Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Mala podaj nam ten e-mail do kogo pisalas skarge na kafe bo to sie robi nieznosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te cholerne posty😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Kate faktycznie mialam problem ze sluzem i w tym cyklu i ziola i oeparol biore i jest o niebo lepiej, ale zeby sprawdzic jaki mam sluz to i tak musze tam w srodku troche pogrzebac:P bo na majtkach ani na papierze trudno mi cos dojrzec:P W tym cyklu tylko raz mialam na papierze:P;) Ale to juz cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kawy a czesto masz zapalenia pęcherza? moja koleżanka ma bardzo czesto i jest to spowodowane że jak przytula sie bez gumek to bakterie z chłopaka przechodzą na nia, a że każdy ma inna flore bakteryjna to u niej wywołuje to własnie zapalenia pęcherza. Podobno jak się tak często choruje to dobrze po stosunku iść zrobić siku bo mocz działa niby antybakteryjnie. Tak jej powiedziała pani doktor. Swoją drogą ja miałam często zapalenia pochwy przez męża. Na szczęście on chodził po lekarzach i pokazywał siusiaka:D kiedys robił wymaz na posiew bakterii i nic nie wyszło, a jedna lekarka zasugerowała mu że ja się zarazam nie od niego, ale innych no super! jakbym miała faceta- świra to pewnie bym miała awanture gotową:D. Potem dopiero trafił na fajna babeczke, co leczyła nas oboje w jednym czasie żebyśmy się nie zarażali.... bo tak to niestety działa... z góry na dół, z ust do ust, jeden drugiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jussio ja boję się tam wkładac palca :P już nawet jak temp mierze to mi się wydaje że coś uszkodzę:)ja mam wizyte u gin 3.12 bo kazała przyjść przed okresem żeby sprawdzić czy wszystko ok bo przed poprzednim okresem miałam dziwną sytuację: 2 dni przed normalnym okresem miałam jednorazowe plamienie krwią i gin mówiła że to mógł być torbiel albo polip więc teraz przezd okresem mamy sprawdzić. I mówiła że włączymy stymulację. Czy któraś z Was wie na czym polega ta stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
No zapalenie pęcherza to max raz w roku. Ale grzybki niestety tak. Jakieś 3 mies temu przeszłam z m kurację w tym samym czasie - myślałam, że to już się skończy. Ale po maratonach rozrodczych zawsze coś tam mnie swędzi. I niby uważam na siebie - siusiam na małysza w miejschach publ. itd. a to znowu wraca. No dziś pogadam o tym z gin i poproszę o jakąś profilaktykę - może lepiej zapobiegać niż potem leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tragedia z tym forum. Wywala mnie, nie moge sie zalogować bo nie czyta hasła:( Kate4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam do redaktor naczelnej bo tylko jej meila jest dostępny jako kontaktowy oto on magda.trawinska@kafeteria.pl. gościana tak jak mamczitka pisze najlepiej skupić sie na roz 62 i 68 bo 56 to na chwile.Ja też zakładałam body spodenki i bluzeczkę .Jeżeli chodzi o kaptury to ja miałam ich pare przy ciuszkach i na samym początku gdy maluszek leży to się nie sprawdzają bo ma pod karkiem i miałam wrażenie ,ze przeszkadzają ....mój synek ur sie na początku września a była piękna pogoda wiec tez tak na wiosenno go ubierałam bardzo długo a później kupiłam w Tup tup piękny kombinezon(taki pluszowy) który służył nam bardzo długo bo była lekka zima i nie miał stópek wiek rósł razem z małym.U mnie sprawdzały sie pajacyki bardzo długo bynajmniej w domu bo na wyjście to w "normalne"ciuszki ubierałam.A w przypadku gdybyś miała dziewczynkę to sa tak śliczne sweterki w razie chłodniejszej pogody.Ogólnie jest tego mnóstwo tylko wszystko zależy od nas co lubimy :) Mój synek w sumie roz. 62 a najbardziej 68 długo nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
na mojego przez 3 mce rozmiar 56 był za duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
