Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

I jak tam odp wam coś naczelna w związku z nasza wiecznie strajkującą stroną czy olała tak jak mnie?Bo widzę ,że znowu ma problem z przejściem do następnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćinka - mam zamiar właśnie iść do lekarza i zrobić sobie jakieś badania bo coś jest nie tak, kiedyś jajeczkowanie wyczuwałam zawsze i chodziłam jak w zegarku :) teraz jajeczkowania nie czuje a brzuch boli mnie jak na @ praktycznie w każdej fazie cyklu czekam teraz na @ i jak się skończy idę do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mdłości w ciąży nic mi nie pomagało więc nic nie polecę, ustały po 12 tygodniu same, a co do zgagi to miałam mega straszną, spałam na siedząco bo inaczej się nie dało wytrzymac, a mąż wkładał i wiązał mi buty bo jak się schylałam to konałam, piłam manti ale to była chwilowa ulga, niewarta picia i straty kasy, więc potem małymi łyczkami piłam wode niegazowaną i troszkę łagodziło zgagę, wodę miałam zawsze pod ręką i ciągle ją popijałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę na zabawę andrzejkową i tak sobie myślę jak to sie uczesać, bo niestety nie załapałam się do mojej fryzjerki, miała już terminy zajęte, więc muszę coś sama wymyślic, pewnie prostownica pójdzie w obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomaga rennie na godzinę dwie i tak w kółko. Można brać jak to mi powiedzieli w poprzedniej ciąży na oddziale wiadrami ;-) staram się więcej niż 5/6 na dobę. Obecny lekarz też pozwolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościanka miałam w 1 ciąży dopiero w 7 i 8 miesiącu :-P ale życzę żeby Cię ominęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj rozmawiałam z ginem, w poniedziałek mam przyjsc na wizyte,dzis 6dzień po odstawieniu Luteiny, a 4dzien spóźniającej się @, temp nadal 37,1- i tak od 5 dni. Nerwowa jestem ,ze mnie chcą z domu wysiedlić :) Zaraz ide na dzień próbny do nowej pracy...i co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
judytko, może to jednak ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dziś mało nas, ale to sobota przecież, no nic ja też zmykam do sprzątania, garów i takich tam, będę zaglądała tu dziś często, może ktoś dobrą nowiną się podzieli, a po południu robię się na cud- miód, bo idę z mężem na andrzejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
bylam rano na becie- czekam na wyniki, maja byc kolo 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka, trzymam kciuki, wiem co czujesz ja robiłam betę w ubiegłą sobotę, czekałam 2 godziny na wynik a i tak to była wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki ja tylko na chwile:( Moze rozwiejecie moje watpliwpsci;) U mnie 23dc od 3 dni biore dufaston wiec wg wielu teorii na owu nie mam juz co liczyc:( temperatura tez marnie bo caly czas ok 36,4) ale za to sluzu mam tyle co nigdy:P i to taki mega rozciagliwy:P doslownie jak bialko jaja:P Nie wiem czy to zasluga tych ziol:O czy powoli sie zaczynam jednak nakrecac, sama nie wiem co o tym myslec czy owu sie czai?! I pomyslec ze jeszcze niedawno narzekalam na sahare:P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo ziół to nigdy nie piłam, a ostatnio też ze śluzem mam różnie, raz jest więcej raz mniej a raz susza, łykałam oeparol ale rezultatów nie było, kiedyś prawie 4,5 roku temu piłam zwykły najtańszy wiesiołek i był fajny po nim śluz ale ostatnio nie mogłam go nigdzie dostać w aptece, muszę poszukać w zielarskim, może się uda kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ale Ci zazdroszczę tego śluzu bo u mnie suchutko a na dodatek mam jeszcze jakąs infekcję i globulki dostałam:( i jeszcze torbiel:( ech ten rok jest pechowy!!