Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość melisa 26
Cześć dziewczyny:) Ja dziś do południa w pracy byłam a potem u kuzyna zobaczyć córcie bo mała już roczek ma a Ja jeszcze u nich nie byłam. No i dowiedziałam sie że bliska kuzynka w 3 miesiącu ciąży a mnie jakoś dziwnie sie zrobiło, chyba jestem zazdrosna:( U mnie zero obiawów....:,( myślę że sie nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W internecie często można przeczytać, że sok z malin jest niewskazany, bo może wywołać akcję skurczową macicy. To nieporozumienie! Takie działanie ma napar z liści malin, natomiast owoce są całkowice bezpieczne – na każdym etapie ciąży i w każdej postaci: soku, herbatki czy świeżych owoców." Ha znalazłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliska ❤️ bądź dobrej myśli! Jestem od 21 w łóżku! To nie do pomyślenia! Niedługo zacznę o 20 chodzić spać! Dobranoc dziewczynki do jutra! Kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
Jezuniu. Spalam 2 godziny i jak nowonarodzona...o 22... swietnie po prostu... ide sie wykapac i odpalam kompa ba male co nieco z internetem, wtedy odpisze jakiegos tasiemca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
dziewczyny no blagam, bez przesady z tymi malinami:) to jeden z naturalnych leków w ciazy:D oczywiscie mowimy o owocach:) my dzisiaj zaliczylismy jeszcze kino i zakupy, kupilismy mlodemu buty na zime i troche ubran do przedszkola. a teraz juz w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka- ja ci z kawą nie pomogę, bo piję hmm może raz na tydzien i to słabą, albo jak jestem w mieście to latte w jakiejs sieciowce sobie w zyciu nie odmowie, ale to też z jeszcze mniejsza czestotliwoscia (bo do Wrocławia to tak razna 3-4tygodnie) a co do lisci z malin- to wiedzialam, ze moga wywolywac porod, one sa w tej mieszance ojca Sroki, dlatego pije sie ja tylko do owulacji, (w jakistam posob wspomagaja zaplodnienu- juz nie pamietam dokladnie) i z tym łozkiem mam to samo, ale ja pospalam 2albo 3 godziny- sama juz nie wiem a teraz przyplyw energii- dobrze, ze ide troche pozniej do pracy.. co do lekarza, hmm no tak, wybieram sie do tego ktory raczej mi ciąże poprowadzi- on jest ordynatorem w szpitalu wktorym chce rodzic, ale hmm kto bediz eprzy moim porodzie to nie mam pojecia, myslalam, ze to kwestia tego kto ma dyzur :D:D:D z resztą inni ginekolodzy ktorzy pracuja w tym szpitalu sa mi znani z opowiadan moich kolezanek i uwazam, zesa w miare okej,bardziej przerazaja mnie polozne, bo kazda z nich napatoczyla sie na taka jedna wredna pinde i CZUJE ze to ona odbierze mi porod:DD: wogole Mała, przerazilas mnie, jak bylam przeziebiona to tą angelike aka anginke wrzucilam ze 2 razy do herbaty po listku :Dale lozyska jeszcze nie bylo, to chyba nie mialo co sie odklejac, w kazdym razie juz nie ruszam! z natką pietruszki to padłam na cycki- wczoraj zamrozilam całą furę:D no i szkoda tej mięty, bo lubie nieraz dwa-trzy listki do herbaty wrzucic dla smaczku;/ ciekawe jak to wogole jest- kazda dawka jest szkodliwa? czy jakas wieksza dopiero? jak mam jesc rosol bez pietruszki? to nieludzkie! melisa- znam to uczucie,u mnie boom ciążowy w rodzinie i wsrod kolezanek! ja byłam no cóż...cholernie zazdrosna... wogole, apropos zazdrosci, mam w pracy kolezane starsza od siebie o jakies 5lat (30) i ostatnio narzekalam na bol piersi,a ona- moze jestes w ciazy,a ja "no moze " "a co staracie sie" "no juz 3ci mieisac" "aha, no my to za rok robimy, bo termaz mamy inne plany blebelble" po pierwsze czulam, ze mi sie tlumaczy (nie chce saobie marnowac zycia jak ja bo tyle musi jeszcze zorbic ze swoim chlopakiem-ale w sumie nie wiem dokladnie co no i ze musis rzucic palenie i przestac brac tabletki i sie do tego przygotowac ble ble ble), a na sam koniec walnela