Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość ala99
dzięki uspokoiłyście mnie ja jak zaranie nie mam zaparć:0 przy 1 miałam i jadłam kiwi i potnym już szybko szło i już mam mdłości myślę że to będzie córka inaczej się trochę czuje niż przy pierwszej teraz mi jest lepiej ale cały czas leże i mało się ruszam ale trochę muszę kurze wycieram itp podłóg nie myje ani prania nie robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya- ja lekarza umowionego mam na 30 pazdziernika z obliczen w necie wyszlo ze 5 tyg. +/- 2 dni ale wiadomo ze takie obliczenie to co innego niz u gin . Ja bete zrobilam w 31 dc i wyniosla 232 :) mialam powtorzyc lecz nie mam kiedy poniewaz codziennie od 6 albo 8 , masakra. A jak u ciebie maya jakies objawy co kowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska ja tez ide 30 pazdziernika ;) Bedzie juz 7 tydz lecial. Objawy mam takie jk duzo ale nie mocno bialego jak mleko sluzu. Piersi bola oj bola. Ale rano np byly mniejsze i mniej bolaly a wieczorem az gorace i bola. Senna jestem i dzis wieczorem leciuskie mulenie. No i 3 dzien zaparcia ale radze sobie :) Brzuch pobolewa ale to nie mocno. Wieczorami czuje ciagniecie w pachwinach. Aaa i wieczorem juz spie a w nocy odwrotnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska mi beta w 30 dniu wynosila 153,2 . Teraz niewiem i nie bede juz badac. Ale w ciagu 48 h ladnie urosla o 300% . Czy z dzidzia ok dowiem sie 30.10. A jaka date porodu bedziesz miala? Mi wychodzi miedzy 23.06 a 25.06. Dziewczyny starajace sie i biorace Duphaston mi lekarz przy cyklach 30-31 dn.kazal brac od 20 dc zeby nie zablokowac owu. Ja zaszlam w pierwszym cyklu z duphastonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu w domu! Zakupiłam na allegro testy owulacyjne. Mam nadzieje ze to nie jakiś szajs. Jutro też do pracy i tylko niedziela wolna. Ehhh za bardzo to się nie odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja ja wlasnie chcialam rodzic latem ;) syna mam z polowy pazdziernika i powiem ze to dobra pora bo na wiosne maluch juz fajny na dluzsze spacerki ;) a Ty kiedy chcialabys rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała wybierać to właśnie wiosną. Latem przy upałach poród wydaje mi się jeszcze bardziej ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje wkoncu w domu posiedziec . Dzis moj maz odlecial juz znowu do angli i smutno mi troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Hejj Wróciłam od lekarza i jestem w 6 tc cieszę się mój mąż cały w skowronkach za dwa tyg kolejna wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Dziękuję :) Teraz lekarz stwierdził ciąże na następnym spotkaniu dostanę skierowanie na wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a na nfz czy prywatnie? Ciekawa jestem gdzie tak często wizyty :-) Gościana czy Ty wiesz dziecko, że już 9 tydzień zaczęłaś? Dokładnie jutro zaczynasz! Fajnie masz te pierwsze tygodnie na wagę złota a ja dzisiaj od leżenia dostaje już kręcka! Nie powtórzyło się już nic, ale brzuch trochę bolał. Wzięłam magnez witamin już dzisiaj nie brałam Nie umiem odróżnić bólu brzucha od strony ciąży a jelit i się martwię cały dzień :-( Eh! No ale takie bóle miałam i to norma podobno. Spróbuję się położyć i nie myśleć bo dostane do głowy! Dobranoc kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Dzisiaj byłam prywatnie i za wizytę pani dr zaśpiewała 200 zł dlatego będę chodzić na nfz bo nie stać mnie na takie wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mamczitka, tak, wiem:D:D moje aplikacje na komorce informują mnie o rozpoczeciukazdego tygodnia i zasypują informacjami co sie u mojego bejbe właśnie wykształciło :D mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz moniś- to nie lepiej ci poczekac do 10tygodnia? jedna wizyta mniej,a skoro wiesz, ze na tą chwile wszystko okej.... hmm ja juz mam stracha z tym transwaginalnym usg to tak sie pytam :DD: wogole dacie wiare? wlasnie