Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Zatem...kłaniaj, się kłaniaj Słodko winna:-D w końcu nie będziemy Ci bronić tej przyjemności:-D A "podygać" hmm chyba dobrze, można się bawić w słowotwórstwo:-) ja znawcą języka polskiego nie jestem, mnie również błędy się zdarzają ( ot nieszczęsny dziubek:-D), choć przyznam, że razi mnie czasem gwałt na polszczyźnie:-P a szczególnie niewłaściwe używanie słowa "tudzież", no ale mniejsza z tym:-D Lubię:-) nie bez powodu Cię częstowałam:-) Lody, moje drogie, to najlepszy wynalazek kulinarny ludzkości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie racja, ale to nie serce :) zaczęłam się zastanawiać co i w sumie nie jestem w stanie sama się zdiagnozować. Najlepiej chyba jednak na wszelkie bolączki działa rychła wizja urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta zaznaczam iż mój nastrój, wywołany jest problemem natury kobiecej:D..a w Te dni-- lody są niezastąpione, pod każdą postacią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku to daj pociągnąc loda nikt nie widzi agencie:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam i czekam, a co do lodów Pan Doktor nie odpowiedział,, widzę, że na NFZ pracuje.. A o do piekła czy nieba-- będę Waszym Czyśćcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku idę do ciebie do gabinetu i lizac ci będę kutasa z połykiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku w realu tez jestes taki bystry co do loda hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panów marzących o namiętnych trójkątach pewnie troszkę mniej to cieszy ;) Dziewoja, aż sprawdziłam bo byłam ciekawa pochodzenia tego słowa. Staropolskie dziewczę, czy żart. młoda, dorodna dziewczyna mnie satysfakcjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiękiedy:) Dziadek śp. Zawsze do mnie mówił, "Ale z Ciebie ładna d/z/i/w/ka/:)" Byłam gówniarą to się cieszyłam, dopiero później jak zmarł dotarło jak mnie nazywał, ale zapewne miał na myśli dzie---wkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiękiedy, nie czytaj moich słów na głos, bo zaraz mnie od "pasztetowych" zwyzywają:)..Ale jestem dziś do doopy..a Ty? jak, samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analna byłam wczoraj. Dziś lepiej. Nie zalegam na biurku tak bardzo. Może dlatego, że mam więcej pracy? To mnie ożywia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam loda z dwoma kulkami. Można lizać i lizać i nigdy się nie skończą. Muszę to opatentowac dzień dobry. Aha to produkt dedykowany wyłącznie dla kobiet. Taki myk handlowy. Towar elitarny dla klientek które wiedzą co dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien, że jeszcze nikt tego nie opatentował? Sprawdź najpierw w urzędzie. Szkoda tej papierologii. A i powiedz mi jeszcze, jaki smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wpadłem wesprzeć Doktorka bo sam tu jak palec, w mniejszości w dodatku, poza tym zmeczył mnie egzystencjalny nastrój na sasiednim wątku ...bez urazy Słodka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Matu :) Mówisz, ze u nas weselej? ;) Miłe to. Ale jak widzisz, Doktorowi przybyło męskiego towarzystwa za to ubyło kobiecego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc panie powinny byc usatysfakcjonowane :) panom roją się fantazje typu 1m+2 k ... panie wola zwykle odwrotne proporcje :) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja z 4 się nie dzielimy ewentualnym partnerem. Sobą też bym się nie podzieliła. Znaczy czasem sobie myślę jakby to było mieć wypieszczone 2 strefy jednocześnie ale ogarnięty mężczyzna da radę sam zrobić tak, że omdleję w Jego objęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×