Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Gość slońce16
Efcyk szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy bo czasem jakaś kawka albo wody się napić pogadać realnie było by fajnie lub poćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Wszyscy już chyba śpią to dobranoc kobitki do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo slonce, naprawde jestes godna podziwu :) Izulek, nie daj sie siostrze ;), tyle kasy wydajesz a potem fast foody. Kasa w bloto, wyrzuty sumienia, cholesterol itp itd. Dziewczyny maja racej, niech chudzinka siostra je 2, jedna za siebie a druga za nas wszystkie ;) Izulek trzymam kciuki, zebys nie poddala sie, raz na jakis czas moze by Ci dziewczyny wybaczyly ale co 2 dni na pewno nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede uciekac przed siostra hahahahh Ja juz po sniadanku dziewczynki ;-) Zobacze 2dni jakbym wstawala o 5.30 a jak nie to bede wstawac o 6 a sniadanie 6.30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce no szkoda :/ tym bardziej ze jestesmy w podobnym wieku(bo o ile pamiętam Ty masz 20lat) ech czekam na moja paczkę ale kurde będę dopiero robic paznokcie jak maz przyjdzie. Bo ktos sie musi malym zajac;) Slonce ale pocwiczylas, ja nie moge ja razie. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk tak mam 20 ;) no żebym miała jeszcze zapał żeby tak codziennie ćwiczyć ;) na bieganie mam chęci mel n tez zrobię bo lubię śle ta chodakowska nie chce mi się jej robić. Chociaż wczorajsze 45 minut przeleciało bardzo szybko musze przyznać ;) ja dopiero wstałam dałam małej butelkę no i idę jeszcze pospać o ile zaśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Heh moja juz śpi a jak tam Twój malutki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spi, nie chce mu sie widocznie bo sie bawi teraz ;) ja jem sniadanie wlasnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja siostrzenica Słońce w jakim miesiacu sie urodzila? Moj w styczniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ona tez styczeń s dokładnie 16 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Smacznego tak w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć dziewczyny ja zaczęłam dzień mega zmęczona wczoraj późno wróciliśmy od lekarza, kolacja mnie minęła młoda ma już zaostrzony szmer oskrzelowy więc mocne inhalacje przez 2 tyg nas czekają ale ogólnie na szczęście obyło się bez antybiotyku, tyle że w nocy nasłuchiwałam jak oddycha zamiast spać i teraz padam na pysk, na drugie śniadanko dziś mam owoce i jogurcik taką mieszankę sobie zrobię. mam ochotę jutro rano wejść na wagę ale to chyba przesada nie ?chciałabym co trzy dni widzieć spadek wagi he he to chyba przez to że jak pomyślę że prawie 30 kg przede mną , to bym chciała żeby to szybko znikało . ale się zapasłam matko no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też ważę się codziennie i patrzę jak waga się waha.oj jaka ja niedospana. Mimo ze popołudniu spalam. Mam problem na teście jedna krecha a @ jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENU DZIEN 2 SNIADANIE -4plastry sera chudego 80g -1/2 kubka jogurt naturalny 2% 75g -5szt rzodkiewki -szczypiorek -bulka owsiana/orkiszowa 2. SNIADANIE -150G jogurt truskawkowy np. Jogobella light -1kromka chleba (orkiszowy/graham) -1plaster szynki z piersi ( kurczak/indyk) np.indykpol -lidl -2liscie salaty -1ogorek swiezy/konserwowy ok.50g 3POSILEK -BULKA GRAHAMKA/ORKISZOWA -ser,smietankowy Philadelphia light/turek figura 2lyzki -ogorek/rzodkiewka mala szt/kilka -jablko/brzoskwinka mala szt OBIAD -PIERS Z KURCZAKA a la strogonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez musze test zrobic dzisiaj ma Lenka. Ja mam bardzo nieregularne cykle ale okresu nie ma juz bardzo dlugo (półtorej miesiąca) chociaz ciaze bym wykluczyla bo sie zabezpieczamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
właśnie tak mam ochotę się ważyć co trochę tylko nie chcę żebym się zniechęciła jak zobaczę 30dkg więcej, a głuptas ze mnie jak jeść to miał kto i się spaść a teraz płacz nad własnym wyglądem a przecież to ode mnie zależy nie ma co udawać że to nie moja wina jak wyglądam więc biorę tyłek w troki i 0 podjadania przyznam się wam że jakoś teraz łatwiej mi odmówić sobie słodyczy to znaczy nie jem ich i mniej mnie ciągnie a im częściej coś słodkiego miałam w ustach tym bardziej mnie ciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad cd -100g fileta z kurczaka -szkl soku pomidorowego np cappy -1/3kubka jogurtu naturalnego 2% -2pueczarki -1/3 woreczka ryzu bialego ok.30g -surowka z kapusty pekinskiej/kiszonej ok.150g Kolacja -ser mozzarela pol kulki -sredni pomidor -2kromki wasy/wafla ryzowego -bazylia swieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 Jak zobaczysz plus to wiecej bialka zjedz i wieksza motywacja zeby plusa nie bylo na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Co tam kobitki ja właśnie po śniadaniu ;) izulek jak się trzymasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja90 lepiej się nie waz codziennie bo to bardzo demotywuje jak waga nie pokazuje tyle ile byśmy chciały...raz w tygodniu albo najlepiej w ogóle się nie ważyć ja teraz postanowiłam się mierzyć i zobaczymy jakie będą efekty za 25 dni jak się zmierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis pierwszy dzien wiec narazie nie jest lekko Musze wpychac w siebie to jedzenie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
ja już po sałatce owocowej, mniam powiem wam że jeśli o tą demotywację chodzi to chyba działa tak że jak mamy wolę silną aby się zmienić to nic nie będzie w stanie nas zdemotywować ale jak się nam nie chce to cóż tak czy siak się poddamy o . pozowolę sobie wypowieziec się w sprawie tipsów żelowych jak pisałyście wcześniej o lampach ja powiedziałabym że jeśli zdecydować się na własny zakup zestawu to wypadałoby też zainwestować w kurs bo wcale nie jest to takie proste jak wygląda i jeśli zrobi się je nieprawidłowo to odpadają po dniu lub dwóch , ja osobiście wolę jednak u kosmetyczki, i nie chcę broń Boże urazić czyichś zdolności chciałam tylko podkreślić że u mnie to się nie sprawdziło akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja bym chciała do hybrydowe...ale jakbym miała zestaw to mój facet by mi je zrobił ;) swojej byłej kupił zestaw do żeli i jej zrobił także zna się na tym ;) zawsze mi maluje pazurki w nóżkach ;) i jak pomaluj to trzyma się nawet 2 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izulek a bedzie wiecej tego menu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscoe ze bedzie Codziennie pisze menu na nastepny dzien ( tak zeby ktos ewentualnie zdazyl zrobic zakupy) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Izulek faktycznie masz jedzenia dość trochę ;) a na ile masz ustalone to menu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×