Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość beta84
cześć dziewczyny.....u mnie po prostu za dużo się dzieje.....,córeczki nie ma już tak długo... te wyjazdy do niej....góra rozgrzebana.. jesteśmy w połowie robienia sobie na górze kuchni ...i kończenia stworzonej łazienki...wszystko robi mój mąż sam.... jeszcze u mnie te wymioty mdłości nerwy płaczliwość a muszę chodzić do pracy żeby potem mieć jakieś macierzyńskie , brak ochoty na seks....kompletnie...a on znowu w druga stronę.....wiem ,że może czuje się odtrącony ale trochę wyrozumiałości!!!na prawdę źle się czuje i fizycznie i psychicznie...brakuje mi córci strasznie jeszcze te wahania nastrojów.., wszystko się skumulowało i ja wybuchłam i on.... moje nastroje i jego nerwowy charakter to teraz bardzo złe połączenie:( zresztą znam go już tak dobrze przez te 10 lat ,że choć by się chciał pohamować to nawet nie musi mówić czy kończyć zdania a ja wiem co mu chodzi po głowie.. i wpadłam w furie.. .awantura powstała z niczego a ja najpierw ryczałam przez niego ...on mnie zaraz zaczął przepraszać...jak zawsze zresztą .... ale potem to już się denerwowałam tym że się aż tak denerwowałam i zaszkodziłam dziecku......absurd jakiś .... fruzia trzymam kciuki żeby już wszystko było dobrze :* co do temperatur to ja się kompletnie nie znam na tym..... tyle co się od Was dowiedziałam , to już coś tam kojarzę że musi być skok potem utrzymanie czy jakoś tak ;) wcześniej to nawet nie wiedziałam że jest taka metoda:) kochane idę się położyć bo po męża jadę o 17 do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele. To jest szczyt. Sekretarka dajaca zwolnienie.... Mam kolezanke w pracy (babka pi40stce) miala guzy na jajnikach poszla na wyciecie...wszystko okej.... tylko szkoda ze dopuero cxtajac kartewypisu ze szputala dowiedziala sie ze doktrek wycial jej tez jeden jajnik..... Ja nie wiem czy ci lekarze sa jacys nienormalni czy co?? nasze zdrowe nasze zycie a baran nie powie co i jak.... obym na takiego nie trafiła.... bo ja nie zachowuje spokoju tylko swiruje i to bardzo glosno:/ Jutro lekarz. Boje sie. Zawsze sie juz bede bala?? Kurde dziwczynu sie ciesza ze zobacza swoje dzieciary, a ja sie boje czy wszystko bedzie okje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana tak zawsze juz tak bedzie. Jak sie oswoisz z jedna mysla/etapem to potem kolejne leki przychodza... to sie nazywa macierzynstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ma dzisiaj straszny dzień....kurcze mężowi oberwało sie w sumie za pierdołę... synek tez rykoszetem dostał opiernicz.A ja chodzę jak bomba wszystko doprowadza mnie dziś do szału.Chyba mam jakieś przesilenie jesienne .Wszystko mnie dzisiaj przytłacza głupie sprzątanie mnie dzisiaj zirytowało....że dopiero sprzątałam a dzisiaj znowu wszędzie syf ,że każdy przyjdzie po pracy i nic nie robi tylko ja muszę się wszystkim zająć...Sorki ,że wam tak nudzę ale nie ma sie komu wygadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Cześć dziewczyny:) Ja od rana w pracy byłam...potem obiad musiałam zrobić i biore sie za sprzątanie bo chlew wszędzie:D u mnie jedna kreska...:( myślę że już by było coś widać, nie udało sie i tyle! myślę że @ sie jutro zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta ja sobie nie wyobrazam zeby moj maz sie mial do mnie dobierac. Zabilabyn go wzrokiem;D szczytem czulosci na ktora pozwalam to calowanie mnie w czolo;D Ja wogole od slubu stracilam jakos moj wielki poped;D ale nie zmusilabym sie do seku jak nie mam na to ochoty, bardzo mi przykro. W sumie mysle, ze moj T. To chyba by sie bal teraz cokolwiek, zeby nic sie niestalo;D (ja wiem i on wie ze seks w ciazy jest okej, ale mnie poki co to nie kreci, jego chwilowo tez mniej, raczej wpadl w role opiekuna/przyszlego tatuska) I szczerze to mnie to cieszy, bo generalnie