Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Mimo wszystko niektórzy wciąż czytają ten temat, a nawet się wpisują... więc może nie są aż tak zdegustowani jak sugerujesz, Pomarańczowy Gościu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniesmaczyc nie, ale jeśli nie pogadaliscie jeszcze na mailu, to moze czas. :) podpuszczasz go, jakbyscie mieli po pietnascie lat, a zycie to zycie pisanie to niby pisanie ale .... masz jakis krengislup lubiekiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, zniesmaczeni nie, ale wprowadzacie niezreczna atmosfere czy sie z tym zgadzacie czy nie. to nie byla agresja tylko fakt. nie tylko ja to widze wiec cos jest na rzeczy. wlasnie-czytaja i wpisuja sie i zaraz znikaja. nie daje ci to proktorze do myslenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól, że sama uznam kiedy i czy w ogóle będę z kimś rozmawiała prywatnie. Tu nie chodzi o kręgosłup tylko o wolność. Nie zmuszam też Doktora by do mnie pisał. Myślałam, że na forum erotycznym nie można nikogo zniesmaczyć pisaniem takich rzeczy... widziałam tu bardziej sugestywne obrazy. Ale może i masz rację. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam. Bawcie się dobrze i swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodziłem z założenia, że statystyczny użytkownik forum jest osobą dorosłą i nie wymaga mojej troski. Widocznie się myliłem. Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealny pokazowy foch. szkoda ze nie zrozumialas tego co zostalo napisane. trudno sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że się nie podpisałeś/podpisałaś. To nie foch. To zejście z drogi tym, którzy chcą się wypowiedzieć ale im przeszkadzamy. Zapewniam Cię, nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest kwestia przeszkadzania, zgadzam się z tobą, że jesteśmy na forum erotycznym i masz prawo pisac co czujesz, ale to jest naprawdę bardzo male forum. Serio nie wiesz do kogo piszesz ? bawcie sie, tylko pamiętaj, że wszystko ma swoje konsekwencje lubię :) a poza tym, ladnie opisujesz swoje emocje więc się nie fochuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Koci:) eLKa😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
Witam z rana i miłego dnia życzę :) ...czyżby się jakiś zapomniany przyjaciel się zdegustował ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Matu,zawsze znajdzie się jakiś malkontent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...no cóż jeszcze tak nie było aby ktoś każdemu dogodził :) ...nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
u mnie tez slonecznie :) czytalam w gazecie, ze we wrzesniu bylo tylko 7dni pochmurnych lub z opadami... w sumie to dobrze ;) mozna dluzej chodzic w sandalkach i letnich ciuszkach... i korzystac z jacuzzi i rozgwiezdzonego nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
heeeeeee? w takim razie nie piszę jak nie ma lk. Lubiękiedy tu jest :P milego wsjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Ja tak tylko przelotem dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...a u mnie prąd wywaliło i do teraz byłem odcięty od świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×