Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gościana
Slowianka ja jem folik juz chyba 5ty miesiac;D polecam od razu kupic wieksze opakowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samo badanie ginekologiczne jest hmmm za scianka, wiec czy ktos wchodzi czy siedzi przy biurku (np maz) nie ma prawa n8c widziec;D na razie go jeszcze nie zabralam:F Kiedys myslalam ze go bede ciagac ze sobs...teraz to mysle ze tylko bym sie stresowala sto rszy bardziej, ale pewnie go kiedys zabiore, niech ma cos z zycia;D Jak patrze to tylko czesc babeczek chodzi z facetami;) Ja swojego wygonilam na zakupy, zeby sie chlopakowu nie nudzilo;)) akurat mamy tesko bliziutko;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kawy ja używam durex, ale tylko troszke, żeby plemniczki nie miały trudności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Gosciana a najwieksze opakowanie foliku ile ma tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica ten test quixx po paru godz zrobil mi sie jakby pozytywny choc inne testy dalej negatywne. Takze nic nigdy nie wiadomo. Trzymam za ciebie kciuki zeby to jednak fasolka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeea wszystko okej:) Tokso byla, wyniki spoko, duphaston jest juz niepotrzebny, l4 jest., a co do yegi kryptoru, piwiedzial ze owszem usg mi zrobi z tym ze jezelu chce miec iweksz apewnosc to te pappy i inne i ze on tylko przedstawia mozliwosci i ze to moj wybor .... i ze jak sie zdecyduje to dopuero za 2 tygodnie zebvy sie umawiac na to i zevym sobie jeszxze piczytala i przemyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam po 10h pracy do domku a tu M mnie zaskoczyl i przygotowal pyszny makaron zapiekany. Gosciana trzymam za Ciebie kciuki :) Fruzia jak sie czujesz? Mamczitka melduj sie, bo nic nie piszesz caly dzien. Dziewczynka jaka tu posucha w pozytywne tesciki. Ja chce nowe fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna też bym chciała żeby mnie mąż jakimś jedzonkiem w życiu uraczył, a z jego strony mogę liczyć najwyżej na wodę gotowaną, a i wodę pewnie by przypalił:D. cóż najważniejsze, że pracowity jest i dość sprząta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Radosna czuje sie dobrze jezeli mozna tak powiedziec:) czekam na @ i na zielone światło od gina:) Gosciana super, ze jest wszystko ok:) ja robilam testy pappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sms od malzonka, ktory siedzi metr ode mnie i oglada tv "przedmuchac ci rurke?" No comment!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
cześć dziewczyny ;) czytam i czytam Wasze wpisy i pomyślałam, że z chęcią się dołączę do rozmowy :) u mnie to 4 cykl starań... najdłuższe 4 miesiące w moim życiu ;( teraz jestem w 26 dc i oczekuję... niepewność mnie dobija mam podwyższoną prolaktynę i biorę dostinex a dzisiaj zaniepokoiła mnie wydzielinia z sutków... śladowe ilości ale nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło - czy któraś z Was miała taki przypadek? pozdrawiam wszystkie forumowiczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzamisiedwiekreseczki ja miałam wysięk z piersi. Wcześniej czytałam, że raczej jest to objaw wysokiej prolaktyny, ale prolaktyne zrobiłam i była w normie. A potem był pozytywny test ciązowy. Także wysięk z piersi miałam ok. 4 dni po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia ja tez sie jednak zdecyduje.T. stwierdzil, ze to przeciez n8e zaszkodzi a tyko noze pomoc. Z czym nie moge sie nie zgodzic, poza tym jak tak vardzo chce to niech ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
dziękuję za odpowiedź ;) tak też właśnie myślałam, że to przyczyna wysokiej prolaktyny... tak więc chyba pozostały dwie opcje: albo prl jeszcze za wysoka aby móc zajść w ciąże, albo ... ;) bo chyba prl rośnie po zagnieżdżeniu zarodka, prawda? oczywiście się nie łudzę za bardzo... tak sobie naiwnie gdybam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Ja juz drugi raZ nie pojadę na te badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
tradycyjnie "nie dziekuje" rybunia ;) dobrze, że to tylko kilka dni niepewności, bo zjedzona przez te 4 miesiące czekolada "na stres" juz mi idzie w boczki heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos tycia... tu starania a ja bym chciała zapisac sie na siłownie, wrócić do biegania, ale sie boje że to nie pójdzie w parze. Tzn jak zajdę juz w ciąże, to co? wybiegam ją? eh najlepiej by było zajść teraz i potem sie odchudzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia mam to samo co ty... energia mnie roznosi. Bieganie, joga albo chociaz wieczor z Chodakowska - nie wiem czy moge i odkladam wszystko zawsze do okresu, ktory juz kolejny miesiac mnie olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
oh ! ja też wybrałabym się na bieżnię ale taki ostry wysiłek to chyba nie wskazany... chociaż czytałam, że aktywność fizyczna wpływa korzystnie, więc może lekki jogging albo fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko gdzie tu granice wyznaczyć, iść na trening i sie nie spocic? to taki troche trening stracony.. ale faktycznie musze coś zmienić, bo póki co w pracy siedze, w domu odpoczywam po pracy:D i tak się kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
to tak jak u mnie ;) starania pochłonęły moją uwagę i nic mnie nie cieszy tak jak wcześniej... więc najchętniej spędzam czas sama przy komputerze, TV czy przy książce i zawsze towarzyszy mi czekoladka ;) tak na poprawę nastroju ;) co za aktywny tryb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna ja juz sama nie wiem co mam robic:O W testy sie zaopatrzylam;) ale czy je wykorzystam.... jakos mam zle przeczucia ze nic z tego:( brzuch pobolewa, momentami nawet boli tak ze lece do toalety sprawdzic czy przypadkiem @ wczesniej nie zawitala:( ale narazie czysto;) Piersi normalne, zero bolu czy napiecia, a zawsze przed @ nawet po schodach nie moglam chodzic co tak mnie cyce bolaly;) Kusi mnie strasznie zeby jutro rano zrobic test:) Nie wiem... zobacze rano... ale wydaje mi sie ze nic z tego nie bedzie i trzeba bedzie zaczac nowy cylk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za zyczenia urodzinowe:) choć najbardziej upragnionego prezentu nie dostalam...:( @ sie po woli rozkręca już mam plamienia więc jutro będzie:( mężuś powiedział żebyśmy nie odkladali na razie starań:) i w tym miesiącu działamy co drugi dzień:) a jak znów nie wyjdzie to znaczy ze coś jest nie tak....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta. z tymi tygodniami to nie ogarniesz. on mi dzisiaj wpisał, ze jestem w...11.. bo oni licza miesiac jako 28dni- costam mi tlumaczyl, ale oczywiscie jak wyszlam z gabinetu to bylm podekscytowana, ze wszystko jest okej i juznic nie pamietmal co do mnie gadal;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×