Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ja mozna podążac za moda, przecież to upośledzienie umysłowe

Polecane posty

ale mi pasuje metal, lubie atmosfere koncertów metalowych, i estetyke tej muzyki, jest mnóstwo ludzi takich jak ja, także po 40, idź na koncert, to spotkasz, jak coś mi sie spodoba z innego gatunku to słucham, np. hip hopu słucham troche, ale moją miłością jest muzyka metalowa, i co z tego? to cos złego dla ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty im zwróć uwagę, że są modne. Jakbym z przedszkolakiem rozmawiała. "Mama, a Wacek powiedział że jego rowerek jest lepszy powiedziałem mu że jest downem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie, ale Ty podążasz za modą metalową. Przykro mi, ale gówno nazwane różą będzie śmierdziało tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest inteligentny to nie słucha jednego rodzaju muzyki, bo inaczej go przyjaciele w gimnazjum wyzwą od pozerów, tylko ma w d***e wszystkich, ubiera się normalnie, nie musi manifestować swoim wyglądem upodobań muzycznych. Koniec rozmowy dziewczynko. Kurą domową nie jestem, jakbyś zobaczyła moje konto bankowe to by ci te glany z wrażenia spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie słuchaj i daj żyć innym. Wyrośniesz z gimnazjum to będzie ci to wisieć i powiewać, że ktoś tam słucha disco-relax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli ktoś jest inteligentny to nie słucha jednego rodzaju muzyki" bo co? bo jakaś idiotka tak mówi? :D "bo inaczej go przyjaciele w gimnazjum wyzwą od pozerów" dlaczego kojazysz muzyke metalowa z gimnazjum? "tylko ma w d***e wszystkich, ubiera się normalnie, nie musi manifestować swoim wyglądem upodobań muzycznych" kwestia gustu idiotko, nie kazda osoba musi być szarym bucem :) Ktoś kto jest inteligentny to ubiera sie normalnie, zaraz padne, ciekawa definicja inteligencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wyrośniesz z gimnazjum to będzie ci to wisieć i powiewać, że ktoś tam słucha disco-relax." dlaczego kojazysz muzyke z 40 letnią historią, słuchaną przez sporo 30 i 40 latków z gimnazjum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie śledzę tego co jest modne a co nie, w sklepach jest dużo fajnych ubrań przez co można wyglądać nowocześnie a jednocześnie nie słuchać modowych "wyroczni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko mam poglady podobne do Kasi, ale z tym sie zgodze, slepe podazanie za moda to kompletne bezmozgowie.Jak mozna przyjmowac cos czego sie nienawidzi i co nie pasuje(ciuchy, styl, zarcie, spedzanie wolnego czasu, muzyke) tylko dlatego ze modne ostatnio na koncertach czy imprezach widuje sie glownie starych, bo modne jest siedzenie w domu i gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, gimbazy sluchaja tego co aktualnie media propaguja ze "wypada sluchac", nie to co sie im podoba ale to co sie podoba wg modowej wyroczni.jak byl w zeszlym roku szal na disco polo to nagle wyszlo ze kazdy od dawna sluchal i uwielbial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--dlaczego kojazysz muzyke z 40 letnią historią, słuchaną przez sporo 30 i 40 latków z gimnazjum Bo mi to zwisa, czy to muzyka czy coś innego. Ja nie słucham i mnie to nie obchodzi. Może i w gimnazjum słuchali (BTW w czasach disco relax nie było gimnazjów), może niektórzy do tej pory słuchają, może są i nastolatki, które tego słuchają - wisi mi to i powiewa. Podejrzewam, że wśród fanów metalu też jest sporo takich, którym to wisi i powiewa - ale to sa osoby dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ostatnio na koncertach czy imprezach widuje sie glownie starych," nie przesadzaj, na woodstocku jest większośc młodych :) A na koncercie Accept na woodzie była 1 stara osoba na 1000 :) Wiem że uwazasz ze to brudstock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznacz wyraźnie, że dorosłe mentalnie, w przeciwieństwie do autorki tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio metal stal sie modny wiec zaczelam sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie interesuje rocznik Autorki Może i jest dzieciakiem ale co mnie to obchodzi A z tematem się zgadzam w 100 % Moda to idiotka i jej wyznawcy też Co to za przyjemność być xxxxxxxxx....którymś klonem? Noszę co MI się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×