Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Judytka a jak twoja tempka wczoraj i dzis? Mierzysz dalej czy odpuscilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
cos tu cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
jednak nie cicho:0, wkurza mnie to kafe przez te opóźnienia w ładowaniu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a co to za choroba jagodzianka, ponoc swinka powoduje niepłodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
Kate4 ja po wiesiolku mialam strasznie duzo krost, pryszczy czerwonych bolesnych na plecach i ramionach. A nigdy w zyciu nie mialam problemow z cera, odstawilam wiesiolka i wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wiecie co jak lezalam z malym w szpitalu to tam na patologie noworodkow przychodzil ksiadz -lekarz, jak ktos mial potrzebe to mozna bylo posiedziec i pogadac, no i sobie z nim pogadałam i wiecie co mi powiedział- ze dzisiaj ta zwiekszona niepłodnośc, komplikacje w ciazy, przedwczesne porody chore dzieci ze to wszystko to efekt wybuchu w czarnobylu, ze 30 lat temu owszem zdarzało sie to i owo ale nie na taka skale jak teraz, i ze efekty promieniowania wychodza dopiero właśnie po kilkudziesieciu latach a ze obecnie w wieku produkcyjnym sa osoby w wiekszości z lat wybuchu to myśle ze może być w tym troche racji jak sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja moje testy owu tak samo, testowa nie była ani razu taka sama, a tym bardziej ciemniejsza. Podejrzewam, że owulacje mam później - w okolicach 18-20 dc. Co roku chodzę do gin na kontrolne badania, to gdy robi usg w okolicach 18-20 to zawsze mówił, że pęcherzyk duży i lada moment będzie owulacja, a jak robię usg wcześniej (w tym miesiącu w 13 dc) widać tylko pęcherzyki i do owu jeszcze jest kilka dni. Jussio dziś robię ogórkową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elilu Myślę, że dużo w tym jest prawdy, mniejsza płodność, rak i inne choroby to ogromna zasługa czarnobylu, ale nam wszystkim się uda, dziś już mam lepszy humor i chcę nim zarażać inne dziewczyny, głowa do góry, za 9 miesięcy nie będziemy spały całymi nocami, hi,hi,hi, mój synek bardzo chce rodzeństwo mieć, i podkreśla tylko nie brata, chcę dużą siostrę, żeby się ze mną bawiła, a my z mężem się śmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
ten post to mój był do elilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 będzie dobrze:-) tylko się nie stresuj!! stres nie pomaga w niczym, a co ma byc to będzie! Jagodzianka dobry pomysł!! najważniejsze to pozytywne myslenie. Czy te wszystkie dziwne rytuały, tabletki, wspomagacze są faktycznie pomocne czy to siła naszego nastawienia że tym razem sie uda i sie udaje, to druga kwestia:D. Ma sie zakończyć jednym- ciążą:D U mnie dzis grochówka:D jak mój M przyjedzie i zobaczy jaki obiad to będzie zawiedziony. Zawsze musi zjeść coś konkretnego:D staram się mu dogadzać ale nie zawsze mam ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka - może coś przegapiłam znowu - ale czy Twój mąż ma jakieś zdiagnozowane problemy z płodnością skoro już się na znachora zdecydowaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gotuję tylko w weekendy. Syn je w przedszkolu a my gdzieś na mieście. Dziś planuję sałatkę z mozzarellą i rukolą - z biedry :). A w weekend robiłam pizzę - mniam mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
dziś 21 dzień cyklu, ale trudno wytrzymać do pierwszego testowania, mam w domu 2 testy ciążowe ale jeszcze i tak by nic nie wykazały, więc szkoda ich używać, i tak co miesiąc robię ich tyle, że o Matko Fortuno, a wy ile przed @ zaczynacie testowanie? czy czekacie do terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja czekam do @ 4 grudnia, jak nie przyjdzie to testuje 6 grudnia na mikołajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rynkunia to może ja sie załapie na grochówe zamiast Twojego męża:) sama nie mam pomysłu na obiad ale też musi być dużo i miesne bo gotuje dla 3 facetów(mąż, teściu, szwagier:). Jussio chyba masz rację zmniejsze dawke wiesiołka bo ten bol jest nie do zniesienia, chyba przez to, że ciśnienie obniża a ja ogólnie mam niskie:)dziewczyny a robiłyście jakieś badania na bakterie? słyszałam że jak mamy jakąs bakterie w organiźmie to też utrudnia zajście w ciąże a taką bakteria nawet na basenie można sie zarazić!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu ja tez mam mieć @ 4 grudnia, więc będziemy razem czekać na rezultaty:) to który masz dzień cyklu teraz?ja 12 i robie te nieszczęsne testy owul. ale tylko słaba kreska testowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja 16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jesteś po owulacji czy przed?ja mam zero śluzu i obawiam sie że ta owulacja nie nastąpi, zabaczymy co pokaża paski owul. Staranka były tylko wczoraj i niestety jak niektóre dziewczyny pisały u nas sa trochę na siłę a nie z ochoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
czy któraś z Was robiła test ciążowy ten czuły i już po 7 -10 dniach od zapłodnienia wyszedł pozytywnie? ja robiłam taki bobo test niebieski ale był negatywny w ubiegłym cyklu, kosztował 20zł, teraz się nad nim zastanawiam ale sama nie wiem czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
inka no właśnie nie jestem pewna czy byla juz owulacja czy jeszcze nie śluzu brak ale za to od 3 dni bolą mnie jajniki i dół brzucha i nie wiem, miałam duzo stresów w tym mcu i moze mi sie owu przesunąc ale nigdy nie bolałomnie w połowie cyklu wiec nie wiem nic czekam i seks uprawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
to mój 1 cykl staran wiecnie robie ani testow owu ani nie mierze temp. ide na spontan uda sie to uda nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wczesniejszy post to odpowiedź na pytanie kate oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widzę:)jesli to Twój 1 cykl to nie ma sie czym stresować i trzeba cieszyć się baraszkowaniem:)JUssio nie zapeszamy ale czekamy na dobre wieści:)a na obiad proponuję zapiekankę z fileta z pieczarkami jak bedziesz zaint. to powiem jak ją wykonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja mialam robione wszelkie wymazy, posiewy na bakterie, grzyby i nawet na wirusy bo i HIV i na kiłę ale to tylko dlatego ze mialam taki wymog przed laparoskopia. Ale gdyby nie to, to pewno bym tego nie miala zlecone bo moj gin ktory robil mi cytologie nic nie chcial mi badac chociaz wyszla mi II grupa:( A jak zmienilam lekarza to ten drugi pierwsze o co zapytal to czy ktos widzial te wyniki cytologi i co mi zalecil, a jak mu powiedzialam ze gin to widzial i nic na to, tylko tyle ze to niegrozne:O To zrobil baaaardzo wielkie oczy:O Teraz teoretycznie mam wszystko wyleczone, ale po nastepnej @ mam jechac do kontroli to sie okaze czy rzeczywiscie:) A i ten gin tez mi mowil ze niektore bakterie czy grzyby dzialaja jak antykoncepcja bo zabijaja albo utrudzniaja droge plemniczkom do celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za obiadowe wsparcie:D U mnie dzis padlo na spagetti. A moj M to tez typowy mięsożerca i obiad bez miesa to nie obiad:D A to spagetti to oczywiscie z tona miesa:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zawieszki sa coraz bardziej irytujace. Chyba faktycznie trzeba bedzie zasypac redaktor naczelna skargami:( Co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×