Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

O ile dobrze pamiętam to u mnie serduszko było 6 a 7 tydzień chyba.... jussio my z M mamy taki zamiar bo do stołka burmistrz u nas ustawili sie sami złodzieje i co maj kasy jak lodu i byli już na stanowiskach i burmistrza i zastępcy itp poroblii na swoich ulicach i ul.rodzin a to kostkę a to kanalizę itp a resztę gminy olali ,ze niby funduszy brak jest tylko jedna skromna babeczka to na pewno na nią zagłosujemy bo ta cała reszta to jedna banda oszustów.Co jeden to ma więcej za kołnierzem.... Magdalenka no właśnie dlaczego zaraz in vitro mi gin powiedział wyraźnie ,ze do roku czasu to norma dopiero ponad ten czas można coś zacząć działać w inny sposób aby to szło w dobrą stronę..... To widzę ,że jutro kierunek rossman na szaleństwo zakupowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eternalfly
Witam.Jestem Izka.Do elilu ja mam trójkę synka 7 lat i dziewczyny 5 i wszyscy nadal chcą ze mną spać Dziś śpi trójka bo weekend a w tygodniu na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eternalfly
Pierwszy raz się udzielam na forum.My się staramy o następnego dzidziusia(albo o następne) od 2 miesięcy.Nie wiem jak to będzie bo wcześniej miała spiralę 5 lat a słyszałam że po tym ciężko jest zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak tutaj cicho. No nic, zaraz kąpiel i do łózia :) może jeszcze jakiś film :) do jutra staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wiecie co. mialm przygode.... dostalam nr do ginka ktory robi ten caly kryptor, te usg i pappy czy costam.. no i dzwonie raz... nic.... nastepnego dnia... nic....i jeszcze raz... nic.... mylse sobie... no nie.. wszechswiat mowi- odpusc sobie... no i juz myslam ze odpuscilam, a tu wchodze na whatsapp'a a tam wyswietla mi sie Filip Kubiaczyk... se mysle.... napisze.... :D jak stwierdzi ze jestem wariatka i mnie opierniczy, albo nieodpisze to niech spada.... odpisal, przeprosil, pozartowal, umowilismy sie na sroda, na 8.15. wiem, ze odradzacie. duzo osob mowi ze to strata kasy, ale stwierdzilam, ze chce sie przekonac sama co bede o tym myslec. poza tym sie stesknilam za widokiem tego pędraka, no i a nuż jakies spekulacej a propos plci... no i tez istotny czynnik.. bardzo chce pozanac tego doktorka, bo ponoc jeszcze wspanialszy niz jego ojciec :D no i jest seksi :D tylkoo jak ja mu pokaze moj gruby brzuch;p zwlaszcza ze mam na nim WLOSY :D:D buhahaha moglam u kosmetyczki zazyczyc sobie woskowanko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja serce widzialam na poczatku 6 tyg. gosciana no jak tak czujesz to musisz zrobic badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej powiedzial ze invitro bo od jakiegos czasu co miesiac mam robione usg i nie mam owulacji, poza tym mam niedrozne jajowody, nie wiem co robic... To juz drugi lekarz ktory powiedzial mi o invitro. Mam zrobic znowu badania z krwi na progesteron i prolaktyne, zmienic lekarza? Do trzech razy sztuka. A jak mi robil usg to powiedzial ze mam grube endometrium ( albo cos przekrecilam)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja promocja w rossmanie do 19.11 :) Antoninka- u mnie serce na 1wszej wizycie, wg omich obliczen to byl 8 tydzien, wg gina 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruźka86
gosciana hehe ja oczywiscie ide na wybory, moj maz jest z jednej z partii wiec nie mam wyboru:D gosciana wiesz, ze ja caly czas myslalam, ze Ty masz 4letniego syna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchowaj boze:P gdybym miala to pewnie moje zycie potoczyloby sie zupelnie inaczej, a ja raczej nic bym nie zmienila (no moze nie zafarbowalabym raz wlosow;p) to bedzie pierwsze i na dzien dzisiejszy mysle ze ostatnie:D ale jak sie drugie trafi,to mam nadzieje,ze bede bardziej zczilautowana:D w sumie teraz juz nie panikuje az tak (serio)... co ma byc to bedzie i plyne z ciazowym pradem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu moja corkeczka rowniez od poczatku spala w lozeczku,zdarzalo sie podczas nocnych pobudek po porodzie szczegolnie przez brak sil bralam ja obok siebie na karmiienie ale zanosilam ja spowrotem do lozeczka:-) jak miala kilka miesiecy zaczynala kombinowac i wymuszac no ale twarda bylam i nie dalam sie:-) Obudzialm sie z bolaca glowa akurat jak mam wolne wypoczac sie nie da a niestety moj m ma dzis na druga zmiane wiec dzis z przytulasow raczej tez nnici.. Znalazlam w internecie kalendarzyk menst,ktory tez pokazuje dni plodne... Myslicie ze to tylko pic na wode? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta85
Dzien doberek. U mnie 22dzien cyklu,nadal bez owu.temp nadal 36,7 ,wczoraj bylam u gina-zalecil zrobić progesteron.zrobilam ,pozniej mam odebrac wynik i w pon.na kontrole. Zupelnie niewiem oco kaman.Do tego moja Pani diabetolog(bo mam cukrzyce) wyslyla mnie do Zabrza na oddzial,termin na 15.01. Mam nadzieje,ze uda mi sie tam pojechac juz we dwójkę :) Z jakich częsci PL jestescie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Cześć dziewczyny:) Od kilku dni śledzę Wasz temat, ale dopiero dziś postanowiłam do Was dołączyć. To mój pierwszy cykl starań, planowana data @ to 2.12, tak wiec właśnie jestem w trakcie "starań" bo ponoć to właśnie te dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta ja jestem ze Śląska z Siemianowic Śląskich to 15 km od centrum Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dziś całą noc nie spałam :o Mąż zaraził mnie swoim chorubskiem i teraz się męczę :o Dobrze, że dziś sobota, to się wygrzeję :o Wypiłabym jakiś fervex, ale jak sobie pomyślę, że może się udało (chociaż wątpię), to lepiej chyba tego nie pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wybory to na pewno się wybiorę bo moja znajoma startuje na prezydenta :) ma dość duże szanse nawet na wygraną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka ja tak miałam w zeszłym miesiącu Byłam strasznie przeziębienia, ale też nic nie brałam, bo zawsze jest opcja, że możesz być w ciąży. Lepiej pij herbatę z cytryna i miodem, jedz duuuuuzo czosnku i chrzan ;) ja tak zrobiłam i szybko się wyleczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! 11 dc, kwasik łyknięty :) co ja mam dzisiaj na obiad zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja już mam posprzątane wstałam skoro świt , bo spać nie mogłam. Śniło mi się ze poroniłam! Koszmar! Chwilę temu wróciłam z zakupów. Rossmana tez odwiedziłam:) Dopiero teraz jem śniadanie:/ Judytka ja jestem z Polski centralnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa nie przejmuj się snami. Lilly masz rację, nie będę nic brała. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×