Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Dziewczyny a tak z innej beczki stosowała z was któraś dietę Dukana bo jak nam teraz nie wyjdzie to mam zamiar spróbować .Widziałam się wczoraj z kumpelą na cmentarzu nie poznałam jej tak schudła mówiła że 35kg w 4 miechy i ,ze właśnie stosowała ta dietę.Bo ta co mam od dietetyka to już mi się znudziła :( Nie mogę już patrzeć na kasze ,brązowy ryż itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana to twoje zdjęcie? Jak tak to masz bardzo ładny profil :) I to mnie najbardziej denerwuję jak trafią się do szpitala a na sali dziewczyny na ostatnich nogach ,które są gotowe w sumie do porodu tylko coś im się zaczęło dziać pod koniec a tu taka na początku walcząca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna wczoraj zaczelam 3ci sezon;D;D ale ciagle mam nadzieje ze Burmistrz i Lemon sie spikną. Zoe mnie wkurza, serio krolowa dramy... Ja z seriali to polecam "chirurgow"- zawsze sie splaczę;D z komediowych "teorie wielkiego pidrywu" "jak poznalem wasza matke" no i" sex w wielkim miesci" Z innych "watahę" z mezem ogladamy, leci teraz na hbo- polski serial o sluzbach granicznych- swietneeee, aaa i kochamy "mentaliste" i "zabojcze umysly" aa wogole ja to serialowa jestem w cholere. A teraz to..seriale to moje zycie hahaa... dlatego sie musz odchamic i wybrac do empiku, albo ogarnac online cotam w trawie piszczy. W domu czeka na mnie nie pamietam czyja ksiazka pt"sluzace" film rerlwelka- kupilam ksiazke babci na urodziny i mowila ze bardzo dobra, wiec w koncu trafilam na moment ze kolejna z ciotek jej oddala i porwalan dla siebie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja na Dukanie wytrzymałam 3 tygodnie, owszem coś tam w dół zjechała waga , ale juz mnie odrzucało od piersi z kurczaka, twarożku czy jajek. Jest to dieta uważana za restrykcyjną i nie cieszy się zbyt dobrą opinią ale znam dziewczynę która się na niej odchudzała i owszem sporo schudła . Ale w moim przypadku to się nie powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana jak ciebie czasami czytam to jak bym o sobie pisała te chromowane listwy ach...nadal to pamiętam i teraz ci Chirurdzy całą serię od deski do deski obejrzałam a Ostry Dyżur to mogę oglądać powtórkę powtórki :P I te seriale też oglądam bardzo często na comedy central...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA moja kuzynka robila dunkana przed moim weselem i spadla chyba 14kilogramow ale nie byla jakas monstrualnie gruba. No i na piczatku robilla to czyste bialko chyba tylko 4 dni a pozniej ciagle bialko i warzywa i owoce, ale czesto grzeszyla piwkiem albo slodyczami. Zajelo jej to jakies 5miesiecy moim zdaniem super- bo samo bialko jadla krotko, no i te jej grzeszki. Ja tez probowalam, ale u mnie to krotkodystansowka;D aczkolwiek z wielu przepusow korzystam do dzisiaj;D Mowia ze bialkowa to zlo, ale mi sie wydaje, ze tylko wersja extremalna. Jak robisz to z glowa.... moja kuzynka np jadla tluste ryby 2 razy w tygoniu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha no to faktycznie sporo nas laczy! Ostry dyzur ogladalam majac jakies 10lat, polowy rzeczy nie kumalam, ale wystarczylo ze zobaczylam Clooneya:D i moje serce bilo mocniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana a co mam nam zdradzić tyle o sobie piszemy ,że wiecej już nie trzeba....a zdjęcie no cóż to tylko zdjęcie....i tak każda z innego rejonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiffi, moja kumpelka paliła do 8smego tygodnia- do dnia w ktrym sie dowiedziala ze jest w ciazy Jej siostra nie palila nalogowo przed ciaza, ale wiem ze i w ciazy zapalila ze dwie fajki No i znajoma.... palila cala ciaze.... mowi ze ekspedientka w sklepue zabijala ja wzrokiem jak kupowała fajki... ponoc jej synek jak sie urodzil byl megamaly i jego skora byla w dziwnym kolorze, no i lekarz ja zrypal, bo poznal ze palila.... Ja nie wnikam. Nie pale. Nie pije. Czasem przesadzam z czekolada;) i tez nie potrafie przestac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niby mówi sie ,ze diety od lekarza są najlepsze ale strasznie ograniczone....ja mam już dość.Szukam jakiejś fajnej diety ,jakiegoś pomysłu na siebie aby to ruszyło dalej...bo mam do zrzucenia dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana ja właśnie