Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

melisa 26 ja przy pierwszej ciąży też miałam taki ból jak na @ a jednak nie przyszła :) Moja znajoma jest teraz w 6 miesiącu i do 4 miecha plamiła w dniu spodziewanej @ , gin mówił,że tak często bywa ,że nie ona jedyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Mała2 ale Ja @ mialam dostać 6 a zaczyna sie już...:( cały czas mam troche krwi więc nie ma co sobie wmawiać że jest ciaża...:( posmuciłam sie, łezka też poleciala ale trzeba żyć dalej:( a myślalam że to wszystko jest prostsze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj kochana do końca! Ja miałam plamienie kilka dni przed i czytałam u wielu dziewczyn tak było przy zagnieżdzaniu. Który to Twój dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
u mnie 27 dzień cyklu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
sorki pomyliłam sie 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
ostatnią @ mialam 6.08 cykle mam 30 dniowe następna @ 06.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa 26 tak poszperała wcześniej i wychodzi mi ,że 6 września miałaś okres tak?I cykle średnio 30/31 to wg moich obliczeń możesz mieć implantacje czyli krwawienia jak najbardziej mogą się zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Mała tak ostatnia @ 6.09 a nie 6.08 pomyłka:) dzięki kobietki za pocieszenie:) Chciałabym żebyście miały rację:) bo coś dużo za wcześnie ten okres bym dostala.... poczekam zobaczę co dalej:) dam znać czy @ sie zjawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa może @ się nie rozkręci albo nie okaże się @ a plamieniem implantacyjnym. U mnie 16 dc wiec będziemy działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 no to owocnych działań życzę :P Och jaka ta niepewność jest straszna :( .Te 2 tygodnie to będą jak wieczność . Chyba przesadziłam dzisiaj ,że słodyczami (nie jadłam ich od pół roku)bo mnie mdli masakrycznie chyba zrobię jutro sobie dzień kefirowy na odmulenie żołądka ;). Kurcze nadal mi dokuczają te plecy i jeszcze jajnik dzisiaj od czasu do czasu mnie dziwnie zabolał ,kurcze czyżby cykl mi sie poprzestawiał ?Ale śluz mam raczej nie płodny.Już sama nie wiem co jest.... na oznaki ewentualnej ciąży mega za wcześnie i na @ też.Moje ciało szaleje chyba od nadmiaru hormonu szczęścia czyli czekolady :P A reszta już drzemię ,że tak tu cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!!! ja prowadzilam dlugie dyskusje na tematy przyszlosciowe- mamy wplanach kupic stol i krzesla do jadalni, zastanawialismy sie czy zdazymy skoczyc pod jakas palemke przed rozwiazaniem, jak zaplanowac weeekned, bo musze skoczyc do wrocka do szkoly, co jutro na obiad i i masa innych nudow tego rodzaju.. mamczita- u mnie tez cichosza, mialam kilkunasto sekudnowe pobolewanie jak przed okresemi moze ze dwa razy cos mnie zakulo w jajnikach przez caly bozy dzien, cyce na szczescie bola troche mniej....plus sennosc, aa no i nie mam jakiegos megadzikiego apetytu, a sniadania jem na sile, a nigdy z tym prblemu nie bylo... wogole, idziesz pozniej do gina niz ja, a ja juz dzis wapdalm wtaka hmm panikę, zedzwonilam i chcialam wizyte przesunać na ten piatek , albo chociaz na poniedzialek na (nie)szczesciee nie bylo terminow no i ide we wtorek tj 6tydzien i 6dzien. jak nic nie bedzie widac to sie zalamie.... Mała-ta dziwna pogoda nie tylko maluchyzalatwia, ja juz regularnie od 4rech lat choruje we wrzensiu na gardlo- cholerne zdardzieckie slonce i jesienny wietrzyk-zawsze daje sie nabrac i jecze ze mnie gardo boli. mam nadzieje, ze juz bede miala spokoj..... melisa-nie mow mi o bałaganie, jestem leniem smierdzacym z natury, a teraz do tego i spiacym... ja nie wiem kto nam bedzie chate sprzatal... bede wynajmowala kuzynke chyba, dam jej stowe i do dziela;p u mnie tez nie bylo objawow i ja tez nienawidze swojej pracy, ale czekam na ciaze, o umowa na nieokreslony i spoko kasa,,, takze znam ten bol;// wytrzymaj! Maya- owocnej owulki kochana!! Mała-najpierw nie pewnosc czy sie ma kreski, pozniej czy bedzie wszystko ok na usg, pozniej pewnie cos innego, ponzije wyniki badan genetycznych...ktos to mowil ze ciaza to taki piekny czas, j bede 9miesiecy sie zadreczac jak wariatka;/ spadam ogladac prawo agaty bo mi mężu nagrał:) miłego i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek będę 7 plus 1, na swojej wizycie 7plus3 w poprzedniej ciąży byłam 1 raz hm musiałabym zobaczyć na zdjęcie z usg, ale pamiętam ze byłam u lekarki prywatnie i ona mi nie zrobiła usg zobaczyła tylko szyjkę i powiedziała, żebym przyszła do lekarza który mi będzie prowadził ciążę :-/ dziwna była.. WalneŁa do mnie tekstem, że to młoda ciążą i mogę poronic ale zauważyłam, że ugryzŁa się w język..