na mnie focha, przynajmniej tak sie zachowywala- nie odzywala sie do konca pracy. ja tam mimo zazdrosci, zawsze sie ekscytowalam ciazami kolezanke i zadawalam milion pytan do :D fruzia to ty na 4zmiany pracujesz, tak? moj mąż tak kieeedyś pracował, a teraz mowi ze troche za tym teskni, odkad pracuje od 8-16 na nic nie mamy czasu ;/ gdzie te wspaniale chwile, kiedy mielismy razem zmiany i w pon rano jechalo się do ikeii :D ale z drugiej strony nie mam co narzekac, bo kasa sie poprawila, no i teraz to juz calkiem nic nie robi (co mnie wprawia w dzika zazdrosc:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
gosciana pracuje na 3 zmiany:) niby fajnie, bo jak mam nocke to sobie troche posiedze i poobrabiam zdjecia, podgonie terminy:) jak mam na 14 to rano siedze sobie w ciszy w domu, no ale wiadomo, malego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia wogole supe z tą fotografią:D pewnie masz setki fotek Twojego synka:D ja mialma ambicje, zeby cokolwiek ogarnac w kwestii fotografii, ale jestem za leniwa:D jedyne co zorbilam to kupilam aparat;d i teraz go nienawidze, bo wiecznie sie klocimy kto go bedzie dzwigal, zwlaszcza na wakacjach w dzikie upaly;d ale kocham pozniej wracac do zdjec i wspominac, a zawsze jest co ogladac, bo psktrykamy jak najeci :D masz wogole jakiegos bloga czy cos? czy raczej nie chcesz sie ujawniac na forum (co rozumiem) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
gosciana ja kupilam zwykly kompakt do zdjec na wycieczki, bo mojej lustrzanki nikt nie chcial nosic, wiec umykalo nam duzo zdjec:) Borys ma mnostwo zdjec, czasami ma juz mnie dosyc:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie marzy jakis fajny kompakcik canona, chociaz lustro mamy nikona:D cholera zaczynam sie martwic, czy wszystko bedzie okej w nastepny wtorek;/ zwariuje. zadzwonie jutro do przychodni, moze mnie wcisna w jakis dzien, ale watpie, poza tym...6tytydzien zaczynami sie dopiero w piatek, wiec chyba sie pomecze;/ a wogole czytalam o tych ziolkach zakazanych...cholera.lukrecja tez jest niepolecana, jedzenie jej- np lukrecjowe zelki costam zmieniaja w lozysku i sprawiaja ze hormon stresumoze sie przedostawac do plodu i nasze dzieci sa narazone np na adhd...a ja sobie wesolutko pije po 4herbaty z dodatkiem lukrecji prawie codziennie... zwariowac mozna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was czytam to muszę wpychać gałki oczne z powrotem do oczodołów... Staranie o dziecko, rozplanowanie seksu co dwa dni od tego dnia do tego... Ludzie, faceci od was uciekną! Wyluzujcie, pomyślcie sobie ile osób zalicza wpadkę więc nie ma co cudować, chyba od tego przesadzania wam nie wychodzi... Jasne, że są osoby z problemami zdrowotnymi ale bez szaleństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro drogi gościu ci nie pasuję co piszemy to nie czytaj!!!Nie wchodź.Nie potrzebujemy twoich złotych rad.Każdy ma swój rozum .I będzie postępować tak jak mu się podoba.A co do naszych facetów gdyby im sie to nie podobało to by nie grali w ta "grę" razem z nami.Wiec odczep się od naszego wątku skoro ci nie odpowiada idź wtrącać sie gdzieś indziej ,gdzie twoje rady może komuś będą odpowiadać.Bo nam raczej nie.Czyż nie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu dziękujemy za rady, ale Moje zdanie jest takie , że każdy robi to co uważa za słuszne. Nie my pierwsze i nie ostatnie mamy wątek o staraniach.Ja np czuje potrzebę pisania z dziewczynami. Dobrze mi tu. Twój wpis nie sprawi że raptem wszystkie przestaniemy pisać o planowaniu ciąży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piękna ciepła słoneczna niedziela była więc pojechaliśmy do babci męża i na zakupy. Patryk świeżo po zastrzykach wiec długiego spaceru nie było. Dziś wybieramy się znowu do babci a po