Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego plebs jak czegoś nie rozumie to od razu obraża?

Polecane posty

Wrzuciłam tu link do utworu neofolkowego zespołu "Księżyc" Utwór nosi tytuł "Zakopana", pochodzi z roku 1993, i jest utworem ponoć dark ambientowym(nie znam sie na tych rodzajach muzyki, wiec nie wiem czy to na pewno dark ambient). Jest to muzyka dosyć trudna w odbiorze i nietypowa: https://www.youtube.com/watch?v=cfDFcYsx-Jk Zapytałam sie kafeterian co o tym sadzą. Oto niektóre odpowiedzi: "Cha cha cha co to jest ? To jest muzyka ? Cha cha cha cha cha ale jaja" "To nie muzyka.To jakieś jaja" Czemu prostaki muszą sie tak obnosić ze swoim prostactwem? :-o Rozumiem, muzyka trudna, nie rozumieją jej ale mozna to powiedzieć kulturalnie a nie prostacko śmiać sie z czegoś, czego nie potrafią zrozumieć bo przekracza to zdolności ich małych rozumków, przystosowanych tylko do disco polo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolują cię, a ty się dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak to czytałam to miałam przed oczami obraz wasatego 50 letniego wujka po zawodówce co lubi ogladać kiepskich i pić piwo, śmiejącego sie "HEHEHEHE CO TO JEST, PUŚC COŚ NORMALNEGO, BAYER FULL NA PRZYKŁAD ALBO MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie mozesz juz spierdalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo plebs lubi obrażać wtedy czuje się kimś fajnym i ważnym. Najfajniejsze to jest jak broken zakłada te swoje tematy, a ludziska widzą, że jakby świat był taki jak ona pisze to by nie mieli żadnej władzy nad nikim i się im g****o gotuje w jelitach na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja inteligencja rowna sie temperaturze pokojowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyśmiewasz jej inteligencje, a sam nie masz nic do zaoferowania w rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×