Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość mamiczitka
Meliska ja miałam 37.1 w dzień spodziewanej i była to ciąża. Zrobiłam prolaktyne i zobaczymy co pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! melisa26 ja niestety nie pomoge, bona tempce sie totalnie nie znam:/ wiem ze przed owulka chyba jest jakis skok i tyle;d mam dzisiaj megaduzoenergii, bylamw odwiedzinach u mojej dobrej kumpeli- oczywiscie zaciazonej... no i sie dowiedzialm, ze jej siostra w ciazy...i ich kuzynka.... haha no szalenstwo jakies:D ale owa kuzynka mnie pocieszyla, jest mlodsza o rok ode mnie, a starali sie 8 miesiecy i tak mi jakos lzej na sercu:D poza tym w koncu mialam okazje sie wyzyc na ciazowych ploteczkacho zakupach, wozkach, fotelikach, testowaniach itd:) surokatka 3mam kciuki!!!!!!! Taka sytuacja-ja bym nie pila:) aczkolwiek hmm mnostwo kobiet zachodzi np. na wakacjach- pijac i imprezujac, no wiec wiesz:D Twoja decyzja:) i wlasnie przeczytalam na necie taka informacje: "Okres jaja płodowego Ten okres rozpoczyna się w chwili połączenia komórki jajowej z plemnikiem, kończy w momencie inplantacji zapłodnionej komórki jajowej w śluzówce macicy. Charakteryzuje się małą wrażliwością na czynniki szkodliwe przenoszone z krwią matki (tytoń, alkohol, leki), jednak dużą wrażliwością na czynniki bezpośrednio działające na zarodek (promieniowanie RTG, elektro-magnetyczne)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie dzis 13 dzien cyklu, ale ze wzgledu na cykle srednio 33dniowe, dopiero od jutra zaczynaja mi sie dni plodne. i tak sie zastanawiam- zaczynac starania od jutra, czy od dzisiaj? dziewczyny jak czesto uprawicie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczki sraczki
nie zesrajcie się od tego starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
Wyobrazcie sobie ze dzisiaj sie dowiedzialam o kolejnej imprezie w ten weekend - panienski. I znowu alkohol. Jesli test w piątek (w sb powinnam dostac okres) wyjdzie negatywnie to naprawde bede w kropce. Zwlaszcza ze temp 36,8 cycki mam ogromne, i klucie w podbrzuszu... Macie jakies sprawdzone sposoby na tlumaczenie sie czemu nie pijecie? Ja juz zaczynam sie zastanwiac nad wymowka... gościana - fajnie ze masz z kim o tym pogadac. U mnie wszystkie kumpelki to wciaz imprezujace singielki, wiekszosc kobiet w rodzinie miala problem wiec to temat dosc bolesny wiec poza mezem - nie mam sie komu wygadac. My staramy sie kochac w te dni max co drugi dzien (a czasem wychodzi 2x dziennie). Lekarz sugerowal 3x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klusiunia?! Mimiczitka?! SurykatkaMala?! Alusia?! Olaboga.. Kiedys jedna pisala na podobnym watku pod ksywa "mosiaczek". Waszych wpisow nie czytam dokladnie bo jakos mnie te wasze "staranka" malo obchodza, dzieci akurat nie lubie wiec nie moja broszka. Ale prosze was kobiety - dla dobra ludzkosci - wy nie jestescie malymi dzidziusiami zeby tak siebie nazywac! O waszych przyszlych / obecnych / przeszlych potomkach i potomkiniach piszta jak chceta ale gdy dorosla babka 'ciamciaramcia' jakby w ustach wlasnie kaszke ryzowa badz kukrydziana zajadala to wybaczcie ale.. nie sposob nie skomentowac. Nie piszcie zebym nie wchodzila i nie czytala bo to tak jakby powiedziec komus "nie podoba sie to nie sluchaj" gdy uszy wylapuja dzwieki, haha. No po prostu bida z nedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja- hahaha jestes boska:D:D:D Ja hmm nie wiem co ci poradzic- moge miec nadzieje, ze test Ci wyjdzie i nie bedziesz musiała sie tłmaczyc ani wkrecac:D hmmm ale jak cos, ja bym powiedziała ze biore antybiotyk (zapalenie ucha, zapalenie pecherza czy cokolwiekD:) a co do pogaduch,to ciesze sie, ze mam swoje dziewczyny, bo z rodzina nie moge pogadac, wszyscy albo zaliczali wpadki,albo zachodzili od razu, wiec nie kumaja, co widze po niestosownych tekstach typu "Jak Twoj X. nie daje rady to ktostam moze Ci pomoc" żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla 444
