Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Lilly90
Witam wszystkie staraczki :). Jestem tu nowa. Tak sobie czytam i czytam to Wasze forum i postanowiłam się dołączyć. Na początek może trochę mojej historii... ;) W czerwcu tego roku wyszłam za mąż i od lipca stwierdziliśmy z mężem, że zaczniemy się starać o dzidzię. Myślałam, że ten lipiec będzie owocny, gdyż podróż poślubna i te sprawy... niestety nie udało się i w sierpniu zaczęliśmy się starać ponownie. W sierpniu nie dostałam @ w terminie (mój cykl trwa średnio 30d) i w 35dc zrobiłam wieczorem test ciążowy, który natychmiast wykazał 2 kreseczki :). Emocje jakie towarzyszyły mi podczas otrzymanego wyniku są nie do opisania. Następnego dnia zaraz pobiegłam na betę i wyszło, że powinnam być w 5tyg ciąży licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, czyli tak samo jak sobie wyliczyłam. Niestety moje szczęście nie trwało długo 3 dni później dostałam krwawienia i lekarz stwierdził, że było to poronienie samoistne :(. Wrzesień sobie odpuściliśmy z mężem, gdyż psychicznie było ciężko się pozbierać :(. Teraz w październiku się staraliśmy ponownie. Robiłam testy owulacyjne i do zbliżenia doszło 2 dni przed owulacją i dzień po owulacji. Dziś jest 28dc i czekam na @ a raczej jej brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruzia- czmeu?? beta- z tymi tygodniami to nie ogarniesz... moj mi dizsja wpisal11tydzien a ja do niego, ze jak to, cos mu siepopiętroliło, a on sie zaczał smiac i mi tlumaczyl, ze oni licza mieisac jako 28dni czy costam wogole albo juz to raz pisałam, albo mi sie snilo, bo sprwdzałm i nie ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzaMIsieDWIEkreski też biorę dostinex, miałam za wysoka prolaktynę, a co najlepsze, że ostatnio po nim zemdlałam i uderzyłam się w głowę. Jak dostanę @ to kolejna dawka, boje się na samą myśl o tym, chcę dwie kreski.. a nie brać te straszliwe tapsy... Na fitness tez bym poszła, ale ciągle mi się nie chce zmęczona jestem, zdezorientowana, chyba po tym jak ćwiczyłam 5-6 razy w tygodniu teraz w ogóle nie mogę się pozbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to sobie zapusciłam the best christmas songs Michaela Buble i moj maz zabija mnie wlasnie wzrokiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Ja też ostatnio uzależniłam się od forum i od Was :) Dziewczynki chyba @ nadchodzi, bo brzuch co jakiś czas pobolewa. To by wskazywało, że owu (jeśli w ogóle była) to była ok. 21 dc czyli jak normalnie. Akurat jakoś nie było staranek w tym dniu. Jedynie 3 dni wcześniej i dzień później, więc dlatego się nie udało :( Nie wiem jak w tym cyklu brać duphaston i czy w ogóle kontynuować starania czy wstrzymać się do wakacji jak już będę mieć umowę przedłużoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana :) święta święta święta :) mówisz, że to już ten moment :P A mogę wam zadać pytanie dziewczyny? Skąd jesteście? W sensie z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ty mi na zaciążona wyglądasz... serio twoje objawy to dokładnie moje z początków ciąży z synkiem. Czuję, ze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna82 jesli chcesz mieć spokojna głowę, to może warto poczekać, zawsze po tym możesz iść na wychowawczy, no i macierzyński Ci się należy. Ja mam umowę na czas określony, przejmie mnie ZUS a po roku do pracy... Ale nie widzę nadziei na nagła umowę na czas nieokreślony... Więc działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Bajkaanna Ja dobrze znoszę dostinex... na razie wzięłam dwie tabletki - gin przepisał mi 2 tabl na cykl czyli co dwa tygodnie. Może takie