Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Nawet nie wiem jaki teraz podać termin @ do tabelki :( Na ogół mam 28-32, ale też zdarza się i 34, a ten cykl ostatni 36 dni... I bądź tu mądry :o Może wyliczę sobie średnią z ostatniego roku :P Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zgadzam , że 6 dni po wyjdzie pozytywny test to bujda, ale 10 dni po owulacji pokazują, sama jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa 10 dni po owulacji test może wyjść pozytywny, tylko trzeba wiedzieć kiedy ta owulacja była, a to już nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja @ dostałam 04.11, cykle ma 28 dniowe, 14 dnia cyklu miałam owulacje potwierdzoną silnym bólem jajnika.... współżyłam 11 i 12na13 dnia cyklu czyli przed owulacją ale może się udało. Około 3 dni po owulacji częste wizyty w toalecie aż do tej chwili...6 i 7 dzień po owulacji silne skurcze kłucia i ciągnięcia w podbrzuszu potem spokój tylko jakby skurcze pachwin i ból przy dole pleców i lekki ból piersi, a od wczoraj ból piersi się nasilił do tego stopnia że budził mnie w nocy dziś nawet ich dotknąć nie mogę. @ powinnam dostać 2 grudnia więc jeszcze kilka dni i wszytką będzie jasne, jak się nie pojawi to 3 grudnia test .Co myślicie o tych moich objawach dziewczyny? Trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższym czasie i życzę samych 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja też myśle ze to mogły byc objawy zagnieżdżania sie zarodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie traktuję tych testów jako wyroczni i nie mam załamek po negatywnym, ale lubię je robić - w końcu mają przynieść dobrą wiadomość :) A w tym cyklu i tak dawałam sobie z 5% szans tylko. Ciągle jakieś miałam dziwne akcje w ciele i wiem jakoś, że się nie udało i czuję, że @ idzie. A robię bo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje dziewczyny za wasze opinie ,ale staram się myśleć racjonalnie może faktycznie się udało :-) taką cichą mam nadzieje . Cały czas mam wrażenie że mam ciągle jakby ćmiące skurcze pachwin promieniujące na plecy aż do kolan dziwne to uczucie no i ten ból piersi jak pisałam wyżej ,ale żadnych na chwile obecną bóli czy kłuć ciągnięć podbrzusza jak sprzed kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczyłam sobie średnią długość cyklu biorąc pod uwagę ostatni rok i wyszło mi 32. Tak więc Mała jak możesz zapisz mi w tabelce termin @ na 30.12 i 2 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
hejka:) ja dziś miałam termin w przychodni na wizyte,ale... ponieważ wole chodzić już do tamtego lekarza prywatnie to nie pojechałam.... miałam zadzwonić a tu sama pani zadzwoniła do mnie z przychodni czy będe bo nie ma ludzi i lekarz jest wolny... powiedziałam że nie dam rady i żeby mi podała jak może wynik cytologi bo miałam robioną tam ostatnio...i kurde wyszła 2 ..czyli stan zapalny, położna bardzo miła podeszła do lekarza po receptę dla mnie i tylko podjechałam odebrać ją... jakieś globulki na trzy dni..,poinformowałam Ją że teraz będę chodziła gdzie indziej bo nie dam rady się co chwile zamieniać w pracy żeby iść do lekarza,jeszcze jedna dziewczynę nam zwalniają więc w ogóle był był by problem z tym teraz :( tak mi jakoś lepiej że ją poinformowałam...ja np strasznie nie lubię sytuacji gdy stała klientka nagle znika i nie wiem czemu. potem się człowiek zastanawia czy coś źle zrobił..., a na końcu się okazuje że np się wyprowadziła...:) słowanka przykro mi że się nie udało , ale głowa do góry doczekasz się i TY:) Mała-zgadzam się w 100% z Tobą....!ja