Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Ja efcyk mam mega regularne 26i pol dnia kurde co do godziny. A teraz nic. Zrobiłam test juz nastawiona na dwie kreski a tu niespodzianka tylko jedna. Może przez odchudzanie. Nie wiem maz mówi ze mogłabym juz wcale nie mieć. Glupol jeden nie wie co mówi. Jak do końca tygodnia nie dostanę to do lekarza muszę isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo dziekuje, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taki kurs poniewaz kiedys sobie dorabialam w ten sposob :) i klientki byly zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam sie do was dopisac,ale tu sa takie wagi ,ze az mi wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nie wazne z jakiej kto schodzi wagi do jakiej Wazna jest motywacja i wzajemne wspieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam od jakiegos czasu tematu,zeby sie dopisac ,bo na diecie zdrowej diecie jestem ponad miesiac cwicze tez chodze na silownie trzy razy w tygodniu plus biegam na wadze jest ponad 6 kg mniej bylo 95,7 jest 88,9 tak,ze do przodu Mam na imie Anna i mam 27 lat :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Witaj nowa koleżanko dopisz się do naszej listy i zapraszamy do wspólnej walki z kilogramami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna wiedziec czym sie zabezpieczacie? mi sie wydaje ze to dieta, stres. mowilas ze jakies stresy masz. nie wiem. ja musze kupic test i jutro rano zrobic. robilas z porannego moczu?:P do Malenkiej ten post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem robiłam. To nie ma znaczenia. Gumki bo przecież tego dziadostwa brać nie bede żeby sobie zdrowie niszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez jaj, u mnie sasiadka z synem za sciana sie leja chyba... musze sie stad wyprowadzic jak najszybciej bo to tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie biore tabletek anty. moze pekla? chociaz u nas kilka razy pekly i nic sie nie dzialo a syna wyprodukowalismy z zamiarem posiadania dziecka:P jak mi wyjdzie pozytyywny to chyba wiatropylna jestem :P a tak na powaznie to poczekaj do piatku i kup test jeszcze raz zrob ale z porannego moczu. we wczesnej ciazy jakies znaczenie to chyba ma. ja tez kupie test dzis i zobaczymy. ale watpie, wydaje mi sie ze dieta i niedobor witamin. zreszta jestem niecale 7 mies po porodzie i od tej pory mialam tylko 3 miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nadaj sobie nick :-) Jestes mbiej wiecej w moim wieku ja mam 26 X X Hehe tez robilam test i wyszedl negatywny Ma lenka pierwszy raz sie odchudzAsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.....-0kg..........73,6kg..... .......58kg Izulek 01.08.2014...........75kg.........-0kg..........73,2kg... .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-0kg..........87,1kg... ........70kg ma LENKA 4.08.2014...........59kg............-0.0kg.........58kg.. ...... 50kg AGATA 84 01.07.2014 .......120.5 kg ..... - 0.0 kg .... 107.8 kg ..... 99 kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg........83,5kg.......83,3kg.... .....60 kg Anya77 25.07.2014.........130,0kg.......-1,5kg......125,0kg..... .....99kg czarnula75 03.08.2014 ...........67.6 kg ....0,0..........65.4 kg ..........60 kg Agula 28.06.2014.........76kg........-0,0.......65,3kg..... 61 Gosciu nadaj sobie nick i dopisz do tabelki Gratulacje tych 7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
Witam Znowu się odchudzam:/, przytyłam na własne życzenie. Byłam w ciąży i sobie pofolgowałam wychodząc z założenia że będę się odchudzać jak urodzę. Mam tendencje do tycia. Kiedyś schudłam z 73 kg do 58kg. Diety którą stosowałam nie polecam nikomu - 1 kajzerka dziennie z masłem i pomidierm - efekt był, ale też i skutki uboczne w postaci wrzodów dwunastnicy. Teraz postawiłam na dietetyka. Jem tylko to co mi dała w menu. Mam rozpisany każdy dzień i każdy posiłek. Start 1.08 waga 73kg , dzisiaj rano 66,6kg. Póki co jestem pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe było żadnego "wypadku" jakbym była to by wyszedł od razu. Tak intensywnie pierwszy raz. Wcześniej nie musiałam. Zobaczymy. Efcyk karmisz piersią? Ja zawsze od zawsze mam cykle niezwykle regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie karmie , karmilam do 3 mies. za malo pokarmu cyce nie chcialy produkowac :P to byl koszmar , mlody co pol godziny plakal i chcial jesc a tu nic nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
witam nowe dziewczyny , ważne aby się nie poddać po zjedzeniu ciastka :) Anno mówisz że tak dużo masz do zrzucenia popatrz na mnie w tabelce 30kg nadwagi fajny bagaż co i nie dołuj się tylko zaczynaj z werwą , ja cieszę się że dojrzałam do tej decyzji aby schudnąć w październiku mam wesele kuzynki więc może będę już jakoś wyglądać choć trochę lepiej taki mam zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
58 - max 56kg przy moim wzroście (164) to będzie dobra waga :) Za bardzo rozpędzać się nie mogę bo służę jako mleczarnia dla dziecka. Junior ma dopiero 2,5 mies :) U mnie na obiad dzisiaj taki zestaw: 50 g kaszy gryczanej 200 g pieczarek 150g fasoli czerwonej konserwowej 50 g cebuli 50 g polędwicy sopockiej łyżka oliwy z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jem drugie śniadanie mango....mmm pyszne :) a na obiad robie makaron ze szpinakiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
ma Lenka chyba musiałabym zjeść TIR-a cebuli lub fasoli żeby dziecko miało dolegliwości. 50g to 1 mała cebulka:). Poza tym na szkole rodzenia położna mówiła, że do 2 miesięcy po porodzie trzeba wprowadzić w menu wszystkie produkty. Wiadomo, że wzdymające i alergenne nie w gigantycznych ilościach, ale trzeba próbować już wszystkiego. Zresztą przy drugim dziecku człowiek już się tak ze sobą (i z dzieckiem) nie pieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyku moj kochany dopisz kolezanke do Tabelki bo mbie troche ciezko z tel to zrobic U mojego niunka juz jedyneczka w koncu sie przebila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
synka - Pawełka :) i 4,5 letnią córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×