dzisiaj sie przez przyypadek dowiedziałam, ze nie należy nam się becikowe. z******ta polityka prorodzinna.... ciekawe za co ja płacę podatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie u mnie dni płodne się zaczęły, dziś 10 dc i test owulacyjny z popołudnia i wieczora z dwoma mocnymi kreskami, jutro pobaraszkujemy, brzuch mnie pobolewa i jajniki i mam dużo śluzu, zobaczymy czy coś z tego będzie ;-) Pozdrawiam nowe staraczki oraz przyszłe mamusie,ja teraz jakoś zbytnio się nie nastawiam,aby potem się nie rozczarować, co ma być to i tak będzie i nic tego nie zmieni,dziś taka zalatana byłam,ze nawet przy kompie mało czasu spędziłam, dobrej nocki i owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana nam się niestety też nie należy, ale jakoś to sobie odbije! Kurcze dziewczyny cały dzień było ok teraz boli i znów tamponem sprawdziłam w okolicach szyjki jest znów jasny delikatny brąz :-( wiem, że nie powinnam grzebolic ale denerwuje się :-( kurcze no jutro dzwonie do lekarza i pewnie pojadę do szpitala :-( eh boje się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy to becikowe jest już wliczane u Ciebie na 3 osoby ten przekraczający dochód czy dwie? Pytałaś się? U mnie byłby już na 4 ale dalej nie dostaniemy. Dalej nie mogę spać wzięłam nospe i leżę. Juz mam cały internet w paluszku, jak Chuck Noriss :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis 200 zł i pewnie za dwa tygodnie znów 200 zł a to jakieś oddziałówe szefostwo w dużym mieście? Bo jak zwykły lekarzyna to strasznie dużo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Co tam dziewczyny u was? Paskudna pogoda,chciałoby się schować pod kocyk z dobrą książką kubkiem gorącej czekolady.Mamczitka nie dołuj się , musi być dobrze i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki . Mamczitka a co u Ciebie sie dzieje? Monis gratuluje :) kiedy termin porodu wypada? U mnie tez paskudnie dzis jesli chodzi o pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya07- mi obliczylo ze 17/18 czerwca przy cuklach 25 dni , a dlatego ze moje dwa popezednue cykle to 21 . 22 dc . Ale czas pokaze i wyliczylo mi ze to 6 tyg Jak to jest z becikowym.jakie dochody by nie dostac ? , a rodzinne komu sie.nie nalezy ? A maya wiesz.jak.nazwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella27
Witam :) My z mężem staramy się już 2 lata i nie wychodziło, od trzech dni robie testy już mam obsesję.. I wydaje mi się, że coś widzę choć kiedyś też widziałam lecz nie takie. Życzę wam wszystkim powodzenia :) kiedyś w końcu musi się udać ja nie tracę nadziei. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Mamczitka jak sie czujesz? Wszystko ok? Moze jednak podjedz sobie do szpitala na jakies badania, zeby sprawdzic czy wszystko ok. Monisia fajnie, ze z dzidziusiem wszystko ok. Moj doktorek tez w podobnych stawkach chodzi. Jest z-ca ordynatora w szpitalu wojewodzkim i choc drogo u niego i tak terminy na 2 m-ce do przodu trzeba ustalac - masakra. Ja wlasnie skonczylam weekendowe sprzatanko. M pojechal z kolega samochody ogladac, bo chcemy zmienic auto. Mlody troche pokasluje, a pogoda nierozpieszcza, wiec sie kisimy w domku. M wczoraj zamowil dodatkowy pakiet tv, wiec testujemy nowe kanaly. Dziewczynki zalamalyscie mnie tym duphastonem,ze blokuje owu a co gorsza jakies cysty i torbiele moga sie po nim zrobic. Przy moich dlugich cyklach to na pewno mi zaszkodzi... szittt!!! Tempka dzis 36,87 przy wczorajszej 36,92 wiec pewnie owu jeszcze nie bylo i wszystko jest do D... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym sie z wam na kawke wybrala :) Robie sobie ziolka, biore ksiazke, muzyczka gra, Mlody sie bawi w swoim pokoju... staram sie nie myslec o owulacjach, dniach cyklu, negatywnych testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje wkoncu w domu posiedziec . Dzis moj maz odlecial juz znowu do angli i smutno mi troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×