to on zawsze mial takie sklonnosci, ale teraz to go kocham co raz bardziej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna- macierzynstwo powiadasz? To ja jednak bede Matka Polka haha;D Wogole PYTANIE dot. L4 zusowego.... Sluchajcie .... poszlam na l4 6bodajze pazdziernika..... w tym miesiacu dostane wyplate wlasnie za pazdziernik (to oczywiste wiem;D) i za ten pierwszy miesiac l4 placi pracodawca.... no ale ZUS wezmie tez ta wyplate do tej sredniej???? Prosze niech mi ktos powie,ze tak:D Mezu nie wie, bo w ciazy nie byl, jak stwierdzil, a nie ma jak sie ruszyc do kadr bo zapierdziel, pomyslalam ze moze was zapytam, moze kros cos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem psychol!! Przeczytałam o Jussio, że miała spadek bety a potem wzrostu przy pozamacicznej i poleciałam po test ciążowy... eh czubek jestem wiem.. ale nie mam czasu na zrobienie bety. Nigdy nie cieszyłam się z negatywnego testu:D:D. Mam nadzieje, że bolesność piersi jest po dupku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana z tego co mi się wydaje to do zwolnienia lekarskiego na ciąże, bierze się pod uwagę cały ostatni rok Twojej pracy !2 miesięcy, no chyba, że pracowałaś na umowę np. tylko 3 miechy to te 3 miechy, i tak samo liczy się urlop macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia szczęście w nieszczęściu!!! ale damy rade!!!!:-) powiedz kiedy masz zielone światło na starania?? i kiedy przestałaś plamić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
Mała2 , ja stosowałam diete Dukana- dawno to już było ale z tego co pamiętam waga spadła ale nie od razu, jakos dopiero moze po 2 tygodniach , dla mnie dieta to była mordega-okropieństwo, ja chciałam schudnać ok 4 kg , udało sie , ale do diety tej nie wróce, moja mama podczas tej diety mdlała, i sobie dałyśmy spokój. Fakt, mozna schudnać ale ja już nie mogłam patrzeć na jajka, serek wiejski, kurczaka z piekarnika , i doliczałam dni kiedy wprowadze warzywa :( ponoc przy tej diecie trzeba bardzo duzo pic wody, mam znajomego , ktory stosował ta diete i mega schudł - prawie go nie poznalam. Ja jak odchudzałam sie do ślubu- bo kupilam za mala sukienke :) to nie mialam diety, po prostu MŻ, nie używałam masła i ograniczyłam słodycze- schudlam 3 kg :) bo więcej nie potrzebowałam :) do @ mam ok. 9 dni a mnie dziwnie brzuch pobolewa , tak ponizej pepka :( i jajnik prawy od czasu do czasu , troche za wczesnie na objawy @ :( a piersi mnie tak bolą jakby chciały wybuchnać :( żyję nadzieją , że tabletki na TSH zadziałały i zbiły mi TSH , i zajdę w tym cyklu, a potem pewnie przyjdzie rozczarowanie :( nie mogę się na niczym skupić w pracy, ciagle mysle o tym :( odliczam dni do terminu @ a tu tyle czasu jeszcze :( zwarjuje, jeszcze bardziej osiwieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
A ja ciągle Was czytam z ukrycia na wyrywki. Ilość wpisów robi wrażenie :) Pisalam wcześniej ze termin @ przypada na 4.11.2014 czyli jutro, ale owulacja sie przesuneła na 25 października (temp, test owulacyjny i ból jajników jednoznacznie to potwierdzały) więc teraz spodziewam się raczej 09.11. Wczoraj (czyli 8 dni po owulacji) mocno kłuły mnie jajniki, dzisiaj czuje takie jakby rozpychanie. Mąż mówi ze napewno sie udało. Testuje 08.11 w sobote tuż przed wyjazdem i kilku dniowym pobytem u teściów. Hopefully :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajkanna, no tak tak rok (ktosmie gdzie swprowadzil w blad ze 3 ostatnie miechy) ja mam umwe na stale ipracuje chyba 3 lata, takze spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Mała2 ze mną wytrzymać się nie dało od połowy cyklu, nawet siostra mi powiedziała,abym sobie nerwosol kupiła,bo okropnie nerwowa i płaczliwa się zrobiłam,wiec chyba u Ciebie coś jest na rzeczy. taka sytuacja zapewne też Ci się udało,miałam podobnie, teraz już tylko