Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

mamczitka i sie ciesz ,że nie masz mdłości podobna okropna sprawa .Ja tez nie miał ,żadnych objawów po za brakiem @ i rosnącym brzuchem jedynie pod koniec 9 miesiąca pojawiła się lekka zgaga a tak nic. No ja już od 6 na nogach bo mały nie należy do śpiochów raczej ranny ptaszek z niego ;)Już zaczęłam torcik dla mamusi bo ma w środę swoje święto.I obiadek zaczynam ogarniać bo mężuś na popkę idzie.A pogoda hm...do duszy bo zaczyna padać :( jak ja nienawidzę takiej pogody,kocham lato i 30 upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś test 26 dc i duuuupa, jedna kreska :( bo poszłam do dr i musiałam wiedzieć czy jestem w ciąży czy nie. Mam zapalenie oskrzeli i antybiotyk taromentin biorę. Mam nadzieję że test nie kłamał. Jeszcze teraz jak wróciłam to wygrzebałam ten test ze śmieci ale nic, jedna kreska (zresztą po tym czasie i tak jest nieważny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica81 mnie test w 1 ciąży dopiero wyszedł dzień po @ .Bo gdy zrobiłam w dniu @ to była ledwo widoczna cień cienia i kolejnego dnia też była blada dopiero chyba 3 dni po zaczęła przypominać taka prawdziwą czerwoną krechę.Wiec jeszcze nic nie wiadomo poczekaj na właściwy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 - ale ja nie mam nawet cienia cienia cienia... a pisze na teście że wykrywa ciąże 6 dni po zapłodnieniu... no nic zobaczymy. Taromentin jest bezpieczny w ciąży (powiedziałam lekarzowi że się staramy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochan może wykryć 6 dniowa ciąże ale nie musi mojej kumpeli test wyszedł dopiero tydzień po @ a w dniu była 1 kreseczka.Wiec puki nie ma @ to zawsze jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Tygrysica ale zapłodnienie to w ich mniemaniu zagnieżdżenie :-) ja je miałam dopiero w 21 dniu! Miałam taki mega ból jajnika, że mało nie zeszłam to musiało być to! Wiec od tego dnia dopiero 6 i faktycznie dopiero w 27 wyszedł cień cienia, potem zaczęło dokładniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Pocieszacie mnie dziewczyny, oj pocieszacie... no zobaczymy, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ☺ Tygrysica81 a ilu dniowe masz cykle ? Dopóki nie ma @ szansa jest zawsze. Taromentin brał mój synek teraz. To taka zawiesina ale wymiotowal i dostał zastrzyki . Skoro lekarz mówi ze bezpieczny dla kobiet ciąży to napewno tak jest. Mamczitka niedługo będziesz pisać z pytaniem kiedy te mdłości się skończą ☺ ciesz się póki nie ma. Nie wszystkie kobiety mają silne objawy ciąży. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość to ja ☺ Mała ja też z tych cieplolubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Lo matko ... teraz może się zaloguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a co tu tak cicho?Ciężarne pewnie drzemią :P a resztę gdzie wcięło ;) Jak tam Tygrysica81 antybiotyk zaczął działać czujesz się trochę lepiej ? mamczitka ja też mam dzisiaj jakiś dziwny dzień lenia mam na całego.W ogóle coś mnie strasznie plecy ciągną coś jak przed @ ale do niej jeszcze prawie 2 tygodnie więc nie wiem czemu, owule powinnam już przejść w weekend chyba ,że ma jakiś poślizg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 - tak, antybiotyk działa i lepiej mi, nawet mąż stwierdził że lepiej wyglądam niż rano :) antybiotyk+siedzenie w domu dają dobry rezultat. Tylko od wydmuchiwania nosa kręci mi się w głowie, raz tak mocno że już myślałam że odlecę a nikogo w domu nie było. Muszę uważać. Zaraz biorę drugą dawkę antybiotyku i zmykam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
