Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość mamiczitka
Ale ciała czy w środku? Ta moja temperatura świruje! Raz mam 37.3 raz 37.1 raz 36.8 zobaczę co wyjdzie! Dobry i 19 dzień jeszcze jeden i 20ta potem już z górki ;-) Dobranoc kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Hahahahahaha inny nick zarejestrowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaaa
ja okres mam dostac ok 20 wrzesnia, ale na bank wczesniej zrobie bete bo nie wytrzymam:) mamczitka te testy to sciema, 6 dni po owulacji nie zawsze dojdzie do zagniezdzenia, a dopiero ok 48h po zagniezdzeniu zaczyna byc produkowany hormon ktory wplywa na testy:) więc nie ma takiej opcji:D dzisiaj nawet mi sie snilo, ze urodzilam:) a mój mezulek jest tak pewny, ze twierdzi, ze tym razem tez sie uda za pierwszym razem, mysli, ze to takie proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka Fruzia dobrze mowi! implantacja zarodka moze trwac od ilustam godzin do bodajze 14dni a dodaj do tego 2 dni na zwiekszenie tego wykrywalnego w siuśkach hormonu- dlatego niektorym dziewczynom testy nie wychodząod razu. Swoją drogą- Ty chcesz testowac, a ja jeszcze dzisiaj próbowałam:D Zauważyłąm pewną zalezność- wg mojej apki- owulki mialm wlasnie 22-23dn cyklu i dzis własnie byl 22dzień, a zazwyczaj jak mam dni płodne to mam burze hormonów i mgłabym udusić mojego męża gołymi rękami- tak też było dzisaj, wiec po ogomnej porannej kłótni przy sniadaniu i cichym dniu stwierdzilam- no dobra- możemy sie pogodzić :p ciekawa jestem tej zależności- tzn nie wiem, testy wykazywały mi owu 2 i 3 dni temu (pozniej nie robiłam bo sie skonczyly:D) ale jak dostałam tego nerwa- nie wiadomo skad- to tak z ciekawosci zerknelam w tą aplikacje a tu bum- 2 ostatnie owulki wypadały w 22dc. ciekawa jestem czy to moze byc wogole objaw- bo niestety niczego innego sie doszukac nie mogę:D i szczerze-mimo ze probujemy- czekam na okres- chce zacząć pić moje ziółka hehe Fruzia- ja juz sie zaczynam bac, ze za pae dni znowu zacznie mi odwalac i bede testowac- chociaz na razie na spokojnie:) / na temat tepki niestety sie nie wypowiem- jak sie okazalo- nie mamy nawet termometra w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaaa
gościana temperatura tez nie zawsze jest miarodajna, chyba, ze ktos bardzo dlugo obserwje swoj organizm. do tego trzeba ja mierzyc codziennie o tej samej porze, zaraz po obudzeniu no i nie mozna nawet wstawac:) dziewczyny a tak juz rozszerzajac temat:) jakie macie marzenia? chlopiec czy dziewczynka? jakie imiona?:) jasna sprawa, ze najwazniejsze, zeby bylo zdrowe, no ale wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień ;-) Juz nie mierze temperatury bo tylko mnie to stresuje. Poprzednio w ciąży wcale nie mierzyłam rano tylko kolo południa i wtedy było 37.1 wiec rano mogło być niżej i wcale nie musze mieć 37 i coś może 36.8 wystarczy! ;-) no! Wczoraj wieczorem znów 37.3 a rano 36.8 może taki mój urok, szczególnie ze miałam w niedziele rano 36.3 wiec pół stopnia w górę jest.. Ja chyba zniose jajo do tego 23 na bank z dwa dni wcześniej zrobię. Ból brzucha utrzymuje się nadal tak lekko cmi i jajniki juz na zmianę, z lewego w tym cyklu było :-) Jak byłam ostatnio u lekarza w 18 dniu juz było po owu wiec raczej owulacyjne testy się spisały zobaczymy ;-) Ja miałam ogólnie jak pamiętacie próbować od października ale pozwoliłam sobie patrząc na dobre wyniki spróbować "na dziewczynkę, co wiadomo czasem może być problem żeby ogólnie trafić w cokolwiek, jestem dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