pobolewanie brzucha pozostało i bardzo spać mi się chce oprócz tego jeść ciągle bym mogła. Dziewczyny jak pójdę do lekarza około 20 listopada to będzie dobrze?????Nie chcę iść za wcześnie,ale i za późno.Napiszcie kiedy najlepiej od spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie znam, ale z tego co mówia, to najlepiej około 6 tygodnia, że usg wyjdzie i w ogóle będzie widać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sie zlamalam:( a tak sobie obiecywalam ze przed czasem nie kupie testow ciazowych;( a tu lipa... bylam w rosmanie a tam... promocja na testy i jak tu nie zrobic zapasu;) a i przy okazji zrobilam zapas testow owulacyjnych:) a tez chcialam rzucic je w cholere;) jednak nigdy nie mow nigdy to swieta prawda;) A ze ja nie moge miec nie sprawdzonych testow w domu to zrobilam kolejny maly eksperyment z tymi owulacyjnymi. I o to wyniki test allegro- dwie kreski ale testowa wyraznie jasniejsza test rosman ( facelle) dwie kreski a testowa ciut jasniejsza test rosman (LH TEST) dwie kreski a testowa znacznie ciemniejsza Juz sama nie wiem jak to jest z tymi testami:O I o co chodzi z tymi wynikam u mnie niby jestem po owu a tu takie szopki wychodza:O Co o tym myslicie??? Dzis moj 24 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio a o co chodzi z tymi czopkami? własnie tez takie mam, to niby po owulacji sie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninkar nie powiem fajnie by było ale ja się nastawiłam na @ ,że przylezie i biorę sie pełną para za odchudzanie. Bo od soboty to chodzę jak odkurzacz co mi nie ucieknie to zjem(a żołądek mnie dzisiaj coś boli ,chyba przesadziłam) wiec od jutra szlaban na słodkie i dietka nadal a jak na pewno sie nie pojawi to osrto do dzieła aby za jakieś pół roku zobaczyć ta moja ukochaną ,wymarzoną cyfrę na wadzę....i wtedy zabawa na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia a ja sie wlasnie zastanawialam o co tobie chodzi:D:D:D To zesmy sobie pogadaly:D:D:D Czasami niezle jaja nam wychodza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa ja jestem wlasnie na dufastonie wiec nie wierze ze moge miec teraz owu bo on ponoc blokuje pekanie pecherzyka:( wszystko sie wyjasni w sobote bo mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia gdyby była na kafe funkcja jak na fb "lubię to" to na pewno bym wcisnęła przy twoim czopku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina- ja bylam u gina w 42dniu cyklu ( a ze cyklemialam 33 dniowe to wychodzi ze 9 dni po dacie spodzewanego okresu) tetno juz bylo (150). wczesniej sie bałam, bo jakby mi powiedzil ze nie ma tetna to bym zeswirowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio bierz meza do sypialni i dawaj. :D ja probowalam mimo ze mialam blade kreski, ciemne rkeski i jak mi testow zabraklo to dalej probowalam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja czytałam, że testy owulacyjne pokazują ciąże :P Więc teraz test ciążowy rób Jussio :) ja się też zastanawiałam nad ty, ale trochę mam stresa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
dziś 23 dc, boli mnie prawy jajnik :( co to może oznaczać ?? testy owu 2 kreski, testowa b.blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja zgadzam się z Gościaną nie zaszkodzi próbować. Beta nie smutaj się w każdym związku są lepsze i gorsze chwilę , czasem trzeba się pokłócić , żeby później móc się namiętnie pogodzić. Ale do seksu nie można się zmuszać , mój też czasem narzeka że ja za rzadko mam ochotę, a ostatnio to powiedział , że jak już zajdę w ta ciążę to już w ogóle nie będę chciała się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
dziś 23 dc, boli mnie prawy jajnik :( co to może oznaczać ?? testy owu 2 kreski, testowa b.blada , na bóle @ troche za wcześnie , zostało ok 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×