Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Dziewczyny ale numer chyba znaleźliśmy przyczynę braku ciąże mimo takich starań.Mąż od jakiegoś czasu mówił ,ze chyba go przewiało bo bolała go szyja i trochę jądro ciągło. Okazało sie ,ze miał stan zapalny jadra i tak po woli sie rozwijał ,że jak zaczęło bolec to wybrał sie do lekarza i ten,że nic dziwnego ,ze nam nie wychodziło bo plemniki były na urlopie przez ten stan zapalny.A ten cykl co byłam u gin mógł akurat być bezowu a następne już mogły być ok . Dziewczyny mam pytanko w sobotę skończyła mi sie @ a dzisiaj na wkładce zauważyłam 2 kropki krwi kurcze nigdy tak nie miałam a wszystko ok i cytologia i żadnych cudów nie mam bo miałam miesiac temu usg czym to może być spowodowane bo zaczynam sie martwić ?Miałyście tak?Dzisiaj nawet brzuch mnie tak lekko zaćmił jak na @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Jesli chodzi o ekspres do kawy to zdecydowanie polecam tassimo boscha - bezobslugowy praktycznie, wkladasz kapsulke i juz. Z dolce gusto niestety trzeba kombinowac... Trochę mi przykro, kilka razy zadalam pytanie i nikt nawet nie napisal przynajmniej - nie wiem... Elilu gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bmnbhghjghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dzieki dziewczyny, nawet nie wiecie jak sie ciesze, i zycze wam naprawde z całego serca takiej radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka - przypomnij pytanie :) chodziło o brzuszki ? Jeśli tak to nie sądzę, żeby to mogło wpływać negatywnie :) Tym bardziej, że to nie jest żadna nowość dla Twojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu!! Gratki kochana;D tez radzilabym poczekac z leakrzem do przyn 6tygodnia, ale jak cie pecherzyk uszczesliwi a nie zestresuje to leć kochana ;D;D TakaJa ej przez przypadek kliknelam kolo twojego posta"zgłoś" bo pisze na telefonie. Sorki bo to niechcacy bylo jak cos :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka ja uwazam, ze nie ma wpływu. Generalnie sport jest polecany... hmm ale reki sobie uciać nie dam;D ja tam jezdzilam i jezdze na orbitreku, gin mi powiedział, ze moge, byle sie nie przeforsować ( bez obaw doktorku haha) Mała- szczęscie w nieszczęsciu;))) Cos czuje, ze bedziesz jesienną/zimową mamuśką 2015:D juz wspolczuje dylematów wyprawkowych, czy ubierac na cebulke, czy gruby kombinezonik itd;D ;))) zapowiada sie ciekawy rok;p ja wam to mowię;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościana wg @ to kończy mi sie 6 tydzień właśnie ale nie mam pojęcia kiedy była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu zle sie wyrazilam. Ja poszłam 8 tyg. od daty okresu w 48dniu cyku, czyli 6tydz. Ciazy i mi gin zapowiedział, ze mozemy jesscze nie zobaczyc serca, ale cośtam juz pikalo. Ja wolalam piczekac, bo za duzo sie naczytalam o dziewczynach ktore zobaczyly zarodek, ale sie serduszko nie rozwinelo. No i jakis czas temu (chyba nawet piszalam na forum) przytrafilo sie tak znajomej:/ Tak to jest jak sie czlowiek stara i chcialby wszystko wiedziec od razu, juz, teraz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wogole dziewczyny jaka ja byłam świrnięta.. czytalam sobie dzisaj puereszr kilka stron i byly moje zdjecis testu. Teraz patrze widze 2 kreski.. jedna bledsza ale jest...a ja zobilam lacznie 3 testy chyba i dalej nie bylam przekonana czy na pewno jestem w ciazy... krejzolka;D i wogole te testy z allegro był spoczko, bo tam chyba 2 dni przed okresem mialam juz druga blada kreske:) jak cos moge wam podac sprzedawce hahahaha;D zawsze to taniej;D chociaz owulacyjnych nie polecam ;p lepsze te z rossa Lh test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościana wiem , ale za tydzien swieta moj gin nie przyjmuje a czekac 2 tygodnie nie wytrzymam a w 1 ciąży mialam spore problemy od poczatku i gin mi zawsze na wizytach mówil ze jak bede w kolejnej to mam od razu przychodzic a nie czekac na nic, zeby zapobiec ewentualnym problemom, poza tym wtedy serduszko