czekam na 4 sezon. Będzie tylko 10 odc. W kwietniu ma być premiera. Może poszukam czegoś na necie, bo ostatnio nic nie oglądam. "watahe" dziś właśnie widziałam reklamę, może się skusimy z M na oglądanie. Fruzia u mnie w szpitalu jak byłam po ciąży pozamacicznej to leżałam na sali z dziewczynami z ginekologii - czyli po torbielach, mięśniakach itp. U mnie w szpitalu dbali o takie szczegóły. Jak na patologie ciąży trafiłam i miałyśmy dwie dziewczyny co we wczesnej ciąży czekały na rozwój syt to z nami leżały. Niestety ciąże obumarły i chcieli je po zabiegach na inna sale przewieźć, ale one same wolały z nami zostać. Był psycholog przed i po zabiegu. A Położnictwo piętro niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alelipa, jak pisze z kom tonie mam avatara:D codo diet. ja w zeszym roku mialm 4miesiacefazei nie jadlam nic zezbozem, z pszenica zwlaszcza, pozniej robiłam LCHF, a pozniej paleo,, ciekawe przezycie:D:D a codo diet,moja kumpelaschudla chyba 34kilogramy na diecie z centrum leczenia otylosci. idziesz do nichrobisz badania, przychodzisz zwynikami i podlaczaja cie do maszyny ktora mierzyilemasz wody tluszczu blebeble i ile kalorii spalasz siedzac na tylku i nic nie robiac. poziej wyliczaja ci ile potrzebuje twoj organizmkalorii dziennie, pozniej dostajesz diete pod ta liczbe kalorii (albo od tej liczby odejmujailestam i np moja kumpela- taotyla dostla diete na 1700kcal, a taka troche okragla na 1300) sama sie tamwybierałam,,, ale jakos nie mialm motywacji, poza tym wzielam ta rozpiske na 1300... iwiecie, dziala:D dostaejsz przepisy, ale generalnie maszise trzymac rozpiski na posilkiiprzekaske, ze nprano masz zjesc 60gram wegli (chleb,platkiowsiane) ilestam gram bialka chyba 30 (np 2plwedliny)i costam, do tego mozesz jesc warzywa dooporu, owoce chyba 120g dziennie, i costam. niepamietam juz bo posiałamgdziesta kartke. moim zdaniem sensowna dieta, zwlaszcza ze pozniej ci podwyzszaja kalorie np 1300, 1600,1900 czy jakos tak zeby wyjsc z diety. dla mnie tobylo szokujace ze wydaje sie ze jesz malo, ale serio nie jest sie glodnym, co chwile sie je :D i szczrze... jak mi wroci chec do zycia mam zamiar to znalezc i sie stosowac. tzn nie do1300 bo ciaza wiadmo, ale bede jadla jakies 1800, bo w drugim trymestrze zapotrzebowanie wzrasta podobno o okolo 360 kalorii. bardzo fajne jest to, ze robiac diete na prawde zwracasz uwage na tocojesz i zewarzywa sano limit to jesz ich duuzo wiecej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Ja sama poprosilam o osobną sale. U nas na jednym korytarzu jest ginekologia, patologia, porodowka i noworodkowy. Korytarz mały, każde słowo słychać Co do diety to moim zdaniem każda jest zła:) trzeba zacząć jeść zdrowo. Kazda czasowa dieta jest moim zdaniem do d**y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana ja mam właśnie taka dietę dostosowaną pod siebie tylko jak zaczynałam to od 2100 kcl a teraz jadę na 1500kcl ale jakoś non stop to samo jem zbrzydło mi sie już to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia ja bym chyba nie dała rady być sama. W trudnych chwilach potrzebuję wokół siebie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alejak?masz gotowy jadlospis, czypo prostu nie masz pomyslow co gotowac? :D:D ponoc w tym cetrum leczenia otylosci, mowia ci na wizycie ze to dieta jest tylko na poczatku, ma ci to wejsc w krew i to ma byc twoj styl zycia, czeste ale male posilki, ograniczanie tluszczu, pelne wegle, ble ble ble.... ja to sie za duzo naczytalam, bo mam ksizke zycie bez pszenicy i o paleo tez i tam jest sporo o weglowodanach,no i czy pelne ziarno czy nie pelne- azde ziarno to zlo. ogladalm tez duzo filmikow o lchf czyli malo wegli duzo tluszczu, przemawia to za mna szczerze mowiac, moze nie w wresji diety kwasniewskiego itd, mam pelno ludzi ktorzy robia paleo, lub cos w ten desen na instagramie, czesto korzystam z ich przepisow. z odzywianiem to jak z ciaza- czytanie w sieci rozwija, ale moze tez szkodzic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Sama nie bylam, bo byl maz:) nie wyobrazam sobie przeżywać tego z kims obxym, i do tego w zaawansowanej ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! Skąd to :P mnie allegro wciagnelo a tutaj tyle... nie ogarne :P ide się myć i spać :D jutro będę czytać ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 ja robiłam Dukana razem z mama i męzem. Schudłam w ciagu 3 miesiecy jakies 10 kilo, pieknie sie czułam, dobrze wygladałam, niestety po ponad roku trzymania wagi, znudziły mi sie te srody bialkowe, po prostu przysżło do tego ze w ten dzień nic nie jadłam, bo ile mozna jeść jajka i popijac kefirem... Więc wróciłam do wagi, ale na szczescie bez nawiązki, w tym roku cwicze z Ewką CH. od stycznia srednio po 5-6 razyw tygodniu, albo biegałam albo chodziłam na zajecia. Schudłam jedynie z tłuszczu, na wadze ubyło moze 3 kilo... :( Ale wszyscy mówili, że widac, ze schdułam, ale jak sie okazało ze mam niedoczynnośc, to juz wiem skad moje zimowe tycie i ciagłe wracnie do wagi. Dieta jak dla nie swietna była, trudna do przejscia, wiele wyrzeczeń, ale widac efekty. Zasada najwazniejsza, trzeba pic duzo wody, bo można sobie zrobić krzywde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w naszym kolejnym tygodniu staran. Dzis tempka 37,16. Czekam na spadek i na @. Fruzia i jak? Caly czas jestes w moich myslach i trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wy mozecie wytrzymac na tych dietach. Podziwiam. Ja jestem suchotnik i nigdy nie musialam sie odchudzac, ale czasem rezygnuje ze slodyczy i to juz jest ciezkie do przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
dziewczyny strasznie pokłóciłam się z moim mężem wczoraj....dziś niby Oki al;e boje się że przez te nerwy stres stracę fasolkę....... całą noc przepłakałam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze prośbę, jeśli możecie ocenić te moje tempki... 11 dc 36,6 na teście owulacyjnym jedna kreska 12 dc 36,6 na teście owulacyjnym pojawia się ślad drugiej kreski 13 dc 36,6 na teście owulacyjnym drugiej znowu nie widać 14 dc 36,6 na teście owulacyjnym dwie kreski 15 dc 36,7 na teście owulacyjnym jedna mocna druga słaba 16 dc 37,0 na teście owulacyjnym tylko jedna kreska 17 dc 36,9 18 dc 36,9 19 dc 36,9 20 dc 36,9 21 dc 36,9 22 dc 37,1 23 dc 37,3 24 dc 37,1 Zostały cztery dni, pobolewa mnie brzuch, a w sumie bardziej lewy jajnik, albo pachwina. Piersi mam chyba jakieś takie powiększone (no chyba, że wcześniej na to nie zwracałam uwagi). AA no i jestem jaka taka chora, słaba i zmęczona, myślicie że to dobrze wszystko idzie?? W dobrym kierunku? W piątek wyjasni się chyba więcej... Taka sytuacja, Jus sio kiedy robicie Test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny!!! Zaczynamy Nowy LEPSZY tydzien:) Niech los sie do kazdej z nas usmiechnie;) Weekend jak dla mnie byl bardzo meczacy:( Fruzia jak sie sytuacja rozwija? Masz juz wyniki bety??? Radosna a jak u ciebie? @ zawitala? Ja mam dzis ostatni dzien z dufastonem. Temperatura jakos nie specjalnie rosnie (max 36,77) Podbrzusze juz mnie zaczyna pobolewac wiec czekam do soboty na @ :( Test narazie odpuszczam bo jakos tak nie mam ochoty ogladac jednej kreski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana tak mam gotowy jadłospis ale powiem ci że to jedzenie to mi nie odpowiada.Kumpela też chodzi do dietetyka jak zerknęła na mój to mówiła ,ze zdechła by z głody na tym moim.Ogólnie co chwile mam to samo tylko dniami zamienione.Ona to i ma cos słodszego i naleśniki tylko na mące innej itp a jak non stop kasz ryz od wielkiego świeta makaron te potrawy to jakieś dziwne :( Mój maż jak kiedyś spróbował to mówił ,że jak do świni wymieszane zlewki z całego dnia.Musze chyba zmienić dietetyka bo ani dobry ani tani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna ja bym obstawiala owu gdzies w okolicach 14-15dc. Nie widac u ciebie wyraznego spadku przed owu, moze to przez termometr, ze niezbyt dokladny. Jussio moj wykres wyglada tragicznie. Na duphku mialam tak jak ty tempke bez duzych skokow z tym spadkiem i skokiem w okolicach 21 dc. Trzymam za ciebie kciuki. U mnie bez zmian tempka wysoko, piersi wielkie i bolace jak przed @. Jak @ przylezie to mnie pewnie zaleje po tylu dniach czekania i tym duphku na wspomozenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta nie wolno ci sie stresowac. Wiem, ze latwo mowic, bo w zwiazkach roznie bywa. Szczegolnie tych dlugich. Bedzie dobrze i sie pogodzicie. Ja kiedys to przezywalam strasznie, teraz weszlam w faze smiechu i olewania. 14 wspolnych lat robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×