Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gosciana Passat w sedanie, kolor mocca. Nic więcej nie wiem, bo fotki żadnej nie ma. Ja tak średnio zadowolona jestem bo nie jest kombi i nie ma automatu. No ale to M głównie jeździ, więc co mi tam. Siedzę przy kompie i właśnie całą czekoladę wpierdzieliłam i ochrzan od M dostałam, że mam przestać się obżerać bo moja cera woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio w niedzielę mam urodziny i oczekuję na dwukreskowe prezenty - chyba nie chce mnie zasmucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly90 chciałabym, ale wiem, ze to niezbyt prawdopodobne, bo @ już prawie pewna. Ale od dziewczynek chętnie takie prezenciki przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
lilly90 mam wielką nadzieję, że u Ciebie hormony w nomie ;) tak tylko Ci sugerowałam, bo wiem że czasami takie kuracje trwają kilka ładnych miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
cd. i boję się żeby nie trwało to aż tak długo w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana bo moj gin ma identyczny sprzet, to samo widzi. W rodzinie chorych brak, pamiętam że doktorrek się pytał po co jechaliśmy taki kawał:) Tygodnie ciazy liczy sie od pierwszego dnia ostatniej @:) jak @ zaczął się np w sobotę, to w każdą kolejną sobote zaczyna się nowy tydzien ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzaMIsieDWIEkreski jak pytałam ostatnio lekarza to powiedział, że skoro zaszłam już w drugim cyklu w ciążę to wszystko jest ok tylko teraz kwestia czy kolejna ciąża się utrzyma czy nie... już sama nie wiem co robić, czy robić te badania czy nie. Może poczekam jeszcze do grudnia do będzie równe 6 miesięcy starań jak do tego czasu się nie uda to się wybiorę na badania. Dziękuję Ci za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
lilly90 ja też czekam do 6 miesiąca starań tj. do grudnia / stycznia... jak się nie uda to zacznę się naprawdę martwić :( tymczasem pełna optymizmu idę spać :) dobrej nocy dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka89- mówiłam Ci, że będziemy mieć podobne cykle:) Dziewczyny pomóżcie. Robię te testy "owu" pierwszy raz. Wczoraj zrobiłam pierwszy, wg ulotki wyszedł negatywny (kreseczka pierwsza bardzo blada a druga bardzo ciemna). Dzisiejszy test wyszedł inaczej tj. obie kreski były na początku dość blade, ale tego samego odcienia, po kolejnych 2-3min ściemniały. Wg ulotki tak jakby pozytywny, ale nie mam 100% pewności. A Wy co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze w przyszłym roku będziemy już mamami ;) tego życzę sobie i Wam dziewczynki z całego serca :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że wynik pozytywny :) zrób kolejny test jutro.Ja w tym miesiącu 3 dni pod rząd miałam pozytywny test owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
witam nowe koleżanki:) ja jestem z pod Krakowa.. Radosna- córeczkę odbieram jutro :0 wreszcie..... jejku zleciało szybko.....moje słoneczko kochane.. Gościnna- cieszę się że wszystko oki u Ciebie i fasolki:)aha i dziękuje za przyjęcie do grona rzygaczek:) jak na uczestniczkę przystało melduje się co rano i wieczorem przed spaniem ,niestety nawet przed chwilą z głową w muszli :( mąż się śmieje żebym się nie uzależniła bo to się rytuałem robi...rano jak wstaje i przed spaniem...... czekam na pozytywne testy kochane więc do dzieła dziewczyny:) ja biorę folik i tylko jego na razie kazał mi gin brać.. mąż już śpi ...ja też się chyba położę ...padnięta jestem...dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruzia no tak, ale sprzet sprzetem... (podejrzewam, ze to usg bedize robione dokladnie w tym gabinecie w ktoym jestem badana na kazdej wizycie:D) ale do genetycznych trzeba miec jakistam certyfikat,moj doktorek nie ma, ja chce sic do jego..syna:D poza tym mi tez chodzi o te testy z krwi, bo one sa dokladniejsze, mnie nie uszcazesliwi 70 procent;p tylko 95;p (a i tka nie do konca) jak mam spac spokojniej to pojde. nie zbiednieje, a i tak zawsze chcialam zobaczyc jak to wyglada, ipoogladac bejbi troche dluzej niz teraz :Djak dzisiaj zobaczlam jak sie rusza... jea w koncu poczulam sie przyszla