tez nie raz po tydzień nie pisałam i nikt nie zauważył , może trochę czekałam żeby ktoś napisał gdzie się podziewam,ale zawsze w końcu sama się odzywałam bo przecież po to dołączyłyśmy tu...,teraz na prawdę jest nas sporo i ciężko ogarnąć i wszystkie, dziewczyny wychwycić eluili kochana...pamiętamy! rybkunia - ja miałam wszystko inaczej niż przy pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 2kawy __________30_____3________2________@02.12.2014 ewelka_898______25_____1________1_________@02.12.2014 emka89_________25______5________1________@3.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 Anioł122 ________29 _______3 ______3 _______ @04.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jussio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________24 ______5_______1_______ @06.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 25______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 magdalenaka____25______10_______1______ @ 22.12.2014 gośćInka _____ 33______ 15_____ 2_________ @ 22.12.2014 Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______3 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Judyta85 _____30 ______? ______ _______ 2____ 8 alina83 _______31 _____ ? _______ ______ _____ 3 Coś jeszcze komuś poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
beta84 , cytologia 2 to stan zapalny?? ja zawsze mam dwójke i lekarz mówi ze to nic sie nie dzieje i nic mi nie daje i ze wiekszośc kobiet jest w tej grupie a grupe I to bardzo mało kobiet ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 2 lata temu miałam 2. I lekarz też mi mówił, że nie ma czym się przejmować bo większość kobiet aktywnych seksualnie ma 2 grupę. . Przepisał mi albothyl .Zobaczymy co wyjdzie teraz. Ciężarówki jak się czujecie? Bo ja ostatnio gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta, Mala zgadzam sie z wami w 100% z tymi "starymi, nowymi" dziewczynami;) nikt o nikim nie zapomina:) a ze jest nas tyle to ciezko ogarnac kto, co i kiedy pisal:) Ja tez ostatnio mialam 2 i gin mi powiedzial ze to stan zapalny i pierwszy gin dal mi Gynalgin a ten drugi gin zrobil dokladniejsze badania co to za bakteria i dal jakis inny antybiotyk, ale obaj zgodnie powiedzieli ze to nic takiego ta 2:) A z zakupow wrocilam na tarczy:( jakos nic nie wpadlo mi w oko:( jeszcze w przyszlym tygodniu zrobie kolejne podejscie;) Moze sie uda:) A w rosmanie tak mnie testy ciazowe kusily;) ale bylam twarda i nie kupilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Ale dużo postów, aż ciężko to ogarnąć, ale fajnie! Dziś miałam sądny dzień w pracy, ale wszystko jakoś poszło po mojej myśli, udało mi się otrzymać skierowanie i zgodę na urlop zdrowotny, kto w oświacie pracuje ten będzie wiedział o czym piszę, z synkiem już lepiej bo byłam dziś z nim u pediatry, osłuchowo już całkiem ok z jego oskrzelami, należy dokończyć leczenie. Jeśli chodzi o bony w pracy to u mnie w placówce akurat nic nie ma, u męża też bo ma swoją firmę. Jeśli chodzi o wynik cytologi to miewałam 2 i 1, 2 to faktycznie stan zapalny lub drożdżyca ale to nic strasznego, przepiszą globulki i/ lub antybiotyk i powinno przejść, ja mam lepsze wyniki od czasu porodu, właśnie mam1, a w ciąży to miałam kłopoty i lekarz kierował mnie kilka razy na biocenozę pochwy. Wreszcie choć przez jakiś czas będę wolnym człowiekiem mającym czas na podleczenie swoich dolegliwości oraz bycie matką, żoną i kochanką na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie was czytam dziewczyny i aż mi ciarki przechodzą... ile wy musiałyście