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez mnie nie stresuj kobieto!!!!!!!!!! zaplacze sie jak mi powie ze nie widac serca :(:(: najwyzje pojde drugi raz,nie wytrzymam dluzej niz do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są konowaŁy nie lekarze! Na bank będzie widać koniec 7 tygodnia :-* opowiadam Ci tylko jakie idiotki się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze ten moj doktorek ogarnięty, w koncu za darmo sie ordynatorem nie zostaje.... (oby:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze trafiłaś na ordynatora z sercem. U nas w mieście w jednym ze szpitali ordynator to mega kretyn! Chodziłam pół pierwszej ciąży i się przeniosłam, koleżanka została to raz na miesiąc musi do CZD do Warszawy jeździć :-( i takich przypadków jest masa! Nie można do jednego wora :-( ale jak czytam o Lilce z Bonifratów to nóż się w kieszeni otwiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Ja normalnie do gin jeździłam prawie 30 km do Środy bo fajny taki z "sercem"do swojego zawodu i nie robił nigdy problemów. Recepty wypisywał na pół roku na anty i co pół roku badania robił,tez był na nfz ale i prywatnie. Ale w ciąży miałam na nfz u mnie w ośrodku zdrowia ,bo bliżej zawsze mogłam sama podejść o każdej porze . Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to nie narzekałam.Zawsze badania na czas, na każde pytanie odpowiadał ,gdy coś mnie trapiło to zaraz zlecał dodatkowe badanie.Tylko jego charakter taki jakiś zimny ,taki typowy burak chociaż dla ciężarnych był miły. Jak sie później okazało zawalił podobno 2 ciąże i od tego momentu skakał i chuchał dmuchał przy każdej ciąży.Tylko zraził mnie podczas badania po okresie połogu powiedział,że mnie nie zbada i nie zrobi cytologi bo jestem za gruba (burak)owszem miał prawie 20kg nadwagi ale są o wiele grubsze babki i jakoś chyba chodzą do gin. I powiedziałam ,że nigdy nie wrócę do niego teraz na pewno będę jeździć do Środy.Sprzęt rewelka jak robi usg to masz przed sobą ekran 30 calowy i widzisz wszystko, jak zgłośni to serduszko słychać .A tam 10 na 10 i ledwo co widać.A ma taki sprzęt dlatego ,że był tylko kiedyś prywatnym lekarzem a później podpisał umowę z nfz i ten sam sprzęt ma i na kase i prywatnie.Godziny ma tez fajne bo 2 dni ma aż do 19 więc zawsze sie można dopasować.I w sumie z tygodnia na tydzień można sie umówić bo 5dni w tygodniu przyjmuje i daje każdemu tel komórkowy ,ze gdyby co zawsze można zadzwonić .Pamiętam ,że kiedyś w niedziele o godz 21 zadzwoniłam jak byłam w ciąży bo miałam straszne ciśnienie i nie wiedziałam co robić ,to grzecznie mnie poinformował co i jak.A gdyby coś było nadal nie tak to dzwonić i przyjmie prywatnie( w niedziel chodź by o 22)bo ma gabinet pod domem i zobaczy co się dzieje albo na ostry dyżur jechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A ja zasnęłam wczoraj wiec nic nie było hehe. Zresztą sluz plodny zniknął błyskawicznie. Dziś już bardziej sucho i taki mleczny... Melisa jak tam ? Mam nadzieje ze @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Ja czekam na @. W zeszłym miesiącu spóźniła się 10 dni i ja myślałam że w ciąży jestem bo wszystko na to wskazywało a może byłam ale się nie udało... wolę nie wnikać. A napiszcie czy będziecie chodzić do gina prywatnie czy na NFZ. Ja w poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie, teraz myślę że pierwsze wizyty zrobię na NFZ żeby za badania nie płacić a potem pójdę prywatnie do większego miasta do znajomego mojego taty bo ja nie chcę już nigdy przenigdy rodzić sn więc myślę że cc będzie łatwiej zorganizować prywatnie.Piszę jakbym w ciąży była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica81 Ja chodziłam zawsze prywatnie. W ciąży z synkiem w 18 tyg zmieniłam lekarza bo moja ciotka położna zaczęła prace w prywatnym gabinecie u lekarza i to był strzał w 10. Lekarz mi podpasowal i jestem mega Zadowolona. Badania miałam na skierowanie od niego za darmo. I w kolejnej ciąży tez będę do niego chodzić. Zawsze mogłam dzwonić jak mnoe coś niepokoi lo. A i u innego giną idąc po receptę musiałam płacić za wizytę pomimo że tylko pisał receptę a tu idę do ciotki i ona idzie do giną i za 5 min mam receptę nie płacąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick___________wiek______cykl starań_________termin@ mała2__________29 ___________3____________ @ 11.10.2014 Maya07_________31___________1_____________@16.10.2014 Aluska111_______23___________13____________@.06.10.2014 Amczitka________27___________1_____________@ melisa 176_______26___________2_____________@06.10.2014 Tygrysica81_______ __________1_____________@02.10.2014 alina83 __________31 _________ 3 _____________@ Ciężarne usmiech.gif nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć____termin mamczitka ___ ____ 5 ____ ____ ? ____ 1.06.2015 gościana _____ 25 ___ 5 ____ _____ ? _____ Dziewczyny wygrzebałam naszą tabelkę :) pliss uzupełnijcie żeby wszystko było jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×