zabiło koło 6 tygodnia wiec licze po cichu ze teraz tez tak bedzie ;) juz sie nastawiłam na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu a no to lec bez dwoch zdan, pewnie da ci cos na podtrzymanie, ja tez chwile dupka brałam.. nie wiem czy tak naprawde akurat u mnie nie był na wyrost, ale komfort psychiczny... ogromny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no własnie od razu zaznaczył ze jak bede w kolejnej ciązy to czy trzeba czy nie to duphaston dostane :) nie chce miec drugiego wcześniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana najpierw mój M musi dojść do siebie dostał antybiotyk i na razie ma zakaz baraszkowania ;)Za tydzień do kontroli. U samego chirurga był oczywiście prywatnie bo tak to by pewnie za pół roku miał wizytę.A ja nadal walczę z waga wiec wstępnie kwiecień/maj zaczniemy działać na nowo.A co do jesiennego malucha to już mam doświadczenie bo mój synek z września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
u mnie znowu porazka :( Niby w tym akurat cyklu mi troche nie pasowalo, porod mialabym idealnie na slub przyjaciolki, niewypalilby wyjazdowy plan na swieta. Ale ostatnio dowiedzialam sie az o 5 (!) nowych ciazach lub porodach osob z otoczenia. czuje sie teraz w kazdym razie naprawde beznadziejnie i bezsilnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 magdalenaka____25______10_______1______ @ 22.12.2014 gośćInka _____ 33______ 15_____ 2_________ @ 22.12.2014 Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 2kawy __________30_____4________2________@30.12.2014 emka89_________25______6________1________@30.12.2014 ewelka_898______25_____2________1_________@30.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 Lilly90__________24 ______6_______1_______ @04.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @05.01.2015 Anioł122 ________29 _______3 ______3 _______ @05.01.2015 buka199 ________ 27 _____ 3______1 _________ @ 06.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 Taka sytuacja_____27______8_______1________@15.01.2015 mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Tygrysica81______33_____0_______ 2 _______ Radosna82_______32_____0_______ 2 _______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______3 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 4.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Judyta85 _____30 ______? ______ _______ 2____ 8 alina83 _______31 _____ ? _______ ______ _____ 3 elilu_________28______?________ ______2___ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) a propos wypowiedzi goscia z poprzedniej str to ja mam takie same dolegliwosci, od kilku dni pobolewa mnie dolem brzuch i piersi... @ mam dostac dopiero za tydzien, poza tym ok. Nie kupuje nawet testu, zeby sie nie nakrecac. Bylam dzis z mezem na kreglach i pierwszy raz w zyciu z nim wygralam :-). Nie wiem kto byl bardziej zaskoczony on czy ja:-) bo on jest piekielnie dobry w kregle:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja też bym chętnie poszła na kręgle, ale teraz wole nie ryzykować. W weekend zagonie Mojego do mycia okien, a później ubieram choinkę i może w końcu poczuje klimat świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja.. haha ja tez teraz mowie ze wogole mi nie pasuje, mamy wesele naszych przyjaciol 20 czerwca... (30maj termin) no i te choerlne wakacje nam uciekna kolo nosa:// ale z drugiej strony sie opuerdzielam, z ejestem niewdziecznica, zamaist sie cieszyc to wybrzydzam;) Pol dnia gralismy dzis w eurobiznes z mezem i kuzynką. Jak ja kocham tą grę;))) specjalnie na siweta zamowilam ;D A co do porzadkow to do mnie przyjedzie kuzynka i mi wszystko porobi ;D tj oknai firanki i ewentualnie ogarnie mi szafki kuchenne;D Nasza rodzina to taka torche niestandardowa, wiec nie ma problemu z takimi rzeczami, bo my jak siostry;D za fasolke po bretonsku zrobi wsyzstko haha;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie... Od czwartku leżałam w szpitalu. Zasłabłam w pracy i