Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Kotka, jak Ty popchniesz to nie ma jak to mawiał Adaś Maiuczyński "c***a we wsi" :D Zacna reszta towarzystwa śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhm :) Zawsze mnie ten film niepokoił jak go oglądałam :D Może dlatego, że byłam mała i dlatego odbierałam sceny z krasnoludkami tak niefajnie. Krasnale były miłe w moim dziecięcym wyobrażeniu. A tu takie niespodzianki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tamte się nie spuszczały w toalecie :O Muszę sobie właściwie przypomnieć ten film. Zapytam :P Najwyżej olejesz pytanie :D Którym krasnoludkiem jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ptysie! :D Środeczka, środunio, czy środa dzień loda zapukała do naszych powiek i wydała polecenie: oko otwórz się! Zrobiła to jednak bardzo taktownie. i nawet się nie spóźniłam do pracy :D Wiele można osiągnąć dialogiem :D Komu herbaty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wie lepiej niz szanowni kafeteriusze, co ty robisz? :D :D :D a co zle by ci bylo? :P :D a herbata z cytryna? to dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez cytryny. Za to z kawałkami papai i ananasa :) Nie wiem jakby było nie gdybam w tak ważnych sprawach Ale może Ty gdybasz i powiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za uznanie mnie za wazna sprawe ;) jak papaja i ananas to reflektuje... ciiiiii, nie mozesz chociaz pozorow sprawic :classic_cool: i jak to pusz mowi 'radosnie popierdywac' :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosne popiardywanie pozostawiam Jemu :) I tak będzie już foszył za "marudę" :D I jak to chociaż raz? :O Przecież całe to forum to gra pozorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja powiedzialam raz? :) dobra ide sie mentalnie do srody w pracy przygotowac ;) pocieszeniem jest, ze jutro juz czwartek, a pozniej piatek i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Koci wydało się, że tak naprawdę jeszcze śpię ;) x Doktorze, pięknie wyglądasz na tym zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×