Hej :) w końcu znalazłam chwile żeby zajrzeć do Was. Surylatka i jak wyniki? Mam nadzieje ze pozytywnie?? Gościana a jak u Ciebie sytuacja?? a gdzie reszta naszych kobitek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc dziewczyny :) Znalazlam chwile by wejsc i napisac u mnie tak staran przekladac nie musze :) , moj podpisal umowe w nowej pracy wiec , plany o dzidzi nadal w 100% , zaraz dni plodne , maja byc wiec dzialamy , ale my staramy sie co 2 dzien , chodz czasem wyjdzie ze cidziennie Co do wymowki czemu nie pijesz , mozesz powiedziec ze czujesz sie przeziebiona , badz np ze wymiotujesz , mozesz sie napic drinka bardzo slabego a potem powiedziec ze masz np migrene i ze nie chcesz pic. Jak tam kiedy testujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestescie:) ufff myslalam, ze sama na placu boju zostałam:P ja jeszcze nie testuje- robić dopiero zamierzam :D od jutra- 14dc, ale owu dopiero bodajze 18 czy 17, musze sprawdzic:) tylko ze w takim razie moze mi nie wyjsc co drugi dzien:D aa z ciekawosci zrobilam sobie 1wszy test owulacyny- kreska wyszla czerwona, ale mniej niz testowa- czyli owulki nie ma- pękam z ciekawosci, czy faktycznie pokaże cos kolo jajeczkowania:D zasięgłam porad u moich dziewczyn i jedna polecała/ druga nie robila, bo oni z zaskoczenia ze sie tak wyraze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla a Ty jak tam, stresik przed testowaniem? kurde ja bede dzielna w tym miesiacu, stwierdzilam, ze tyle kasy wywalam na te testy- bylo by juz cos dla dziecka haha:D wogole marketing z tym zwiazany to jakies szalenstwo- prawie jak z weselami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Alusie, goscianusie i inne "sraczki" ;-) u mnie dzis wynik bety, niestety negatywna... I @ sie zaczela pare h pozniej rozkrecac. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Vanilla, Alusia, gosciana! Oby ten cykl byl dla Was trafiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Ala, super wiesci :-D d dziela! Sorki,ze tak na raty pisze,ale ja juz na tel w lozku, nie moge zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja dzis mam wolne ale za to od jutra zaczynam maraton w parcy...:( a tak mi sie nie chce tam chodzić już:) W ogóle to miałam dziś zrobić test ale sie powstrzymałam ale jutro już chyba zrobie pewnie i tak nic nie wykaże ale nie moge już wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Melisa,nie lam sie! A kiedy termin@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Gościana - u mnie stresu przed testowaniem niestety nie ma, ponieważ na 90% zbliża mi się @ i nie wiem czy jest sens robić test :( wypryszczyło mnie, boli mnie podbrzusze także wszystko wskazuje na to, że tym razem się nie udało... Testu owu nie robiłam i trochę żałuję, bo może przegapiliśmy moment... W następnym cyklu zaopatrzę się i zrobię. Aluska111 - powodzenia w staraniach, oby się udało :) Taka sytuacja - jeśli chodzi o wymówkę od picia alkoholu - u mnie zawsze sprawdza się to, że jestem kierowcą i jakoś muszę auto i pasażerów dowieźć do domu :) Surykatka - szkoda, że się nie udało mi pewnie w tym cyklu też nie, ale trzymam za nas kciuki żeby się w końcu udało! Melisa - ja w pon byłam na grzybkach - 3 h spacerku i dotleniania. Grzybki zdrowe zamarynowałam, a te z robaczkami suszę. Uwielbiam grzybobranie :) Ja dziś obmyślam strategię zorganizowania imprezki urodzinowej pierworodnego :) prezenty zamówione. Tort będę tworzyć koło piątku. Nie wiem tylko jakie przystawki przygotować - proste i nie drogie.. Nie mam jakoś pomysłu.. :( może poradzicie mi coś?? Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surykatka Mała u mnie termin @ na 8.09 więc coraz blizej:) Moj mąż sie śmieje że w ciązy jestem bo dziś owoce zagryzałam ogórkami kiszonymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surykatka! mi sie tez strasznie te"sraczki" spodobały i mnie rozbawiły :D co do bety! nie łam się, zacząłCi się właśnie nowy cykl! zaszalej! jesli koszach sie w dni parzyste, to rób to w nieparzyste, albo zrob 2 razy pod rzad:F ja tak będę sobie ubarwiać i tworzyc teorie spiskowe:DD: i czekam na swoje Ziółka na następny cykl- jestem strasznie ciekawa:D od jutra mam dni płodne, a 20stego podobno owulacje. zero śluzu;p cholera:D jedyne wytlumaczenia dlaczego wiesiolek nie zadziala to chyba to, ze bralam go od 3ciego dnia cyklu noi chyba za malo;p ale wierze, ze zadzialaw kolejnym:D wogole te testy owu mnie wykoncza, juz mnie rece swedza, zeby zrobic kolejny... ehh dalam za oakowanie 25zl i mi szkoda szastać:D czekam na te z allegro, ich mi nie będzie szkoda:) Melisa- z pracą mam to samo, co Ty-marzę o L4 :D:D:Di z testami też Cie rozumiem- ja postanowilam kupować testy na allegro, tam są tanie jak barszcz- mozna testowac i testować :D Vanilla- moja kumpela ostatnio zrobila łudeczki cykorii z... sałatką gyrosową haha :D:D fajne to wyglądało bo mozna było wziac listek i siup do buzi, a gyrosową kazdy lubi :D (ale można ją zastąpić każdą inna w miare zwartą) albo crostini w kilku wariacjach, albooooo jadlam kiedys u kumpla parowki zapiekane w ciescie francuskim posypane sezamem-o ile nie gardzisz parowką- było pyszne :D Albo jakies dipy i warzywa, ooo hummus z marcheweczką- mniaaam-ale w sumie nie wiem, czy to sie akurat nadaje na przystawke- chyba moj zoladek sie obudzil i zaczynam fantazje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana teraz poczekam do @ jak okres przyjdzie to zaraz zamówię z allegro testy ciażowe i owulacyjne:) teraz mi sie nie opłaca, a nóż sie udało i co ja z tym później zrobie?:D a dziś pójdę do apteki i kupie jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Gosciana, a jak to jest z tym wiesiolkiem? Bo ja tez mam problem "suchosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anif
Hej dziewczynki. my jesteśmy po staraniach.teraz czekamy na @ 15 powinnam dostać.powodzenia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Dzieki dziewczyny , mam nadzieje ze sie uda a nie tyle badan , ja musze tez kupic testy , zamowie z allegro , tylko pytanie moja czy ktoras testowala , je sa dobre sprawdzaja sie ? Dziewczynki powodzenia , w staranuach oby @ nie przyszla rzadnej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa- ponoc najlepszyjest z oleoparol czy cos tkaiego ja mam z jakiegos naturkaps- tylko ze łykalam 3 dziennie, a tu mozna nawet 6 (3x2) no i od 2 dni tak robie, niby plodne od jutra- jakas mokrosc czuje:D ale nie ma sluzu;d niektorym dziewczynom sluz sie pojawia od drugiego cyklu, a niektorym jeszcze pozniejm jestem ciekawa czy cos sie pojawi w najblizszych dniach;)) dam znac oczywiscie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluska- ja zamowilam jakies po zl za sztuke, niby czulosc od 10 czegostam, ale laski pisza, ze te kreski sa niewyrazne i generlanie troche szmira (ale to nie opinia wszystkich)..ale... za 25 zl mozesz miec 25 testow i sobie sikasz codziennie i wtedy widzisz roznice- wpisz sobiew google grafika testy owulacyjne-babki tam maja cale miesiace:D (ja zdania jeszcze na ich temat nie mam bo czekam na przesylke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surykatka i Melis- sory! Popiętroliły mi się nicki, to o wiesiołku to do Surykatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMala
Gosciana, a ten wiesiolek to caly miesiac zajadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surykatka- nie, mam zamair go jesc do 18 dnia cyklu,bo niby owu wypada mi w 20 dzien. powinno sie jesc do owulacji tylko,bo wiesiolek moze wywolac skurcze, a ze ja nie wiem kiedy mam owu to przestane jesc 2dni przed wyliczaną:) aaa jem tez siemie lniane:) na snaidanie gotuje 2 lyzki z woda dodaje do miksowanych owocow i mam megasyty koktajl :) (tzn jadlam, bo od kilku dni sie opuscilam i wpierniczam kanapki na sniadanie) i siemie jest o tyle spoko, ze moznajesc caly cykl, ale to ponoc mniej pomaga. ja zdecydowalam sie jesc bo jak wiadomo siemie jest super na wszystko- wlosy, paznokcie, cera, itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×