Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Fruziaaaaa
na moich nic niema na ten temat:) 28-29 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc dziewczyny nie bylo mnie ostatnio , czasu nie mialam, wgl :) . Ostatnio zastanawislam sie nad , czemu sie nie udaje mi, i stwierdzilam , ze musze odpuscic sobie dac na luz z 2 msc jak na pelnym luzie sie nie uda to gin, i badania :) - Chodz kusi mnie juz prywatnie je zrobic ale moj powiedzial zeby zrobic tak . :) Kochane zdrowia i spokoju teraz dla dzidzi a testujacym - Powidzenia . Trzymajcie kciuki za nad :) Bede zagladac ,nadak czesto tu , bo przywiazalam sie do atmosfery tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, cześć, cześć!! co zaszalona sobota!! byłam dzis dyniową królową kuchni- zupa krem, ciasto i dżemy dyniowo-cytrusowe, plus sprzatanie, plus zakupy, padam na twarz! dopiero kompa odpaliłam. i lecę po kolei- mamczitka- kupiłam magnez- magne b6 i jestem cholernie wkurzona, bo tego sie bierze od 6-8tabletek dziennie, co za popierzone dawki;/ jestem taka zła na siebie, zawsze sprawdzam w sieci suplementy zanim jakies kupie tzn ile maja substacji i ile tabletek trzeba jesc. i tak opakowanie 50szt starczy mi na jakies 7dni, jakbym wiedziała, to bym kupila od razu dwa. nie lubei tkaiego czegoś,nie wiem czy to ma na celu nabijanie nas w butelkę, czy do cholery co;/ orzed nastepnym opakowaniem sie przygotuję, albo kupię kompleks witamin od razu z DHA.... cholera albo sama nie wiem;p wiem, ze witaminy to sciema, ale w sumie zawsze mi sie wlosy i skora poprawialy jak bralam przez 2 miechy wiec hmmm.... dajcie znac co sądzicie:D Mała- hahaha powrot do przeszłości zaostrza apetyt na te sprawy :D:DD / żadnych mdłości! :D bylismy dzisiaj na gigantycznej pizzy z salami, jalapenos, oliwkami i czymstam i nic, nawet zgagi (swoja drogą ostatnią pizz jadlam ROK TEMU, bylo warto!) Bardzo fajny pomysł z tym informowaniem :D Niestety ja jestem beznadziejna w tkaich sprawach, zero wrażliwości, kobiecosci polotu i romantyzmu.wykorzystam moment jak wszyscy najblizsi beda w jednym pomieszczeniu i wspomne mimochodem cos w stylu "dziekuje za wino, przeciez jestem w ciazy" :D:D lubie sprawiac zeby moja rodzina miala momenty konsternacji, to tkaie zabawne :D:D Tygrysica- ja dzisiaj ogladalam slodkie bodziaki i pieluszki muslinowe w tesco, ale balam sie cokolwiek brac;/ Fruzia wspolczuje nocki, tez to przerabiałam. a co do ciastoliny, kupilismy w zeszlym roku wypasiony zestaw chrzesnicy mojego meża, ku radosci małej i niezadowoleniu kuzynki :D:D:D 20 minut i ciastolina była WSZĘDZIE:D:D co do testow owu- ja bym na twoim miejscu robila 12,13,14,15,16 :D u siebie robilam 2 dni przed spodziewaną owu (wyliczana przez apke na tel) Aluśka zamawiaj ziółka Sroki na allegro :D:D zanim zaczniesz uzywac- zaciążysz, tak jak ja:D poczytaj sobie o tym, wielu dizewczyna to pomoglo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapyliłem swoją w ciągu 1 próby jest teraz 11 tydzień. wiecie czym się różniło jej podejśice od waszych??? Niczym! ot szczęście i tyle do 2 lat starań to tak na prawdę nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny pomocy! Gardło boli i lekko mnie rozkłada :-( nie mogę być chora! Jutro zjem rosół itd. dzisiaj już brak siły :-( wzięłam tantum Verde wiem, że wolno i sambucol kids :-( nie chce być chora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana to weź to a potem przerzuc się na witaminy dla kobiet w ciąży, tam też masz