łykałam ten oeparol ale nic nie zadzialał chyba spróbuje tych ziołek:)mam nadzieje, że u Ciebie śluz jest zapowiedzia II kresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka gin powiedział, że to torbiel krwotoczna i powstała z powodu braku owulacji w tamtym cylku bo okazało się, że w tym cylku miałam owulację z prawego jajnika a torbiel jest na lewym:)no cóż mam nadzieję, że po tym okresie sama się wchłonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzka spoznione ale prosto z serca najlepsze zyczonka:)🌻 A i jeszcze mi sie przypomnialo ze ja jak tak dlugo czekalam na @ to co tydzien robilam test ciazowy zeby sprawdzic czy przypadkiem gdzies po drodze nie przegapilam owu;) Lily to widze ze z tym sluzem to mamy bardzo podobnie;) na tydzien przed @ zalewa nas sluz:P ciekawe co z tego wyniknie:) Mala mnie naczelna olala wiec wyslalam drugiego meila i dalej nic:( GoscInka ja pije ziola ojca Sroki recepture znalazlam w necie a skladniki kupilam w zielarskim i sama wymieszalam:) B. duzo jest info o nich w necie;) A oeparol tez lykalam i jakos efektu nie bylo:( Odszukalam stary post bo juz raz pisalam ale wklejam dla przypomnienia:) Ta sa skladniki tej mieszanki: ZIOŁA O. SROKI pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bezowulacyjnych. Skład: lebiodka - 50gr koszyczek rumianku - 50gr macierzanka - 50gr pokrzywa - 50gr dziurawiec - 50gr rdest ptasi - 50gr ruta - 20gr nagietek - 20gr nostrzyk - 20gr Dawkowanie: Małą łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny, odcedzić, pić szklankę naparu przed snem. Tekst pochodzi z: "Poradnika ziołowego" O. Sroki Jeszcze gdzies doczytalam ze pije sie od 1dc na dwa sposoby albo przez caly cykl albo tylko do owu jak wiesz kiedy ta owu jest. Sa tez ziola ojca Klimuszko antyzrostowe i na policystyczne jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jussio, pewnie w styczniu zacznę je stosować jeśli w grudniu nie zaskocze, kate mam nadzieję, że Ci się wchłonie choć mi przy krwotocznych nigdy się nie wchłonęło, rosło,miałam operacje ale może mam taki organizxm, życzę Ci aby u Ciebie było inaczej, zmykam bo szykuję się powoli na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscinka ja pije ziola ojca klimuszko na kobiece choroby nieplodnosc itd, sa gorzkie, niedobre i fuj ogolnie, pani ktora mi je mieszala powiedziala, zeby ich nie slodzic i wierzyc, ze pomoga. No.... Takze.... Tego... Pije i zobaczymy co z tego bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Ewelka coś wiadomo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w stanie naprawdę każde świństwo wypić aby był skutek dobry, a co do słodzenia to żadna strata dla mnie ja i tak nigdy nie słodziłam nic, a teraz jak mam cukrzycę to tym bardziej, ciekawe czy pani w zielarskim mi to wymiesza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
wlasnie odebralam wyniki niestety nic z tego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta85
Ale goscInka jak ciaza jak gin(bez badania,usg) tylko po wyniku progesteronu stwierdzil ze niebylo u mnie owu.tylko byl papierek... wynik.teraz bola mnie piersi.jajniki podbrzusze i nadal brak @. Moze dzis bym sobie test zrobila... choc niewierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te posty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Staraczki:) wspólnie z mężem od razu po ślubie zaczeliśmy starania o dzidziusia, mierzenie temperatury, obserwacja dały pozytywny wynik już za pierwszym razem :) jednak po ok. tygodniu zrobiłam betę która wyszła negatywnie, dopiero spóźniający się okres utrzymująca się temperatura i pozytywny domowy test potwierdziły nasze starania, jak na razie to dopiero 6 tydzień zobaczymy jak będzie dalej. Na tą chwilę mam okropne mdłości i brak apetytu....nie wiem co jeść, śpię w ciągu dnia po 2-3 h bo inaczej nie funkcjonuję...no i piję jak bym była ciągle na kacu :) mam nadzieję, że to normalne objawy...w środę idę do gina zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×