hej!może ktoś mi odpowie, dlaczego test owulacyjny w 22 dniu cyklu wychodzi pozytywny skoro był pozytywny w 14 i 15 dniu i wszystko wskazuje na to, że wtedy była naprawdę owulacja, w 16 dniu i 17 testy były już negatywne, jak to jest możliwe, dodam , że robiłam dziś też test ciążowy i był negatywny, ktoś mi może wyjaśnić takie coś, może komuś z Was też się tak zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jak tam buka i słowianka, testowałyście się dziś, a może byłyście na beta hcg? trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kawy no niestety, można powiedzieć że mamy wrażliwe du.py:D:D gośćInka podobno ciąże pokazuja, ale ja tam w to nie wierze... ale moze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
dzięki za odpowiedź, ale też w to za bardzo nie wierzę skoro typowy ciążowy tego nie wykazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
GoscInka mi dzien przed @ tez wyszedl pozytywny test owu i to z mocniejsza krecha testowa i juz mialam nadzieje ze to moze ciaza, a tu dupa balda nastepnego dnia przylazla ta franca;) Nie warto robic tych testow i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
No dziewczynki Pan doktor był bardzo miły. Po zbadaniu stwierdził, że nic się nie dzieje i to mogą być tzw przypadłości nocy poślubnej :) Jakieś preparaty żurawinowe mam kupić i pić litrami wodę, aż się przepłucze pęcherz. Ogólnie tak sobie z nim trochę pogadałam i powiedział, że najlepszym środkiem na zajście w ciążę jest luz. I żebym sobie odpuściła owulki, śluz itd. Bo te ciągłe myślenie, liczenie, sprawdzanie to więcej szkody niż pożytku przyniesie. I chyba spróbuję się zastosować do zaleceń lekarskich i może uda mi się jakoś do tego wszystkiego zdystansować. Więc opuszczam Was, chociaż trudno mi będzie nie zaglądać i czytać co u Was słychać :) Trzymam kciuki za Was i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
wiecie co....jakaś smutna i zła jestem od wczoraj.... nie wiem na czym stoję...,wcześniej miałam zaniżoną umowę o prace...i się okazało że żeby mieć grosze... nie pełną pensje którą mam teraz w podstawie muszę nie dość że pracować do marca czyli 6 miesiąca ciąży to jeszcze dopłacać sobie do podniesionego zusu żeby średnia z 12 miesięcy była jakaś...choć i tak niska..najpierw miałam płacić mniej no ok zgodziłam się ale wczoraj się okazało że źle tak coś policzyli i muszę oddać 1/3 pensji praktycznie i robić jeszcze do końca marca:( rozmawiałam z szefowa i starała się znaleźć inne rozwiązanie... coś tam uzgodniłyśmy ale miała mi dać dziś znać i nie daje... może dla tego nawet jeszcze nie myślę o ubrankach ..wózkach itd choć przy pierwszym dziecku też kupowałam dopiero wszystko pod koniec ciąży...., co do brzucha to ja już mam widoczny chyba faktycznie przy drugim dziecku widać wcześniej bo przy pierwszej ciąży w tak wczesnym czasie nie było widać kompletnie nic... a teraz mam mdłości mniej jem itd nawet od pierwszego ważenia u lekarza do drugiego schudłam 300 gram. dziewczyny ja Was czytam cały czas tylko jakoś odpowiedzi nie mogę ogarnąć , ciężko mi myśli zebrać żeby odpisać to o czym myślałam przy czytaniu.. mamczitka wracaj do zdrowia dziewczyno!!! ja też już się nie moge doczekac na płeć i nie wiem czemu ale myśle że to chłopak! pozdrawiam WAS wszystkie z brzuszkami i te które już też je maja a jeszcze nie wiedzą i te którym się na razie nie udało trzymam kciuki za Nas wszystkie ..żeby bez większych problemów dojść do swoich celów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na skrajnego wcześniaka
56 to i pół roku będzie za duży :-) ja znam przypadek i to nie jeden gdzie 62 był na styk po porodzie :-) szczególnie teraz gdzie dzieci po witaminach rodzą się w okolicach 4 kg i to norma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Dobra głowa wygląda jak u normalnego człowieka, reszta powiedzmy ;-) mam wrażenie, że mi nogi trochę wyciągnęło, nie jem za wiele wiec w sumie trudno się dziwić :-) E pomarańczowy gościu mój synek urodził się w 35 tygodniu ważył 2300 a mierzył 53 cm :-) wiec ja nie wiem jak małe musiało być Twoje dziecko. Chociaż mój mąż ma 196 a mierzył 47 w terminie :-) 2 kawy kup tantum rosa jak nie masz ulgę mega przynosi :-) zrób zrobię nasiadowke z rumianku działa przeciwzapalnie :-) Jussio kochana ja nie miałam przeważnie na zewnątrz śluzu :-) a w szczęśliwym cyklu nie miałam wcale ;-) oeparol jest super! Gośćinka mi wychodził test owulacyjny w 22 dniu a test ciążowy negatywny po 5 dniach ciążowy cień cienia drugiej kreski :-) Beta❤️ kochana moja :-( współczuję Ci strasznie :-( chociaż drugi trym będzie na bank ok i będzie lżejszy :-* zobaczysz pracują dziewczyny w ciąży nawet i dłużej będzie ok! Ja też zamierzam cały drugi trymestr wprawdzie mogę czasem w domu ale zestawienia musze robić już w systemie firmowym. Taki los matek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