magnez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Gosciana - muse sprobowac , ale chyba nie powiem mojemu ze jakis wspomagacz biore , a ktoras stosowala ? Podejscie i psychika ma znaczenie czasem to ze nie wychodzi ,jest spowodowadne wlasnie umyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana kup Chela Mag B6 cala ciaze to bralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta Fruzia wow post o 4 rano pewnie po pracy? Ja jak pracowałam na nocki to wracałam i kąpiel a potem Herbatka pod kocem bo pracowałam w lodówkach i marzlam. ... Mamczitka. Może spróbuj Prenalan dla kobiet w ciąży. Jest polecany. Albo mleko z miodem i masłem. GOSCIANA kobieto Kochana☺ze tez chciało Ci się tyle pichcic. ..dziś odpocznij sobie troszkę. Aluska ja nie stosowałam nigdy wspomagaczy ale za to w ciąży brałam 6 razy dziennie magnez plus do 14 tyg duphaston plus fenoterol plus witaminy plus leki na cholestaze ciężarnych. Także garść tabletek. U mnie dziś 13 dc. Zawsze czułam owulacje około 18 dc a tu wczoraj 12 dc i normalnie objawy owulacji. Az 2 razy liczyłam czy to napewno 12 dc. Dziwne. No ale próbowaliśmy . Może się uda☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny co do witamin w ciąży ja brałam Femibion Natal 1 sam gin je polecił bo mówił ,że owszem są dość kosztowne bo coś ponad 40zł płaciłam ale rewelacyjne,że do 12 tygodnia je brać a później można jakieś inne tańsze.I myślę ,że to dzięki nim nie miałam jakiś strasznych dolegliwości :) Tak po prawdzie po za rosnącym brzuchem i cyckami to nie wiedziała bym ,że jestem w ciąży.Mam nadzieję,że i kolejna ciąża będzie taka :).Później zaczęłam brać falvit mama ale kumpela poleciał mi Omegamed Optima Forte w której jest i kwas foliowy,magnez ,żelazo,dha itp nie zbędne wit wiec bałam je do kona ciąży.Wiec te ostatnie polecam:). mamczitka oj biedna trzymaj się :) Niestety w tym stanie jedynie domowe sposoby mogą pomóc(tamtum verde też ,jedynie jeszcze paracetamol dla dzieci ) ,ale pamiętaj ,żeby sok z malin unikać w ciąży bo skurcze nasila podobno . Co do wspomagaczy to tez nie stosowałam ani w poprzedniej ciąży ani teraz podczas starań tylko kwas foliowy łykam już od 3 miesięcy . U mnie wczoraj powinna być owu wiec teraz to tylko pozostało mi czekać do testowania czy sie udało.Te 2 tygodnie to będą straszne.Ja to z tych niecierpliwych jestem wiec te dni to sie pewnie będą ciągnąć nie miłosiernie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jest lepiej! Gardło nie boli :-) mam nadzieje, ze nie wróci! W 1 ciąży tez lekki ból gardła miałam na początku. Czytałam teraz o witaminaCh dla kobiet w ciąży i w pierwszym trymestrze podobno nie należy szaleć, im mniej nowości tym lepiej. Ograniczyć się do kwasu i właśnie magnez nie zaszkodzi. Nie chce mi się dzisiaj nic ale pogoda piękna, chyba gdzieś pojedziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go brałam z polecenia gin bo mówił,że jest najlepszy bo ma wszystko co kobieta w ciąży potrzebuję.I nie trzeba brać wielu tabletek tylko wszystko jest w 1 kapsułce.One są od 1 czyli od ciąży aż do nawet karmienia piersią wiec wydaję mi się ,ze fana sprawa bo jedna firma ma complex dla nas niezbędny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
