Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak powiedział, ze nie życzy sobie żebym chodziła na imprezy bez niego!!

Polecane posty

Gość gość
Akurat na mojego tatę nie masz prawa głupku ani jednego złego słowa powiedzieć ponieważ mój tata jest nieskazitelny. Naprawdę zrobił dla mnie bardzo, bardzo dużo i nadal robi. Nigdy się nie gniewał, znosił moje złe zachowania, zawsze potrafił mądrze doradzic i nigdy na mnie nie naskakiwał. Bardzo go kocham i nie cierpię jak ktoś podważa jego autorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Akurat na mojego tatę nie masz prawa głupku ani jednego złego słowa powiedzieć ponieważ mój tata jest nieskazitelny. Naprawdę zrobił dla mnie bardzo, bardzo dużo i nadal robi. Nigdy się nie gniewał, znosił moje złe zachowania, zawsze potrafił mądrze doradzic i nigdy na mnie nie naskakiwał. Bardzo go kocham i nie cierpię jak ktoś podważa jego autorytet." VvV Świetna metoda. Beztresowe wychowanie, pozwalać na wszystko, być łagodną owieczką, znosić wszystko, a z córeczki rośnie panna z zadatkami na d*podajkę i alkoholiczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra gościu, powtarzasz się. Do autorki dotarło, że zakompleksiony samiec, który nie ma własnego życia i musi przejmować się życiem innych, jej nie szanuje. Musisz być bardzo sfrustrowanym człowiekiem, nie wiem czy Ci kobieta zabrała swój jedyny atut i Ci jaja spuchły z braku seksu, czy po prostu z natury masz taki c*****y charakter, że wszystko musisz po 50 razy powtórzyć ale serio. Idź już stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Zapomniałam się podpisać o 23:38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodyszczery
Niestety ,ale muszę się zgodzić z tym gościem ,który pisał niezbyt pochlebne opinie o Tobie. Jestem o rok młodszy od Ciebie i nie mam szacunku ani dla Ciebie,ani dla imprezowych *****czy :). Zarówno puszczalskie,jak i ci co je posuwają,zachowują się jak bydło bez jakichkolwiek wartości. Jest jeden serbski utwór,nazywa się ,,drolje(d****i)'' i opowiada o takich panienkach,które puszczają się na imprezach :). Tak więc naprawdę,nie popisałaś się,ale muszę Cię pocieszyć,że imprezowi *****cze też są dla mnie c***a warci ,ponieważ uważam ich za idiotów bez jakichkolwiek wartości,szanuję tylko szanujące się kobiety oraz szanujących się mężczyzn,resztę (zdradzaczy imprezowych *****czy obojga płci),uważam za 0. PS Nikad nisam bio majmun,koga k***e muzu :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo gadać jesteś zwykłą dziw**ą co szlaja się po imprezach. Żaden normalny facet takiej nie chce. A twoje durne stwierdzenia "droga wolna" tylko potwierdzają, że sama nie wiesz po co z nim jesteś i go nie kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×