Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinax

bezsenna noc, chętnie z kimś porozmawiam :)

Polecane posty

Krakowiaczek Jeden dziś Pogoda (aż za) rewelacyjna, cały czas słonecznie, temperatura nie spada poniżej 24oC oczko.gif x Oj jestem fanką wyższych temperatur,tak w okolicach i powyżej 30:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowiaczku to jak jutro będę wychodzić z pracy to mam nadzieje, ze przynajmniej nie będzie padać. Bo to jakoś głupio codziennie od razu parasol rozkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinax dziś xen to zamknij oczy i sprawdz czy podążasz za samym dzwiękiem usmiech.gif widzisz odpowiednie obrazy ?usmiech.gif x Pytanie jaki dźwięk masz na myśli,ten z linka,który wkleiłam?Co do katedry,uważam że muzyka i obraz uzupełniają się wzajemnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenkaLenka
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,mamy wielu genialnych polaków,większość opuściło nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy poszli kimać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinax
Witam, ktoś jeszcze nie śpi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenkaLenka
Cześć Wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja,jednak dziś imprezuję u mamy;),o ile można to tak nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenkaLenka
Kiedyś chodziłam na imprezy..Dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u swojej mamy byłam 3 dni w czasie urlopu. Mamuśka stwierdził, że nie pamięta kiedy miała ostatnio w domu tak głośno. Jakbym to ja sama miała robić taki hałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdalenkaLenka dziś Kiedyś chodziłam na imprezy..Dawno temu x Dlaczego przestałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinax dziś ja u swojej mamy byłam 3 dni w czasie urlopu. Mamuśka stwierdził, że nie pamięta kiedy miała ostatnio w domu tak głośno. Jakbym to ja sama miała robić taki hałas usmiech.gif x Ostatnio spałam u mamy kilka lat temu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenkaLenka
Nie chodze na imprezy bo przedział wiekowy mnie juz nie puszcza..Hehe.Źartuje..Wole zacisze domowe..Film ksiazka i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdalenkaLenka dziś Nie chodze na imprezy bo przedział wiekowy mnie juz nie puszcza..Hehe.Źartuje..Wole zacisze domowe..Film ksiazka i tp x Rozumiem:),ja mimo wieku lubię"poszaleć"czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdalenkaLenka masz racje jednak z tym przedziałem wiekowym :) Ja nie jestem typem zbytnio imprezowym ostatnio, ale niedawno byłam na jakiejś imprezie i okazało sie, że średnia wieku to gimnazjum :P Nie wiem w jakim jesteście wieku , ale ja ostatni zaczynam zauważać, ze coraz więcej osób jest ode mnie młodszych a coraz mniej starszych.. To chyba początki starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenkaLenka
Malinax nie ogarniam dzisiejszej mlodziezy..Wszystko maja i w dópach im sie przewraca..Przypomnijcie sobie kiedy Karola Wojtylę wybrali na papieźa???To jestem z tego rocznika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×