tak w pracy:) kończę o 7 dopiero:) no i uz jestem na nogach:) ja teraz biore ten femibion Natal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia podziwiam Cię. Ja śpioch straszny.... Witaminy w 1 ciąży brałam pregna med o ile pamiętam dobrze. Teraz tylko folik no i za tydz dojdzie duphaston. Jak spędzacie niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza niedziela dziś rodzinnie bo maż ma w końcu od nie pamiętam kiedy wolny weekend .Chłopaki właśnie szaleją na podwórku a jak obiadek ogarniam ,później mała drzemka małego i mamy zamiar albo wycieczkę rowerową wprowadzić w nasz plan dnia albo pochodzić po lasku który mamy nie opodal nas :) Mały jak się wybiega to lepszy i apetyt i sen :) Musimy skorzystać z tak pięknej pogody bo nie wiadomo jak długo jeszcze u nas zagości ta letnia aura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też zaliczymy park, pojedziemy nad wodę na spacer! Jest naprawdę ślicznie! <3 Zmęczona trochę jestem dzisiaj ale mam nadzieje, ze nie wróci ból gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
ja tez jestem mega spioch, no ale co zrobic, pracowac trzeba:) my dzisiaj rodzinna niedziele, wspolne sniadanko, pozniej obiad u tesciow a po poludniu zabawy na plaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na wspomaganie biorą wiesiołek czyli najlepiej oeparol femina, len i ten costagnus. Trzeba poczytać bo masę osób to bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka100
hej. zrobiłam sobie badanie na wysokość prolaktyny bo słyszałam że jak za wysoka to moze byc problem z zajsciem w ciaze. no i wyszła mi ta prolaktyna 22,84. powinnam isc do lekarza zeby mi cos przepiasał na obniżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmammaKROPKAblogspotKROPKAcom .....moj nowy blog o przygotowaniach do ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się: wirus grypy czy też inny dopadł i mnie. Mam koszmarny katar. Chłopcy pojechali do lasu a ja się leczę ale nie bardzo mam czym :( herbatkę z lipy właśnie sączę... a jutro do pracy... jak ja tam wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a w którym dniu cyklu oznaczałas PROLAKTYNA? U mnie zawsze podane były normy i się nimi kierowałam Tygrysica81 ojej współczuję chorobska! Korzystaj i wygrzewaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D u nas to samoa- leniwa niedziela, piekna pogoda i podzeranie sliwek:D az szkoda, ze jutro do pracy... ;/ a teraz leze pod kocykiem z termoforem z wrzatkiem i ulubioną jesienna herbatą twinings- imbir i cytryna (testowałam juz chyba wszystkie firmy z ty smakiem i zawsze na jesien kupuje od razu 4paczki, bo tylko w almie widuje ten smak - rozgrzewa na maxa) + sok z malin+plaster swiezego imbiru. Fruzia, a pytałam o ten cholerny chela mag b6, bo byl na promocji, poza tym bralam juz suplementy z olimpu i bylam zadowolona, a babka mi wcisnela ten, bo laski w ciazy biora... juz tam nie wroce. do konca 1wszego trymestru bede brala kwasiewent magnez, od 2giego trym. poszaleje z witaminami teraz boje sie cudowac... no chyba, ze nie wytrzymam :D:D Mamczitka kochana, a moze plukaj czyms gardlo?? szałwią czy cos?? no i polecam imbir maliny i z pasieki;) albo mleko z miodem i...czosnkiem..ponoc dziala cuda, ale to nie na moje kubki smakowe:D Aluska- ze wspomagaczy jadlam olej z wiesiolka i siemie lnianie pilam w ten "szczesliwy" cykl,ziolka czekaly na kolejny, bo je sie stosuje od 1dc, a mi przyszly w 5tym czy jakos tak. Maya- masakra z tymi tabletkami, mnie juz 6tabletek magnezu i jeden folik wkurzają ;) a jak czujeszwulke to dzialaj, ja przypuszczam, ze zaszlam 3dni po domniemywanej owu;) a propos witamin, gdzies kiedys czytalam ze nadmiar wit a jest niezdrowy dla płodu- uszkadza go, dlatego kobiety