Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

lika89 a ile cykli sie starałas?. Gratulujemy bo zobaczenie cienia drugiej kreski to niemal gwarancja bebika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
Szczerze, to z mężem nie staraliśmy się :) jak się potwierdzi będzie to dla nas "kinder niespodzianka" jak powiedział mój mąż :P Ogólnie trochę w szoku jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
dziwnie się czułam, przez kilka dni bardzo bolał mnie jajnik, później bolące piersi z widocznymi żyłami, okropne wzdęcia, że aż brzucha nie można wciągnąć (a jestem szczupła) i od dwóch dni taki dziwny posmak w ustach i dlatego pomyślałam, że to jakieś dziwne i test zrobiłam... Pewnie nie robiłabym testu gdybym akurat nie miała zakupionego w domu duuuużo wczesniej :P A od dziś wszytsko mi śmierdzi i dziwnie smakuje, więc chyba coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc dziewczyny nie stresujcie się i nie myślcie tak dużo o tym :) Pamiętam jak były takie miesiące i ciąża była bardzo prawdopodobna i wtedy zawsze czekając na okres wyszukiwałam sobie jakieś objawy, a i tak nic z moich domysłów nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
21:30 to oczywiście ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witam Was miałabym pytanko jak pisałam wcześniej jestem w trakcie testów owulacyjnych, wczoraj już obie kreski były wyraźne, dziś około 12.00 kreska testowa mocniejsza od kontrolnej, ból w jajniku i uczucie wilgoci, teraz około 18.00 kreska już bledsza od testowej, to kiedy ta owulacja będzie dzisiaj trzeba,bo już straciłam orientację, pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
antoninkar zdaje mi sie ze jakos tak do 36h moze pojawic sie owu po piku lh wiec dzialaj nie trac czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nikt nie wie:D od 12.00 30 pare godzin, więc zakładając że o 18.00 wyszła blada to znaczy ze po 30 paru godzinach będzie już po owulacji. Ja bym stawiała, że będziesz mieć owu albo dziś albo najpóźniej jutro. Coż ameryki nie odkryłam, ale te testy nie podadza dnia ani godziny:-). Jak sie poprzytulacie dzisiaj to na pewno akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już odliczam czas żeby @ sie skończyła i z niecierpliwością odliczam czas do dni płodnych. Mam nadzieję, że jednak te testy pomogą aczkolwiek trochę się już do tych testów owulacyjnych z allegro po waszych opiniach zniechciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna gdyby nie to ze jednak kilometry nas dzielą bo Ty świętokrzyskie a ja łódzkie to z zaproszenia z pewnością bym skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
Dziewczyny a może odpuście sobie te testy owulacyjne... Przez to może niepotrzebnie się stresujecie. Jeśli u mnie ciąża potwierdzi się na 100%, to wyjdzie, że zaszłam tuż po okresie - czyli gdy były dni niepłodne. Tym bardziej dlla mnie to szokujące, bo zawsze miałam dłuższe cykle ok 33-35 dni, a w tym miesiącu owulacja musiała być dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
Dziewczyny czy któraś z Was jest z Warszawy lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka jak juz kupiłam to wykorzystam, ja niestety mam jedną dużą wadę jestem cholernie niecierpliwa , chciałabym zajść juz w pierwszym cyklu ale jak się okazuje to wcale nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:12 rozumiem Ciebie, bo jestem dokładnie taka sama :) ale wiem jak było ze mną, były takie miesiące, że liczyłam na ciążę. A teraz ciąża jak się potwierdzi będzie naprawdę niespodzianką, bo zabezpieczaliśmy się (oprócz jednego razu tuż po okresie) i nawet nie myślałam, że może coś z tego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya- to widze ze tego samego dnia , sie dowiemy , jak to z dzidzia - A nad imionami mam wybrane corka Nelly a chlopiec Leo , a wy dziewczyny jak chcecie nazwac dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
Jeśli chodzi o mnie, to pewnie będzie to imię bardziej tradycyjne, ale jeszcze nad tym się nie zastanawiałam, jest jeszcze czas :) Chociaż jesli byłby chłopczyk, to już od x lat wiem jak chciałabym dać jemu na imię (ciekawe co na to mąż :P ), jeśli chodzi o dziewczynkę, to nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje do tabelki: 2 cykl staran, 27lat, staramy sie o pierwsze dziecko:) przypuszczalnie nastepnia miesiaczka 11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie ;) . O rany ale produkujecie....;) nienadazam dziewczynki. Nowe witam serdecznie :) Aluska mi dla dziewczynkk Marika sie podoba ale moj maz sie mocno krzywi na to imie. Dla chlopca Bartosz na ta chwile alevznajac zycie to i tak inaczej nazwiemy. Nela tez wchodzi w gre :) MALA kochana wpisz mi do tabelki ze to moje 2 dziecko a termin na 23.06.14 wstepnie. Po wizycie jesli lekarz poda inny to zmienie. Dziewczyny starajace mocno trzymam kciuki zebyscie spadly na dol do tabelki ;) postaram sie was nadrobic ale nie obiecuje bo moj maz z okazji tego ze musi czekac na jakas karte tam zeby zaczac prace to przylecial do nas na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie ;) . O rany ale produkujecie....;) nienadazam dziewczynki. Nowe witam serdecznie :) Aluska mi dla dziewczynkk Marika sie podoba ale moj maz sie mocno krzywi na to imie. Dla chlopca Bartosz na ta chwile alevznajac zycie to i tak inaczej nazwiemy. Nela tez wchodzi w gre :) MALA kochana wpisz mi do tabelki ze to moje 2 dziecko a termin na 23.06.14 wstepnie. Po wizycie jesli lekarz poda inny to zmienie. Dziewczyny starajace mocno trzymam kciuki zebyscie spadly na dol do tabelki ;) postaram sie was nadrobic ale nie obiecuje bo moj maz z okazji tego ze musi czekac na jakas karte tam zeby zaczac prace to przylecial do nas na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Buka199________?______1_________?________@? Anabella1989_____25____1________1 _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Jus sio ______28 ______1_______ _________@08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Ciężarne usmiech.gif nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ beta84______26____? _____czerwiec ____ 2 Maya07_____31 ___ ? _____23.06.14_____2 Aluska111____23___ ?_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Anabella1989_____25____1________1 _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Jus sio ______28 ______1_______ _________ @08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 buka199 ________ 27 ____ 2_______ 1 _______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ słowianka89 _____25_____ 1_______ 1 ______ @ Ciężarne nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ beta84______26____? _____czerwiec ____ 2 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
Dziewczyny ja jutro powtarzam test i jak wszystko się potwierdzi (kreska będzie ciemniejsza) umawiam się na wizytę za jakieś 2 tygodnie i jak lekarz potwierdzi, to też dopiszecie mnie do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×