Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Mamczitka super ☺który tydzień teraz masz? Ja też chciałabym się załapac na czerwiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina83
Witaj autorko :) Ja mam 31 lat, staram się teraz 3 cykl, myślalam że to łatwiejsze... mierzę temperaturę, obliczam owulację i nic z tego nie wychodzi mam juz kilka testów ciążowych za sobą... działam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek______cykl starań_________termin@ mała2__________29 ___________3____________ @ 11.10.2014 Maya07_________31___________1_____________@16.10.2014 Aluska111_______23___________13____________@.06.10.2014 Amczitka________27___________1_____________@ melisa 176_______26___________2_____________@06.10.2014 Tygrysica81_______ __________1_____________@02.10.2014 alina83 __________31 _________ 3 _____________@ Ciężarne :) nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć____termin mamczitka ___ ____ 5 ____ ____ ? ____ 1.06.2015 gościana _____ 25 ___ 5 ____ _____ ? _____ Dziewczyny wpisujcie sie w tabelke bo nie chce kogoś pominąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka ale masz fajny termin akurat "Dzień Dziecka " Gościana zasłużenie wywaliłam cie na dół tabelki :) Bo teraz tam twoje miejsce :) http://dziecko.haczewski.pl/ ja wg tego obliczyłam sobie termin 1 ciąży i w 100% zgadzał sie z wyliczeniem lekarza i tak też urodziłam :) Gdyby któraś byłą ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya kochanie piąty tak samo jak gościana ;-) nie wiem kiedy miała ostatnia @ ale pisała o 35 dniu to ja mam 32 nie wiem czy gościana nie ma na maj w takim razie zależy kiedy @ miała ale chyba wcześniej ode mnie :-) ja miałam 25.08 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a jak się pospieszy to może i na dzień matki ;-) chociaż ja pewnie cc będę druga mieć :-) zobaczymy ;-) Wizytę mam na 9 października żeby się 7 tydzień kończył uF. Dzisiaj powiedziałam mojej naj przyjaciółce cieszyła się bardziej niż mąż, mama i ja sama :-P żart ale mega mnie zaskoczyła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli by nam sie teraz udało to ja jakoś na 20 czerwca bym miał pewnie termin na maja nie wyszło.Bo okazało się że po anty cykl z 28 na 31 sie zmienił a ja celowałam na 28 ;)A fajnie by było na czerwiec mieć :)No super by było jak by się w Dniu Mamy pojawiło maleństwo miało by 1 prezent dla ciebie z okazji tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana boli Cie brzuch? Tak dosyć często dołem takie ciągnięcie? Ja biorę magnez jest lepiej teraz znów boje się, że nie boli :-P baba to baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super miesiące na koniec ciąży! Ja mam ostatni weekend czerwca wesela ha ha może się uda :-P dobre majty i będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
mamczitka gratulacje kochana:) u mnie zaraz zaczynaja sie dni plodne, wiec dzialamy:D w pazdzierniku urodzil sie moj synek, mam nadzieje, ze to dobry miesiac na poczęcie drugiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja mam wesele 14 czerwca wiec gdyby sie udało teraz to kurcze albo urodzę na weselu :P (ale jaja by były) albo będę musiała sobie odpuścić balangę :( . A mam przeczucie ,że tym razem strzał w 10 ;) A strasznie bym chciał iść bo to moja ukochana najbliższa kuzynka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej☺ Ja gdybym Zaszła w tym miesiącu to termin byłby 23-24 czerwca. Syn z połowy Października i tak sobie myślę że chciałabym drugie letnie dziecko ☺ale to tylko moje marzenie. Mamy już dwie ciężarówki- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
dziewczyny ja jestem fotografem i mam juz terminy na wesela na sezon 2015 rok i tak zapisuje, ale nie wiem czy powinnam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie sama zrobisz boska sesje swojemu maleństwu.Tak mi sie one podobają,że zastanawiam się czy po urodzeniu maleństwa nie zrobić sobie rodzinnej .Tylko u nas to ona najmniej 500zł kosztuje w sumie sporo kasy za te parę zdjęć ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia ale Masz fajne zajęcie ☺ Mi też podobają się sesje fotograficzne ale trochę dużo kosztują. Pogoda dziś u mnie brzydka. Tak szaro jest. Mamczitka a powtarzasz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! no więc cykle mam srednio 33 dniowe, okres miałam 21.08, u lekarza jeszcze nie byłam, ale sprawdzając w tych kalkulatorach, to na jednym wychodzi mi 28 maj..a innym 1wszy czerwca hahahaha takze Mamczitka, niezle bedzie, jak nam wyjdzeten sam termin:D ale jak znam zycie to urodze z10 dni pozniej, u mnie wszyscy rodzą po terminie :D alina83 przestan to robic, ja nie mierzylam temperatury, a ten ostani cyklmialma lajtowy,bo myslalam, ze od nastepnego zaczne pic ziolka i wtedy to na pewno, wrecz czekalam na okres- moze to popmoglo. pamietam, jak zady mowil, zeby uwazaac, zabezpieczac sie, a tu probujesz,probujesz i nic. moze to naprawde westia nastawienia? Mała ja ide na wesele mojej przyjaciolki 20.06 i marze zeby tam byc, ale jak zanm zycie to bede w szpitalu :D Fruzia ale masz fucheee! