Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Aluska111
Czesc dziewczyny moga sie dolaczyc ? Ile z was juz sie udalo ? Moja historia jest taka , staram sie z partnerem 12 cykl zaczelismy wlasnie , rzadnych badan , jeszcze nie robilismy mowilismy ze do pazdziernika jak sie.nie uda to zaczniemy robic , lecz prywatnie , bez skierowan . Bo.moj gin jest oblednie , malo kumaty :) Ja owulacje mam miec 6 wrzesnia a @20 , ciekawe czy sie uda lecz teraz duzo problemow mojego z praca , nie przedluzyli z nim umowy wiec szuka nowej pracy wiec starania odlozylismy na drugi plan . Sorki za bledy jak cos , pisze na fonie i idac wiec moga byc bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chciałabym dołączyć do waszego grona, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie?? ;) Mam 26 lat i 6 letniego synka. Doszliśmy z mężem, że nadszedł czas na rodzeństwo :) W zeszłym cyklu niestety się nie udało, w tym miesiącu również próbowaliśmy, ale dni płodne oparłam tylko o kalkulator internetowy, ponieważ nie zauważyłam śluzu (zawsze był widoczny). Cykle zwykle miałam regularne, ale ostatnia @ przyszła 2 dni wcześniej niż zwykle i boję się że nie trafiliśmy w dni płodne. Dlatego też czekanie na termin testowania jeszcze bardziej mi się dłuuuuuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Czesc dziewczyny fajnie że dołączyłyście bedzie milej:) Nooo to czekanie nie ma nic gorszego:) a jak bede później musiala czekać 9 miesięcy na mlucha to dopiero bedzie masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
gościana a co do oglądania wózków w necie to też od dwóch dni siedze i przegladam, choć mam 2 wózki po synku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza ta niepewność czy się udało... W zeszłym miesiącu świrowałam z wyszukiwaniem objawów ciąży - @ mnie sprowadziła niestety na ziemię - teraz staram się podchodzić do tego bardziej racjonalnie. Pierwsza ciąża udała nam się za pierwszym razem, ale zdaję sobie sprawę, że różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska111 i vanilla444 - czesc! zaprszamy, topic mlody- bo zaledwie kiludniowy, Aga90100 jestjuz przyszlą mamą;) Melisa 26 czeka na testowanie, Gosi_ahmm jest staraczką i chyba czeka na owu (?) no i ja czekam na owulke :D Aluska11112 cykli- WOW kobieto! jestes superdzielna, ja oszaleje juz po nastepnym nieudanym jak znam zycie;( i zastanawiam sie czy nie nakłamac lekarzowi, jak pojde, ze staram sie dluzej niz te moje dwa cykle, zeby moze hmm zainteresowal sie tematem (o ile zainteresowania nie wykaze) u mnie owu niby 9tego wrzesnia, okres 23ciego, takze jak nam sie uda to podobniez terminami porodu u nas haha:D vanilla44 no mnie tez moje cykle w bambuko robily, ehh fajne, ze masz już jednego Bąbla, zawsze to komfort psychiczny, ze fizycznie wszystko okej:D melisa26 eeej wiesz? tego czekania też sie boje- boje sie, ze zamiast sie cieszyc- bede sie zamartwiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
vanilla444 u mnie to dopiero pierwszy cykl starań i to dlatego tak świruje....o niczym innym nie myśle:) a to piersi mnie bola, a to kuje mnie w podbrzuszu itd. ale czy sie udało okaże sie dopiero koło 8 września:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa 26 aile dni ma twoj cykl (jak pisalas to sorki, ze pytam ponownie) bo jak masz dluzsze cykle to podobno ciaza jest wykrywalna przed dniem okresu (ale to nie zawsze no i nie wiem czy to prawda- wiesz info z internetu)) nie bede zyczyc ci cierpliwosci, bo wiem, ze to i tak nic nie pomoze, ale serio 3mm kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
chyba nie pisałam o cyklach...mam 31 dniowe ale jak sie stresuje czy coś w tym stylu to potrafi mi sie wszystko przestawić:( No mam nadzieje że sie w tym roku uda:) w październiku mamy 5 rocznice ślubu więc fajny był by prezent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla444 kiedys czytalam "potege podswiadomosci" generalnie ksiazka opiera sie na tym, ze jezeli w cos wierzysz i wizualizujsz to i dodajesz jakies mantry itd to wszysto sie spelni, ksiazka jest genialna, przeczytasz kilka stron i jakbys byla na pozytywnym haju... no wlasnie..musze ją sobie odswiezyc, moze jutro:) melisa (bede pisac bez numerkow okej?) to masz dluzsze, ale ja Ci radze- czekaj, wole okres niz 1dną kreskę, rozwalanie testui wgapianie sie pod swiatlo czy czasem nie ma cienia drugiej;) i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana muszę zdobyć tą książkę i przeczytać :) Mnie ostatnio okres zaskoczył dwa dni przed testowaniem i naprawdę lepiej dostać @ niż wgapiać się w 1 krechę. Dobranoc kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla444 z tego co wiem, to oslawiony film sekret (ktory mozan obejrzec na youtube za free:D) mowi o czyms podobnym jak nie tym samym-w kazdym razie polecam zalukac, chociaz dla mnie troche irytujaco jest zrobiony,taki jakis za magiczny, aczkolwiek wplywa na psyche:D kolorowych xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