przejść w związku z problemami ginekologicznymi.Odnoszę wrażenie,że nie jedna mogła by poradnik napisać co faktycznie jest dobre a co szkodzi mimo tego ,że lekarze przepisują ;)Czego nie powinnyśmy bagatelizować a czemu po prostu dać szanse aby natura za nas to załatwiła.... Ja w sumie nigdy nie byłam u gin z jakimś problemem tylko na cytologie i badanie co pół roku(bo brałam anty).Do tej pory na szczęście żadne paskudztwa mi sie nie przyplątały i mam nadzieję ,że już tak zostanie....ale widzę ,że gdyby jednak coś to wy mi lepiej poradzicie niż nie jeden lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie bierze przeziębienie:-/ mam czasami dreszcze a siedze w swetrze, polarze i mam na sobie 2 pary grubych skarpet. W zasadzie zawsze jestem ciepło ubrana bo u mnie w domu jest zimno:-) ale dzis troche mnie tłucze to zimno.... czuje suchote w gardle. Jestem przygnębiona bo już 6 dzien od owu a ja nie czuje nic, nic nie kłuje, totalnie nic oprócz bolących piersi- przed okresem... Chyba w tym cyklu ciąża jest niemożliwa:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej @ brak- luteine bralam 3 dni jednak, ale ciagle biore bromergon. Ciekawe czy sie pojawi czy dopiero w nastepnym cyklu. Zrobilam sobie test owu bo slyszalam, ze on jest zawsze pozytywny jak sie jest w ciazy-u mnie oczywiscie lipa więc to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 proszę wpisz mnie do tabelki Anioł122...29...3...3...04.12.2014 gośćInka oj dużo przeszłaś , ale trzeba być dobrej myśli i walczyć :) A bolał cię brzuch przy braniu clo mój lekarz mówił że może być nie fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema! załamka, nic nie ma wtych cholernych sklepach ! ;// ikea nas dobila...kupilismy stol.... ale nie bylo krzesel ktore chcielismy hahah i musimy jechac jeszcze raz:D to bedzie masakra, tyle fajasu do domu kupilam, ze szok... Tomek przy kasie do mnie "misiek my na pewno nie kupilismy oprocz stolu jakichs krzesel?" :D ze niby przeholowałam...musialm odreagowac... h&m zawiodl na calej linii, reserved to samo, cubus to samo...nigdzie wiecej nie bylam bo nie mialm sily... ;p dam im szanse po weekendzie jeszcze.... słowianka- na asosie bede zamawiac kiecke na wesele, bo idziemy w lutym, ja generalnie jeszcze wogole nie przytylam, wiec nie mam co sie rzucac na ciazowe fatalaszki..... chyba ubiore takie czarne cygaretki z wyzszym stanem i wpuszcze w to koszule...niestety nie mam butow kotre bypasowaly do tych spodni.... nie pojde do kosciola w balerinach:D:D ale przebiore w aucie przed wejsciem do restauracji, mam jedna pare takich "lepszych" na wyjscie, bo takto smigam w szmaciakach z hmu za 4dyszki:D co do perfum, ja najbardziej kocham z meskich szarego hugo bossa no.6. kocham, chociaz bardzo popularne, moj T. to samo... i uzywa tylko tego, butla po butli:D o damskich sie nie wypowiadam, bo to moj mały bzik i troche tego mam i nie potrafie wybrac jednego najulubienszego,mam chyba 5, ale wszystkie w tym samym klimacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagość
witam! mam 28 lat i staram się o dziecko już pół roku... byłam u lekarza mam lekkie tyłozgięcie macicy i torbiel na jajniku... nie kazał się tym przejmować bo niby mała i niby wchłonnnie się za pare cykli... Polecił brać cotastangusa.mam też bardzo obfite miesiączki. co też dodatkowo mnie nie pokoi.. co możecie mi polecić co może mi pomóc w staraniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to wam powiem...... ze przypałętała mi sie jakas bakteryjna infekcja tam na dole.... kurrrr....oszalec idzie.... babaka w aptece dala mi clotrimazolum i dwie saszetki tantum rosa... pelno lasek tego uzywa w ciazy i ma zalecone od lekarza, ja juz nie chcialm przenosic wizyty, bo mam na wtorek, jak mi nie przejdzie,to akurat zapisze mi cos innego...bo balam sie czopkow dopochwowych itp., chyba sobie strzele jakies probiotyki w tabletkach, bo slyszalm z e wciazy takie rzeczy sie zdarzaja czesto;/ zobacze co mi ginek powie....mam nadzieje ze mnie nie zrypie, ze nie przelozylam wizyty na wczesniej.... bo w sumie mam to od niedzieli chyba... czyli juz prawie tydzien... doprowadza mnie to do szalu...chodze po domu w spodnicy bez majtek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana to dobrze ,że nie jechałam na markety jak szukałam na roczek jakiegoś ciucha....ale udało mi sie coś jednak kupić rzutem na taśmę jak wracałam od fryzjera zaszłam jeszcze do jednego sklepu do którego jakoś mi nigdy nie po drodze i kupiłam sukienkę bawełnianą(granatową) ale taką dresową do tego czarne leginsy i botki i jakoś wyglądałam po ludzku ;)A że jeszcze trochę kg mi spadło to nawet ładnie leżała .No powiem wam ,że już nie pamiętam kiedy mój M tak na mnie spoglądał byłam na solce(oj tyłek nadal mnie trochę piecze :P) u fryzjera ,pełen makijaż hm wiecie taka małą odnowa i warto był dla takiego spojrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
no no mala to zaszalalas troche, tak niewiele trzeba zeby M sie ucieszyl:) zrobilyscie mi dziewczyny wielka ochote na swiateczne zakupy wiec chyba jutro sie wybiore na spokojnie, bo w tygodniu po pracy to juz nie mam sily na nic :( p.s. jutro moj 24 dc, wybieram sie na bete tak wiec okaze sie jak sprawy wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiej dopaswanej nie zaloze, bo sie bede zle czula, chociaz bardzo mi sie podobaja,a w rozkloszowanych wygladam jak krowa... poza tym byly tylko w mohito,a tamte kieckisa dziwne 38 za male 40 za duza i wez tu kup kiecke;p boooze...marze o malym lenistwie w solarium... Mala nawet nie masz pojecia jak Ci zazdroszczę...to mi tak endorfiny podnosi, ze szkok, zawsze jestem przeszczesliwa po 10 minutach ;p wogole zaczynam lapac stresa wtorkowym ginem ;p moje wyniki z genetycznego juz beda! w sumie doktorek powiedzil, ze jak bedzie cos nie halo to bedzie dzwonil, ale ja wiem jak bardzo nie halo musialoby byc zeby dzwonil..oby bylo spoko... z tym i z tym dziadostwem ktore sie przypałętało...splone ze wstydu jak bede musiala mu o tym powiedziec;p ja zawsze bylam zdorwa, co mu powiem... ze mnie swedzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana to widze ze jedziemy na tym samym wozku;) zakupy srednio udane a kasy w portfelu ubylo ze glowa mala:P Ja tez po niedzieli ruszam w kolejna objazdowke po sklepach;) A tej infekcji to ci nie zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Mała,jakbys przerabiala tabelke to dopisz mi tam, ze przy 3cim cyklu zaskoczylo,chociaz pewnie jakby moje starania byly tak "intensywne" jak w pierwszym i idrugim to bym sie dalej starala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioł112 z ja to po clo miałam bóle głowy, nudziło mnie, tyłam, miałam uczucie buchającego gorąca, po zastrzykach było podobnie, tylko miałam ból dołem brzucha oraz jakieś dziwne kołatanie serca, ciężko to opisać tak jakby się na chwiluńkę zatrzymywało, wtedy przez momencik, sekundę- właściwie jej ułamek robiło się słabo, takie uczucie nie do określenia, nie wychodzące w badaniu echo serca ani holter, po odstawieniu wszystko wracało do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×