południu mam zebranie w przedszkolu. Planuje też kupić buty międzyczasie ☺ Kawę ja uwielbiam pije rano sypana kawusie i po południu druga. W ciąży odrzuciło mnie od kawy a nawet 3w1 nie wchodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie 🌻 Praca skończona :-) fasolowa się gotuje ;-) Widzę, że mamy przybysza z innego świata, który nie czyta gazet i nie orientuje się w świecie. Wpadki najczęściej zaliczają osoby do 25 roku życia, gdzie 25 to górna granica! Przeważnie to 20 latki :-) a kto mając 20 jest w stanie wydać 2 tysiąca na rozsądne planowanie ciąży? Kogo stać na robienie badań genetycznych w tym wieku? A tak powinni się rozsądni rodzice zachować chcąc zminimalizować ryzyko chorób! Gość również nie ma w otoczeniu osób, które długo starają się o dziecko żyje w idylli na wielkiej chmurze :-) więcej dystansu do świata i wyrozumiałości :-) Ja dzisiaj po południu tez się położe! Martwię się bo przy magnezie brzuch nie boli wcale! Tylko piersi a ogólnie jest ok zero dolegliwości! W piątek powtórzę betę bo się wykończe do czwartku przyszłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam i ja magnez. Bo mnie skurczyk łapał za lydke. I będę łykać codzień. Cyce mnoe zaczynają boleć :P coś wcześnie. Koleżanka mi dziś mówiła ze oowulacja mogła mi się przesunąć bo brałam antybiotyk. Skończyłam 2 tyg temu. Mamczitka to wysokiej bety kochana życzę ! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam na zebranie do przedszkola a tu okazało się ze pani dzwoniąc do mnoe źle Mi powiedziała i tylko na darmo poszłam. Zebranie jutro. Chciałam wkleić tabelkę dla przypomnienia ale coś mi nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jaka ja chora! mam chyba zapalenie zatok i weszłam po pracy do apteki ale nic mi nie poleciły co można brać w ciąży :( i męczę się bez żadnego leku... a potem okaże się że nie jestem w ciąży i wszystko na marne... :( mam dooooła, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica81 a który dzień cyklu masz ? Współczuję Ci tym bardziej ze nie wiadomo czy brać czy nie brać leki... Tak myślę że jak może jesteś kilka dni po owulacji to może zrób betę i będzie wiadomo czy możesz coś silnego zażyć. Ja zawsze rano oddawał am krew w lux medzie a wieczorem przez internet juz oglądałam wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 176
Czesć dziewczyny:) Ja to ostatnio taka przemęczona chodze.....ta moja praca mnie wykończy...non stop wstawanie o 5.00 i 5 dni w pracy dzień wolny, 5 dni i 1 dzien wolny i tak w kółko, dopiero w następnym tygodniu mam 5 dni pod rząd wolne...nie mogę sie doczekać. jeszcze tydzień i zrobię teścik:) ciekawa jestem co będzie:) u mnie zero obiawów jedynie dziś mnie coś jajnik zaczął kłuć ale to może przed zbliżającą się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 - jutro mam 26 dzień cyklu ... tak jak piszesz nie wiadomo co robić ale nie idę jutro do pracy, idę do lekarki i powiem jej co i jak. Chyba że zrobię rano test aczkolwiek wątpię że wyjdzie... Mam chyba znów zapalenie oskrzeli bo choruję na astmę i każdy wirus tak się u mnie kończy. Brałam sterydowy lek ale ze względu na plany rozrodcze odstawiłam go i mam za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica81 Ja gdybym miała test w domu zrobiłabym go rano☺w 27 dc powinien już wyjść delikatnie. Melisa a czym się zajmujesz w pracy ? Przemęczenie może sygnalizowac ciążę ☺jak juz będziesz miała te 5 dni wolnych to wykorzystaj chociaż jeden na odpoczynek i lenistwo☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matulu! Jestem mega zmęczona! Zaraz biorę mojego żbika pod kołdrę (tego mniejszego ;-)) i spać! Dalej mnie gardło drapie! Tygrysica kup dla dzieci sambucol kids ten dla maluszków albo gotuj rosół, wdychaj opary, jedz czosnek, na zatoki żuć ziarna soi