To sie ciesze , mam.nadzieje ze tu , kazda bedzie sie wspierac i ze grupa nie.upadnie Gosciana 12 cykli zaczelam wlasnie 23, sierpnia 12 cykl .Superdzielna ? Watpie jest i placz i lzy , i krzyk i wkrecanie sobie :) Ci do badan , postanowilismy ze zaczniemy robic.badania.na wlasna reke moj 17 wrzesnia idzie do urologa , :- ) a ja usg mialam wszystko ok , rzadnych nieprawidlowosci . Moj gin chce bym.poczekala z badaniami a.ja stwierdzilam ze zrobie prywatnie Jak zaczelam czytac ile tych badan jest chodzi mi o hormony krew i wgl to rece mi opadly . A co do terminu no mnoej wiecej w tym samym tyg dzieciaczki by sie urodzily +/-2 tyg , Cieszylabym.sie Gratuluje przyszlej mamie . A za nas trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. U mnie akcja staranie ponownie wkrótce rusza :-) bardzo chcę mieć dzidziusia szczególnie że to byłoby pierwsze maleństwo :-) wierzę że się uda, prędzej czy później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Witam dziewczyny! Kolej na mnie wiosen 27 i 5 letni smyk w domu. Pora na kolejne życiowe decyzje. Były badania dokładne przed, jeszcze prolaktyna do uregulowania i zaczynamy. Myślę jednak, że przy następnym cyklu zaczniemy. Od zimy dużo chorowałam i musze się jeszcze wzmocnić przez te 3 tygodnie potem okres, koniec Bromergonu na prolaktyne i ruszamy!! Polecacie testy owulacyjne pomagają ? Mam cykle różne teraz 30 dzień ostatnio 29 wcześniej 28 i tak się to buja u mnie, może taki test pomoże ;-) ciekawe jak będzie i jak się to wszystko uda ale chętnie zostanę z Wami! Do jutra dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlusiuniA
Hej dziewuszki :) tez jestem na etapie starań o dzidziusia...tak napawdę staramy się dopiero 3m-ce, ale że mam zaraz 29-te urodzinki i niski poziom hormonu odpowiedzialnego za płodność to się martwię. Jedną ciążę mam za sobą, w wieku 22-ów lat, niestety...miałam zaśniad i nic z tego....cykle mam 30-to dniowe, ostatni okres był 10.08 a owulacja 25.08 -zastanawiam się kiedy test zrobić? myślicie, że jak za 2 dni zrobie to coś wykaże? oj chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zaczekaj do dnia @ i wtedy zrób. Wynik będzie pewniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga90100
Melisa ja nie chce robic ci złudnych nadziei ani nic ale ja zanim dowiedziałam sie ze jestem w ciąży to też okropnie mnie piersi napierniczały ,zrobiły sie nabrzmiałe i.. i czułam jak mnie w podbrzuszu kłuje ;) oprócz tego plecy mnie bolały..no i sobie mysle zrobie test pamietam byłam w pracy i okropnie wyczekiwałam dwóch kreseczek razem z koleżankami..no ale niestety wyszła jedna..dopiero pare dni później w dzien po planowanej miesiączce zrobiłam drugi test bo z nie możlwioscią było żebym sie tak dziwnie czuła a do tego jeszcze okres by mi sie spóźniał okres..no i zrobiłam z samego rana patrze a tam dwie krechy!:) no i wszystko jasne..a pare dni wczesniej mi nie wykryło nic..chyba było za wczesnie jeszcze..tak że jesteś na dobrej drodze. Trzymam kciuki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc dziewczyny , wszystko zdarzyc sie moze ,.ja np w tym msc testu.nie robilam, chodz @ dostalam 10 dni.po.owu , najpierw brazowe plamienia potem.zywoczerwona krew potem juz nic po stosunku znowu krew - bez bolu( troszke pobolewalo , ale inny bol) , bez skrzepow ( a u mnie skrzepy , zawsze) A teraz klocie w podbrzuszu , plecki bola , ale czuje ze nie.jestem w ciazy . I wydaje mi sie ze to sie czuje , chodz.nie zawsze :( a jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Alusa ja pod prawie 1,5tyg man podwyzszona tempke w pochwie i mam tez stan podgoraczkowy ok 37stopni od zeszlego piatku, czyli tez ponad tydzien. Piersi bola po bokach przy dotyku, sa troche pelniejsze. Sama nie wiem juz co myslec. Okres zwykle mam na przelomie mies.czyli jakos teraz powinien byc. Zwariowac mozna! Sama juz nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Już drugą noc z rzędu nie spałam w nocy - nie wiem co mi się porobiło :(. Rosół miałam nastawić rano i zaspałam, więc wyjdzie na obiad :) Teraz piję kawkę, ale coś mi nie podeszła bo aż mnie mdli... Witajcie nowe kobietki - w kupie zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Vanilla, a kiedy testujesz? Ja wczoraj mialam mdlosci caly dzien,qle dzis juz nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SurykatkaMala ja planuję testować ok 8 września - chociaż nie wiem czy wytrzymam tyle... Wiem, że na objawy ciążowe jest za wcześnie dlatego obawiam się, że moje bolące i wyjątkowo wieeeelkie piersi, mdłości itd. są objawem zbliżającej się @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Roznie bywa,wiadomo. Ja tez, z jednej strony mowie sobie "to na pewno nie to" a z drugiej mam cicha nadzieje. Ja juz nie moge wytrzymac dlatego jutro raniutko lece na bete, przynajmniej sie wyjasni co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SurykatkaMala zazdroszczę Ci, że już jutro się dowiesz co i jak :) czytałam gdzieś, że jak temperatura w pochwie jest podwyższona i nie spada do samego terminu @ to często oznaka ciąży. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×