Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Izulek 1.11.2014.......69,9........+0,2kg........68,3.......67 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......+0,1kg........60.4.........60 Dzulia 1.01.2014........83,0........+03...........70,1........65 Parasole 4.12.2014........70,1........-0,3...........69,8........5 9 Po za parasoleczka jestesmy plusowe dziewczyny ;) Dzulia, nigdy nie jest tak, ze cwiczysz bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek świetna odpowiedź sama chciałam tego idi... skomentować ale nie było by to takie subtelne i delikatne hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ledwo na oczy patrze, dzis byla pobudka o 4.30 potem co prawda sie polozylam ale juz nie usnelam. czuje sie jak zombie, wiec nie sadze, zebym dala rade dzis pocwiczyc. Probuje kawa dodac sobie energii. A co u was? Jakos pustawo u nas ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalszy ciąg tu kupie tam sprzedam. Dziś sprzedałam kilka zabawek po niuni i zamówiłam jej trampolinę. Będę skakać na zmianę z córką hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, prawdziwa businesswoman jestes ;) Ja za to kura domowa ;) Od rana pranie, sprzatanie, gotowanie. Jak moj maly przystojniaczek bedzie miec drzemke ( mam nadzieje, ze bedzie ) to pocwicze callanetics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka84
hej moge dolaczyc u mnie ciezko z waga i dietowaniem tez roznie bywa ale za to z pielegnacja sobie vchybaniezle radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka111084
moge dolaczyc u mnie i z waga i dietowaniem na dzien dzisiejszy to ciezko ale z pielegnacja za to mi chyba dobrze idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka pewnie ze mozezz dolaczyc Ja dzis zakupilam balsam brazujacy zobaczymy czy z opalizuje moja blada skore gahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Brunetka Mam dziś totalne zniechęcenie, na nic siły nie mam dieta do bani ćwiczeń brak i tylko bym spała, więc zaraz idę i się uwalę i będę spać do rana o ile niunia mi pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brunetka w naszym babincu :) Ja tez uwazam, ze dbanie o siebie jest latwiejsze niz dietkowanie ;) Nici z cwiczen, bo moj maly mezczyzna stweirdzil, ze drzemka w dzien to strata czasu. Nie zdazylam wypic kawy a on juz gotowy do zabawy byl ;) Nic, moze jutro sie uda. Dzulia "nie uwalaj sie" za mocno, bo jutro bol glowy murowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe dobry tekst czarnulka :-) X U mnie rozbie z dieta ostatnio, nie mam motywacji, ciagle cos podjadam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe dobry tekst czarnulka :-) X U mnie rozbie z dieta ostatnio, nie mam motywacji, ciagle cos podjadam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Hej dziewczyny znów bez ćwiczeń, dieta w miarę choć nie do końca idealna. Jutro też pewnie nic z tego nie wyjdzie bo idę na rozmowę w sprawie pracy. Więc trzymajcie kciuki, żeby mnie przyjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, powiezenia :) U mnie tez dzien bez cwiczen, niestety :( Dieta calkiem, calkiem, widocznie nie mozna miec wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie i z dieta lipa i z cwiczeniami, :-/ X Moj mlody dopiero zasnal, na dodatek w zlosci zaczyna sie rzucac i gryzc :-( ciezki okres bedzie z nim teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś dostałam wreszcie zamówioną trampolinę. Świetna zabawa nie tylko dla dziecka. Co prawda moja niunia okupowała ją prawie pół dnia i nie mogłam sobie zbytnio poskakać, ale wreszcie padła ze zmęczenia i teraz moja kolej. Ha idę się wyszaleć. Z pracą nic nie wiadomo do przyszłego piątku wszystko się wyjaśni więc o trzymanie kciuków nadal proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze trampoline to super zabawa. jak bylismy na wakacjach w POlsce to w zoo byla trampoline. Oj bawilismy sie doskonale, moj synio juz nie mial sily sie smiac ;) ale skakal dalej Dzulia, pewnie, ze bedziemy trzymac kciuki. Jezeli to nie tajemnica to pochwal sie co to za praca. Jezli nie chcesz powiedziec to tez nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula powiem jak ją dostanę. Nie jest to żadna tajemnica. Ale mi serducho wali po tej trampolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia zawsze to jakies spalone kcal :-) X Ja mam dzis lenia, nic mi sie nie chce :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystko mnie boli a ręce najbardziej. Po wczorajszych szaleństwach na trampolinie. Zachciało mi się pajacyków no to dziś sama jestem jak połamany pajac. Ałaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz zakwasy, ja mam nieprzespana nocke Nathan urzadzil sobie zabawe od 1-5rano, jestem nie przytomna, wypilam kawe ale marne skutki :-/ zaniast sniadania bedzie kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 1.11.2014.......69,9........-0,4kg........67,9......67 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......+0,1kg........60.4.........60 Dzulia 1.01.2014........83,0........+0,3kg...........70,1........65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×