Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

2kawy mi tez dzis gin powiedział żebym wyluzowała ale oni zawsze tak mówią, gorzej to wprowadzic w życie. Ja mam zamiar wyluzowac do końca roku a później wziąść sie za badania:) jeszcze dziś gin polecił mi żebym nie łykała zwykłego foliku tylko "Inofolic", taki w do rozpuszczania, który podobno zawiera kwas foliowy ale dodatkowo wiele składników na poprawę owulacji (pęcherzyki podobno ładnie rosną). Juto kupuję i bede próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Drogie panie, jakie znacie testy o czułości 10 mlu/ml ? Póki co znalazłam Bobo test strumieniowy (niebieski) i Pepino test paskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nova jak jesteś w ciąży to i o czułości 25 coś wykaże. Czytałam, że te pepino to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Ja tez slyszalam o inofolicu ale jak narazie cena mnie blokuje:( troche szkoda mi kasy na to i juz wole zwykly folik. A i jeszcze czytalam ze inofem to to samo tyle ze taniej wychodzi:) Pisalam dzis do tej calej redaktor naczelnej skarge na te zawieszki;) ciekawe co mi odpisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić test pare dni przed @, stąd pytanie o test większej czułości. a po niej juz spróbuje 25. Pepino jest dobry dla tych, które lubią doszukiwać się wyników po czasie :p . W wykonanych przeze mnie tych 3 testach, wszystkie po określonym czasie pokazywały słabe krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 haha ale jesteśmy kretynkami:D Ja czytając niektóre posty tutaj na forum (nie naszym oczywiście:D) to mam wrażenie że jestem wśród ograniczonych osób i zastanawiam się co ja tutaj robię, czy przypadkiem sama nie zaraże się ich głupotą:D. Nawzajem wyzywanie się, dogadywanie, plucie jadem... po prostu nie wiem jak tak mozna, zamiast sie wspierać, to jedna przed drugą. Gdyby nie temat "ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" myślałabym że jestem wśród 15 latek, ale nie. Jestem wśród kobiet, którym z nudów wali na dekiel, śledzą swoje losy nawzajem i próbują się zdemaskować w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Hej dziewczyny, ale jesteśmy kretynkami :) Lubie być kretynką :) Szkoda, że te co jadą nam, nie potrafią pisać pod swoim stałym pseudonimem, tylko jako gość. Dwie kreski dziś zobaczyłam :))) na teście owulacyjnym :)) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova zrób test o nazwie nord-test mi wyszedł pozytywny 4 dni przed @ a pepino cień cienia pokazywał, nord- jest testem aptecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam mamczitka po wizycie? odezwij się, , Gościana a co to jet to pappa,bo ja bym chciała wiedzieć na czym to polega, czy to badanie krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio faktycznie ten inofolic drogi jest:/ ale gin mówił że po 3 miesiącach widać rezultaty więc ja chyba sie skuszę:) Rybkunia tez sie zastanawiam czy ja kretynką jestem że tu siedze ale jakoś lepiej się czuję jak z Wami jestem więc niech inni myśląco chcą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
a przestanciesie dziewuchy przejmowac. ja dzis z cieakwosci probowalam znalezc cos w sieci na temat tego czy kobieta w ciazy ma pierwszenstwo wejscia na poklad samolotu, ja w przypadku rodzin z dziecmi.... chryste panie... jakie teksty ze gowno nas obchodza wasze bachory, po chuj sie puszczacie jak chceciepozniej latac, dzieci powinny leciec w kaltach z bagazami zeby reszta nie slyszala jak rycza i smierdza itp. jezus maria.... maskara:D:D:DD: ja i tak sie zapytam pani z wizzara czy moge sie wbic pierwsza, bede jakos w 20tyg wiec juz bedzie widac brzuch;p antoninka- cytuje "Test PAPP-A jest wykonywany pomiędzy 10 a 14 tygodniem ciąży jako badanie przesiewowe głównie w kierunku zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Patau u płodu. Składa się z oceny biochemicznych parametrów krwi matki i parametrów ultrasonograficznych płodu. " najpierw robia ci usg i mierza jakies pierdy, a pozniej badaja w krwi jakies odczynniki bthcg i ja mam wpisane jako drugie pappa kryptor pozniej te wszystkie pomiary i wyniki, plus jakies inne dane ginek wrzuca do jakiegos programu i to wylicza prawdopodobienstwo. ale tak naprawde tak jak dziewczyny pisza, wstarczy samo to usg prenatalne, a jak cos jest nie halo to wysylaja cie na pappa, mamczita sie wypowie, bo ona to ogarnia :D ja nie do konca:D: tyle co wiedzilaam to powiedzialam :D ona raz orbila pappe a teraz tylko usg chyba wiec wie co i jak:) tylko niech sie Pancia odezwie a propos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