tak się tam znalazłam. Udało mi się wydukać do panów ratowników ,że jestem w ciąży i mam cukrzycę- od razu szpital. Wczoraj mnie wypisano... Wiecie co jest najlepsze. Przy przyjęciu- usg-Pani położna... " ciąża żywa, wszystko ok" 2 dzień - stażysta+ jakiś go pilnujący lekarz .... "zarodek bez echa,na podany wiek ost @- ciąża martwa" Badania- oczywiście wskazujące na ciąże. Nosz..... i tak na przemian. Wyobraźcie sobie 2 cholernie długie dni w takiej niewiedzy...Miałam czekć do pon, kontrolne usg... A tam .... bijące serduszko!!! Rozpłakałam się- myśleli ze wpadłam,a ja - ze to tak wyczekany dzieciak że dlatego płacze! Jesteśmy juz w domu, mam mdłości, na niektóre potrawy juz nie moge patrzeć,wąchać i wgl... Podjęłam decyzje równiez o zmianie lekarza prowadzącego.W czwartek wizyta. Także wracam do śledzenia tematu :) i przesyłam "ciążowe fluidy " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dorwalam się do życia :-D i miałam zakręt! Zaraz się odezwę! Kurna jak to fajnie tak wstać i dobrze się czuć a tfuu koniec! Jutro glukoza badania w czwartek lekarz i płeć się potwierdzi...i w tym momencie ktoś powinien zablokować mój dostęp do gotówki w każdej postaci :-P chociaż moja mama wczoraj sukienkę przyniosła taka pyCią rozmiar chyba 50 i ażurowe rajstopki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta bidulko, bardzo Ci współczuję, zostajesz już na zwolnieniu do końca ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta o kurcze współczuję :( Ale tak widząc wasze opisy z pobytu w szpitalu zastanawiam się czy tam pracują ludzie czy maszyny co maja jakieś ludzkie odruchy ja wiem ,że to ich praca jak by się utożsamiali z każdym pacjentem to by ich zapał wygasł ale no kurcze my też mamy uczucia a oni nas traktują jak "kolejny przypadek".I jeszcze są na tyle nie delikatni ,że przy nas komentują wszystko mimo tego ,że jeszcze nie maja konkretnej diagnozy masakra. Trzymaj sie piękna i dbaj o "was" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska służba zdrowia niestety taka juz jest, ale zdarzaja sie naprawde bardzo sympatyczni lekarze, tacy z powolania. Szkoda ze ich tak malo. ;( Judyta, dbaj o siebie teraz bardzo ;) Mam pytanie do Was kobietki, mialyscie kiedys plamienie przed okresem? Ja mam dostac za 4dni a dostalam plamienia i brzuch lekko pobolewa jak na okres, ale tak delikatnie. Wczesniej mialam plamienie tez po owulacji. Dla przypomnienia, staram sie z narzeczonym o malenstwo, wspolzylismy jakies 2 dni przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć kochane ja dziś w dobrym nastroju...:0 prawie posprzątane ,obiadek ugotowany ,zaraz po córcie do szkoły :) dobrze się czuje i mam wrażenie że czuje ruchy....choć to by było wcześnie,ale nie ma innego wytłumaczenia....i w nocy budzę się bo mam wrażenie jak by w brzuchy pękł mi balonik ale to jest takie.... no nie wiem jak wytłumaczyć...w drugiej ciąży ponoś szybciej czuć a ja w pierwszej już miałam dość szybko . Ostatnio męża okrzyczeć chciałam bo myślałam że mnie tak szturchnął dwoma palcami w brzuch ...ja patrze a on śpi plecami do mnie:) 2kawy- dzięki jestem już spokojniejsza o tą wagę....znalazłam kalendarzyk z ciąży z córeczką .... tam w 14 tygodniu warzyłam 46 ,700.....masakra.... teraz jak zaszłam to ważyłam 51....i wtedy na pierwszych wizytach tez mi waga spadała. TakaJa ,mała -dzięki, sama się dziwie że tak długo ''dobrze''się dogadywaliśmy :0 mamczitka- u mnie to usg 3d 4d ponoć 250 kosztuje, teściowa słyszała ale jak mój mąż mąż wrócił i zrobił sajgon to chyba spanikowała i prosto w oczy mi patrząc mówiła do niego że mi nic takiego nie mówił a ja wyskoczyłam na niego z buzia... gościana - ja tez marze już o kuchni ale na razie z kasą ciężko...dobrze że tą łazienkę już mam u siebie:)mój maż też TOMEK:) rybkunia- teraz chodzą na paluszkach...jak by nigdy nic ale ja tym razem nie odpuszczę tak łatwo .A co do sprzątania to moja jest przeciwieństwem.... ma na cały tydzień grafik co kiedy sprząta i choć miała by jedna