Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

nie wiem jak chcecie ale po wiekszym zastanowieniu ja jednak bylabym za poniedzialkiem, bo w piatek po zwazeniu sie juz w sobote ciagnie mnie cos zjesc, jakies ciastko na miescie czy loda. a tak bym miala motywacje ze w pon wazenie i nie moge nic zjesc . ale jak chcecie, zrobmy glosowanie :P ja za poniedzialkiem jednak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mi na ten moment to mi bez róznicy, gdyz nie myślę o grzeszkach wogóle- nie wolno podjadać i już! Wybiegając myslami do przodu w fazę III, wolałabym ważyć się w piątek czyli po proteinowym czwartku, a uczty zostawić sobie na weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech sie kazdy wypowie i niech bedzie jak chcecie , ja wam daje wolna reke :P zamowilam sobie lampe UV wlasnie i akcesoria do paznokci zelowych , jutro ma przyjsc ;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołączam się Efcyk 27.05.2014........83.4kg........-0kg..........73,6kg..... .......58kg Izulek 01.08.2014...........75kg.........-0kg..........73,2kg... .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-0kg..........87,1kg... ........70kg ma LENKA 4.08.2014...........59kg............-0.0kg.........58kg.. ...... 50kg AGATA 84 01.07.2014 .......120.5 kg ..... - 0.0 kg .... 107.8 kg ..... 99 kg Jeśli chodzi o ważenie to sama nie wiem. Ważenie w poniedziałek narzuca większą dyscyplinę na weekend. Róbcie jak chcecie mi bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87,9 kg......83,5kg........83,3........60kg Ale ja nie będe podawać wagi bo postanowiłam się mierzyć z racji tego, że biegam codziennie...:) Nie chce się dekoncentrować a czasem może przybyć kg albo 2 a w pasie ubędzie pare cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce skopiuj nasze dne i wpisz siebie :) z data rozpoczecia diety. jejku jak patrze na Twoj avatar to zazdroszcze Ci slicznej buzki, moja tez nie najgorsza ale ja mam chomikowate policzki i z twarzy grubo wygladam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe sie zacina :P trzeba sie przyzwyczaic :) Izka masz ta diete juz od dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg........-0kg..........73,6kg..... .......58kg Izulek 01.08.2014...........75kg.........-0kg..........73,2kg... .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-0kg..........87,1kg... ........70kg ma LENKA 4.08.2014...........59kg............-0.0kg.........58kg.. ...... 50kg AGATA 84 01.07.2014 .......120.5 kg ..... - 0.0 kg .... 107.8 kg ..... 99 kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg........83,5kg.......83,3kg.........60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Agata zarzucasz mi że to ja nazywałam dzieci bachorami a ''was'' p******i? jak możesz wogóle? nawet mnie nie znasz... mnie akurat imiona dzieci i religijność innych osób nie interesuję. Każdy robi jak uważa i nigdy w życiu nie powiedziałam o żadnym dziecku bachor! mam trójkę własnych :P myslała, że zrozumiecie iż nie miałam nic złego na myśli pisząc na vitalii, zresztą założyłam wątek i podałam link. Wiedziałam, że to przeczytacie czy gdybym pisała coś złego podawała bym link? myślałam, że się tam przeniesiemy, forum się tu tnie... a odnośnie Izy miałam jej tak wypalić, ze ma trzymać język za zębami jak dopiero co ją poznaję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo85 weź już daj nam spokój. Miałaś się na kafe nie udzielać to się nie udzielaj, a nie znów szukasz zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakiej zaczepki szukam? przecież nie napisałam nic złego... a forum jest publiczne i każdy może się tu wypowiadać przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież życie nie polega na całkowitym słodzeniu drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Agata obie z Ewą bardzo cię polubiłyśmy i ja napewno nie mam zamiaru cię obrażać czy wyzywać. Nie tędy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytasz? Tak forum jest publiczne, ale z tego co wiem to pisałenie na kafe Ci nie odpowiadało. Poza tym zaraz komuś wymsknie się wulgarne słowo i znowu będziesz zgorszona, a nie daj boże ktoś zje coś niedietetycznego... My piszemy tutaj a Ty na vitalii ... więc nie wiem czego tu szukasz, zaczepki ? Ja nikogo nie oceniam, każdy je to co je i ile chce, zgrzeszy to wolniej schudnie, a takie pisanie za plecami mnie strasznie wkurzyło. Kurczę kolejny raz przekonałam się o tym że kobiety są gorszę od mężczyzn - Ci przynajmniej mówią sobie w oczy co ich boli, dadzą sobie po razie i jest zgoda, a baby zawsze gadają za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata84 daj spokój nie ma sensu się denerwować, niektórych ludzi nie zrozumiesz myślą jedno, mówią drugie a robią trzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie efcyk ze mam :-) Podziele sie nia pozniej Narazie jestem na miescie z siostra Shopping-i love it :-) Agata daj spokoj bo nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek zazdroszcze też uwielbiam zakupy....eh....:) Niestety na razie już nic nie kupuje bo wczoraj robiłam porządki i ledwo mi sie ubrania w szafie mieszczą a połowa jeszcze moich ubrań została w Polsce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęscie efcyk nie pada, ale też strasznie wieje...chociaż pogoda jest tak zmienna , że jeszcze dzisiaj będze padać znając życie i to wtedy jak będe szła biegać.....bo mam takie szczęście do pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam jeżeli poczułyście się obrażone. Nie będę się udzielać ani tu ani na Vitalii. Powodzenia życzę i wytrwałości w postanowieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do klotni pozwole sobie wtracic jedno: evka i tam jakies dziewczyny na Vitalii tez podjadaja wiec nikt najwyrazniej swiety nie jest, z jednej strony tez mnie to demotywuje, a z drugiej jak zjem cos raz na dwa tyg to chyba swiat sie nie zawali. ale bylo to z naszej strony troszke przesadzone bo kazdy codziennie cos wtracil o grzeszkach (ja chyba najwiecej) i teraz musze sie starac zeby naprawde grzeszenie bylo raz na 2 tyg a nie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×