Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Izulek to super dzięki...:) a co do godzin nie da się ich jakoś przesunąc, pominąć jeden posiłek :)? Bo wstawać o 6 na pewno nie będe tylko po to, żeby zjeść :) Mój pierwszy posiłek to godzina 10 :P Kurde współczuje ci bez ciepłej wody to normalnie jak bez ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
A mam takie pytanko - czy jest jakiś powód dla którego zostałam usunięta z tabelki? I czy ten topic jest tylko dla wybranych czy ewentualnie dziewczyny z poprzedniego topicu mogą tu pisać (np.ja) czy raczej niemile widziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE MENU NA JUTRO::: SNIADANIE: -pomidor 200g (1duza szt-29kcal) -ogorek kiszony 100g (2szt-11kcal) -cebula 25g (1/2 malej szt-7kcal) -rzodkiewka 60g (4szt-5kcal) -jogurt naturalny 2% 50g (2lyzki-30kcal) -parowki drobiowe/cielece Sokolik/krakus 70g (2male szt-169kcal) -chleb zytni razowy/graham 30g (1kromka-66kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dobijam ;) Efcyk 27.05.2014........83.4kg........-0kg..........73,6kg..... .......58kg Izulek 01.08.2014...........75kg.........-0kg..........73,2kg... .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-0kg..........87,1kg... ........70kg ma LENKA 4.08.2014...........59kg............-0.0kg.........58kg.. ...... 50kg AGATA 84 01.07.2014 .......120.5 kg ..... - 0.0 kg .... 107.8 kg ..... 99 kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg........83,5kg.......83,3kg.... .....60 kg Anya77 25.07.2014.........130,0kg.......-1,5kg......125,0kg..........99kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jadlospis dla mnie a ja wstaje wczesniej :-) mozesz rozlozyc sobie inne godziny Zaraz napisze cd. Anya zrobilismy nowa tabelke dlatego ze nie wiadomo kto jest kto odszedl itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek - powiem Ci że fajne masz to śniadanie. Ale ja przy moim refluksie mogłabym z tych produktów tylko chleb razowy i jogurt naturalny zjeść :O właśnie sobie uświadomiłam jak moja dieta bardzo mnie ogranicza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie wszyscy mile widziani :-) MENU CD. II SNIADANIE -jogurt naturalny 150g (kubek-90kcal) -musli (crunchy-sante/Fitella diet/platki owsiane-20g ok2lyzek-75kcal) -kiwi/morela/mandarynka 60g 1szt 29kcal 3 posilek -chleb grahamv60g-2kromki 133kcal -pomidory suszone w zalewie (moga byc swieze) suszone 1plaster swieze nawet caly pomidor Ser mozarella 1gruby plaster 76 kcal -bazylia listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja bylam na zakupach ;p Zestaw do paznokci kupilam na ebay dalam 40 euro wraz z lampa UV 36 Watt. Mysle ze jak do domowego użytku to sie sprawdzi. ;) jutro jak zrobie sobie paznokcie to wrzuce fotke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk zazdroszcze Ci też bym chciała taki zestaw ale do hybrydowych....:P musze się rozglądnąć też za czymś :P Do ciebie na pazurki nie wpadne za daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad Ryz z kurczakiem i pieczarkami -ryz brazowy/dziki/basmati 50g-1/2 woreczka 161kcal -filet z kuraka 100g -1/2malej szt 99kcal -olej rzepakowy uniwersalny 1lyzka 88kcal -pieczarka surowa 60g 2srednie sztuki 9kcal -papryka czerwona 60g 1/2malej szt 14kcal -fasola mung kielki 1/3 szkl 12kcal -czosnek 1zabek 6kcal -cebula 1/2malej szt 7kcal -sos sojowy 10g 1lyzka 0kcal -natka pietruszki 6g 1lyzka 2kcal Przepis dam poznien jak zrobic jesli ktos chce Kolacja: Salatka z tunczykiem ryzem i warzywami -1/2 puszki tunczyka w sosie wlasnym ok60g-58kcal -1/3 woreczka ryz basmati/dziki z