Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Dzień dobry! :) Piękne mgły o świcie nastrajają mnie pozytywnie. A jak jeszcze pająk przyozdobi obejście pajęczą nicią, na której osadzą się kropelki rosy to już całkiem jest pięknie :) Czas na śniadanko. Co macie dobrego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wschód był podobno 6:12, starałem się wtedy jeszcze nie unosić głowy znad poduszki ;) Pewnie i tak niewiele bym zobaczył, bo całe miasto dziś w pieruńskiej mgle :) @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, nie wiem czy moje śniadanko podpada pod "coś dobrego" ;) Trochę bardzo czarnego chleba z gigantycznego bochna przywiezionego z Wilna, a do tego najzwyklejszy żółty ser "gouda z biedronki" i pomidor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kminek chyba był, ale na 100% będę mógł odpowiedzieć jak wrócę do domu ;) O deserze nie myślałem. Pozostawię to przypadkowi: a nuż ktoś mnie poczęstuje czymś apetycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to taki spryciarz z Ciebie :D Może Kotka coś podrzuci ;) Ja dziś w wersji ubogiej. Wieczór był intensywny i czasu zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie błagam, nie na biednego misia :) Troszkę już Cię znam i wiem, że nie jesteś taki niewinny i naiwny. Wierzyć, że ludzie mają dobre intencje nie jest grzechem. Nie będę Ci budowała portretu psychologicznego, sam wiesz jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
moge podzielic sie michalkami z biedronki, mozesz dostac ale jednego, sa pod wydzialem, bo musi ich starczyc do gwiazdki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Poes. A o jakim smaku ten michałek, bo w mojej biedrze były chyba trzy różne do wyboru? ;) LK, wiedziałem że mnie z kimś pomyliłaś :P pan Misiu to ten drugi maruda co tu na topiku przesiaduje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci, ja nie potrafię zjeść jednego michałka :D Więc się powstrzymam., tym bardziej, że dostrzegam wśród nas bardziej potrzebujących hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
nie bylo kawowych: byly trufle, orzechowe w mlecznej i w bialej. lk to wez dwa, beda jak znalazl do trojkata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, cóż za wrażliwość na potrzeby otoczenia... to się chwali :) Poes, w takim razie mam trudny wybór... entliczek pentliczek... padło na orzechowe w białej czekoladzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harcowały dwa Michały, jedne duży, drugi mały, jak ten duży zaczął (wokół sutka) krążyć, to ten mały nie mógł zdążyć ;) Taka wizja jest podniecająca ale life, nieeee. Jakoś mi nie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego michałkowego nicka? Pochwal się nam ;) a ja myknę i zapytać wujka google czy widział co słyszał :D A tak serio to nieeee, "Doktor" jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pochwalę się, bo... za dużo wspomnień, niekoniecznie fajnych :P To było prawie dokładnie 2 lata temu, Ty chyba wtedy stawiałaś pierwsze kroki na ero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×