Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Skonowana, nie zalamuj sie. Dzis troche wiecej sportu I wody. Jak zalamiesz sie to poddasz to zamiast +0.6 bedzie 6, to powinna byc motywacja. Wczoraj posmarowalam sie maska algowa chlodzaca guam, cieply szlafroczek, kocyk I marzlam ;) Potem anwet polozylam wmasowalam krem antycelulit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ciekawy zabieg ;-) Moze tez sprobuje Narazie sie nie zalamuje W czwartek ide do dietetyczki zeby konkretnie powiedziala mi co moge jesc a czego nie Bedzie mi latwiej moze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zjemy za duzo lub cos czego nie powinnismy jak placek, slodycze musimy to sobie wybaczyc I isc dalej..... tak naprawde to kropla w morzu dobry rzeczy ktore robimy. Nie trzeba sie na tym skupiac.... bo cala dieta moze zawisnac na wlosku. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np uwazam ze trzeba robic swoje I nie wazyc sie za czesto- bo wtedy wpadamy w mala obsesje.... najlepiej raz na 2 tygodnie. Czarnula75- jakie cwiczenia robisz na silowni?? I ile czasu mniej wiecej. Ja lubie bardziej aerobic I step....ale niestety na mojej silowni instruktorki sa z piekla rodem! Jak w wojsku. I jak ja mam za tym nadazyc ja nie mam kondycji?? Serce mi jeszcze peknie! czasem mam ochote je udusic! Niestety nie ma zajec dla poczatkujacych I zaawansowanych, sa tylko jedne. Rozumiem ze niektore dziewczyny chodza regularnie juz od roku i poziom wydaje sie byc pod nie dostosowany.... a powinien byc pod wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja silownia jest malutka, taka osiedlowa I nikt nademna nie stoi ;) Zaczynam od rowerka 30 min. Wczoraj bylo dluzej :) Potem orbitrack tak ok 15 min, potem na maszyny tak okolo 2-3 serii, 3 stanowiska na ramiona, 2 na nogi a na koniec rozciaganie. Czami jeszcze pocwicze na macie brzuszki, nogi, wszystko zalezy od nia, mojej kondycji I moich panow;) czasami wychodza po mnie :). Taki trening zajmuje mi 1-.5 h. Jest jeszcze biennia, ale ja nie lubie biegac, moj biust ( miseczka D ) sami rozumiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od miesiąca biegam, do tego pije jeszcze SlimCoffee i 3 kg spadło. Chciałabym jeszcze zrzucić z 15, więc jeszcze długa droga przede mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Poczytalam troche na becie no i okazalo sie ze ten moj plus dzisiejszy to weglowodany :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Proponuje dzis super saladke: Zielona salata, papryka, cebula, szczypiorek, seler naciowy, pomidor, ogorek konserwowy oraz dressing ( do wyboru ). Ja dzis zrobilam z jogurtowo- koperkowym. Niebo w gebie . Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk czym wiecej tym lepiej. Mozesz improwizowac, dodawac brokule, kalafior, czerwona fasole, fasolke szparagowa, piers z kurczaka, plasterki boczku, czy pieczarki marowynowane, co lubisz. Zjesz talerz takich pysznosci, zoladek napelniony, jest to naprawde smaczne, a przy tym niezla bomba witaminowa. Jak poprubujesz, daje Ci slowo, bedziesz czesto kombinowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pysznosci z tego co masz w lodowce :) Ucielo mi powyzsza wypowiedz ;) Aha- poprobowac oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Hej dziewczynki jak wam mija dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie poranna kawa na obudzenie, nie wiem dlaczego prawei cala noc nie moglam spac:( Ciezko bedzie dzis z cwiczeniami Pogoda na zewnatrz barowa :( A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam do watku pt " odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia" bo to forum chyba trochę przymiera. ;) wpadajcie tam, fajny klimacik i dziewczyny tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, ja juz sie tam przylaczylam :) Ale moze I tutaj bedzie bardziej aktywnie, wtedy bedziemy mialay 2 razy wieksze wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale cos tu cicho.. Amaretka ucichla, reszta dziewczyn tez. Moze stracily motywacje. .. choc mam nadzieje ze nie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka jak tam twoje odchudzanie? Ja wczoraj 35 min cwiczylam z Mel B ( bylam mokra ) ale youtube przestal mi dzialac na TV. Potem wieczorkiem jeszcze 30 min na rowerku I 5 min na orbitracku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Czarnula75- fajnie ze jestes :) u mnie okay. Ide do przodu. Moze nie takim tempem jakbym chciala...ale do przodu. Dziwne to jest ale wszystko sie u mnie w zyciu dzieje na raz teraz....nie moge zwolnic....czuje taka presje na sobie. Tyle jest do robienia a tam malo czasu :( czuje sie jakbym tonela w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz to naprawde duzo cwiczysz I regularnie!! super! a jak tam maseczki i reszta? :) ja marze o wizycie u fryzjera, obiecalam sobie ze pojde jak skoncze program fitness....bo teraz chodze na basen to sie nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa I maseczki :) Takie jednorazowe to co 2 lub 3 dni. Algi niestety musza czekac az tatus synia zabierze na spacer, bo dziecko boi sie mamy w gumowej masce ;) Masaz ud z kremem tak co 2 dni, czesciej nie daje rady. Wczoraj maz mi zrobil porzadny masaz calego ciala z olejkiem do ciala :) A jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, wszystkie nasze kolezanki poucieklay :( Mam nadzieje, ze jednak nie przestaly dbac o siebie. A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Hej dziewczyny, dawno nie zaglądalam do Was, a to dlatego, że byłam na wyjeździe, a po powrocie dużo spraw na głowie miałam. Dzisiaj miało być ważenie, jak dobrze pamiętam, więc melduję się. Waga 63,9kg, czyli -0.6. Nie dużo, ale zawsze coś. Tym bardziej, że na razie nie ćwiczę. W przyszłym tygodniu urlop i już sporo planów na dbanie o siebie. Mż, ćwiczenia, kuracja cytrynowa. Zakupić zamierzam olejek arganowy i codziennie smarowac twarz wieczorem. Czy któraś z was stosowała? Poza tym będę stosowała takie błoto na nogi z bingo spa. I coś tam tam napewno jeszcze wymysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kle :) Super, ze sie odezwalas. U mnie 1 kg mniej od zeszlego tygodnia, bylo 67.6 a jest 66.6 . Nie jestem jednak pewna czy moga waga dobrze dziala, bo moj synio pomogl jej "latac" :( Ja olejek araganowy na przemian z awocadowym stoduje jako maske na wlosy.POlecam :) Bede musiala kupic nowa wage, na razie bede jednak uzywac starej. Jaka by jednak waga nie byla jest tendecja spadkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×