parabolicznym -30g-97kcal -2lyzki kukurydzy konserwowej -30g-31kcal -2 ogorki konserwowe ok. 100g 24kcal -3 plasterki papryka czerwona konserwowa 60g -18kcal -1/3 jogurtu naturalnego ok 50g 30 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya napisz jakich produktow nie mozesZ jesc konkretnie to moge napisac ci zamienniki do poszczegolnych sekcji Np. Sniadanie obiad itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ladnie Iza ze sie kurzy ;p ja juz z niecierpliwością czekam na paczkę ;p Słońce no szkoda ze tak daleko mieszkasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk z poczatku byla fascynacja paznokcie itd a teraz brak czasu i okazji do noszenia paznokci :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu wytrzymac na diecie jak siostra mnie ,,dokarmia" Juz planuje pizze na jutro zamawiac Noz ku** musze sie z domu chyba wyprowadzic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Izulek - bądź silna i nie daj się skusić :) Mój mąż też zamawia, a to pizza, a to kebab, a ja nawet na to nie patrze mam to w nosie, jem swoje jedzenie i przynajmniej nie odczuwam ciężaru tego żarełka na żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki podczytuje wasze forum bo też pasuje mi się wziąść za siebie 93kg 164cm wzrostu także masakra jedna ciąża ale już przed miałam nadwage brak mi motywacji.Mam pytanie jadłospis układacie sobie same czy korzystacie z porady dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
gg - Izulek ma chyba jadłospis od dietetyka a inne dziewczyny chyba same układają w oparciu o konkretną dietę, a jeszcze inne stosuję mż - różnie to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Prosze mnie nie usuwac z tableki :( Efcyk 27.05.2014........83.4kg........-0kg..........73,6kg..... .......58kg Izulek 01.08.2014...........75kg.........-0kg..........73,2kg... .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-0kg..........87,1kg... ........70kg ma LENKA 4.08.2014...........59kg............-0.0kg.........58kg.. ...... 50kg AGATA 84 01.07.2014 .......120.5 kg ..... - 0.0 kg .... 107.8 kg ..... 99 kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg........83,5kg.......83,3kg.... .....60 kg Anya77 25.07.2014.........130,0kg.......-1,5kg......125,0kg..... .....99kg czarnula75 03.08.2014 ...........67.6 kg ..............0,0..........65.4 kg ..........60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarnula. Tabelka leci od nowa i sie dolacza kto chce ;) Gg ja mam diete Dukana akurat. Iza ma od dietetyka. a Ciebie Izka to musze zjebac ;p zadnej pizzy cholera! Nie daj sie namowic bo po co kase wywalalas w błoto na dietetyka? Daj spokój, najpierw pizza, potem kebab i rozne gowna. Ja uwielbiam kebaba ale NIE WOLNO. Zreszta nie odchudzasz sie tylko dla siebie, ale wiesz czemu jeszcze ;) trzeba spelniac marzenia, isc do przodu a nie obzerac sie. A siostra niech 2 dla siebie zamowi bo taka chudziutka Cholera jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk tak biegałam z dumą mogę przyznać 7 km dlatego ze juz późno przed chwila wróciłam ale na tym nie koniec zrobiłam przed bieganie skalpel chodź końskie. , ABS mel b i boczki Tiffany ;) Za szalała z treningiem gdyby jeszcze tak każdy mój dzień wyglądał było by bosko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Izulek nie poddawaj się walcz z pokusa mi jesteśmy z tobą. Siostra chce to niech sobie je ale nie na twoich oczach. Powiedz ze ty się odchudzasz i żeby to uszanowala. , że ma cię wspierać a nie namawiać do złego. Jesteśmy z tobą pamiętaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×