Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

w lotach transatlantyckich dostajesz takie opaski na oczy :) moga pomoc... a w ostatecznosci wiesz, znajdz jakiegos jaskiniowca co to on cie maczuga po czerepie zdzieli :P :D u nas bylo niebo zachmurzone a zatem nie bylo tego problemu :) witam w srodek tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie były rolety zewnętrzne nie przepuszczające światła zasunięte nawet i nic mi nie pomogło :D Ale może rzeczywiście ten jaskiniowiec :classic_cool: Ale niech mnie nie bije niczym :P A Ty Koci terminujesz u Doka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, po prostu temat "insomia" nie jest mi obcy, czasem tez mam takie noce gdzie pewnym zachowaniem przypominam wilkolaka lub wampira. i wierz mi tylko jaskiniowiec ratuje sytuacje :classic_cool: przynajmniej rano wiesz dlaczego nie spalas :D :D :D a co do wczesniejszej twojej wypowiedzi: ja do ciebie z pazurami? gdzie? kiedy? pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
a to juz jest zboczenie nie spac caa noc a potem wydzierac sie od rana na kawie zalozcie sobie jakas grupe wsparcia i dajcie spac normalnym ludziom :D milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci, zdawało mi się ;) Jakoś tak wrażliwa jestem :D Pusz, ja cichutko szeptałam :P Niechcący całkiem Cię obudziłam :) ale jeśli już nie śpisz to kawę byś mógł zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ;) Zrobisz? Cholernie mnie dziś praca przyciska. Dobrze, że mogę się poruszać bo chyba bym zaliczyła odciski na tyłku. Chwilowo panuje cisza... kto wie jednak jakie strachy czają się za drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym cie poczestowala ale akurat tej nie mam, nie lubie, nie cierpie, nie nawidze jej ;) moge cie za to poczestowac herbata specjalnie dla niego :P :d tak tak, taka tez istnieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyciska? :( pozostaje mieć nadzieję, że na Twoim biurku wciąż leżą te papiery i nie masz zbyt twardo pod tyłeczkiem :P (_)? Herbata dla Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie się całkowicie odgruzowałam i już nie jest tak miękko (paradoksalnie dzięki Bogu :D ). Dzięki za herbatkę ;) O dziwo dali mi chwilę oddechu! Poczarowałeś? ;) x Koci, a jest herbatka dla Niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarowanie to nie moja specjalność niestety. A szkoda, bo może zadbałbym o to, żeby sobie samemu wyczarować trochę wolnego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę masz jak widzę ;) i tym bardziej doceniam, że towarem deficytowym dzielisz się ze mną. Ja się mogę podzielić pysznym dżemem z owoców czarnego bzu. Jem i cholera... mam talent jednak do warzenia zielsk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiej konfiguracji i towarzystwie? W moim odczuciu wyśmienicie komponuje się z deserami ale może też sprawdzi się jako dodatek do mięs :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
taaa talent talentem :) a zaraz bedziesz krzyczec , ze sie w kiecki nie miescisz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyślałem o takich wyrafinowanych sposobach degustacji. Chciałem posmarować nim połówkę grahamki z masłem, ale teraz się waham, czy to nie będzie zbyt prostackie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój dżem i możesz z nim zrobić co zechcesz :classic_cool: x Pusz, co się martwisz? Się poszerzy i jakoś będzie :P Powiedz lepiej, ze też byś chciał posmakować :D A tak na marginesie to tam nie ma wcale tak wielu kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, bardzo proszę byś ostrożniej dobierała słówka, bo kiedy przeczytałem "się poszerzy i jakoś będzie", ciśnienie podskoczyło mi na dłuższą chwilę, zanim dotarło do mnie, co chciałaś w ten sposób przekazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam! Niechcący :D Ależ, ze tak drżący jesteś to nie wiedziałam ;) Lepiej byś się pozastanawiał nad tym do jakich mięć dżem ów może być dodatkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać, ale nie jestem wielkim koneserem mięsa... przychodzą mi do głowy jakieś pieczone indyki i kaczki... równie dobrze na ciepło, jak na zimno... ewentualnie pieczony schab, o ile też jest podawany w wersji na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów jak kulą w płot. Moje myśli biegną do innego rodzaju mięska :classic_cool: Cóż pozostanę dziś niezrozumiana :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesa pieczone, wolowina, wiepszowina, dziczyzna i takie tam :) herbatka dla pan tez istnieje, zawiera: hibiskus , lukrecja , mieta pieprzowa , malina liscie , czarny pieprz , ekstrakt z arcydziegla, cynamon , imbir , kardamon , gozdziki. a ta dla panow zawiera:imbir , kardamon , lukrecja , chleb swietojanski , cynamon , słod jeczmienny , palona cykoria , mieta pieprzowa , kozieradka , koper , buzdygan, anyz, korze zen-szenia , tragakant , kurkuma , chili , wyciag z cynamonu , czarny pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie skomponowane są te herbatki. Ciekawa jestem ich smaku. Jedna czy w tym bogactwie da się wyczuć wszystkie składniki? Nie ważne w sumie... ach chce mi się poczuć smak męskiej skóry poznawanej przez kubki smakowe mojego języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Wieczoru i długiej przyjemnej nocy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj doktor :) jaki wschod slonca u ciebie? u mnie nie widac bo niebo zachmurzone :( ? ? ? dla spragnionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×