Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

a ja już dziś zaczęłam kolejne przytulanka, tym razem idę na spontan, bez liczenia, testów itp.sex jakby lepiej smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
2 kawy ja sukienkę postanowiłam kupić w necie ponieważ chodziłam po sklepach jeszcze przed andrzejkami i nic nie wypatrzyłam niestety, a to co wisiało to albo dla starej baby albo 15-tki, więc mi nie pasowało, zreszta ceny były kosmiczne, poszłam w sukience, w której byłam już gdzieś indziej i z innym towarzystwem, więc jakoś nikt nie wiedział, że stara jest, ale już na sylwestra mam upatrzoną na domodi i mam zamiar ją kupić jak tylko zobaczę przelew poborów na koncie, potem jeszcze dodatki i czekam na kolejny bal, najgorszy problem mam z butami niestety, zawsze wszystkie szpilki mnie cisną w duży palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Ja też poszukuję sukienki na święta. Dzisiaj połaziłam troszkę po sklepach ale sukienki nie znalazłam, jest zima a wszystko z krótkim rękawkiem i chyba coś zamówie z allegro. Rzadko chodzę w sukienkach,przede wszystkim dlatego, że nienawidzę rajstop. Najlepiej czuje się w spodniach+jakaś tunika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta gratuluję :))) Na bank jest tam druga kreska, za kilka dnie będzie ciemniejsza :)) U mnie minął najgorszy miesiąc w pracy, teraz jeszcze dwa tygodnie i będę mogła zacząć cieszyć się świętami:) Urlop :)) od 19 grudnia do 4 stycznia :P U mnie dziś 26 dc, raczej nie się nie nastawiam, bo nic nie czuję, boli mnie czasem jajnik lewy, wczoraj jak nigdy nawet ukuł mnie prawy... dziwne, no jak tempka jutro spadnie, to będę wszystko wiedzieć. W czwartek powinna się pojawić @ Dziś to już nawet nasikałam do pojemniczka, chwile stałam patrzyłam na ten test i stwierdziłam, że jeszcze nie czas. Przecież są dziewczyny na 2 grudnia, więc wasza kolej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze nie dziekuje za gratulacje,chce mieć pewnosc ...za niecale 3h wszystliego sie dowiem. Zdjecie testu bylo zrobione niecalą minute po jego wykonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
GośćInko dziękuję, chyba potrzebowałam tego, żeby ktoś to powiedział :) jestem w trakcie @ i czułam się strasznie rozbita :/ ale mam nadzieję i wierzę, że będzie lepiej :) 8 wizyta u lekarza, zobaczymy co z owulacją, mam dostać też metforminę, żeby uregulować cukier. Serdecznie gratuluję tym staraczkom, które potwierdziły już dwie wymarzone kreseczki i trzymam kciuki za pozostałe starające się o maleństwo dziewczyny. Pozdrawiam i życzę dnia pełnego dobrych wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolace piersi,nawet w staniku.do tego brak okresu ale mam nieregularne cykle wiec zbytnio sie nie przejmowalam.teraz od paru dni klują mnie raz jeden raz drugi jajnik.temp mam 37,2 od paru dni. Narazie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 38 dc. Myslicie ze lekarz jest w stanie potwierdzic dzis moja ewentualna ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta gratulacje:)!!!! tydzien po spodziewanej @ gin powinien już cos widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna a jak rozmiarówka jeśli chodzi o te sukienki, które polecasz? i powiedz bo one wyglądaja na krótkie czy te modelki sa takie wysokie i na nich tak wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
cześc dziewczyny, może któraś wie co u mnie jest grane?? jestem w 28 dc, od wczoraj leci ze mnie jakby woda, nie wiem co to bo na śluz to nie wygląda i czuje jak leci , majtki mokre jakbym sie posikała . miała któras tak?? dotego boli mnie dołem brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu a robiłaś test? myśle, że cos może być na rzeczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
robiłam w 23 dc ale negatyw, nastepny mam zamiar robić w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze to terin @ masz na 4 więc w czwartek juz rób test:) chociaż może wcześniej już Ci cos pokaże :) 23 dc to za wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta ja bym się wstrzymała jeszcze ze 2 tyg, zwłaszcza jesli to wizyta prywatna, jesli panstwowa to idz:-) dziewczyny, a jaki powinien być śluz pod koniec cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu - ja mam to samo. Leci woda, ciągle sprawdzam czy to już @. Też mam 28dc. Mi testy wychodzą negatywne wiec u mnie to raczej nie oznacza zafasolkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta dwie kreski jak w mordę strzelił. Ja dzisiaj mam pierwszą wizytę u lekarza , ale się denerwuję. Marzy mi się żeby zobaczyć i usłyszeć serduszko. Elilu w 23 dc to raczej za wcześnie było żeby Ci pozytywny test wyszedł, ale myślę że już możesz testować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu ja mam to samo... tez ze mnie leci "jakas" woda :P od kilku dobrych dni do tego od dzisiaj ból piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
rybkunia, ja na koniec cyklu mialam zazwyczaj sucho czasem na 2 dni przed @ miałam plamienie, kate tak okres mam miec 4 ale ze cykle nieregularne to pomyslalam ze poczekam do 6 grudnia i zrobie test na mikołajki , choc cięzko bedzie wytrzymac, ale zastanawia mnie ta wydzielina niegdy tak nie mialam przed okresem, a moze jakas injekcja sie przyplatała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
lilly mnie tydzien przed @ zwsze bolaly pierszi już , teraz narazie nic ale dzisiaj zaczynam czuc takie małe kłucie i ciągnięcie w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie czujesz pieczenie, swędzenia, bólu, podrażnienia i wejście nie jest żywo czerwone to wszystko ok:-) moja diagnoza:D może faktycznie coś jest na rzeczy. Ja będę testować 7 w urodziny.... byłby to wymarzony prezent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ten ból piersi tez nic nie znaczy... zobaczymy trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu możesz wybrać sobie wszystko :-P Wybierasz fason sukienki i do tego długość rękawa jaki chcesz, ogólna długość, rozmiar i kolor. Ja jestem taka 38-40. I na mnie pasują te rozmiary :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiinka
ja od czasu porodu w kazdym cyklu mam tak,ze bola mnie piersi,mam wilczy apetyt,czasem mnie mdli,poczatkowo myslalam,ze to objawy kolejnej ciazy,ale zawsze pojawiala sie malpa,wiec teraz to u mnie norma,najbardziej ufam wynikom bety hcg,jeszcze mnie w blad nie wprowadzily a robilam kilkadziesiat razy w sumie,szkoda,ze u mnie nie daja skierowania na bete,trzeba prywatnie a koszt to 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×