Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ja mozna podążac za moda, przecież to upośledzienie umysłowe

Polecane posty

Gość gość
Słabe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kochani, kto się wreszcie ujawni z tym "brudnym" projektem? Daję całości 4/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój temat jest słaby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie podążam za modą i tego typu bajerami mającymi na celu zedrzeć kase z tępego motłochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest słaby, frustruje mnie to ułomne podążanie za modą, jak ci sie nie podoba to wypjerdalaj "No kochani, kto się wreszcie ujawni z tym "brudnym" projektem? Daję całości 4/10." ale idź być idiota gdzie indziej, zamiast zasmiecać mi tematy, gówno mnei obchodza jakieś "projekty" i inne takie. A brudna to była twoja matka cyganka jak cie rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1994 to twój rocznik? Dziewczyno, czas wyrosnąć z gimnazjum a poza tym to nauczyć się pisać. W której klasie przerabia się pisownie "nie" z przymiotnikami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie martw się Kasiu, dorośniesz, znajdziesz pracę i przestanie cię interesować życie innych ludzi i zajmiesz się swoim. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nie podążam za modą i tego typu bajerami mającymi na celu zedrzeć kase z tępego motłochu" I bardzo dobrze :) ja widze jakąs laske która gada "jak możesz to nosić, to niemodne!" to mam ochote wysłac ją do psychiatry :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędy robisz ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dziewczyno, czas wyrosnąć z gimnazjum " czy wyrośnieciecie z gimnazjum to dla ciebie początek życia konformistycznego, stanie sie tepa cipą podazająca za modą? W takim razie niedoczekanie twoje, życie ci smierci i sram twojej matce do ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no k****, kogo to projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj nie martw się Kasiu, dorośniesz, znajdziesz pracę i przestanie cię interesować życie innych ludzi i zajmiesz się swoim." Mam co jakiś czas prace dorywczą, co nie przeszkadza mi żywić mizantropicznch uczuć do ludzkiej rasy :) a ty nie studiowałeś/łaś i od razu po zawodówce poszłas do pracy, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupi temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bycia brudasem na szczęście się wyrasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z bycia brudasem na szczęście się wyrasta" To skąd tyle 30, 40 letnich fanów metalu na koncertach i wszelkiego rodzaju woodstockach, podczłowieku, podążający za moda, którego zabić to jak napić sie soku "tymbark" - sama przyjemnośc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahah ja identycznie jak ty zachowywałam się w wieku 13 lat. METAL METAL!!! WSZYSTKO JEST GŁUPIE, WSZYSCY SĄ IDIOTAMI, TYLKO JA JESTEM WSPANIAŁA I MĄDRA BO SŁUCHAM TAKIEJ AMBITNEJ (śmiech na sali :D) MUZYKI!!! Ty jesteś widocznie opóźniono w rozwoju i bunt dziecięco - latoroślowy przebywasz w wieku dorosłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większośc fanów metalu to ludzie dorośli .ty w wieku 13 lat pewnie znałas 3 zespoły na krzyż. Zreszta z kim ja rozmawiam, z jakąs kurą domową która nigdy nie była na koncercie metalowym ani nie miała gitary w rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli uwazasz ze metal nie jest muzyką ambitną to niewiele o nim wiesz :) wymień zespoły metalowe, których dyskografie przesłuchałas. jesli traktujesz metal jako muzyke dla zbuntowanych nastolatków to szczerze ci współczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrośnięcie z gimnazjum oznacza, że przestajesz zajmować się ciuchami jakichś tam dziewczyn i wysyłaniem ich do psychiatry, bo na ogół masz wtedy własne życie: pracę, rodzinę, dalszą naukę, start w dorosłość. Podążanie za modą jest tak samo gimbusiarskie jak ostentacyjne niepodążanie za modą bo dorośli ludzie na ogół mają to w dupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz się o coś - wyzywają od brudasów. Takie rzeczy tylko na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest projekt, ta gówniara jest naprawdę taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyrośnięcie z gimnazjum oznacza, że przestajesz zajmować się ciuchami jakichś tam dziewczyn i wysyłaniem ich do psychiatry" to niech one przestaną zwracac uwage na to, że jestem "niemodna":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałabyś choć trochę wrażliwości muzycznej, bo o wiedzy z tej dziedziny już nie wspominam, rozumiałabyś, że to tylko pewna artystyczna konwencja w ramach której może powstać i dzieło sztuki i kicz. A sama w sobie nie jest ani lepsza ani gorsza od innych. Znam kilku zawodowych muzyków, którzy między innymi słuchają metalu, ale zawsze powtarzają, że nie mogliby ograniczyć się do jednej tylko konwencji, bo szkoda im tracić bogactwa całego muzycznego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że sama powinnaś znać najlepiej odpowiedź na to pytanie. Czarne glany - łał! Wszystkie inne pase! i tak dalej, i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×