w ciazy nie powinny uzywac suplementow z ta witamina- tzn jakas tam dawka jest potrzebna, ale latwo mozna ja przedawkowac;/ bez sensu;/ Mała2!! z tym sokiem to mnie zastrzelilas! ale faktycznie moj hazbedn mi mowil ostatnio, czy ja nie przeginam z tymi malinami, bo kobiety w ciazy nie moga- a ja myslałam, ze zartuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miod z pasieki* sory za literowki, mnie juz spanie bierze:D a wlasnie- tragniczie mi sie spi ostatnio,nie moge zasnac,a pozniej sie budze po sto razy i się wiercę i kręcę,a budzę sie z uczyciem jakby mnie stado koni stratowało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zła ta prolaktyna norma do 26 :-) ja miałam 36 to mi dopiero zbiŁ lekarz ;-) Zaraz się dobije do domku to napisze :-* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Witam dziewczynki! Gościana ja byłam już w ciąży i to dla mnie szok z tymi malinami, bo wiedziałam że nie można surowych ryb i miesa, serów pleśniowych i rzeczy długodojRzewajacych, soków niepasteryzowanych typu Marwit, wiedziałam, które leki można itd. ale maliny! Czym tu się z domowych rzeczy leczyć normalnie szok :-P Mnie to mega spanie przeszło, ale wróci tak czuję! Tygrysica lecz się nie daj się 🌻 Mam pytanie do kawoszek jak sobie radzicie? Ja się przerzucilam na nestle caro i jest ciężko! Macie jakieś sposoby? Gościana idziesz juz do lekarza, który będzie przy porodzie itd? Dzień minął dużo spacerów ogólnie ok, ale marzy mi się juz sen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ale mam dzisiaj dzień żarłoka co chwile cos podgryzam ;) a dietuję od roku wiec mam uregulowane godziny a dzisiaj to nie wiem co się ze mną dzieje a na słodkie mam takie parcie ,że szok :P Poszperałam po kompie i znalazła rozpiskę , którą dął mi gin jak byłam w ciąży :) Oto lista tych najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej ryzykownych: angelika-powoduje oddzielenie sie lozyska • Aloe vera – powoduje przekrwienie narządów płciowych, czym podnosi ryzyko poronienia • Bez czarny – używanie kory bzu czarnego może powodować intensywne biegunki • Brzoza brodawkowata – zawiera saponiny, które mogą powodować rozpad czerwonych krwinek • Cynamon – w większej ilości powoduje niebezpieczne przekrwienie okolic miednicy • Głóg – wpływa na pracę serca • Glistnik jaskółcze ziele – pobudza skurcze macicy • Jemioła pospolita – może mieć toksyczne działanie • Lulek czarny (bardziej znany jako szalej lub żabi barszcz) – ryzyko poronienia • Majeranek – wywołuje przekrwienie dróg rodnych • Mięta pieprzowa – wpływa na wyniki badań krwi, zagraża nerkom • Macierzanka – może mieć niekorzystny wpływ na czynność tarczycy • Malina – niebezpieczna w pierwszych miesiącach ciąży, gdyż grozi poronieniem • Natka pietruszki – może wywołać podrażnienie macicy • Piołun – ryzyko poronienia lub uszkodzenia płodu • Pierwiosnek lekarski – może uszkodzić czerwone krwinki • Rozmaryn lekarski – może wywołać skurcze • Skrzyp polny – może wywołać lekkie zatrucie • Szałwia lekarska – może być niebezpieczna dla wydolności serca i wywołać poronienie • Tasznik pospolity – może powodować skurcze macicy • Żeń-szeń – może pośrednio negatywnie wpłynąć na płód A tak to wiadomo sery pleśniowe ,owoce morz itp to wiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że nie ma tu czosnku bo właśnie zjadłam na surowo 3 ząbki :) Ale katar mam mega mocny, użyłam sprayu do nosa takiego hamującego katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×