czesc dziewuchy! ja nieogarniam w tym tygodniu, jak mam chwilę to śpię. spię nawet przed snem, toteż chwilowo nie śpię i się witam. ja chce l4!!!! boje sie jak wariatka tego wtorku! tygrysica- dopoki nie ma okresu to jest nadzieja:) a jak sie nie udalo, to sie uda za miesiac,przynajmniej bedziesz zdrowa i nie bedziesz zachodzic w glowe, czy antybiotyki nie wplynely zle na ciaze. moja znajoma zazywala costam na grype i maly urodzil sie z rozszczepem kregoslupa:(:( (oczywiscie nikt jej nie potwierdzil, ze to od antybiotykow, ale obwinia siebie i leki) a przeciez nasze dzieciaki będą okazami zdrowia:D:DD: Mała kłuje- moze sie cos zagniezdza::DD: wszystkim dziewczynom miłej i energetycznej środy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka wita na nocnym pokładzie, piórko w du i nie wiem jak się nazywam! Mój mały robak chory! Właśnie zbiłam 39.3 :-( U mnie też szału nie ma :-( gardło boli :-( Ja też znam przypadek gdzie dziewczyna brała bezpieczny antybiotyk w 1 trymestrze i dziecko ma ciężką złożona wadę serca :-( eh Boje się wizyty :-( Gościana Ty do wtorku, ja do czwartku :-( ogólnie jutro zostajemy w łóżku i wali nas wszystko! Herbata z miodem i cytryna to jutro mój hit numer 1! Gościana rozumiem dziewczynka będzie? :-P Mała mnie tak bolało :-P wiec uważaj ale ja to dinozaur jestem rwa kulszowa i te sprawy wiec ciężko się mną sugerować ;-) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Będę jak wstanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pół nocy nie spałam bo miałam takie ataki kaszlu że mało mnie nie udusiło że wzięłam Supremin a w ulotce pisze że nie można w ciąży. Mam dość. :( Teraz wolałabym nie być w tej ciąży tylko za miesiąc ale teraz tak los chciał. Same problemy. Nie mogę znaleźć w której grupie leków jest ten supremin. Mam nadzieję tylko że takie jednorazowe wzięcie leków nie ma jakiś ciężkich skutów. Mamczitka - współczuję choroby synka, ja to przerabiałam tydzień temu z moim synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica ja wzięłam sambucol kids taki dla maluszków jednym kobietom daje lekarz innym nie wolno :-( juz nie biorę! Kupię syrop prenalen i tabletki na gardło i jakoś przeżyje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja ♡ Mamczitka współczuję. Dokładnie to samo miałam ponad tydz temu. U mojego syna gorączka prawie 40 stopni sięgnęła. Nie spałam 3 noce ale już jest prawie ok. Zdrówka dla synka! 🌻 Tygrysica81 tobie kochana tez zdrówka!! Kiedy będziesz jeszcze testować ? W dniu @? Mała u mnie też coś ten cykl inny bo zawsze ból pleców po owulacji która była później a tu już od jakiegoś 12 dc dół pleców cmil a od dziś to lekkie skurcze w samym dole brzucha tak jakby owulka była wcześniej. No nic okaże się . Tak sobie siedzę nad pyszna kawka i wymyśliłam ze zaraz chyba na jakieś zakupy wyskocze do ciucha. Chyb oszaleje bezrobociu.... Aluska a co u Ciebie ? Fruzia a Ty jak tam? Malinka zaglądasz tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w sumie u niego to bez kataru i kaszlu teraz 38.6 było i myślę czy to trzydniowk czy co. Prenalen w domu już mam i propolki. Dzisiaj dzień w łóżku! Niestety nie mam z kim małego zostawić. Mąż w pracy a rodziców mieszkają daleko:-( teściowie pracują :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chorowitki! albo mi sie wydaje, albo to przechodzi z dzieciakow na Was.... dobrze, ze moj mąż poza alergią w sierpniu nie choruje, a ja juz swoje przeszlam pare dni temu... normalnie szaleje ze zdrowym odzywianiem- na sniadanie koktajl- awokado, banan, garsc borowek (nasze,mrozone) 4 brykiety mrozonego szpinaku i troche soku z pomaranczy... wczoraj wogole moj rycerz zjedzil pol powiatu za swliwkami wegierkami bo mi sie tak marzyly ze szok... mowie mu ze to objaw ciazowy to hmm jest bardziej skory do poszukiwan;p wyrodna zona mu sie trafila:D mamczitaaa a ty w ten czwartek do gina uderzasz? nie moge sie doczekac:D:DD: a propos płci to ja bym chciaaala corek wlasnie, a moj hazbend niby syyna, ale kiedys chcial corke, wiec jak znam jego dobre serce,to zechcialsyna bo sie martwil, ze jak wyjdzie syn to oboje bedziemy sie mniej cieszyc:D (co nie jest prawda:D:D) Maya- wiem,z e to glupio zabrzmi ale zazdroszcze bezrobocia, rzygam juz praca,ludzmi z ktorymi pracuje i wszystkim dookola... tylko 10ty mnie uszczelsiwia...na chwileD: Tygrysie- kuruj sie :*:* i trzymam kciuki! MAła żyjesz?! milego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sami