Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Lubiękiedy tak robisz ale nam się tu tłocznie zrobiło jakoś :D Nie, żeby mi źle było ale sam widzisz, w takich warunkach się nie da. X Cześć Kotka, kredek, Tood i reszcie podglądaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma jak pchanie na drugie śniadanie ;) Tak na koniec… (zanim się zaczęło to się kończy :( ) Dam Ci klapsa nie pytając czy mogę ;) Przywilej tego będącego górą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już? zasnąłeś? weź, mnie nie prowokuj do budzenia :D Głodna jestem, na kilku poziomach życia a to może skutkować łapczywą chęcią zaspokojenia i rekompensaty braków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę pasji i namiętności. Orgazmów wielokrotnych. Westchnień, jęków, krzyków. Śliny potu i spermy. To tak w skrócie. Draże mogą być 'po' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąże może sobie również odpuśćmy :P tak jak zwłoki :D A Twoja gotowość jest bardzo przydatna i miła memu ciału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemność jest obustronna. :D Szkoda tylko, że nie wstawiłem Gapcia w awatar dużo wcześniej ... kto by pomyślał, że ma taką moc oddziaływania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez to lubię Dok :) x Hej Czwóreczko , wychodź zza zasłony :) x Kto przysłał mi te dzikie tłumy ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam:-) prześlizgnęłam się korytarzem do wyjścia i już mnie nie ma:-P Chata już chyba pusta:-D tak że dzikie harce możecie urządzać:-P będę pukać jak wrócę:-D Tylko prośba jedna...NIE MA MOIM ŁÓŻKU:-D:-D:-D haha idę trochę popracować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gapciu, Gapciu :) To na dziś wystarczy bo oboje się, że się zestresujesz na amen a zamierzam mieć jeszcze pożytek z twoich umiejetnosci i zapału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego to jeszcze nie wiem :) Na razie jak widać na KfeZet się u Pana wspieram jedynie. zobaczymy jak Panu pójdzie diagnozowanie i leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne rzeczy się dzieją...w pracy nie chcą, żebym pracowała. Czujecie?! Łaski bez. Się mogę poobijać I ja dopiero teraz zauważyłam...aż mi wstyd:$ Kredek:-) jak miło Cię widzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz rację Doktorku;-) niespodziewane:-) Teoretycznie tak Lubię, a praktycznie to czas by mi szybciej zleciał, zwłaszcza że ja bardzo lubię swoją pracę:-) no ale jeśli bateria w telefonie mi nie umrze, to może nie zanudzę się na śmierć przez te kilka godzin:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×