Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
BRZUCHATKI mają dla Was świąteczne upominki! Do każdej SUKIENKI zakupionej na www.sklep.brzuchatki.pl otrzymujecie PARĘ KOLCZYKÓW w prezencie! Ponad to do KAŻDEJ PACZKI dorzucamy także upominek dla MALUSZKA w postaci KART STYMULUJĄCYCH WZROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za ciepłe słowa. TakaJa86 szpitalne L4 mam a w czwartek ide do lekarza prowadzącego i poproszę o kolejne,bo mój pracodawca z chwilą zabrania mnie do szpitala... tzn---> jego działalność (lokal) jest "nieczynny". Do końca roku i ją zamyka więc nie mam do czego wracać. Mdłości i senność mnie maltretują ide na drzemkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie podły nastrój :( Zrobiłam dziś test, wiem że za wcześnie bo @mam dopiero na piątek ale tak mnie korciło, że nie wytrzymałam. No i teraz mam za swoje, obiecywałam sobie cały miesiąc, że zrobię test dopiero w dniu @, ale nie wytrzymałam. A teraz jestem załamana, polały się łzy, test cisnęłam o ścianę i tyle z tego mam;( Posprzątałam całe mieszkanie, trochę się przy tym pogimnastykowałam a teraz boli mnie całe podbrzusze i krzyże, dokładnie tak jak na okres;( Jednym słowem klapa na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella nie przejmuj się ;) Teraz rzeczywiscue jest za wczesnie, poczekaj do piatku, mnie tez korcilo zeby zrobić tescik ale poczekam do soboty tyle ze mbie zaniepokoilo to plamienie co wspolmnialam kilka postów wyżej ;( brzuch boli mnie jak na okres a jeszcze 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka89 - nie przejmuj się, moich postów też prawie nikt nie czyta. Ale i tak piszę, czasami warto wyrzucić z siebie to co "leży nam na wątrobie" - nawet jak nikt nie zwraca na to uwagi. Co do brzuszków podczas staranek, ja sobie odpuściłam za małą sugestią mojego ginekologa. Robiłam ****ardzo często, bo miałam obsesję na temat płaskiego brzucha, ale od kiedy staramy się z mężem o maluszka odpuściłam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 - mnie też pobolewa brzuch już od wczoraj. Nie cały czas, ale tak od czasu do czasu przypomina mi o sobie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella nie martw się, moze to dobry znak, może nie dostaniesz okresu ;) Moja znajoma miała tak, że też ją pobolewało i w dniu okresu miala plamienie ale okresu nie miala. Brzuch ja bolal jak na okres ale go nie dostala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezroczysty śluz przed okresem jest normalny? Wczoraj taki mialam, a dzisiaj lekko bialy z krwią ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella nie pisz głupot! Oczywiście , że Twoje posty są czytane, przecież nie czytamy wybiórczo! Może czasem nie dostajesz odpowiedzi na swoje pytanie, bo może nie wiemy co napisać, lub nie znamy odpowiedzi itp. Dziewczyny mam przeczucie , że do końca tygodnia pojawią się kolejne dwie kreseczki w naszym gronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero? To juz jest drugie plamienie w tym cyklu, pierwsze bylo krotkie, to utrzymuje sie caly dzien i towarzyszy temu bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola456 , Anabella mnie tez tak pobolewa brzuch i piersi mam jak kamienie.... Jeszcze tydzien do @ a ja juz czuje sie fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenakak Mnie piersi wcześniej bolały (a raczej sutki), teraz lekko pobolewaja cale i pelniejsze sie zrobily. Dodam jeszcze, że temperatura nie spada ponizej 37stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Ola_456 - no to chyba coś jest na rzeczy :) A od ilu dni, tak mniej więcej masz podwyższoną temperaturę?? Ja też mierzę i nic :( Piersi też mam pełniejsze, ale zazwyczaj tak mi się robi przed @, więc tak naprawdę trudno wyczuć co jest grane.... Twoje pierwsze krwawienie mogło być związane z implantacją - ja nic takiego nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossses
czesc dziewczyny... u mnie załamka:/ jak pisalam ostatni okres 16.10:/ bylam u gina dal mi skierowanie na bete... niestety wyszlo mniej niz 1:(( tak wiec przepisal DUPHASTON ... niby to mialo wywolac okres... :/ mialam brac 5 dni... a jesli nie nadejdzie @ kolejne 5.... i problem w tym ze piersi to chca mi ekspdolowac:/ bola jak jeszcze nigdy wczesniej... i pobolewa mnie brzuch tak w dole... pare dni to myslalam ze @ nadchodzi..a tu ani widu ani slychu:((( w poradni do telefonu nie ma kto podejsc:/ a moja dr tylko w srody:/ i nie wiem co mam myslec..jedna kolezanka nadal optymista ze mam zrobic test:/ no ale..kurcze... w becie wyszlo ze nic z tego.. obawiam sie ze to moze byc cos powazniejszego:((( jakies opcje? macie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz po owulacji, nie schodzi w ogole ponizej 37, czasem 37,5 stopni jest nawet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie wszytkie dziewczyny krwawią podczas implantacij , ja np nie krwawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosses ostatni okres miałaś 8 tygodni temu? ! Rany . Kiedy robiłaś tą bete? Ola 456, nie chce Cię nakręcac ale mnie też bolały sutki, jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa Mnie bolaly do tego stopnia ze nie wiedzialam czy mam chodzić w biustonoszu czy bez (po domu oczywiscie) bo w nim bylo zle i bez niego tez bo material od bluzki podraznial. Teraz juz tak nie mam cale szczescie, po jakims czasie mi to przeszlo ale tez brzuch mnie pobolewa jakbym miala okres zaraz dostac. Ja sie staram nie nakrecac bo roznie moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam...polecialam do apteki ! i co??? i co??? i 2!!!!!!!!!!! aa!! 2 kreski !!!! nie moge sie powstrzymac.... w czwartek ide na bete...:) jeszcze raz:) omg !!!! ale byloby rewelacyjnie:) taki prezent na świeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossses- ...no to faktycznie masz niespodziankę od losu, taki mega prezent na Święta :) Gratuluje i nie ukrywam że też bym tak chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście znów wisimy nie wiem za ile godzin przejdziemy na kolejną stronę, a chciałam wam jeszcze napisać , że rejestracja login i hasło na forum Fajna mama to jakieś 30 sekund, więc mam nadzieję , że tam się pojawicie i wtedy już bez przeszkód będziemy mogły plotkować 24 godziny na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest z tym forum!! !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×