmy nastawione do tego co nas czeka. Praca, praca i jeszcze raz praca nad sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Ja póki co nie mogę zmobilizować się do ćwiczeń. Upał mnie męczy i po pracy ledwo co chce mi się ogarnąć porządki w domu itp. Ale upały już niedługo się skończą:) Biorę się wdedy za ruch. Kiedyś udało mi się schudnąć, chodząc do pracy i wracając z pracy pieszo i mam nadzieję, że uda mi się to znowu osiągnąć. Oczywiście dodatkowo lekkie kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochane za wsparcie!! :) podoba mi sie metoda nie wszystko na raz, ze nie musi byc od razu taki skomplikowany makijaz taki tak u dziewczyn na You Tube ktore sa tak jakby artystkami makijazu...I napewno zaczynaly jak mialy 15 lat, bo nie innych problemow! Kamien spadl mi z serca...juz widze droge :) powoli, ale systematycznie...I wyrobia mi sie pozytywne nawyki I nie bedzie to juz takie przerazajace. Nie wszystko na raz. na poczatek rzeczywiscie.... tusz, blyszczyk, podklad, lekki roz. Jak zaczelam eksperymentowac z cieniami to mi oczy pandy wyszly!!! :) no, na razie napewno tego nie opanuje, smoky eyes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kle, co do cwiczen...to tez nie musi byc 1 godzina.... moze byc 3 x seria brzuszkow I przysiady ktore sa dobre na pupe I nogi. A juz dzien nie bedzie stracony. Teraz jest trudno bo sa upaly...ale tak jak mowisz juz niedlugo te afrykanskie upaly sie skoncza. Lubisz plywac??? Jak sa upaly mozna plywac na basenie, super wyszczupla! Ja ide jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania157
U mnie z makijażem kiepsko. Jedynie co to używam krem z podkładem BB z Eveline teraz mam ( i to też nie zawsze bo jakoś bardzo nie narzekam na cerę ) tusz do rzęs, jakiś błyszczyk albo wazelinę na usta. Nie umiem robić kreski zwykłej ani używać cieni. Jak próbuje to wyglądam komicznie :( myślałam o makijażu permanentnym ale tylko kreski na górnej powiece, ale to koszt 350 zł u mojej kosmetyczki, a teraz ciężko mi uciułać tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, Amaretka Proponuje uczyc sie naklad cienie zaczynajac od deliaktnych kolorow, takich mocno nie rzucajacych sie w oczy. Jak lubicie czarna kredka na gornej powiece to zacznijcie od czarnek kretki a nie jakiegos e-linera. PO malu dojdziecie do wprawy. Jednak naprawde najwazniejsza jest pielegnacja twarzy. Zebyscie nie wiem jak byly zabiegane lub zmeczone to demakijaz twarzy, tonik oraz krem ( z filtrem na dzien, na noc jakis odzywczy ) musi byc !!!!!!. To przynosi ogrmne z korzysci. Lepiej jest zapobiegac zmarszczom niz pozniej marzyc o operacjach plastycznych ;) Pozwodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupilam wczoraj balsam brązujący z Dove. Super jest polecam. Nie robi zaciekow. Zamiast na solarium lepiej chyba balsamu używać. Super opalenizne mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania157
Ja po prostu nie mam ręki do robienia makijażu :) Powiem Wam dziewczyny, ze trochę wkręciłam się w ćwiczenia, a teraz przez tą rwe kulszową nie mogę za bardzo się ruszać. Brakuje mi trochę tego ruchu. Do tego nie mam kompletnie pomysłu na obiad, piekarnik mi się spalił i uważam, że to straszne. Jedzenie z piekarnia jest smaczne no i przede wszystkim prawie samo się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efcyk, naprawde ten dove nie robi zaciekow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ja nie mam zaciekow. Dzisiaj jeszcze raz bede aplikowac. Tylko trzeba dobrze rozsmarowac. I jest nie drogi Ja dalam 3,50euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny Propnuje dzis salatke ze szpinaka, samo zdrowie I pysznosci: Siekamy szpinak, potem dodajemy pokrojona w bardzo mala kosteczke cebulke, sol, pieprz, sok z cytryny I troszke oliwy z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, ten balsam działa na zasadzie samoopalacza? Nie spłynie po kąpieli? A ja właśnie czekam, aż kukurydza się ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny CHcialam sie pochwalic, ze przeprosilam sie wczoraj z Mel B. Zrobilam rozgrzewke, ramiona, pupe I nogi - ok 35 min, wiecej nie dalam rady ale bylam mokra ;) Polecam cwiczenia z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam to dużo osób ją chwali. Też czasem z nią ćwicze i jest na prawdę fajnie, bo jak kiedyś chciałam zacząć z Chodakowską to po 3 razach myślałam, że się zanudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze sporo dziewczyn cwiczy z Chodakowska ale ona jest zdecydowanie nie dla mnie. PO 10 min mam dosc, jestem znudzona I nie chodzi to o brak kondycji. Prawda jest taka,ze kazdy ma swoje preferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nie wiem bo stosowalam wczoraj wieczorem po kapieli wiec nie wiem czy sie zmywa. ;p ale z tego co czytałam utrzymuje się 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Ja dzisiaj również planuję salatkowo. Sałatka z mozarella i oliwkami plus pewnie jakiś pomidorek. Już się nie mogę doczekać. Głodna jak wilk jestem. Wracam właśnie z pracy, a w pracy jadłam tylko banana. Ja stosuję balsam brazujacy z firmy loreal. Wczoraj pierwszy dzień. Też ładnie się rozprowadza, za solarium nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk- mam ten sam balsam brazujacy DOVE- jeszcze nie uzywalam! Byl na promocji 50% taniej wiec kupilam 4, haha. I tak sie przyda, bo mam zamiar uzywac cala jesien I zime chcialabym zeby skora miala ladny zlocisty odcien. Bardzo sie ciesze ze uwazasz ze fajny :) Okay, wracam do czytania- bo sporo sie tu dzialo od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie posmarowalam drugi raz. Zobaczymy jutro jak mnie "opali" :) zrobilam dzis maseczke na wlosy i pocwicze zaraz jak syn usnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie moge sie przekonac do balsamow bronzujacych. Mam 3 czy 4 takich po 50 mil z lancoma czy estee lauder. Moja siostra lub przyjaciolka znow bedzie miec prezent. Poprostu zle wspomnienia z przeszlosci ;) Za to kilka dni nad woda, spacery z syniem w krotkich spodenkach I jestem opalona jak nigdy wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje 8 kg to nie w miesiąc tylko 3 tyg,ale ja mam hardcorowo dietę i jeszcze bardziej hardcorową wagę wyjściową-90,1kg przy wzroście 158cm.Dziś na wadze 80,5kg.Wczoraj i przed wczoraj zaliczyłam po 65 min jazdy na rowerze.Z pielęgnacji-peeling ciała i twarzy,maska na twarz i włoski,balsamowanie.A aaa no i wczoraj walnełam sobie blondzik na włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonia84
Ja to gość z wagą ponad 90 kg :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×