mama:D:D a co do tygodni ciazy... mi liczac tym sposobem wychodza inne tygodnie;p on mi powiedzial z eliczy mieisac jak 28dni tyle pamietam;p generalnie- bez sensu, bo teraz mi wychodzi tak jak w mojej aplikacji ciazowej. nie bede probowala tego pojac. grunt ze wszystko jest okj i jeszcze nie znalazm nowego powodu do zmartwien : D Anabella- zabieraj sie do działania ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana, co mi tych dwóch kresek jak męża nie ma:( Będzie dopiero jutro i boję się. że wtedy może być już za późno:( Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie dorobimy się bobasa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabella spoko, przeciez testy sa pozytywne zanim owu nastapi, ilestam godzin szybciej, takze jutro nic straconego i pojutrze i popojutrze tez, tak dla pewnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta- oj to jests lepsza ode mnie, bo ja tylko rano, a gindo mnie,ze spoko do 15tygodnia powinno przesjc :D 4 tygodnie.... :D:D pierwszy dzien bez dupka za mna... ciekawa jestem, moze i rzyganko ustapi, jak hormonow badz co badz mniej ? myslam, ze mi jeszcze przepisze, ale powiedzial, ze jezeli mi zostaly tabletki to nie musze ich juz brac, nie zostaly:) tez spadam do spania, dobranoc wszystkim:) mamczita gdzie jestes?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaa
gosciana no tak, 28dni, czyli 4 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Ale wy gaduły jesteście! Anabella jak mąż jutro będzie to tez nic straconego niby testy owulacjne jak wychodzą pozytywne to owulacja powinna pojawić się po 24-36 godzinach , zrób jeszcze jutro i zobaczysz czy jeszcze będą dwie kreski czy tylko jedna. Radosna Mój ostatnio nawet zasugerował się moją opinią i to ja namówiłam go na zmianę auta, ja niestety kombi nie lubię aczkolwiek prawda jest taka , że przy dzieciach jest to praktyczny samochód. Któraś dziewczyna pytała o żele intymne , podobno są nie wskazane przy staraniach bo spowalniają i osłabiają plemniki, nawet na durexie jest to napisane. O i kolejne urodzinki się nam szykują w listopadzie jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja "mogą wpłynąć" ja używałam a fasolka się zapłodniła:P. Ale chyba jednak przestane go używać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja test dzisiaj odpuściłam, temperatura mi spadła o 0,3, więc raczej spodziewam się w piątek @ Zaczyna być to strasznie męczące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna witaj w klubie;( u mnie temperatura spadla bardzo niewiele bo 0,03) ale zawsze to spadek:( i jest na tym samym poziomie co ostatnio w pierwszym dniu @. Radosna niestety nie mam dla ciebie prezentu urodzinowego:( Cala noc przygotowywalam sie na ta I kreske i dla pewnosci zrobilam test zeby sie nie nakrecac:( NOoo i niestety jedna krecha:( czekam na @ i zaczynam ziolka pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie z rana zasmucilyscie dziewczynki :( U mnie co prawda tempka dalej wysoka po 37,13 ale rano ze sluzem zauwazylam nitke kremowo-bezowego sluzu, wiec chyba @ juz sie budzi do zycia. Bajkaanna taki duzy spadek to moze faktycznie @ sie czaic. Ale poki nie przyszla to jest nadzieja. Jussio taki spadek to zaden spadek. Tylko ta jedna kreska dolujaca. Dziewczynki na ile przed @ tempka spada i o ile powinna spasc? Bo ja jutro mam termin wg moich standardowych cykli. Nie wiem jak brac duphaston w tym nastepnym cyklu czy od 16dc czy 22dc? Musze do gina zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie cały czas nurtuje fakt, że ten lewy jajnik nie daje mi spokoju, chyba nie pękł pęcherzyk i znowu będzie bardzo bolało... już mam ciary na sama myśl o tym dostinexie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ze mną jest coraz gorzej dzisiaj śniło mi się ze rodze ! Pierwszy raz w życiu miałam taki sen, a był on tak realistyczny , że aż krzyczałam przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie cały czas nurtuje fakt, że ten lewy jajnik nie daje mi spokoju, chyba nie pękł pęcherzyk i znowu będzie bardzo bolało... już mam ciary na sama myśl o tym dostinexie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×