ścierkę wyprać to jak przechodzi ten dzień prania to ją wypierze :P dziewczynki staram się po kolei odpisać ale muszę teraz jechać po mała .RESZTE JAK WRÓCE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć kochane ja dziś w dobrym nastroju...:0 prawie posprzątane ,obiadek ugotowany ,zaraz po córcie do szkoły :) dobrze się czuje i mam wrażenie że czuje ruchy....choć to by było wcześnie,ale nie ma innego wytłumaczenia....i w nocy budzę się bo mam wrażenie jak by w brzuchy pękł mi balonik ale to jest takie.... no nie wiem jak wytłumaczyć...w drugiej ciąży ponoś szybciej czuć a ja w pierwszej już miałam dość szybko . Ostatnio męża okrzyczeć chciałam bo myślałam że mnie tak szturchnął dwoma palcami w brzuch ...ja patrze a on śpi plecami do mnie:) 2kawy- dzięki jestem już spokojniejsza o tą wagę....znalazłam kalendarzyk z ciąży z córeczką .... tam w 14 tygodniu warzyłam 46 ,700.....masakra.... teraz jak zaszłam to ważyłam 51....i wtedy na pierwszych wizytach tez mi waga spadała. TakaJa ,mała -dzięki, sama się dziwie że tak długo ''dobrze''się dogadywaliśmy :0 mamczitka- u mnie to usg 3d 4d ponoć 250 kosztuje, teściowa słyszała ale jak mój mąż mąż wrócił i zrobił sajgon to chyba spanikowała i prosto w oczy mi patrząc mówiła do niego że mi nic takiego nie mówił a ja wyskoczyłam na niego z buzia... gościana - ja tez marze już o kuchni ale na razie z kasą ciężko...dobrze że tą łazienkę już mam u siebie:)mój maż też TOMEK:) rybkunia- teraz chodzą na paluszkach...jak by nigdy nic ale ja tym razem nie odpuszczę tak łatwo .A co do sprzątania to moja jest przeciwieństwem.... ma na cały tydzień grafik co kiedy sprząta i choć miała by jedna ścierkę wyprać to jak przechodzi ten dzień prania to ją wypierze :P dziewczynki staram się po kolei odpisać ale muszę teraz jechać po mała .RESZTE JAK WRÓCE :)) ciąg dalszy bo nie wiem czy wskoczyło jussio- a to franca @ ale aż tyle spóźnienia? ... TakaJA- ja przy piciu glukozy poprzedniej ciąży tez miałam cytrynę ze sobą ...ale za wiele nie pomogło ..oj ciężko było nie zwymiotować...:( ala- głowa do góry i staraj się myśleć pozytywnie, domyślam się że to musi być ciężkie przy takiej traumie ale postaraj się , stres i zadręczanie nie wpłynie dobrze na WAS:) buka miło że jednak zaglądasz:) Mała- ja się nie mogę doczekać aż znowu wejdę do sklepu i zakupy będą mi sprawiały przyjemność... bo przez mdłości to od ich pojawienia tylko wchodziłam kupowałam i wychodziłam....a normalnie to każda alejka musiała być moja:) Kate- jak mąż ?coś poważnego? życzę szybkiego powrotu , jemu do zdrowia a Wam do starań..:* łóżeczko turystyczne super sprawa,ja mam po pierwszym dziecku i potem to już tylko z niego korzystałam:)mam takie co ma wyciągane płozy i można pobujać dzieciaczka jak coś nawet lub postawiać na stabilnym normalnie. 2 kawy wszystkiego dobrego z okazji rocznicy:) eliliu- wreszcie u kogoś dwie kreseczki!! super gratulacje!!! Mała- nie mam pojęcia czemu ta krew... ja nigdy nie miałam ani żadnych plamień między okresami ,ani nawet jak anty zaczęłam brać...ani w ciąży...., to teraz jak znacie przyczynę to już powinno iść z górki :0 tylko męża szkoda że się przez to męczył z bólem ... słowianka ja jak się starałam to też się zastanawiałam nad ćwiczeniami brzucha...i w sumie najpierw coś tak robiłam a potem odpuściłam .. TakasYTUACJIA- głowa do góry ja tez to przerabiałam jak nie mogłam zajść c to nagle co druga klientka informowała mnie że jej się udało..... a teraz jak na złość co druga mówi że się stara i nie może i aż mi głupio jak mnie pytają czy w ciąży jestem bo mi coś ciałka przybyło... . :( Judyta- masakra z tymi lekarzami!!!! pogrzało ich?????? teraz odpoczywaj duuuuużo ,żebyś już ich przed porodem więcej oglądać nie musiała!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
dziewczyny może przenieśmy się na jakieś inne forum wszystkie bo te zwisy są coraz bardziej dołujące :(:(:(:( ciekawe czy mój dłuuugi wpis się pokaże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×