delikatne dawkowanie lepiej byś zniosła... co ile bierzesz tabletkę? I czy bierzesz tabletkę na noc? Czytałam że lepiej przespać pierwsze godziny po tabletce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana ja dziś mężusiowi kolędę zanuciłam... totalny odpał. Ale też lubię świąteczne piosenki. U mnie w domu w grudniu króluje RMF Święta :) :) :) Najlepsze do sprzątania i pieczenia ciast, no i do ubierania choinki. Mamusie chłopaków 3-4-5 latków macie już pomysły na prezenty??? Beta kiedy córcie odbierasz? Zobacz jak zleciało, dopiero ją wysyłałaś i już będzie znowu z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio mam to samo, tylko, że ja czuję okropne wzdęcia, piersi mnie bolą, a w sumie aż tak mnie nie bolały, ale tez wcześniej nie brałam euhtyroxu i dostinexu, wiec moje cykle mogę na nowo przeżywać... kurde dzieżko mi to ocenić... a test, tez mam straszną ochotę zrobić jutro rano.. 22 listopada w Poznaniu jest fajna impreza, a do jutra bilety taniej i tak myślę czy by coś jutro wyszło, czy warto zrobić, czy warto kupować bilety.. ehh ciągłe kombinowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna ja już w pierwszej ciąży się poświęcałam dla pracy, więc nie chciałabym drugi raz tego samego robić. Ale termin porodu czerwiec-lipiec był mi bardzo na rękę - bo myślałam o rocznym macierzyńskim i potem od września dałabym roczniaka do żłobka. Jeśli się wstrzymamy to byśmy koło czerwca znowu zaczęli. Nie wiem czy nie spróbować jeszcze tego listopada. Choć to znaczy końcówkę ciąży w upały....masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzaMIsieDWIEkreski dwie tabletki w dniu otrzymanej @.. tylko ostatnio zemdlałam, potem strasznie mnie bolał brzuch, boje sie, że wtedy miałam to tak zwane samoistne... bo takiego bolu to ja juz dawno nie miałam.... ehh coz to byl za weekend... teraz znowu mam wziąć jak dostanę@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M dziś kupił samochód nic mi o tym nie mówiąc. Oglądał go w wakacje, a teraz facet się zdecydował na sprzedaż, więc od razu się dogadali. A żony o zdanie to nie raczył zapytać, tylko mnie poinformował po fakcie sms-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkanna to powiedz w pracy ze chcesz na nieokreslony bo bys kredyt chciala a inczej ci nie dadza:D moj maż tak swojemu podwładnemu załatwial u ich kiera kiedys kiedys:D ja jestem wsiowa dziołcha, okolice wrocławia, wałbrzycha, najblizej-swidnica jezeli komus to cos mowi ;) Radosna- my co roku nagrywamy film jak ubieramy choinke- takie jakies zboczenie :D:D ale uwielbiam to pozniej ogladac, bo spiewy i tance i tluczenie bombek to co 5sekund ;d dlatego bombki ograniczam na choince:D ja kocham toradio jak jezdzimy na zakupy, generlanie w drodze. ło boziuniuuu, muza swiateczna to jedna z ulubionych rzeczy na ten okres:D melisa- dokaldnie. zacznijcie juz cos od 8smego dnia cyklu i co dwa dni, a na koniec jak juz bedzie po owu to i codziennie;p taki bym moj sposob, moze pomoze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Lilly90 rozumiem co czujesz... bardzo mi przykro! ja co prawda miałam jedynie cień kreski na teście i hcg bardzo bardzo niskie (ok 7) w 32 dc ale gin przepisał mi duphaston na wypadek gdyby to była ciąża a miałabym niedobór progesteronu. Niestety w 34 albo 35 dc dostałam krwawienie jakiego nie miałam od wielu lat... ogromne bóle i dziwne tkanki ze mnie "wychodziły". Przestraszyłam się okropnie, że to poronienie samoistne ... myślę że tak, bo miałam bardzo regularne @ bez żadnych opóźnień. Niestety taki stres źle na nas działa i momentalnie podniosło mi się TSH i prolaktyna. Także