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka, a propos przyjaciolek..moja tez zachwycona :D:D ale meza nie przebila:D to ył kosmos radosci:D nikt poza wami i nimi jeszcze nie wie:P kiedy powiedziec rodzinie? rodzicom?? ja zapewnie bede musiala isc na l4 to i tka sie domyslą,,ale chyba chwilę poklamie;p aa brzuch mnie boli, tzn w skali od 1/5 to takie 2, nic straszneog ale mnie to zastanawia, co jakis czas czuje bol jak na okres, albo jakis inny, dziwny, no ale bardziej odczuwam biust,ktory sie powiekszyl, mimo ze schudlam kilogram (mowilam, ze jak rzuce slodkie to cos poleci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka a kazdy magnez jest ok dla babek w ciazy,czy masz jakis specjalny? Jakiej masz firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze odkąd biorę to przestał mnie boleć brzuch i jestem spokojniejsza, ale zamieniłam kawę na nestle caro tez :-) ja biorę asmag forte pani z aptece powiedziała, że często kobiety w ciąży go biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licząc 40 tygodni wychodzi u Ciebie 28 maj i tak też liczą lekarze od miesiączki 40 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya chyba za tydzień w piątek zrobię Betę bo nie wytrzymam do wizyty, boje się... Dzisiaj już mi hormony dały o sobie znać! Mój mąż ma takie nietypowe żarty, że pół wieczora przepŁakaŁam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia fotograf super! Co do ciąży jak się uda będziesz myśleć co i jak! Na razie o tym nie myśl! Na luz daj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana dla pocieszenia normalnie mam D biust i tez juz urósł :-/ co będzie jak przyjdzie pokarm :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam mija sobota?U mnie jak zwykle pracowicie ,ja to chyba nie umiem nic nie robić ;). Młody był całe popołudnie na służbie z wujkiem(aż mnie to dziwi 2 dni z rzędu brat młodego bierze,chyba coś będzie chciał ;P ) chyba ,że nagły przypływ uczuć go nawiedził dla chrześniaka bo go ostatnio zaniedbywał :). Więc domek ogarnięty,pranie zrobione i pizza na obiad też (i szlak trafił moja dietę,ale co tam warto był mniam ). Po głowie chodzi mi jeszcze jakiś placek ale chyba skorzystam z tego ,że synek śpi i trochę poleniuchuję :) Może mi ten myk wyjdzie z moim jak to mój mężuś mawia ostatnim stadium AdHd :P . Dzisiaj powinnam mieć owu wiec działamy.Nawet nocki nam nie przeszkodziły,zerwał się dzisiaj 2 godz z pracy wcześniej i o 5 rano mnie zaskoczył(och tak to on mnie może budzić :p ).Ale widzę ,że nawet podobają mu się takie potajemne schadzki,mówi ,że czuje się jak dawniej jak przed ślubem ,te przyczajki czy wolna chata :) A jak tam nasze ciężarówki ,mdłości już was zaczęły nawiedzać?Mi też urosły duże piersi w ciąży ,że nawet na bokach zostały małe rozstępy ale pokarmu to niestety nie miałam :( mamczitka a mężem to się nie przejmuj oni najpierw mówią później myślą .Faceci to faceci oni nas nigdy nie zrozumieją .W końcu facet rozwija się do 7 roku życia a później tylko rośnie ;) Ja swojej mamie powiedziałam w dniu babci bo 2 tygodnie wcześniej się dowiedziałam ,że jestem w ciąży.Kupiłam pudełeczko do niego prześliczne włożyłam białe skarpetki z koroneczką i w środek karteczkę "gratuluję będziesz babcią"ach te łzy i radość na wzajem :) Męża podobnie potraktowałam tylko pojechaliśmy do kina i na kolacje bo tak wyglądał nasza 1 randka i tez pudełko :) Teściowa też dowiedział się w "dniu babci"a dalej to się rozniosło samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 - ja też nie umiem nic nie robić :) dziś szalałam w lumpku na zakupach: nabyłam bluzeczkę i sukienkę HM MAMA. Żal było nie brać za 2,50 zł i 7 zł. Aż moja mama zapytała czy "już tak daleko?" hehe. No niestety jeszcze nie wiem ale w sobotę przyszłą robię test i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Ja dzisiaj też już walnelam ciasto i chyba z 10 pralek puscilam, bo piorę już zimowe kurtki. A teraz siedzę z młodym w pokoju i lepimy z ciastoliny:) no i na nockę do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Dziewczyny od ktorego dnia najlepiej zaczac robić testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jak długie są cykle, na opakowaniu jest napisane jaka długość cyklu i od kiedy zacząć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×