Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Aluska111
Ja mam prace szkole robie dodatkowy kierunek , koncze w tym roku , nie mam czasu chodzic codzien do gin , gdy sa testy owu , lecz ja.jakos nie moge sie zebrac i ich kupic... A co do tego ze sucho dziewczyny , ja mniej wiecej wiem kiedy mam owu chodz tak naprawde kocham sie ze swoim prawie co drugi trzeci dzien nieraz codzien i jakos nie robie tego pod presja , chodz wymyslam nie ta pozyje , ale ta o nie nie i wgl. Obserwuje sluz , i kiedy juz jest taki plodny wtedy wiadomo pelna gotowosc :)) .eh dziewczyny tyle sie staramy a tu nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Fruzia ale wtedy traci się miesiąc lub dwa czekając co powie lekarz :-) a lekarze, którzy robią usg to przeważnie lekarze przyjmujący prywatnie, bo na usg z nFz czeka się osóbno. Na wizytę czeka się trochę - do mojego 2 miesiące i bierze 240 zł, przyjmuje raz w tygodniu. Pomyśl jak on ma mi pomóc poza tym nie próbuje się jeden raz :-) usg pasowałoby, żeby mieć w domu :-P ja byłam w maju i sierpniu i raz 18 raz 19 dzień to powiedział, że jestem już po ;-) ja też nie wiem kiedy mam owu bo mam różne cykle :-)testy jednak zdecydowanie tańsze od wizyty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaa
dziewczyny ale nie trzeba chodzic do prywatnego:) przeciez na kase chorych zrobi to za darmo:) mamiczitka a czemu sie traci miesiac? wlasnie po to sie to sprawdza, zeby nie tracic nic:) ja przy pierwszym dziecku tez robilam testy owu i zaszlam w ciaze gdy wedlug nich owu nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia, nie wiem jak u Was, ale u nas na kase chorych trzeba czekac ze 2tyg przynajmniej i nie ma takiej mozliwosci zeby Cie lekarz przyjmowal codziennie. no i nie kazdy ma usg, a poza tym moj lekarz np. na nfz nie przyjmuje, a nie chce isc do kiepskiego lekarza,ktory mi wmowi torbiele albo nagada innych bzdur. Raz tylko popelnilam ten blad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Popieram u mnie to samo na kase czeka sie ok 2-3 tyg ,a prywatnie co dzien to kupa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
No właśnie o tym mówię. Chodziłam za gowniarza mając 20 lat po tab. i nawet mi lekarka nie zaproponowaŁa badania ręcznego, co dopiero o usg mówić. Mieszkam w mieście 150 tys. wiec nie takie malutkie.. Mój poprzedni niby bardzo dobry lekarz, który brał 110 zł parę lat temu za wizytę, mało nas na tamten świat nie wysłał...wiec mam uraz. Do ciąży zbierałam się kilka lat, mam wspaniałego lekarza, u którego wizyta trwa ponad godzinę. Jak się do stycznia nie uda będzie pomagał. Na razie spontanicznie ;-) to mój pierwszy miesiąc zobaczymy ;-) na razie nie myślę o tym tak intensywnie i staram się dać na luz ;-) Dziewczynki macie po owulacji takie uczucie jakby od dołu brzucha takie spięcie jakby za dużo powietrza? Ja mam dzisiaj 16 dzień, temperatura 37.1 niech czas leci zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Fruzia nawet zdrowa para ma 25% szansy na zajście w jednym cyklu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Statystycznie 25% szans , ale jak sie tak patrze na znajome rodzinne i wgl to caly czas tylko slysze ze ktos zaliczyl "wpadke" wiec w sumie niektore maja szczescie. U mnie owu nie ma mialo byc a tu cisza , nic . Zastanawiam sie czy to moze cykl bezowulacyjny ? A moze sie spozni , bo w sumie teraz i pogoda i stres i przemeczenie do tego zeba lecze wiec i tab przeciwbolowe. Wiec moze sie przesunela .Mnie czasem na owu dziwnie boli brzuch .Miesiaczka 15.09 .Czas pokaze jak to bedzie ....ktoras bedzie testowac z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaaa
to u mnie chyba inni lekarze:) i na kase nie ma problemu i prywatny nie bierze za codzienne wizyty. nam pierwsze dziecko wyszlo za pierwszym razem, oby i teraz tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
czesc! wspominacie o testach owu- to ja sie wypowiem- tych z allego nie poleca- nic nie widac, te kreski sie ciulowo odbarwiaja i geenralnie to jakas lipa jest, za to plecam teapteczne czy tez rossmanowe hydrex- robilam 5 dni i jak nie ma owu to widac, dzis i wczoraj mialm zaznaczona owu- tzn jedna kreska byla wyraznie ciemniejsza od drugiej, a testy z allegro..cale mi sie porozmazywaly,a kreski jak na brak owu. jednak chyba cena odzwierciedla jakosc w tym wypadku (aczkolwiek sama nie wiem- to wyjdziew prainu) bo oczywiscie u mnie zero symptomow owulki, jedynie lekka wilgotnosc, ale od nast. cyklu znowu mam zamirjesc wiesiolek, u niektych tzeba czasu na ten sluz, a no i wogole, to mialm sex 3 dni tmeu, wczoraj i dzis. i juz sie przejmuje, ze od wczoraj to jakies 24h przerwy byly i ze sie plemniory nie zdazyly naprodukowac, a porownujac wczoajszy test idzisijeszy to druga kreska byla jeszcze bardziej ciemna niz ta testowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia Tyszczesciao:D U mnie to samo z monitoringiem- 5 dyszek usg, bo wizyta 150. tez sie and tymzastanawiam, ale to moze za pare cykli, bo i niewygodne to ze wzgledu na finanse i na odleglosc od mojego lekaza, poza tym on pzyjmuje tlyko 3 dni w tygodniu wiec nie wiem jakby to mialo miec racje bytu:) swoja droga... polityka prorodzinna w kaju... nie ma co... dziadostwo! i tym akcentem mowie dobranoc i milej srody Dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc dziewczyny , :) Zaraz 7 rano , a juz nie pospac nie mozna, co do tego gin , ja uwazam ze jezeli wyniki , badan , moje czy jego beda dobre, i zaczniemy szukac innego powodu to pewnie zdecyduje sie na monitorowanie cyklu , Chodz powiem tak mam badzieje ze obejdzie sie bez tego .Moj ma 17 wizyte u urologa :) A ja mam na 15 termin @ moze nie bedzie konieczne to.badanie :) hi hi hi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Dziewczynki jeżeli miałam temperature 36.3 a teraz 36.7 to może być taki mały skok przy owu? Owu wyszła tylko ta temperatura jakaś taka :-/ idę kupić szklany termometr :-/ ja okres 23 mam mieć kolo 20 zrobię pierwszy test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Juz wiem! To był zły termometr! Na szklanym wyszło 37.3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
A nierzysz tem codzien o stalej porze ? Zapisujesz sobie czy cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Mierzyłam odkąd zaczęłam testy robić. Dużo obserwowałam ciało przez 9 lat, do tego stopnia ze praktycznie 3/4 cyklu współżylismy bez zabezpieczeń przez okres kilku dobrych lat i wszystko było zgodnie z planem ;-) jedyny minus to nieregularne cykle :-( Kiedy będziecie testować dziewczynki? Któraś po 20 września? Temperatura się na razie trzyma podwyższona, kuje mnie w dole brzucha i lewy jajnik. Dużo więcej siusiu ale pewnie to objawy wmówione ;-) przeze mnie sama ;-) zobaczymy ;-) Nawet spać mi się chce bardziej :-P Nie nastawiam się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Hm ja mam miec 15 @ , jezeli do 20 nie bedzi bede testowac :) U mnie siusiu czesciej niz zwykle , ale moze wiecej pije :) Ja mam inny problem odczuwam klocie tak jakby w srodku pochwy siegajacy az do macicy bol jest sliny kilku sekundowy i.ustaje , ( jezeli chodzi o stan zdrowia , to wszystko ok , nie ma zmian rzadnyc i wgl a bol jest) a do tego ( to nie laczy sie ) czesciej chodze do wc druga potrzeba tak jakby , miala szybsza przemiane .Wiadomo objawem ciazy to nie jest , objawem @ tez nie . I