mamczitka:D ja juz zaluje tej pieprzonej pappy;pppp dostalm jakis wynik na konto pappa ilestam, i to hcg ilestam.... skad ja moge wiedziec co to znaczy... wizyte mam dopiero 2.12... ZWARIUJE...oczywsicie sie naczytalam jakiegos szitu w sieci przed spaniem i swiruje teraz. jestem na seibie taka zła....debilka no... juz mi sie wydaje ze ta paapa za wysoka, bo gdzies czytlam ze normy sa do 2.88 a ja mam 4ry cos... ale laski mialy wieksze, i te hcg tez... bede sie teraz sama interpretowac 2 tygodnie...... nienormalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludu drogi nie masz kogoś kto to sprawdzi albo napisz zwrotnego maila jakie są normy! Ja też sobie tak kiedyś badania zrobiłam sama dla siebie wyszły podwyższone, żaden lekarz nie miał miejsca miałam nerwa mega! Baby to sobie potrafią psuc ciśnienie same! :-P kochana na bank jest ok! Wydaje mi się, że wyszło ok! Czekaj zapisze te Twoje normy daj tu dokładnie zapytam mojego giną :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robie karteczkę do gina, jak babuszki do spowiedzi ;-) to se Ciebie tam umieszczę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Beta ja Cię rozumiem. U mnie na umowie najniższa krajowa ehhh i to mnie zniechęca trochę do zwolnienia, no ale zdrowie maluszka najważniejsze. A dzisiaj tez cały dzień w pracy nerwy. Szefowa mnie podpytuje od kiedy chce iść na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
Bo ja durna jestem. Ginek powiedzial zebym tego nie sprawdzala, bo to trzrba policzyc z innymi danymi tj dlugosc plodu, kosc nosowa przepywy, serce i jakiestam inne p*****ly Jak mi powiedzial ze usg wyszlo spoko, te wszystkie rzeczy ktore mierzyl sa w normach i moge spac spokojnie to wyszlam jak na skrzydlach i powiedzialam zeby wyniki przekazal mojemu doktorowi, to mi wsyzstko omowi na wizycie. Ale zaczelam czytac .... i baby pisaly ze mialy z******te usg a pappa wychodzila dupna i oczywiscies twierdzilam ze to NA PEWNO przytrafi sie mi.. dopiero wczoraj doszlam do watkow gdzie baby psiaczą na ta pappe, ze to tylko stres ite co mialy zle wyniki mialy zdorwe dzieci, moje kolezanki zawsze pappe mialy lepsza i dokladniesza od usg tzn wyniki zalozmy na usg 1:700 a na pappie 1:5000. Ja juz swiruje, a tak naprawde nie wiem jakie mam wyniki z tych wyliczen. Ale to ja. Przeciez ja nie moge sie cieszyc informacja o dobrym usg,bo to za malo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie testuje dzisiaj-@ tez nie mam i na razie nie czuje nic co moglo by ja zapowiadac. Sproboje w sobote bo wieczorem mamy isc na piwo ze znajomymi i chce miec spokojne sumienie Boże ile ja dzis zjadłam-co 2h jadlam! Masakra! Strasznie mam wilczy apetyt-moze przez ta pogode czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Dziewczyny ja również na razie nie testuję, poczekam kilka dni. Póki co @ nie ma, a jak wpadnę w manię testowania, to znowu zrobię z 15 testów :o Jak @ spóźni się dobrych kilka dni, to wtedy zrobię. Boję się jednej kreski lub tego, że jest za wcześnie i złapię dużego doła. Gościana nie martw nie, na pewno wszystko jest dobrze. Kupiliśmy dziś krzesła w ikei i mężu skręca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
A ja wlasnie siedze przed tv z okladem borowinowym na brzuchu i wiecie co jakos mi lzej na duszy, bo to czekanie na okres a wlasciwie jego brak to doprowadza mnie do szalenstwa. Teraz mam nowy cel picie ziolek i robienie okladow przez najblizsze 2 tyg. Potem wizyta u gin. Trzymam kciuki za was dziewczynki, oby wam sie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zawiecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Drogie panie, jakie znacie testy o czułości 10 mlu/ml ? Póki co znalazłam Bobo test strumieniowy (niebieski) i Pepino test paskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×