mieszkamy, teściowie nie tak daleko 15 km ale pracują :-( Juz zbite ale słabo mi na myśl o przychodni, musze zmienić nasza bo jest taka typowa prl owska :-/ Moja ciążą na razie milczy. Jedynie sutki bolą brzuch się uspokoił i tak sobie lewituje! W piątek jak się będę dobrze czuła zrobię betę i czekać do czwartku. Zaraz wstanę rosół zrobię zdrowotnie i makaron parpadelle z kurczakiem, szpinakiem czosnkiem i serkiem mascarpone ;-) :-) dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana sama nie wiem kto pierwszy, ale chyba jednak ja źle się czułam. Niestety to jest nieuniknione to przedszkolne chorowanie w połączeniu z ciążą bu! wspomnisz kiedyś moje słowo, chyba, że będziesz mieć max dwa lata różnicy i będziesz w drugiej ciąży bez kontaktu z przedszkolem ;-) Ja miałam taką ochotę na śledzie! Ludzie! Ale tylko dwa razy ;-) leżą w lodówce mąż mi z bananem przyniósŁ kolejne a ja już nie miałam ochoty! :-( biedny! Tak poza tym zaczyna mi się fala średniego apetytu.. Wizyta za tydzień w czwartek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana jestem jestem :) Miałam trochę zakręcony ranek :) Mały zrobił nam dziś prezent i pospał aż do 7.30 szok nie było pobudki o 6 rano :) ale co za tym idzie musiałam te ok 2 godzinki nadrobić ;).Więc śniadanko ,mężuś ma na popkę wiec obiad też na 12 musiałam ogarnąć i jeszcze zakupy puki auto było (bo mąż nim do pracy jeździ,a popaduję niestety :( ).A teraz mała laba młody śpi ,mąż już pojechał naczynia zmywa moja najlepsza przyjaciółka czyli zmywarka :P,a później muszę placek jeszcze dla mamy upiec ,pranie i inne domowe głupoty ale puki co się lenie ;P Oj biedulki jak mi was żal ,na szczęście ja to z tych nie chorujących wiec mam nadzieję,że w wasze ślady nie pójdę ;). A co do miodu to najlepszy jest lipowy(najlepszy huzar) bo przeciwbakteryjnie działa i do tego cytrynka :) Hm...a co do moich pleców nadal dziwnie pobolewają,dzisiaj nawet coś podbrzusze jakoś ukuło a moje piersi znowu zaczęły odbierać stacje radiowe tak sterczą :p ,ale w zeszłym miechu tez tak miał więc sie nie nakręcam :)Tylko strasznie mnie do słodkiego ciągnie od tygodnia moja dieta poszła w kąt nie mogę sobie dać rady aby ją trzymać co chwilę jestem głodna oszaleć idzie :( Mój synek jak miał taką wysoką gorączkę to okazało się ,że to zapalenie migdałów.a teraz taka dziwna pogoda,że może akurat gardełko wasze maluchy dopadło? Tygrysica81 to widzę ,że testujemy razem bo ja tez 11 jak wytrzymam :) No nam tez marzy się córcia bo synka już mamy ale co ma być to będzie ważne aby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Cześć dziewczyny:) Ja już po pracy odebrałam synka z przedszkola i zaraz biorę sie za sprzątanie bo balagan w domu nieziemski, nie mam nawet kiedy za sprzątanie sie wziąć...:( jutro 6 dzień w pracy dzień wolnego i znowu kolejne 4 dni sie męcze...:( mam dosyć, chętnie bym posiedziala na zwolnieniu....przynajmniej o dom bym zadbała perfekcyjnie:) kurcze najchętniej zrobiła bym test jutro ale wiem że to za wcześnie jeszcze....chyba zrobię w piątek rano...:D nie wytrzymam dłużej choć u mnie ZERO objawów......myślę że nie wyszło:(! A chciałaby bardzo, bo u mnie w pracy sie coraz gorzej dzieje....a nie chcialam zmieniać pracy bo planowalam kiedyś ciaże a mam caly etat i na czas nieokreślony więc szkoda by było zmieniać. ale jak sie nie uda do końca roku to szukam czegoś innego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
U mnie dupa...:( byłam siku i jak sie podtarłam to miałam krew na papierze....:( dostane jutro @...jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie ;-) moja przyjaciółka miała normalne krwawienie jeden niepełny dzień :-) słabsze ale krwawienie i juz to krwawienie ma 6 latek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Mamczitka ja juz sie nie ludze, brzuch mnie pobolewa jak na @...zalamka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że to nie jest ciągnięcie takie podobne? Zobacz jak przy następnym oddawaniu moczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×