A hej dziewczyny u mnie zle , w sumie czuje sie okropnie boli mnie glowa , a wczoraj w nocy tak mi nie dobrze bylo ze masakra :( .Czuje ze uszy mam przewiane . Zaraz weekend wiec odpoczne poleze w lozeczku , co do miesiaczki za 3 dni , niby ma byc :(? . Ja chcialabym chlopca , ale tez i dziewczynke imie mam wybrane corka Lenka synek Antos :)) ale najwazniejsze by bylo zdrowe i jak najszybciej . Chodz moj tez mowi ze sie udalo , ja niewierze , ale snilo mi sie ze bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak bolała głowa w poprzedniej ciąży na początku plus świadomość, że nic nie mogę wziąć okrutne połączenie. Aluś a może jednak? ;) Tobie zostało mało, ja najwcześniej mogę zrobić test za tydzień w niedzielę uf.. ciężki tydzień przede mną! Damy radę ! Co na obiad kochaniutkie? Myślałam najpierw upiec rybkę, a potem w sosie z pieczarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zle :( wlasnie wrocilam od gina i odebralam dzis swoje wyniki prolaktyny i progesteronu. Nawet mnie nie zbadal tylko kazal przyjechac we wtorek do szpitala :( mowi ze zrobia jakis test hamowanie meta...cos tam i zbada mnie tez wtedy. Mam za wysoka prolaktyne a niski progesteron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wysoka ta prl? Nie martw się kochana! Ja w 2 tygodnie zbiłam! To wszystko jest do uregulowania! Dlatego właśnie jak przez kilka miesięcy się nie udaje warto zrobić badania i uregulować hormony. Masz teraz okres? Te badania robi się miedźy 2 a 5 dniem okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę ale nie bój nic! Moja przyjaciółka miała 256 i ma dzidziusia! Dostaniesz Bromergon jak ja lub zamiennik i się uda! Zobaczysz! Na progesteron tez cuda mają będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamczitka, tez wierze, ze bedzie ok, ale dobrze to "uslyszec" od kogos innego tez :) A myslisz, ze to jest tak, ze z czasem ta sytuacja sie pogorszy wiec im wczesniej zajde w ciaze tym lepiej? Bo w tym szoku zapomnialam zapytac lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak akurat to ok. Kiedyś miałam tarczyce brzydkie wyniki. On mówił z czego to może być? Powiązane z czymś bo to zależy od wielu czynników. Myślę tylko po co ten szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! co do pytano płeć- mi to sie corka marzy, mężowi też sie marzyła, ale mój poczciwiec powiedział mi ostatnio, ze o tym myślał i to przykre, ze oboje wolimy córkę, więc on zaczyna woleć synka, zeby nie było, ze z synka nikt się nie ucieszy:) córka hmm zapewne Maria, chociaz mnie podoba sie tez Laura, Aniela, Róża i masa innych, ale to tylko mi :D a co do syna.. zero pomysłów.... wszystkie fajne imiona mamy juz w rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :-* Tak rano byłam zaspana, że zbiłam termometr i nie wiem nic :-( jeden dzień z obiegu mi wypadł :-( do 23 jeszcze szmat czasu.. Ja co do imion kompletnie nie wiem bo też fajne zajęte! Najwyżej będę dublowac trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mamczitka, ja dzis wstalam po tabletke na bol glowy rano,wiec tez nici z mierzenia. Mam straszny tydzien, ale jutro na szczescie wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kochana miałam okropny tydzień :-/ Dużo w trasie itd. Co bierzecie na ból głowy? Podobno ibuprom ma działanie antykoncepcyjne a w ciąży nawet wczesnej robi straszne szkody :-( trzeba uważać.. Ja profilaktycznie biorę apap ale mi nie pomaga :-( jedynie upsarin C . Widzę, że Was często głowa boli mnie też :-( moja zmora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
No i jak.juz wspomnialam przyszla znienawidzona @ eh :( . Dzien wczesniej ale 1-/+ to rzadna roznica w sumie. Inna niz zwykle bardzien skapa , i wgl nic nie boli :) . Jakas taka zbyt slaba zbyt rozowa, ale przyszla a wiec dzidzi nie ma. Zycze wam powodzenia :) Ja zaczynam walke od nowa :) .Moj w srode idzie na badania . A ja chyba troszke zwolnie , zobacze ile bd trwac @ , zaczne mierzyc temp robic testy owu , co i jak.sie.nie uda to lekarz a wiedzy czasie badania zrobie :) Teraz jakas chora sie czuje i jestem mowic.nie moge... A wy kiedy testujecie ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
dziewczyny ja chyba jutro albo srode pojade na bete:) bo nie wytrzymam do soboty:) ja mam troche wolnego, bo maly kaszle wiec siedze z nim w domu dziewczyny a nie mozecie wytrzymac bez tabletki przeciwbolowej? moze natrzyjcie skronie amolem? ja bym nie brala zadnych tabsó gdybym podejrzewala, ze moge byc w ciazy Aluska moze jeszcze nie wszystko stracone, przeciez moga wystapic krwawienia w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×