zastanawiam sie.nad tym bolem tym klociem miala ktoras z Was tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Powiem wam ze bol jest niesamowicie silny.nie.moge.miec nog ugietych , robic rzadnych szybszych ruchow ani nic . Jak nie przejdzie do jutra do wieczora to na pogotowie pojade , bo swoje potrzeby w wc robie normalnie , mam moze czesciej gazy :( I troszke czesciej siusiu, ale ten bol jest niepokojacy . Zycze wam , milej nocy i pogodnego dnia jutro .Uciekam spac , moze przejdzie przez noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Mnie boli dol brzucha/macicy tak jakby ktoś tam balon wsadził i go rozpychaŁ. Mam też żyły na piersiach takie widoczne. Możliwe, że wszystkie te objawy mam co miesiąc ale teraz obserwuj****cznie wszystko ;-) znając życie to wszystko sobie wyobrażam, ale przynajmniej pozytywnie jakoś to przebiega. Termometr leży gotowy na rano zobaczymy na tym szklanym rano, bo do tej pory mierzyłam jakimś dziadem elektronicznym za 9,99 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mamczitka ja mam przewidywany okres- 23.09 :) z tymi objawami to zwariowac idzie, ale te zylki na piersiach to hmm chyba raczej nie objaw na okres- a przynajmniej nie u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
No i rano 36.8 sama nie wiem co o tym myśleć.. Może przestanę się sugerować temperatura. Zrobię test za tydzień kolo 26 dnia bo zniose jajo eh to wcale nie jest takie proste to całe czekanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Gościana kochana ja też mam na 23 okres ;-) Ja mam jedną żyłkę taka gruba mega przy lewej piersi, nie było jej wcześniej. Brzuch od rana boli jak na okres, to znaczy cmi! Ogólnie nie wiem, staram się nie myśleć no ale nie da się! Szczególnie to sikanie, mój mąż się śmieje, że ja normalnie to raz na dwa dni. Wczoraj byłam chyba 15 razy a pęcherz zdrowy :-P ale czy to nie za szybko i nie jest to tylko moja imaginacja nie wiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlusiuniA
hej kobitki :) pisałam już kiedyś do Was, czytam Wasze wpisy i trzymam kciuki za każdą :) ja jestem po 2 negatywnych testach :( okres miał być 8.09-zazwyczaj mam co 30 dni, dziś 11.09 i nic...za to mam zapalenie pęcherza chyba...martwię się bo nie wiem co się dzieje, nie czuję ani okresowo ani ciążowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe mamusie :) ja czekam do 15 na @ Strasznie bolą mnie piersi...nie wiem, czy to siła umysłu, ale nawet chodzenie sprawia mi ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlusiuniA
co myślicie, zrobić jeszcze jeden test??? nie chcę się łudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiczitka
Ja bym z krwi poszła zrobić betę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób.Nie martw się wynikiem. w końcu na pewno się uda.Lepiej wiedzieć z góry niż się zamartwiać w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie doświadczenie w tych mega czułych testach ciążowych? Podobno są te 6 dniowe, 6 dni po owulacji wykrywają, robiła któraś? Ja w poprzedniej ciąży robiłam dopiero w 36 dniu.. Eh..to chyba najdłuższy tydzień w zyciu będzie ;) Ja dzisiaj pobiegałam po schodach parę spraw załatwiałam, brzuch boli dołem i ciągnie. Kurcze nie chcę sobie wkręcać :) Zaczerniłam nicka ;) miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D Jak tam dziewoje? ;) ALuska jak sie czujesz? Ja osttatnio zalatana jak perszing. Dzis ylam pobrac krew, jutro wyniki. Prolaktyna i progesteron. I na 17 jutro lekarz. ZObaczymy co powie o tyh moich plamieniach i dziwnych temperaturach (2 dni spadla w czasie okresu, a pozniej sukcesywnie do gory o 1 kreske codziennie o.O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×