tylko spokój może nas uratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Bajkaanna - dwie tabletki na raz? może to zbyt wysoka dawka dla Twojego organizmu... skonsultuj to lepiej z ginem. Czytałam o różnym dawkowaniu - raz na tydzień albo połówkę na tydzień czy ćwiartki ale częściej - ale nigdy dwie tabl. na raz... poza tym podobno po dostinexie nie powinno być skutków ubocznych jak po innych lekach na obniżenie prl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzaMIsieDWIEkreski mnie też lekarz przepisał duphaston w dzień kiedy do niego pojechałam a to był 38dc w ten dzień zaraz w nocy poroniłam na usg nie było już nic widać... pamiętam tylko okropny ból nie do zniesienia zarówno fizyczny jak i psychiczny i schodzące skrzepy buuuuu :( nie życzę tego nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna bardzo bym chciala zeby ten brak objawow okazal sie tym najwazniejszym objawem... fasolki;) Ale marnie to widze... czuje sie jak zgaszona zapalka:( A to ze nie czuje piersi to mnie najbardziej martwi bo nawet w pozamacicznej piersi daly mi o sobie znac a tu nic:( pierwszy raz w zyciu tak mam. Nooo i jeszcze te moje temperaturki z ktorych jasno nic nie wynika i wszystkiego trzeba sie domyslac:( Normalnie gasnie we mnie nadzieja:( Czuje sie fatalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana ja z Wrocławia :) więc i Twoje okolice znam :) W pracy nie dostanę niestety umowy, bo takie są u nas zasady, nie zmienię ich, nawet prośby nie pomogą, a szukac nowej mi się jakoś teraz nie chce, zima szczególnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio to może nie testujmy jutro, może lepiej nie widzieć tej jednej? Czy jak się na to zapatrujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilli w sobote mam termin. Dlatego zastanawiam sie nad jutrzejszym testem czy to ma sens?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
lilly90 a czy po tym wszystkim robiłaś sobie badania hormonalne? jeśli, nie to radziłabym odrobić zaległości... na mnie cały stres w związku z tą akcją źle się odbił. Przed "staraniami" miałam w normie hormon tarczycy a teraz podwyższony, tak samo jak hormon 'stresu' tj. prolaktyna której wysoki poziom zdecydowanie obniża szanse :( a teraz kuruję się i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna co za autko???? zabilabym Starego jakby to zrobil bez mojej wiedzy :D chyba ze byloby zgodne z moimi wytycznymi i modelami ktore jestem w stanie zaakceptowac:D my myslimy kupic gdzies w marcu/ kwietniu dopieor :D jeszcze ta zime powozimy sie starym;) Bajkanna :D ooooo :D:D: jak fajnie :D w koncu ktos z dolnegoslaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
mnie też kusi test który czeka w szufladzie ;) ale chyba nie chcę się rozczarować po raz "enty" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cykle nieregularne. Około 30 dni ale różnie to bywa. Raz dostaję @ w 29 dniu, a innym razem w 33 :/. Też mnie kusi żeby jutro rano testować, ale mój test wykrywa ciążę jeżeli hcg jest wyższe lub równe 25. Więc może jeszcze nic nie wykryć. Chyba jeszcze poczekam. Bolą mnie piersi a temp mierzona rano przed wstaniem 37,1. Już sama nie wiem czy robić ten test czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide spać dziewczynki :) Chyba wole już przespać ten kolejny wieczór i to czekanie ... Trzymajcie się i do jutra.:) Jussio daj znać czy testowałaś rano... ja pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzaMIsieDWIEkreski nie robiłam żadnych badań, bo lekarz powiedział, że nic nie robić tylko dalej się starać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×