i na czoło ciepły worek lniany z piaskiem :-) albo termoFor! Sok z brzozy malin i miód plus cytryna! Dasz rade! Możesz też parówke tylko krótko i nie sama, żeby Ci się słabo nie zrobiło! Maya 🌻 nie dziękuję! Melisa trzymam kciuki! Gościana wyspałas się wstawaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale mam jakoś dzisiaj dziwny dzień cały czas mi zimno ,nie mogę sie rozgrzać :( A należę raczej do tych osób co wiecznie im gorąco nie wiem co sie dzieje,żadnych przesłanek przeziębienia nie mam tylko zimne nogi i nochal :(. Jutro mamy bilans 2 lata już mnie żołądek na sama myśl boli bo młody nie lubi swojej pani doktor na sam jej widok jest ryk ,a co jak ma jeszcze go zbadać itp.Jestem przerażona,że nie pokaże co umie i na co go stać i będzie ,że jakiś opóźniony.A jak na swój wiek jest wyjątkowo rozwinięty jego większości rówieśników nie umie połowy tego co on już opanował a jutro to penie nawet zapomni podstawowych słów :P. Tygrysica81 są leki na zatoki dla dzieci nawet chyba w tv reklamują może będziesz mogła je brać.Ja na twoim miejscu też poszła bym do rodzinnego ,oni już wiedzą dokładnie co mogą przepisać.Powiesz jak sie sprawa ma i coś może twój lekarz poradzi bo po co masz sie tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mamczitka- hehehe do 25r.zycia powiadasz.... ja swoje25 koncze dokladnie 12 pazdziernika i meczylam sie z robieniem 3 miesiace (oby tylko 3!) co do bóli brzucha... dwa dni jem magnez i nie czuje ich prawie wogole... co najgorsze- to nie jest dla mnie ulgą, tylko udręką, bo się martwię jak szalona,ale postanowiłam czekac do 7.10 na tą wizytę...boje sie,ze pojde i nie bedzie serduszka i bede sie jeszcze bardziej stresowac (i placic drugi raz 2 stowy...) mala- rozwalilas mnie z bilansem 2latka, ja bylam taka sama, nienawidzilam lekarzy, majac 4lata ugryzam chlopa w reke, bo musialm sciagnac koszulke i chcial mnie badac:D:D taka wstydliwa bylam ;p (i niekulturalna) tygrysica-probuj z testem,moz cien cienia juz bedzie, ja tez prze Was robilam kilka dni wczesniej i costam bylo;) melisa- łuhuł czekam na dobre wiesci, w takim razie chyba razem ze mna chcesz, zeby ten tydzien minal jak najszybciej;))czekamy razem maya- ja sie rano budze nieraz z lydka bolaca jak po skurczu, ale hmm gdybym miala skurcze to by mnie budzily (przechodzilam to nie raz;/) a cyce ...to mi nawet nie mow...ja chyba zainwestuje w ze 2wieksze staniki...bo z mojego c niebawem bedzie d....balony. nie ogarniam!!!! ten tydzien to bedzie dla mnie istna droga przez mękę i wkrecanie sobie najróżniejszych głupot i zamartwianie sie w cholere.... juz go nienawidze, a to dopiero poniedziałek za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Nie mogę spać:-( Zaliczyłam lekarzy z przyszłego tygodnia i jest mi tak gorąco, że nie mogę normalnie! Brzuch cmi mimo magnezu i juz sama nie wiem czy lepsze, że cmi czy lepiej jak nie cmi.. I tak się martwię i tak :-( a wizyty boje się jak cholera! Mimo,że fasol pewnie będzie widoczny! Jeszcze do mnie nie dociera! Oglądam te wszystkie fajne bibeloty dopiero na Szymonka oglądałam! Teraz tak troszkę na babskie drobiazgi patrze no ale zobaczymy ;-) 🌻 Widzisz gościana :-P sama gościowi potwierdzasz, że z tą wpadka tak nie do końca hop siup! A co ja mam powiedzieć szok mnie dopadł i od razu się udało a tyle lat się zbierałam na start ;-) Mam ochotę jutro do południa spać! Ale nici :-( O teraz zaczęłam o imionach myśleć to już na bank nie będę spać :-P Do jutra kurki moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! \_/) Herbatka podana 🌻 jak nastroje? Czy u Was też taka ładna pogoda? Skarb w przedszkolu ja w pracy ale chyba dzisiaj skończę wcześniej ;-) Dlaczego nie mam jeszcze mdłości żadnych nic zero? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×