dziewczynki tak sobie was czytam i czytam troszkę tu zapisałyście od wczoraj :) Bajkaanna no widzisz wczoraj Ci pisałam, że na pewno na dniach pojawi się ta 2 kreseczka. Ja w wczoraj też miałam negatywny test a dziś... POZYTYWNY :) idę właśnie wziąć męża w obroty i poprzytulać się troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna skoro owulacja wystąpi u nas w podobnym terminie to @ masz też ok 6 grudnia dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly90 a o której godz. robisz testy owul.? bo ja wczoraj robiłam ok 21 i wyszła 1 kreska a godz. później też zrobiłam jeszcze jeden i wyszła druga słabsza kreska więc była różnica:) a wczoraj jakie miałaś kreski na teście jedną czy drugą slabszą?ciekawa jestem jak u mnie dziś wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj i dziś robiłam ok 12 w południe. Wczoraj były dwie kreski, ale ta druga była słabsza czyli negatywny, a dziś dwie o takim samym odcieniu :) co do dnia 15dc i test pozytywny ciekawe czy coś z tego będzie :) trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej wiesz że masz owulację i z tego trzeba się cieszyć a napewno coś będzie:) a masz inne objawy owulacji tzn. śluz, ból brzucha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly90 ja normalnie ostatnio powinnam dostać 7 listopada, a dostałam dzień wcześniej, ale jak widać natury nie oszukasz i owulka jest 15 dc tego, ale byłaby 14, jak w poprzednim miechu. No to w sumie 5 grudnia powinna nadejść @ choć wcale się nie będę upierać :P We trzy w tym samym czasie mamy, no ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
mnie nadal strasznie boli w krzyżu a dziś jeszcze piersi aż od pach mnie ciągnie, jajnik mnie też boli, śluz cały czas biały, mętny, oj coś czuje, że w tym cyklu znowu nic z tego, czemu mnie to nie dziwi...???mimo wszystko martwi i w sercu boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów owu to ja im już nie wierze bo jak wiecie ja byłam u gina w 13dc i miałam puste jajniki co wskazywało ,że owu pewnie nie będzie(a gin,ze cienko to widzi w tym miechu) a po 5 dniach pokazały sie 2 piękne ciemne kreseczki(na obu testach z allegro i z apteki) no i ciąży też brak wiec ja już tu nic nie kminie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
mała2 natura jest przewrotna i medycyna przy niej czasem wysiada, ja jestem po wielu operacjach i problemach zdrowotnych, mam pół jajnika, który czasem pracuje czasem nie, lekarzy objeździłam z całej Polski, nikt mi szans nie dawał na dziecko, a tu się udało i mam synka 3latka i 8 miesięcy, lekarz oczom nie wierzył na usg jak patrzył, mówił, że to cud, choć myślał, że się nie zdarzają, no a teraz liczę na kolejny cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
czesc dziewczyny:) No my działamy:) ale co drugi dzień bo mój mężuś nie ma siły codziennie (praca po 12h)...to znaczy nie może dojść ale co drugi dzień daje rade:) dziś mnie pobolewa jajnik i śluz przezroczysty więc myśle że owulka sie zbliża albo już jest...sama nie wiem i nie nakręcam sie już tak bardzo. co będzie to będzie:) co do testowania to Ja też 5 grudnia mam @ dostać....ciekawe czy tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wiem ,ze cuda się zdarzają ale w momencie gdy gin mówi ,ze owu nie będzie a testy pokazują ,że niby będzie to ja już sama nie wiem czy te testy głupieją czy ja tu czegoś nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
Kate4 rano bolały mnie troszkę jajniki, a śluz to głupio się przyznać ale taki mam dziś obfity ze w pracy nie wiedziałam co jest grane miałam wrażenie jakbym się posikala :P hahaha szybko do ubikacji, a tam całe majtki mokre. Bardzo rzadko mi się tak zdarza. Teraz jak się przytulalam z M. to te jajniki jakieś takie tkliwe. Nie wiem może to zapowiada nadejście owu a może nie. Mam jednak nadzieję że będzie ok :) a miała któraś tak jak ja z tym obfitym sluzem? Bo ja już nie wiem może to znów jakaś infekcja :/ a ja się łudzę ze będzie owu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly powiem ci tak.... ja w sumie mam ładny śluz ale w zeszłym miesiącu to też jakoś wyjątkowo było go dużo(myślałam ,że może mojej jajniki obudziły się z letargu po anty w końcu) i w dniu przewidywanego owu jak sie przytulaliśmy to jakoś je mocno czułam (nigdy tak nie miałam)nawet nie wiem jak to wytłumaczyć wiec pomyślałam ,że ten gin ślepy ,że może się pomylił a ochotę miałam na baraszkowanie jak nigdy :P Tylko o tym pomyślałam a tam mokro. A tu masz ciąży brak nigdy nie byłam tak pewna jak wtedy ,ze owu jest ale jednak nic z tego nie wyszło wiec sam już nie wiem co jest nie tak.....bede się tym martwić za jakieś parę miesięcy teraz odpuściłam....Ale nie żebym cie straszyła ja tylko pisałam jak u mnie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dziękuję za odpowiedź wiem, że nie straszysz, bo każda z nas jest inna. Co ma być to będzie okaże się za ok 2 tygodnie, ale czuję jakiś wewnętrzny spokój. Wiadomo, że cieszyłabym się bardzo gdyby @ nie nadeszła ale jak nie teraz to za miesiąc :) co ma być to będzie. Wszystko w rękach Boga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
chyba znów stronka nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczyny!! Choc nie wiem czy dobry:O Bo mam kolejne zmartwienie:( jak nie urok to sraczka;( przepraszam za doslownosc, ale jestem tak zla ze mam ochote kogos udusic:O:P Wczoraj jak zwykle przytulanko;) bo moze owulka za rogiem:D wszystko pieknie ladnie, poslizg byl bo wilgotno mialam:P zero bolu podczas igraszek a na koniec juz po wszystkim ZONK to co ze mnie wyplynelo:P ta reszta nasienia to cholera jasna ewidentnie zabarwiona byla krwia:( A dzis boli mnie podbrzusze:( Juz nie wiem co o tym myslec:( Jeszcze sie łudzę ze to owu jednak byla i stąd to mini plamienie rozowe bo dzis narazie czysto:P:) Co wy na to? Miala tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Piątek, piąteczek, piątunio :) Ja zamierzam się jutro świetnie bawić, idę na fajną imprezę :) Wam również życzę fajnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×